Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

steffi13
1. dub 2010

Ahojky holky,nějak nezvládám psát zítra budu volat aby mi to poslali mailem protože začínám být jak na trní 😠
Anas-tobě už něco přišlo?
Lenitko,ty si akční já ještě ani prd 😉 musim zařizovat jiný věcičky kolem mužíka 😉

steffi13
1. dub 2010

sarusinko-ahojky,já čekala na schválení 10dní ..u Ozp to netrvá dlouho 😉

alena36
1. dub 2010

no já to měla schválené hned. Jsem u VOZP (vojenská) a zašla jsem hned za revizní doktorkou v pjišťovně a než jsem si stačila sednout, tak papíry měla projeté a hned mi dala číslo do lázní. Schválila mi to na počkání. Jinak mi v Caru vypsali žádost, doktor dopsal A4, že doporučuje komplexní lázeňskou terapii (to slovo komplexní je hodně důležité, kvůli hrazení pojišťovnou) a je nutné mít kopii spermiogramu, kvůli potvrzení, že neplodnost není ze strany chlapa. Pak jsem rovnou jsem šla k obvoďákovi (ne gynekolog), ten tam doplnil nějaké věci (akorát mi nabrali krev a moč) no a pak na pojišťovnu. Za tři týdny od vypsání v Caru už jsem věděla termín.

ladus77
1. dub 2010

Taky mam Ozp a taky to bylo 10dni 😀 , vydrz, ja myslim ze ti to schvalit musi, sis zazila... 😒
Ja uz mam taky skoro sbaleno, taky mam nejvys na case 😉
Holky, tesim se na vas moc, urcite jak dorazim, tak se pokusim nekam dostat na mail a dat zpravu. Ale vlastni notas nemam, tak snad nekdo jiny mit bude.
Ale zitra se jeste ozvu z domu 😀

sarusinka
1. dub 2010

tak doufám, že nebudu čekat déle jak 14 dní.... horší to je v práci, sama dělám revizní sestru v pojišťovně...... tak tam budu dlouho chybět..... budu muset asi pracovat při tom.... ale prdim na ně, ať si tam poradí sami.... zdraví je přednější. S manželem by jsme chtěli mimčo. Operace byla strašná. Ještě teď se vždycky oklepu, když si čtu ten operační protokol. Byla jsem na sále přes dvě hodiny. Diagnostická laparka. a našli tam takový hnusy... 😒 tak vám holky držím palce, ať se vám tam líbí, doufám, že tu taky najdu někoho, a budeme mít společný termín 🙂

bubanek
2. dub 2010

Ahojky holky,

tak uz se vam to blizi,vsem co odjizdite preji hezkou cestu a pekne to tam pristi tyden okouknete.. Zatim to vypada,ze porad ze vsech prijedu posledni 16.4. - tak tam na me hezky cekejte..doufam,ze nekdo budete na netu nebo vam napisu kontakty nekomu a spojime se..Mam dorazit az mezi 11-14.hod, takze se vam ozvu bud k veceru nebo nejak toho 20-4.,coz je utery..kazdopadne budu cekat tady na novinky od tech co tam jedou ted..hlavne jak je to s fenem na vlasy,zehlickou na hotelu atd..fen by tam snad mel pry byt🙂))uz premyslim,co vsechno musim sbalit..

Tak zatim pekny Velikonoce!!!

Jinak ja mela schvaleno od pojistovny za tyden- jsem u OZP!!!!

bubanek
2. dub 2010

Jsem se sekla...dorazim samozjreme 19.4. pokud se nic nepodela!!! paa

bubanek
2. dub 2010

Ahojky,

jinak zalezi co mate za diagnozu,ja zatim do CARu nechodim,spermiogram sem davat nemusela pojistovne..vzhledem k tomu,ze mam dve operace a endometriozu, 1,5 roku jsem neotehotnela,tak to uplne staci..pokud ma nekdo po dvou operacich v maly panvi tak ma narok na dvoje lazne do 40 let...a nebo naopak,pokud nekdo se leci v Caru a ma spermiogram ok,delsi dobu neplodnost,tak taky ma narok..to zalezi...

tak paaa

anastasy
2. dub 2010

Ahoj holky,

ještě napíšu..mám zprávu pro Steffi - jo přišlo mi to. Já tam volala ve středu a řekli mi že dopis byl vytištěn že to musí přijít.
Zavolej tam rovnou!
pa

alena36
2. dub 2010

tak a mám definitivně sbaleno a zítra hurá do Isisu

anastasy
2. dub 2010

Alenko tak pěknou cestu a už se těším až se uvidíme. Já se přidám po Velikonocích 😉
Dorazím ve středu.
pa pa

alena36
2. dub 2010

jen by mne ještě zajímalo, jestli se může nosíit na procedury nějaká taška - s klíčemi, malým ručníkem, pantoflemi a tak. Jestli mi to tam nemůže někdo šlohnout.
to Anastasy: hned jak přijedu, dám info

terinda
2. dub 2010

Alen, kabelku můžeš mít vždycky po ruce, resp. na očích 😉 Není potřeba nosit s sebou ručník, všude jsou prostěradla.
Nezapomeň si vzít s sebou nějaké žabky na nohy 😉

alena36
2. dub 2010

jinak vypadám takto

alena36
2. dub 2010

díky, já jen, aby se to tam někde neválelo mimo moji kontrolu. Ne že bych někoho podezřívala, ale znáte to.

lenitka
2. dub 2010

Alenko tak šťastnou cestu, ať se ti tam libí a drž nám místečka.
Jo a nezapomeň podávat zprávy 🙂
Ahoj

steffi13
2. dub 2010

Ahojk holky,
tak hezkou cestu Alenko 🙂 pěkně nám to tam prozkoumej 😎
Anas-já jsem tam dneska volala tak miřekli že to posílaji..pak přijedu domů a ve schránce dopis z lázní takže už taky vim jen jsem zvědavá jestli když obratem to odsouhlasim jestli jim to přijde včas než budu nastupovat aby věděli..jo a víte v kolik se má dorazit do lázní nějak asi dopolko,co?tak já budu v příštim týdnu balit nějak to nestíhám to bude zmatek 😕 ..
Alenko-tak dej věděrtjak se to tam vypadá atd... 😉 😎

steffi13
2. dub 2010

jo hezké Velikonoce 😎 🙂

ladus77
2. dub 2010

Ahoj holky, ja taky zdravim, jedeme uz taky zitra, i kdyz nastup do Isisu mam az v nedeli, jedeme autem s manzou a udelame si jeste maly sobotni vylet do Marianskych lazni. Snad mam vsechno, ach jo... bylo to docela hekticke baleni 😒 Ale uz se teda tesim na odpocinek a lazenskou pohodu 😎
Nastup mam v nedeli mezi 11h-13h na recepci v Pawliku, tak to bude vsude asi stejne.
Pokusim se kontaktovat Alenu a napiseme vam!!!
Tak se mejte a ahoj v laznich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubanek
3. dub 2010

Ahojky,

vsem se omlouvam,kdo mi psal interni zpravu a ja jsem nebyla vecne prihlasena nebo jen na chvili,tak jsem vubec necetla..Poslala jsem Vam kontakt na sebe vcetne mobilniho cisla a opsala si vase..Urcite se vam ozvu az dorazim..

Bubanek- Evík

lenitka
3. dub 2010

Ladus, tak tobě taky přeju šťastnou cestu, hezky si užj s manžou výlet a pak se ozvi.

alena36
3. dub 2010

tak píšu zprávy. Nástup byl trochu hektický, protože jsme ráno jistili, že nám někdo vysklil boční sklo u auta, ukrad autorádio a pod. Takže jsem čekala na tchána, který pro mě jel z Jablonce do Prahy a pak do lání. Přijeli jsme asi ve čtvrt na dvě, ale nic se nedělo. Pak další jobovka, dala jsem si kufry do místnosti v hotelu, než se nabědvám, a když jsem se tam vrátila, kufry byly pryč. Nějací Němci odjížděli a vzali vše co tam yblo. Naštěstí je personál hotelu odchytil a vše dobře dopadlo. Prohlídku mám v pondělí, vstup do aquafora úplně volný, ani nemusím vystrčit nos, vše je propojeno. Dojmy zatím perfektní.

alena36
3. dub 2010

K doktorovi jdu do Dr.Adlera, ale vše je tady pár kroků

ladus77
4. dub 2010

Cau holky, zdravime s Alcou z Pawliku 😀 Je to tu super...
Moje cesta dobry, navstivili jsme Plzen (pivovar 😀 ) a prespali v Mariankach. Ale Frantiskovky jsou teda mnohem hezci. Pokojicek je malinky, ale staci, jidlo vyborne, musela jsem pak dat v Akvaforu tech 20 bazenu abych to vyplavala 😀
Zitra o pul ctvrte jdu na prvni prohlidku k pani doktorce (jmeno uz jsem zapomnela) do Adleru. Alca taky. No a jinak se tu zatim tak orientuju a vypada to skvele, tesim se co procedury... tak zatim, teste se!!!!!!!!! 😎 🙂

ladus77
4. dub 2010

Specialne pro Lenitku, dneska jsme sli kolem Luny, je na hlavne tride a vypada fakt pekne, takze myslim, ze to budes mit taky super. 🙂

lucci112233
5. dub 2010

Ahoj holky,

škoda, že jsem tuto diskusi neobjevila dříve, je tu fakt plno dobrých informací! Já jsem v říjnu proděla operaci "3v1"- chronický zánět slepáku, cystu na vaječníku a pupeční kýlu (před operací jsem skoro rok lítala po doktorech, podstoupila všechna možná vyšetření jak pokusný králík, ale říkám si, vše špatné k něčemu dobré, aspoň jsem proklepnutá od hlavy až k patě 🙂). Pooperační hojení bylo dost komplikované, takže lázně jsem si doslova vydupala zuby nehty - přehazovala si mě chirurgie, gynekologie, praktický lékař skoro dva měsíce. Všechno dobře dopadlo a jedu od 9. května do Monti, VZP mi lázně schválila za necelý týden, ale dostala jsem bohužel Lunu 3, takže tenhle týden jsem si vyřídila výměnu do Monti. Doufám, že se v tomto termínu s někým z vás potkám 🙂 Pěkný zbytek velikonočního pondělí, doufám, že jste dostaly pořádně vyšupáno, abyste byly zdravé a neuschly 🙂 papa

bubanek
5. dub 2010

Ahojky Lucci,

ja jsem v laznich az do 17.5. v hotelu Savoy, dame si vedet a nejak se spojime, jedu z holek odtud jako posledni az 19.4. ..Bohuzel uz maji ty drivejsi terminy nyni plny...paa Bubu

steffi13
5. dub 2010

Ahojky holky,
ladus a alco-tak to tam pěkně zkoumejte pro Nás..já už budu zítra začínat balit..neměla jsem časíka v So proběhlo pro manžu tajně připravovaná oslavička narozek a moc se mu to líbilo a já si oddychla..ještě jeden držet to tajemství tak to nedopadne dobře 😉 to Vám řeknu pak osobně 🙂 a jaký byl první den u pana doktora gynekologa a co procedury? 🙂 😝 na bazenek se těšim..a co holky vzali jste kolo?
Lucci -tak tebe už nezastihnu já zrovna 9.5.se vracim domů 😕 taky pěkný ale hlavně,že si se dočkala a pojedeš 😉
tak zatim papapa a dejte info

anastasy
6. dub 2010

Ahoj holčičky 🙂

tak já taky balím, nějak to nepřeháním beru vše co se hodí 😀
Mám dotaz na naše lázeňačky co už si užívají - děvčátka jaké je počásko? je potřeba brát ještě zimní obuv či oděv- kabát, či zimní bundu? prý v tomto kraji se zima drží déle..tak at nejsme překvapena, tady už lítám v jarím kabátku i botech, ale nevím zda si mám brát ještě kozajdy na pár dní než to jaro dorazí i tam..ookud již dorazilo, tím lepší, mín věcí tahat sebou 🙂

máte se bou i zámek na kolo, nebo nneí potřeba (nemůžu ho najít 😀 jsme se stěhovali a ještě mám pár věcí zabaleno apod.

Luci 112233 - přesně tak hlavně že jedeš!!! nějaký kámošky se najdou a určitě s eještě na diskuzi někdo přidá kdo pojede v tvým termínu, uvidíš! 🙂

Alenko 36 - teda jsi měla fakt parádní antré... 😅 ale hlavně že sji to zvládla ted si budeš jen užívat. Doufám že takové šoky na mne nečekají 🙂

Steffi do lázní mám dorazit mezi 11-13hod, je to asi všude podobný 🙂 tak hlavně že to máme potvrzený 😎

tak zatím pa pa a ještě si písnem

lenitka
6. dub 2010

Ahoj holky,
tak koukám že cestovní horečka už propukla na plno, já už se teda nemůžu dočkat. Kolo si s sebou nakonec beru tak ne že ho tam budu mít sama 😉

Ladus díky za info ohledně Luny.

Anastasy já si zimní bundu beru, jsem takovej zmrzlík, takže já jí určitě budu potřebovat.

Mějte se hezky