Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

zulik
14. kvě 2010

Ve Franťákách je hodně rodinných penzionků právě za účelem návštěv, cenově od 350 Kč za noc.

damaska
15. kvě 2010

zulíku a mě asi z hotelu nepustí, abysme mohli být spolu, viď?

terinda
16. kvě 2010

Damasko, v hotelu tě hlídat nebudou 😉

zulik
16. kvě 2010

Damasko, to dávno není v lázních tak, že musíš být ve 21-22 h. na pokoji a může řijít kontrola. Jen vím, že pokud by ses vracela pozdě v noci z nějakého flámu, nemuseli by Tě pustit, stalo se to jednomu pánovi od stolu. Nakonec ho recepční pustila ale s blbýma řečma. Ale co vím, tak některé holky tam mívaly partnery na víkend a byly na penzionu s nima, když ho nemohli tedy dostat třeba k sobě na pokoj. Nejblíž lázním byl třeba penzion Miláno, ten nebyl tak drahý. Je přes silnici od kolonády a sošky Františka.

damaska
17. kvě 2010

zulíku, moc děkuju za radu. Je fakt, že až budu v lázních, tak uvidím jak to tam chodí 🙂. Na ten penzion kouknu, skoromanža bude určitě rád, že budeme moct být alespoň 1 noc spolu 😉

anya
17. kvě 2010

Ahojte holky, tak pojišťovna příjemně překvapila, ve čtvrtek jsem podala žádost a dneska už mám schváleno, tj. za 3 pracovní dny! Takže jedu 30.5., to je fofr.

Damaska, kdy vlastně teda jedeš?

damaska
17. kvě 2010

anya: jestli to klapne, taky 30.5 Už víš, kde budeš ubytovaná 😉

damaska
17. kvě 2010

anya: teď koukám zpátky, hotel Isis, viď? Já Adler, ale věřit tomu budu, až mi přijde papír 😀

sarusinka
18. kvě 2010

anya, damaska: tak to nás tu ještě stihnete 🙂 my jedeme dneska na SOOS a Motýlí farmu , teď nevim jaký tam je í :D:D

damaska
18. kvě 2010

sarusinko: tak to je fajn, kamže to jdete? To je nějaká tůra? 😕
Holky, nevíte na Adleru je fén na pokoji, nebo ho mám vzít?

steffi13
18. kvě 2010

ahojky holky,
Anya-je skvělý že jedeš do Isisu je to tam dobrý byla jsem tam taky a nemůžu si na nic stěžovat..můžeš využívat aquaforum kdy chceš pokud ráda se čvachtáš a co se týká jídla je to formou bufetu takže výběr je dostatek a jídla jsou fakt moc dobrý..vim že některý holky v jiných hotelech si stěžovali,že byli malé porce a nebo,že museli den předem si vybrat ze 3 jídel což je naprd,že pak už si nepamatuješ co sis vybrala..jo a pokud jezdíš na kole tak si ho vem..maji tam úschovnu a jsou tam dobrý cesty a spíš rovinatý.. 😉
Sarusinko-v jakym si hotelu?

steffi13
18. kvě 2010

na ten SOOS je dobrý na kole pěšky je to docela dálka ale zaleží na tom jak komu se chce chodit 😉

steffi13
18. kvě 2010

Ahojky Damasko,to ti neporadim já jsem si brala fénovou kulmu ale Isis byl 3hvězdy a fén tam nebyl jen v Pawliku..

damaska
18. kvě 2010

steffi13: nevadí, já ho přibalím a kdyžtak ho skoromanža odveze 😉

steffi13
18. kvě 2010

damasko-myslim,že fén zabere nejmíň místa v kufru.. 😉 😉

damaska
18. kvě 2010

steffi13: to jo, i tak budu mít věcí, že ten fén je maličkost 😉

sarusinka
18. kvě 2010

steffi: já jsem ve Třech Liliích 🙂

elana
18. kvě 2010

Damasko, taky myslím že na Adleru fén není. Já byla v Radbuze, ale patří k Adleru, hvězd má stejně a tam nebyl. Tak pokud je pro Tebe nezbytný, určitě ho nezapomeň.

steffi13
18. kvě 2010

sarusinko-tam byla anastasy a měla krásný pokoj a všichni tam byli v pohodě takže to si v dobrym hotýlku 🙂 😉

sarusinka
18. kvě 2010

stefii: vim vim 🙂 psala jsem si s ni o tom 🙂 mam krasny, i wifinu na pokoji. jsem v prvnim patre,ale ve druhem uz wifi neni.... 😠 taak jeste ze mam takovej pokoj

steffi13
18. kvě 2010

Sarusinko-a už si někam zašla?a hlavně tam využij kino je v těch Císařských lázních a ty hned vedle máš info kde se berou lístky ale to ti určitě už někdo řekl..a co procedury je to prima co..já jsem 14dní doma a chyběji mi bylo to super a hlavně super parta co jsme se sešli takhle na koníku jsem za to ráda..hned jsem se tam těšila o to víc 🙂 🙂 a mám krásný vzpomínky 😝 😉 🙂

sovicka_
19. kvě 2010

můžu se zeptat, kdo vystaví neschopenku při pobytu v lázních (komplexní péče)? Dají mi to v lázních? nebo obvoďačka před odjezdem do lázní?

alena36
19. kvě 2010

neschopenku ti vystaví v lázních, dají ti i po 14 dnech tzv.lístek na peníze a po ukončení ti dají ukončení neschopnosti

sovicka_
19. kvě 2010

super, díky za odpověď 🙂

sarusinka
19. kvě 2010

steffi: zítra jdeme do kina a příští týden taky 🙂 dneska jsem byla s kámoškou z ISISU v Aqaforu, super, ani tam nebylo moc lidí. V sobotu přijede na jednu noc manžel, tak se už nemůžu dočkat. Dneska tu bylo jen 9 stupňů, šílená zima.. ale od zítra se to má lepšit 🙂

steffi13
20. kvě 2010

ahojky Sarusinko,
tak to je super,že jdete do kina a na copak?tady počásko taky hrůza ale tam je to vždy ještě horší..to mi vystihli ještě super počasí bylo hnusně až posl.týden před odjezdem 😉 ...Aquaforum je dobrý relax ale já ho ke konci už pak moc nevyužívala..ale ostatní holčiny ty se tam čvachtali hnedka jak měli příležitost hlavně po večeři tu tam vždy vyplavali 🙂 😝 ..a byli jste v Gruzii si zatančit je to tam super hrajou tam samé známé starší písničky třeba Michal David,Abba atd.zajděte je to dobrý se vyřádit jen je dobrý pokud je Vás víc tak si rezervovat den dopředu stůl protože pak si nesednete a maji tam dobrý koktejlíky hrajou jen do půlnoci což je tak akorád 🙂 😉

lucci112233
20. kvě 2010

Ahoj holčiny,

zdravím vás z Frantovek z Monti 🙂

Počasí opravdu nic moc, zima, včera jsem lítala s deštníkem, dneska je to lepší. Na víkend se má snad počasí zlepšit, hurá, teplo!

Na Sarusinku musím napřášit, že my sportovkyně moc nebyly, sedly nás pět bab do auta a vyrazily jsme směr Motýlí dům a SOOS - na SOOSU jsme to vykompenzovaly procházkou. V oboře jsme krmily daňky, Sarusinka uthla kus trávy, přilákala tak oba daňky a my jak divé fotily 🙂))))))))

Monti má svůj bazén, tak si chodím každý den zaplavat, mám velkou radost, jsou mi volnější kalhoty 😝

Holky, jak jste se bavily ohledně fénu, tak **** fény mají, ale *** a ** už nemívají. Já mám takový malý, cestovní a využívám svůj...

Tak já běžím na další procedůrku....

Papa, pěkný den, Lucka

sarusinka
20. kvě 2010

lucci: ty práskačko 😀 😀 mohli jsme vypadat jako sporťáci :D:D.... nee dělám si srandu.
Zítra se chystám poprvé do Gruzie, nejsem moc na to kalení a tak 😎 ale hlavně, zítra mi asi už přijede manžel, tak strašně se těším, že tu teď nemůžu ani usnout 😀 😀 taky mě chytl zub 🙄 🙄 tak se jdu zítra ráno projít k doktorce.....
Jinak v kině super, byli jsme na takové obyč komedii, ale aspoň něco 😅 zítra 5 procedůrek, docela mě z toho bolí břicho, ale doktor říkal, že když se to nestupňuje, že to je okey..... ve Třech Liliích naprostá spokojenost, nemůžu to nic jiného než doporučit. Mám kámošku z Isisu a vypráví, že slyší, když někdo z druhého pokoje telefonuje (prý každe slovo, docela vopruz 🙄 ), závidí mi tady ten klid, já tu neslyším vůbec nic........
Tak asi tak... tak se mějte zatim papa

nadilek
21. kvě 2010

Ahojte holky,
zdravím všechny. Pročítám si stránky a hledám, zda někdo nejedete do František příští týden?Já nastupuji do Issisu 29.5.Do lázní se těším, ale necestovala jsem tak daleko, tak doufám, že tam trefím, jedu z Moravy.
Zatím zdravím!

anya
22. kvě 2010

Ahojte holky, chci se zeptat, dělají při vstupním vyšetření hCG z krve - nebo je možné si o to požádat? Zrovna mi to tak pitomě vychází, že budu nastupovat asi týden po ovulaci, to bude na obyčejný test moc brzo... Šance je sice malá, ale kdyby se náhodou stal zázrak, nerada bych tomu procedůrkama ublížíla...