Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

pupidu
3. zář 2012

@1miska jojo, nebyl vůbec žádný problém. Bydlela jsem v hotelu Dr. Adler a rezervovala jsem to s měsíčním předstihem

summer2012
4. zář 2012

@1miska Já si včera vyzvedla papíry u obvoďačky, hnedka dneska si rezervovala pokoj v Adleru a na pojišťovnu se teprv chystám. Pokud by mi to neschválili, tak tu rezervaci zruším 😉

1miska
4. zář 2012

@summer2012 jee a od kdy do kdy sis to tam rezervovala? a dvojluzak? a jedes s nekym? 🙂 🙂

summer2012
5. zář 2012

@1miska Já to mám až od 6. listopadu. Čeká nás stěhování, tak doufám, že to do té doby všechno stihnu 😉 Jedu sama, ale rezervovala jsem si dvojlůžák. Chtěla jsem něco bez příplatku, tak mi paní nabídla pokoj s okny do dvora. Má to vlastní sociálku i telku na pokoji. Za ten samý pokoj s okny do ulice chtěli přílatek 100,- Kč na den. Tak snad to bude v poho a nebudu litovat 😉 A ty se chystáš kdy? 🙂

1miska
5. zář 2012

@summer2012 aha, ja bych chtela jak to vyjde, idealne uz od rijna - rikam si ze bude jeste hezke pocasi na prochazky, podzimni slunicko - at si to clovek uzije i psychicky 🙂 ale kdo vi jestli mi to schvali, tak jestli budou mit tak brzky termin....

summer2012
5. zář 2012

@1miska naprosto souhlasím, taky pořád doufám, že když se nám podaří přestěhovat včas, že by třeba mohli mít ještě volný dřívější termín 😉 tak nějak si neumím představit, čím bych se tam během listopadových plískanic zaměstnávala 😉 tak budu držet palečky aby ten říjen vyšel alespoň tobě 🙂

1miska
16. zář 2012

tak super, schváleno, do října 9 na 28 dní - lázenský dům adler 🙂 nebudete tam nekdo v te dobe bydlet???? 🙂 🙂

summer2012
25. zář 2012

Ahojka, tak u mě nakonec změna. Nastupuju 12.10. do Belvedere-Jesenius. Vůbec netuším jak to tam bude vypadat, nemáte někdo zkušenost? Chtěla jsem odjet co nejřív a nic jiného volného neměli... 😉

kockacz
26. zář 2012

@1miska
@summer2012
ahoj holky, mam taky ted schvalene Frantiskovy, ale zatim nevim kdy pojedu. Netusila jsem, ze si muzu dopredu rezervovat pokoj 😢 Na pojistovne mi rekli, ze tam mam volat tak za tyden, az tam dojdou papiry z pojistovny, ze to schvaluji. Tak myslite, ze mam hned v pondeli zkusit volat? A primo do Adlera? Pro me by byl idealni nastup nejdriv v druhe pulce rijna kvuli praci 😎

summer2012
27. zář 2012

@kockacz Ahojka, raději si tam zavolej co nejdřív. Já tam volala v úterý kvůli změně termínu, měla jsem nastupovat až 6.11, ale chtěla jsem jet dřív a už měli hodně plno. Já tedy chtěla pokoj bez příplatku a ty jsou pryč nejdřív 😉

summer2012
27. zář 2012

@kockacz Ještě jsem zapomněla, že pokud dorazí do lázní dopis z pojišťovny a nemají tam rezervaci, tak termín i hotel přidělí automaticky 🙂

kockacz
28. zář 2012

@summer2012 ahojky, tak jsem tam zavolala vcera a domlouvala ruzne moznosti. nakonec jsem si rezervovala pokoj primo v Adleru s nastupem 4.11. V pondeli to musim potvrdit 😎

summer2012
28. zář 2012

@kockacz Tak to gratuluju 🙂měsíc uteče jako voda a budeš balit 😉

1miska
29. zář 2012

@kockacz jee az 4.11? to je skoda, nevim jestli nebudes bydlet v pokojicku po me - ja 4.11 odjizdim 🙂

1miska
29. zář 2012

@summer2012 jee tak to je super, my si na https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/lazne-po... domlouvame s jednou holcinou, co tam jedete taky v rijnu na ruzne vylety atd... 😀 tak to je fajn, ze nas bude co nevic 🙂

1miska
29. zář 2012

@summer2012 a myslim ze je uplne jedno kde bydlis 😎 dopoledne procedury, odpoledne vylety, kavicka 😎

summer2012
29. zář 2012

@1miska Tak to zni super 🙂 Moc ráda se k vám přidám 😉 Koukala jsem, že vlastně dorazím jen 3 dny po tobě 😉 Tak se budu těšit, už se nám to krátí 🙂 A budeš mít s sebou PC abychom se pak nějak domluvili?

1miska
29. zář 2012

@summer2012 ahojky, jj beru netbook, predvcerem jsem si kvuli spojeni se svetem koupila 🙂
tak urcite dame vedet 🙂 super, preci jen vylety, aquapark, kina, divadla.... 🙂

luca77
18. říj 2012

Ahoj holky, já jsem byla ve FL přelom únor/březen. Bydlela jsem v Adleru , taky jsem si ho předem tel. zamluvila, 1lůžkový pokoj (č. dveří 215),výhled do dvora, chtěla jsem být radši sama, je to pro mě pohodlnější. Hned vedle na pokoji byly holky (o něco starší po gyn.operacích) s kterými jsem se během pár dní seznámila a ještě byly z našeho okresu,dokonce kousek i od nás. Už tam byly o týden dřív, takže týden jsem tam pak byla sama, ale já jsem taková samotářka, tak mi to nevadilo. Chodily jsme s holkama do kavárny, na disco do Gruzie,na procházky a já jsem chodila na zumbu do Aquafora. Na poslední týden jsem se stěhovala do jiného pokoje č. dveří 225 , výhled do parku, za ten se připlácelo o něco více, neměli volný ten první na celý pobyt. Celkem i s regulačním poplatkem jsem doplácela asi 6.000,- ,ale přesně to teď tedy nevím. Teď na to ráda i vzpomínám, ale stýskalo se mi tam dost !!! I mi slza ukápla ☹ Poprvé jsem byla někde takhle dlouho sama. Měla jsem sebou notebooka, tak jsem využívala skypu, takže jsme byli s rodinou každý den ve spojení. Jeden víkend tam byl za mnou přítel a pak naši. Pokaždé jsme se byli podívat na Soos. A byla jsem se sama podívat v Chebu, ale to mě nějak nenadchlo. Tak si to tam holky hezky užijte.

kalerina
20. říj 2012

Ahoj holky byl někdo ve Františkách v Luně? Já tam jedu od 2.11.2012. Tak jsem zvědavá. Už se moc těším a doufám že to bude fajn.

dashi
31. říj 2012

@kalerina
@luca77 Ahoj holky, mám k vám prosbu mohly byste mi napsat postup vyřízení lázní. Já mám sice dekruz z CR kde mi je doporučujou a vše sepsaný, proč bych měla jet do lázní. Jenže si mě tak trochu přehazujou - obvoďákovi to nestačí, že prý můsím mít odborný posudek od gyndaře, ten mě zase posílá k obvoďákovi. Tak prosím o radu jaký kus papíru a od koho mám mít teda napsaný. díky

1miska
31. říj 2012

@kalerina ahojky, lunu vubec neznam :( jsem tu uz skoro mesic, blizi se mi to ke konci.... :( je to tu moc fajn, ale Luna asi nebude patrit pod akciovku Frantiskovy lazne, ktere maji vetsinu hotelu....

1miska
31. říj 2012

@luca77 a pomohl frantisek? 🙂

1miska
31. říj 2012

@luca77 jinak jsem ted taky v adleru pokoj č. 101 🙂 vyhled do parku, krasny pokoj, fajn spolubydlici, fakt super 🙂

olusenka
31. říj 2012

@luca77 v Chebu je to pěkné pod hradem u vody, park, hospůdka, cukrárna... Jinak fakt, že město nic moc, akorát Špalíček na náměstí je pěkný.

luca77
31. říj 2012

@dashi Ahoj, u mně to bylo tak, že mi v CARu gyn. dr. napsala žádost o lázně a já jsem s tím šla pak ke svému obvodnímu lékaři, kde ještě něco vyplňili, dali razítko a poslali mi to na VZP pojišťovnu. Schválené pojišťovnou jsem to měla myslím za 3 - 4týdny.

luca77
31. říj 2012

@1miska Ahoj, chodila jsem poctivě každý den osahávat Františka a nepomohlo to ! ☹ Vždy, když jsem šla z procedůr z Luisiných lázní, tak jsem to vzala při cestě 😉 Dokonce jsem byla i v muzeu, kde mají také Františka a říkají, že je to účinnější, prdlajs 🙂 Hezky si to tam užívej. Joo, výhled do parku byl fajn, bylo to takové klidnější, než na dvůr, ale mně nevadil ani jeden pokoj 😉

luca77
31. říj 2012

@olusenka Já to v Chebu neznám, tak jsem si to jen tak prošla a zase jsem jela nazpět . 🙂

olusenka
1. lis 2012

@luca77 Já taky ne, ale byli jsme tam na svatební cestě a letos na dovolené (Františkovy Lázně a okolí). Tak už jsme něco málo stihli poznat. Je tam krásně. jela bych zas, klidně potřetí a to normálně nikam 2x nejezdíme.

kalerina
2. lis 2012

Ahojky tak už se balím. Zítra vyrážím vlakem do František. Jedu s Ostravy přímo pendolínem.
Jak jsem tam volala tak jsem pod akciovkou a Luna je prý na kolonádě. Tak jsem zvědavá. Asi už tam nikdo nebude co?
Ani nevím jak to bude s internetem ale určitě bych někam ho využila.