Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

kapka
4. zář 2009

elana aha.... 😉 a kdy máš nástup?

elana
4. zář 2009

No právěže nevím, teprv mi to schválili...čekám někdy během toho října, i když si dali fóra pořádnýho, do 24.10. nejpozději mě mají pozvat.

Můžeš mi prosím odpovědět na otázku, v jaké formě Ti přišlo, kde budeš ubytovaná? Já právě chci pokoj se sociálem vlastním, ne na patře, ale standartní jsou ty společné sprchy. Tak jestli je tam třeba číslo na které zavolat, když to budu chtít změnit.

kapka
4. zář 2009

elana mě měli nejpozději do 25.10. pozvat.... 😉 tak to třeba fakt pojedem spolu...když tak si zkus do lázní zavolat...řeknou Ti termín....mají tam informace denně do 20 hod...a telefon najdeš na jejich stránkách... 😉

luciemar
4. zář 2009

Holky, prosím vás, na jakých stránkách hledáte ty informace ohledně možností ubytování apod.???
Díky

kapka
4. zář 2009

mě když přišel termín tak sem si volala na tel... 354 205 500 a tam už sem si jednolůžkový pokoj objednala....
jo a ve Františkových lázních jsou dvě léčebné společnosti... Monto spa....tu budu ubytovaná a budu tu mít i procedury a Lázně Františkovy lázně tel 359604504

elana
4. zář 2009

Tak to je paráda....no nechám jim chvilku, ať je tak brzo netrápím🙂, ale vypadá to, že bysme se tam měly minimálně potkat,když už ne spolu léčit 😉

Tyjo, tohle je na Koni parádní...já bych tam jela s bučkou, že tam nebudu nikoho znát a všichni na mě budou ošklivý a že na pokoj dostanu nějakou nesnesitelnou protivnou a zlou holku😀......a ono né, já se tam nakonec budu těšit na nějakou virtuální známou🙂

elana
4. zář 2009

Lucie, já včera sháněla rozumy tady:

http://www.franzensbad.cz/cs/frantiskovy-lazne/

kapka
4. zář 2009

😀 já se zase bála že tam budou samí důchodci..... 😀 tak tedka vím že tomu tak nebude....
já jedu sem ...http://www.monti-spa.cz/

luciemar
4. zář 2009

Díky za info, proslídím to 😀

elana
4. zář 2009

Tak důchodce v lázních pro neplodnost jsem zas tak nečekala😀....i když ono se tam léčí i spousta dalšího, tak nějaký tam stopro budou🙂

Podle čeho se asi určuje, jestli Tě bude léčit MontoSpa nebo lázně FL...jestli třeba každá pojišťovna má smlouvu s určitou společností, aby nebyla jedna zahlcená? To si ale asi neřeší pacient viď, to Ti přišlo rovnou v těch propozicích, oč jde a kam máš volat a tak.

kapka
4. zář 2009

to řeší pojišťovna kam jdeš.....já pak volala na číslo,které mi přišlo jako kontakt.. 😉

luciemar
4. zář 2009

A ještě jedna otázka....když to přiklepne pojišťovna, tak co všechno hradí a co se musí doplácet? Na koli to tak vyjde???

kapka
4. zář 2009

Luciemar zaleží kde budeš ubytovaná...... 😉 většinou se připlácí na ubytování.....někdy na stravu...60 regulační pooplatek a 15 Kč místní na den

elana
4. zář 2009

Lucie pojišŤovna hradí procedury které Ti vypíše tamní lázeňský lékař při vstupní prohlídce a potom výstupní prohlídku, asi? jídlo?(poraďte zkušené, to fakt nevím), ubytování ve dvoulůžáku II. kategorie (tj. ten sociál na chodbách). Sama si hradíš lázeňskou taxu.

Nějaká holčina tady výše psala, že jí to vyšlo cca. na 6000, které dala z vlastní kapsy.

luciemar
4. zář 2009

No tak to je opravdu krásné!!! Čekala jsem, že to bude víc, takže jsem mile překvapena!!!
Ještě jednou díky!

elana
4. zář 2009

Nemáš zač, až budeš znát termín, písni ho sem taky 😉

Jo, v těch 6000 prý byla značná část za účtenky z cukrárny a obchodů s hadříky 😉

luciemar
4. zář 2009

Hehe, jasňačka....
Jojo, písnu! Teprv za týden půjdu žádat Dr., aby mi to doporučila, pokud mi to nenapíše, tak zkusím jít k někomu jinému. Docela ráda bych ty lázně stihla ještě teď na podzim...tak uvidíme 😉

zulik
4. zář 2009

Jak jsem výše psala, taky se chystám do lázní....ale nevím jak to klapne časově s doporučením a pak s pojišťovnou, taky bych raději ještě tak aspoň v listopadu. Říkala jsem si, že by mi ani nevadilo být tak do půlky prosince /vyhla bych se předvánočnímu běsnění/.Ale jak tu někdo psal, v prosinci se nefachá 😅

lazne
8. zář 2009

Ahojky jedu 13.září do Františkových lázní, chtěla jsem se zeptat jestli v tu dobu jede ještě někdo, je mi 34 let a ráda bych se chtěla s někým seznámit abych tam nebyla opuštěná a měla s kým chodit třeba i na to kafíčko. 😉 jedu do hotelu Adler 🙂

kapka
8. zář 2009

ahoj tak to se tam potkáme....🙂 já jedu ale až 4.10

lazne
8. zář 2009

Tak to jsem ráda ale nevím jak tě poznám musíme si napsat nějaké znamení 😉

luciemar
8. zář 2009

Ahoj holky,

v pátek se chystám ke své gynekoložce a ráda bych si zažádala o lázně. Chtěla jsem se vás proto zeptat, jestli si mám nejdřív vyzvednout někde na pojišťovně nějaký formulář, nebo jestli to Dr. napíše na nějaký svůj, který už má... Moc díky za odpověď!!!

elana
8. zář 2009

Žádný formulář. Gynekoložka Ti na papír (klasický z tiskárny) napíše jen doporučení pro obvoďáka (co máš za sebou, proč lázně doporučuje) a s tím se dostavíš k praktickému doktorovi, který už vypíše formulář na lázně. Ty ho podepíšeš a odneseš si ho na svou pojišťovnu ke schválení revizákem.

luciemar
8. zář 2009

Moc dííííííííííííík!!! Snad to klapne... 😉

sarinkac
8. zář 2009

ahoj tak jsem pročítala diskuze a koukám co tu máte za sebou to teda smekám ale proč sem vlastně píšu 13 jsem byla na operaci slepáku po 5 dnech mě propustili, jenže já jsem byla s ošlivým zánětem přijata zpět do nemocnice lečili mě 2 antibiotikama ještě chodím na kontroly mají z toho docela strach abz něco nezanedbali znovu ale chtěla bych se zeptat zda mám nárok na lázně na propuštěcí zprávě to napsané je i obvodačka říkala že jo že jsem měla velmi komplikovaný průběh tak jsem se obědnala ve čtvrtek na gyndu a uvidíme zda mi je dá nebo ne

elana
14. zář 2009

Ahoj, tak i já už to mám "jistý"🙂......odjíždím 27.9., budu v dr. Adler-Radbuza.

Někdo další? 😉

len
14. zář 2009

Elana, paráda 🙂
Já jdu zítra za obvoďačkou zkusit z ní vyhádat tu žádost a ve středu bych to pak odnesla na pojišťovnu... No, jsem fakt zvědavá 😖

elana
14. zář 2009

Leni, tak hodně štěstí 😉

len
14. zář 2009

Díky 🙂
Příští týden pak jdu k nové gynekoložce... Kdyby mě všichni poslali do háje, za 14 dní fasuji léky na poslední IVF, jinak bych to odsunula až po těch lázních.

elana
14. zář 2009

No, to je asi rozumný. Nicméně doufám, že do háje Tě nepošlou, pže Ty nejsi ta, která tam patří 🙄