Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

b.e.r.u.s.k.a
26. led 2011

@lencaz nene já končím nejpozději kolem druhé i když jednou jsem měla proceduru i na dvě

b.e.r.u.s.k.a
26. led 2011

nemáš Facebook?

lencaz
26. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a mám a jsem tam.... jsem Lenka Erlebachová 82 ročník

b.e.r.u.s.k.a
26. led 2011

@lencaz jj tak já jdu na véču a potom se ti ozvu ju

lencaz
26. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a také půjdu večeřet, tak kolem té 19:00, nech si chutnat

b.e.r.u.s.k.a
26. led 2011

@lencaz Leni zítra se zkusím podívat jestli na tebe nenarazím,teď už valím na pokoj.Dobrou noc.

lencaz
26. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a dobře, dobrou noc

azeretkaa
26. led 2011

Ahoj holky, od 27.1. jsem tady v lázeňském domě Luna. Chci vás tady všechny před tímto domem varovat. Nemáme tady ani jedna z nás žádnou gynekologickou proceduru. Pouze perličky, tělocvik atd. žádné irigace, tampony, bahno, gyn. plyn, nic. Samozřejmě jsme se ohradili , a bylo nám řečeno, že nám tyto procedury neposkytnou. Problém je, že tento dům nepatří pod Františkovy lázně a.s. ale pod společnost Temparano. Už jsme byli i na ředitelství a volali na pojišťovny. Jsme z toho všechny zoufalé, protože bez těchto procedůr jsme tu vlastně zbytečně.

andinka22
26. led 2011

@lencaz poslala jsem ti IP.

@azeretkaa tak to je mi moc líto, doufám holky, že se to bude nějak řešit, když jste tady hlavně kvůli gyn. problémům.
Tak ať vše dobře dopadne a procedury Vám dají.

akinorev.nika
27. led 2011

Ahojte holky, uz delsi dobu sleduji tuto diskuzi, protoze mi uz vloni na jare nabizel gynekolog lazne. A je to tady nastupuju 15.2. a zajima me, jestli tam v tuto dobu nekdo bude. jedu do depandence Radbuza pri laz. dome Dr. Adler.

azeretkaa
27. led 2011

@andinka22 ahoj, už jsme to řešili s pojišťovnou a snažíme se tady domluvit. Každopádně ředitel mlží, nemají tady tyhle procedůry nasmlouvaný. Tak bacha na dům Luna a společnost Temparano, jedině do F. lázně a.s. Nebo budete naštvaný jako my a pořád se tady handrkovat. Škoda, že sem to nevěděla dřív. Jenže co teď?

andinka22
27. led 2011

@azeretkaa tak ať vše dobře dopadne a dají Vám ty procedury. My jsme také teď ve Františkách a bydlíme v Adleru.

@akinorev.nika ahoj, tak my z holkama už 15.2. odjíždíme z František důmů. Ale myslím, že ještě o týden déle tady bude
lencaz a azeretkaa, že holky?

akinorev.nika
27. led 2011

Fajn, aspon nekdo a urcite jeste nekdo pojede. To uz holky budete vsechno vedet, tak se pak o zkusenosti podelite, ju?

elana
27. led 2011

@azeretkaa teda vím že Ti to v nejmenším nepomůže, ale to mě rozhořčilo. Jak může mít Tvá pojišťovna smlouvu na KLP s tak mizernou společností a vůbec, jak si sama může dovolit poslat Tě s gynekologickou indikací na péči bez gynekologických procedur? Zkuste to s nima (pojišťovna, pokud je to nějaká větší, myslím že v Chebu by měli mít pobočku nebo v nejhorším si udělat výlet do Plzně) domluvit, tohle je opravdu k ničemu, prošustruješ měsíc času, dostaneš mizerný peníze z PN a ještě to nebude mít ani minimální šanci na efekt.

len
27. led 2011

Koukala jsem na web té luny a oni se tam chlubí, že léčí i gynekologické pacienty 😝

elana
27. led 2011

ještě líp 😝

len
27. led 2011

Otázka je, jak to má pojišťovna zařízeno - co všecko musí absolvovat lékařský dům, aby do něj posílali pacienty s danou diagnózou, jestli stačí uvést, na co se specializují, nebo je někdo přímo kontroluje, zda dané procedury poskytují. Ale jestli jsem pochopila, tak tenhle lázeňský dům tam má gynekologické pacientky z více pojišťoven? A nebýt toho, že jsou holky informované a vědí, jaké procedury jsou nejdůležitější, prošlo by jim to bez povšimnutí, neboť oni přece na počet procedury poskytnou, že 😝 Tuším, že v Luně byla moje spolupacientka Lucka (nedávno porodila holčičku) - teda byla tam už předtím, ale jen na pár dní, teď byla v Isisu, ale říkala, že Luna sice daleko, ale jinak OK, o procedurách se nezmiňovala, ale měla jsem dojem, že ty gynekologické vyzkoušela taky... Ale to už budou klidně dva roky.

lenitka
27. led 2011

@azeretkaa Já jsem byla vloni také v Luně, ale měla jsem všechny procedury co holky které tam byly pod akciovkou. Rozpis procedur mi udělali na sesterně v Belvederu, v Luně jsem měla jen ubytko jinak vše ostatní - jídlo, procedury včetně výhod (kino, výlety....) jelo prostě na akciovku. Ale už bych do Luny v životě nejela, špatný přístup ředitele, a hlavně pana recepčního na to nerada vzpomínám, jinak ale ten měsíc byl super, a ráda se tam zase podívám. Je mi to divný že by za ten rok nastali takový změny a přestali s akciovkou spolupracovat, asi konkurenční boj, ale pacientky by na to doplácet neměly. Ráda bych poradila, ale nevím jak, za mě to naštěstí ještě fungovalo.Přeju hodně štěstí ať to vyřešíte.

lencaz
29. led 2011

@akinorev.nika ahojky, ano, je to tak, jak říká adinka22, já tu ještě týden budu, bydlím v Pawliku-Isisu. Napiš až tu budeš a můžeme se někde sejít. Lenka

azeretkaa
30. led 2011

ahoj holky,
tak už jsme to se spolubydlící vyřešily a přesunuli nás do akciovky, jsme v Adleru. Tak jestli jste někdo tady , nebo i jinde ,můžem se sejít .

adenka84
4. únor 2011

Ahoj holky, tak jak válčíte...jste se nám dlouho neozvali...už se vám to krátí, co?

akinorev.nika
5. únor 2011

lencaz urcite se ozvu az tam budu

adenka84
8. únor 2011

Holky,
mám novinu jako hrom FL dělají divy..tedy já pevně věřím že mi při 4.umělém oplodnění pomohli....
Mám potvrzené těhotenství z krve HCG 188,4...
Jsem nejšťastnější na světě...Je to překrýsný pocit a přeji vám ho hned...
Vřele doporučuji, pokud plánujete IVF jděte do něj hned nebo co nejdříve po lázní..Já to tak udělala vyšlo to....

len
8. únor 2011

@adenka84 moc gratuluju 😵
Jinak pro zmírnění statistiky - já to tak taky udělala a toto IVF ihned po lázních bylo mnohem katastrofálnější než ta předchozí 😉

adenka84
8. únor 2011

Tak to mě mrzí...
Určitě se také dočkáš? Já čekal 4 roky, tohle bylo naš 4. umělé oplodnění apovedlo se...i když člověk už ani moc nedoufal, ale jak je vidět zázraky se dějí..
Moc vám to všem přeji...

len
8. únor 2011

Díky 🙂
To bylo mé třetí, čtvrté zvažujeme už přes rok (ještě ho mám hrazené), snažení zatím pět let... Jako rozhodně jsem tím nechtěla lázně zatratit, bylo to moc fajn, jen že to prostě není všespásné a pro každého, ale je skvělé, když to někomu zabere 😉

b.e.r.u.s.k.a
8. únor 2011

@adenka84 mocinky gratuluji,jsi takové velké povzbuzení pro nás pro všechny,takže v dubnu budeme hlásit my dobré zprávičky 🙂 Už se nám to tady krátí a za týdn vyrážíme domů.

andinka22
8. únor 2011

@adenka84 také se přidávám ke gratulaci, to je nádhera. Tak na jaře se budeme hlásit. Jinak za týden už odjíždíme domů, strašně to tady utíká, ale je tady krásně, moc si to užíváme. 🙂

adenka84
8. únor 2011

Holky, děkuji a nezoufejte jednou se také dočkáte..kydž jsem se dočkal já, dočká se každý...mocinky vám to přeji...
užívejte si poslední dny....

kuc
8. únor 2011

ahoj dlouho jsem se neozvala, ale měla jsem hektické období v práci,adenko moc,moc gratuluji a držím palečky ať se
vše vyvíjí jak má a na podzim toho nejkrásnějího a neúžasnějšího mimíska na světě. Milé lázeňačky doufám že se vám
v lázních líbilo ,navšťívili jste i Cheb, jaký na vás udělal dojem. Minulou sobotu jsem vám chtěla nabídnout 3 místa v
autě na výlet do Karlových varů Kubík tam měl závody v judu ale začátek přesunili ze 14 hod už na ráno registraci měli již
v 8 tak jsme vyráželi v 6,45 a to se mi zdálo moc brzo vzhledem k tomu že i v sobotu dopoledne jsou procedury.