Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

sedmitecka
29. lis 2011

@berkana no my jsme byly vsechny docela znechucene jidlem v Belvederu i lazenskymi v Luisinkach.....holky na Adleru si chvalily jidlo, to byl velky rozdil oproti Belvederu....nejak se tam zhorsili posledni dobou, i cisnice nam to prozradila, setri nehorazne na vsem a nejvic na pacientech, kteri jsou tam pres pojistovnu - oschle stare salaty, mini porce, tmave rohliky jsme musely obcas krast potupne vedle v jidelne pro samoplatce a Nemce. humus 😝

flyaway
29. lis 2011

@cuddle Soni, tak jsem se asi právě rozhodla, že pokud ms nedorazí o víkendu, což by znamenalo, že bychom v případě narostlé sliznice stihli KET ještě letos a nebo pokud sice ms dorazí, ale sliznice nebude, tak si zažádám ještě letos a taky pojedu 🙂 .
Tak doufám, že se sejdem alespoň v těch samých lázních a v ten samý termín a zajdem na kafčo! 😉
Už máš vybráno ubytko? A budeš si rezervovat pokoj před odesláním žádosti na pojišťovnu nebo až po schválení nebo si počkáš na ten zvací dopis?

cuddle
30. lis 2011

@flyaway hele ja cekat nechci, chci jet tak nejak po pulce ledna nebo ke konci a nechci riskovat, ze mi kolem vanoc prijde dopis, ze mam 2 nastoupit, tak to chci nejak posefovat....
poslu ti odkaz na hotely, a napisu co jsem predbezne vybrala....kamoska porad neni na 100% jista, tak uvidime jak to vyjde, ale kdyby jsi jela cca jak my tak nas tam bude vic 🙂

cuddle
30. lis 2011

@sedmitecka dekuju za nazor, predem jsem vybrala Belveder, ale tak asi poprosim o Adler, volala sis sama dopredu na termin , hotel, typ pokoje, nebo jsi cekala az co doslo??? ja potrebuju podat zadost do konce roku, ale odjet chci az tak nejak koncem ledna, tak bych si to chtela v tom hotelu predem domluvit

sedmitecka
30. lis 2011

@cuddle urcite si to domluv v hotelu predem, jde to, zavolej tam nebo pisni email a oni se ti ozvou 🙂 ale za sebe Belvedere fakt doporucit nemuzu ☹

berkana
30. lis 2011

@sedmitecka ty jo, no jo, když se začíná šetřit tak na těch, kdo je tam skrz pojišťovnu, to víš, němce a samoplátce si musí hýčkat... No pokud příště pojedu, tak asi do .....jee ,ted si nemůžu vzpomenout, ach jo 🙂 jak je tam ten aqua club. .... Tam to bylo ohledně jídla asi lepší, pač holky řikaly, že si chodili i přidávat 😀

elisb
30. lis 2011

ahoj holky, pročítala jsem vaši diskuzi a taky váhala jestli Adler nebo Belveder, no už jsem se asi rozhodla 🙂 Pojišťovna mi to koncem listopadu schválila, musím nastoupit do 20.1. Pokud se tam některá chystáte okolo půlky ledna, dejte vědět, budu ráda

flyaway
30. lis 2011

@cuddle Já bych asi nakonec jela buď v půlce ledna nebo pak až po KETu někdy začátkem února, kdyby to nevyšlo. Co se týká ubytka, tak se mi moooc líbí Pawlik, a to jak ubytko, tak i neomezený vstup do Aquafora - v zimě tam asi budu častěji než venku na mraze 😀

cuddle
30. lis 2011

@elisb jáááááá bud v pulce ledna nebo koncem , tak kdyz pojedes v pulce tak se urco potkame 😉

cuddle
30. lis 2011

@elisb jeste dotaz, jak dlouho to trvalo nez ti to pojistovna schvalila, chces jednoluzak, nebo dvojluzak? hele a je to i v 2012 na 4 tydny?

elisb
1. pro 2011

@cuddle pojistovna to schvalila za skoro rovny 2 tydny (uz jsem zacala byt nervozni ze mi to nedaji). S pokojem jeste vaham - kvuli priplatkum, klidne bych sla na dvouluzak kdyz by byla fajn spolubydlici. Ja doufam ze to bude na 4 tydny, nekde jsem cetla ze u techto problemu se to na 3 tydny nedela, ale pojistovny si dupnout muzou ze. Chystam se tam zavolat a domluvit si neco predem, jak budu vedet vic, pisnu. Jsem rada, ze tam nekdo pojede v podobnym terminu.

cuddle
1. pro 2011

@elisb aha tak ja to planuju podat 13.12 tak snad mi to do konce roku potvrdi a hned pak volam a zamlouvam termin, zadam spolecne jeste s jednou holcinou, ale ta si neni jista jestli ji to schvali, uz byla 1 pred 6ti lety, chodi do caru, leci se taky, podstupovala zatim IUI, taky ma za sebou samovolny potrat, tak myslim, ze ji to schvali, pry mas na lazne s touto diagnozou narok 2x
no a ty vis kdy chces odjet presne? ja ani nevim kdy se nastupuje, jestli na vikend, nebo v pondeli, ja pojedu z Brna, takze asi nejakym vlakem, je to pekna dalka.....
kdyztak si pak na sebe napiseme kontakt abychom se tam nasly 🙂 ja zatim predbezne volim ten Adler a pokoj dle toho jak dopadne kamoska, klido ten dvojluzak , ale chceme wc a koupelnu na pokoji

elisb
6. pro 2011

@cuddle ahojky, tak uz to mam domluvene 🙂 nastup 15.1. je to na 4 tydny a mam dvojluzak v Pawliku - maji tam ted nejake cenove zvyhodneni na 3*cast. Myslim ze neni podminkou nastup o vikendu, nejprve mi nabizeli 3.1. v utery a ted jedu v nedeli. Poveze me tam manzel, vlakem z Moravy by to bylo cestovani na cely den 😖 . Jinak si myslim ze ta tvoje kamoska by to dostat mohla, taky jsem nekde slysela, ze na lazne mas narok 2x za zivot. Dej pak vedet jak jsi dopadla a kdy pojedes - potkame se 😉

cuddle
6. pro 2011

@elisb tak dobry, ja to ponesu ted v pondeli na pojistovnu a pak si tam zavolam, ten termin by se mi libyl taky, kolik je doplatek v tom Pawliku za ten dvojluzak prosim te??? ja pojedu z Brna, tak to je opravdu na cely den 😀

elisb
6. pro 2011

doplatek je necelych 6 tis. se vsim vsudy, tedy i s regulacnim a lazenskym poplatkem. Pristi rok uz je tam bohuzel narust hlavne v tom poplatku 100Kc na den ☹

aji
8. pro 2011

Ahoj, já sama ve Frantovkách nebyla, ale minulý týden se odtud vrátila po 4 týdnech pobytu moje ségra a byla moc spokojená. Bydlela v Pawliku. Byla jsem za ní na návštěvě a hrozně se mi tam líbilo. Tak ať jste tam taky spokojené a nezapomeňte si zajít za Františkem 😉 😵

cuddle
14. pro 2011

ahoj tak mam schvalene lazne....juchu, zadam o termin od 15.1 uvidim co nam reknou v hotelu

cuddle
14. pro 2011

@elisb jojo s tim pocitam, ze uz to bude 100, cili tech 28 dnu mas dnes 2800,- lazensky je myslim 15,- na den , my zkousime dvojluzak v adlerovi, bez doplatku

cuddle
14. pro 2011

@elisb juuuu tak krize, Adler je cely leden zavreny, otviraji az 29.1 a nejblizsi mozny termin co nam nabidli je 29.1 bud Adler nebo Goethe , vsechno ostatni je v lednu plne......teda ☹ takze se tam potkame asi na 14 dnu 😉

elisb
15. pro 2011

@cuddle ty jo to je fofr! 🙂 takze jedes i s tou kamoskou? tak doufam ze za tech 14 dnu se tam pak potkame, to ja uz budu ostrilena ;) v lednu si na sebe dame kontakt

cuddle
15. pro 2011

@elisb jojo jedeme 2, dali jsme to tam soucasne a pani nam to i pripsala na zadost, ze chceme spolu a hned za 2 dny to bylo schvalene, jen jsme doplnovali spermiogram co si vyzadali a jinak uplne bez problemu i v laznich si zapsali info a ze nam poslou dopis, jen ten termin je az toho 29 vse do te doby pry plne....

len089
26. pro 2011

Ahoj holky. Chci se zeptat - podala jsem žádost na lázně a tu mi z pojištovny vrátili. Chcou doplnit spermiogram manžela. Chtěli to taky po vás? Myslíte že mi je dají když mame jen 21 mil. spermii a nejsou zrovna moc dobrý.
nebo dávají lázně jen při dobrém spermio. . Už 4 roky se snažíme o mimi. Máme za sebou 2IVF,2 KET, 2 IUI, 3 operace pro endometrozu. Díky

cuddle
26. pro 2011

@len089 ja podala zadost a pani mi rovnou rikala, ze ted vetsinou chteji i spermiogram, hned na druhy den mi volala, ze si ho opravdu revizni lekarka vyzadala, poslala jsem ji ho emailem a na druhy den nam potvrdili, ze je to schvalene....jedu 29.1 - nejblizsi mozny termin co byl

cuddle
26. pro 2011

@len089 jinak manzel kombinace maleho mnozstiv spermii 12 mil, malo pohyblive ( progresivni jen 3%, pomalejsi 30% ) a morfologie 0,5% takze kombinace vsechn veci dohromady, myslim, ze je to jen doplneni , po tom co mas za sebou mas na lazne urcite narok - neboj - dokonce 2x za zivot, chce to proste i telu doprat trochu oddychu a relace. Nevim jestli ty jsi uplne zdrava a dela to opravdu jen horsi spermiogram, u nas je chyba na obou stranach, ale i tak 2 uplne zdravi lide holt muzou mit smulu a prirozene se jim to nepovede....

cuddle
26. pro 2011

@elisb napis mi do IP pak na sebe nejaky kontakt 🙂

len089
27. pro 2011

@cuddle Ahoj, fdiky za info už jsem si začínala myslet že mi je asi nechtěji dát. Žádanku na pojišťovnu jsem posílala 27 listopadu, celou dobu se neozvali a teť mi jí vrátili že chcou ten spermiogram.Tak dr. našel z roku 2010 tak snad nebudou říkat že je to starý.

cuddle
27. pro 2011

@len089 ja to tam teda nesla osobne a radeji se ptala, ze co a jak, pani kukla a rekla vse ok jen mozna bude potreba ten spermiogram, mela jsem ho doma, takze jsem ho pak na druhy den jak volala jen naskenovala a na dalsi den to bylo schvaleno
ja chtela aby mi platili podminky roku 2011 tak jsem s tim sla radeji osobne pred Vanocema
a slo to uplne krasne - podavala jsem Brno mesto , kam spada muje prakticka lekarka
tak snad uz ti to schvali , ja jedu 29.1

adenka84
28. pro 2011

Ahoj holky..všem vám tady moc držím palečky..aby vám Lázně pomohli..
Já věřím, že mě FL k otěhotnění pomohli..otěhotněla jsme po 4 letech na 4 pokus IVf..na ten poslední pkus jsme šla hne po příjezdu z Lázní..doporučil mí to lázenský gynekolog..šli jsme do toho..z Lázní jsme přijela domů loni začátkem prsince, 23.12. jsme začala se stimulací.18.1.2011 jsem byla na odběru..22.1 2011 jsem byla na ET a 8.2. jsme měla pozitivní test..no a sne se na mě v postýlce usmívá to naše 10. týdení štěstíčko...
držím vám moc palečky, aby vám FL pomohli stejně tak jako nám.... 🙂

adidasik
29. pro 2011

Ahoj holky, nenastupujete v nejbližší době někdo? Já mám nástup 4.1.2012 tak se ozvěte pokud někdo jedete 🙂)

adidasik
30. pro 2011

Holky chci se zeptat... jedu na celý leden a je to v době zkouškového, myslíte, že bude probém odjet na zkouškku? A je možné ten pobyt zkrátit o 3 dny?? Prosím o odpovědi :(

Díky L.