Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

berkana
30. pro 2011

@adidasik záleží jak to máš daleko. Myslím si, že by se nechalo domluvit se sestrami, aby ti to napsali ty procedury tak, aby jsi mohla na zkoušku odjet. Ted tam asi takový nával nebude, v létě by to bylo horší, to je tam lidí, že i termíny těch procedur nejdou pořádně přesunout. A o tři dny zkrátit nevím, možná o ten jeden den určitě, pač ten poslední stejně nemáš žádnou proceduru. Ten předposlední den tak cca 3 na dopoledne, ale odpoledne si jdeš pro papíry, co ti napíše dr, jako zprávu z lázní.

cinkylinky
4. led 2012

Zdravím, právě vybírám termín, nepojede někdo v průběhu těchto tří měsíců do Fr. Lázní?

jeny11
4. led 2012

@cinkylinky Ahoj, zrovna tu hledám jak se komu ve FL líbilo a co mě čeká...jedu 6.3. až 3.4.

ivcas
4. led 2012

Ahojte Holky, nebudete některá v Adleru od 31.1.2012?

cinkylinky
5. led 2012

já jsem si to tu pročítala a docela jsem se zděsila. Myslím těch procedur. Už mám něco za sebou, ale na roztahování nohou na počkání si nikdy nezvyknu....co mě nezabije....asi budu muset přibalit trochu slivovice.
JInak ve FL jsem byla soukromě před dvěma lety a byl to luxus. Bydleli jsme v Pawliku, je to sice o nějakou tu kačku dražší, ale aquaforum to vynahradí-navíc, na všechny procedury předpokládám se bude chodit vnitřkem budov-což v zimním období je docela výhoda. Rozehřátá do mrazů-to není zrovna super. No každopádně nemám ještě termín-nějak se pozdržely papíry v pojišťovně-tak doufám, že na mě Pawlik zbyde.

gammaray
5. led 2012

@cinkylinky ahoj.žádné obavy,ty nohy se rozthují snad "jen" u irigací a vaginálních bahenních tamponů,takže v poho,ale slivovičku vem,bude zima 😀

jerryna
5. led 2012

@cinkylinky Ahoj, nechci tě děsit, ale s tím, že v Pawliku budeš mít všechno v jedné budově raději nepočítej. Já jsem chodila na irigace, tampony, šlapací bazénky, cvičení do bazénu až do Luisiných lázní. Mojžíška je v Adleru, ale ten je naproti přes park. V létě to bylo v pohodě, ale na zimu asi mazec. A vážně nohy roztahuješ pouze u těchto dvou procedůr. A slivovičky naber radši víc. Ta se nikdy neztratí. 😉

cinkylinky
5. led 2012

kurňa, to abych jela na praseti a odrážela se demižónama......to bude masakr.....no já se ptala a paní mi říkala, že budu chodit jen tam, tož to radši ještě prověřím....ať nejsu vykulená jak žaba...jinak jedu začátkem března, tak snad nebudou padat trakaře

jerryna
5. led 2012

Na to se vyptej. Asi kdybys nejela s gynekologickými problémy, tak to v jednom baráku je, ale takhle nevím nevím. Teda ale dneska jsem se poprvé zasmála.Prase nemá chybu 😀

cinkylinky
5. led 2012

tož teď su z toho na haluzi.....čtu ty diskuze a mám hlavu v pejru.....kde se mám teda ubytovat?

cinkylinky
5. led 2012

jak to tak čtu, tož v tom Pawliku je z procedur prd, stejně se chodí jinam....a dát 10500 kč jen kvůli aquaforu se mi teda moc nechce, tož že by ty Tri lilie? stejně budu mít týden jahody, tak to do bazénu nepůjdu a lítat s vypláznutým jazykem po celých Franckách tož to moc v klidu nebude,,,, že já su kurňa tak nerozhodná. ženy pomóóóóc!!!!

jerryna
5. led 2012

Já za sebe, i když bych docházela, což budeš stejnak docházet odkudkoliv, tak jdu znovu do Pawliku. Sice je to dražší, ale super jídlo a pro mě měl obr plus aquaforum. To nemělo chybu.

cinkylinky
5. led 2012

já jsem tam už soukromě byla, tak vím, že je to super, jen nevím, jestli jako láze\ńák ten komfort využiju na 100%

jerryna
5. led 2012

Myslím, že ano. 😉 Já užívala jak jen to šlo. V Aquaforu jsem byla každý den. No prostě bylo to tam moc fajn.

cinkylinky
6. led 2012

tak finíto. Isis, od 7.3.12.

cuddle
15. led 2012

@ivcas ja odjizdim 29.1 do Adleru

cuddle
15. led 2012

@cinkylinky ja vybrala Adler, dle referenci holek

ivcas
15. led 2012

@cuddle jéé, tak to se tam snad potkáme, já přijedu 31.1. 🙂

cuddle
15. led 2012

@ivcas no snad jo , musime si dat pak nekde poznavaci znameni 😀

ivcas
15. led 2012

@cuddle 😀 tj, jedeš poprvé?já jo, tak jsem zvědavá jaký to bude.. 🙂

cuddle
16. led 2012

@ivcas jj poprve....uz se tesim 😉

elisb
17. led 2012

ahoj holky, zdravime z FL a je tady super. Uzivame si to a porad neco podnikame. Takze se fakt teste, je to bajecny relax 🙂

twininky
23. led 2012

holky já můžu jet do FL 9.2., ale nevím jestli je to dobrý nápad, jsem zatím na neschopence mám 3dny po 1.IVF, jdu na krev za 14 dní, tak nevím jestli se mám pouštět v takovým stavu takovou dálku?? 😕

kuc
23. led 2012

@twininky To uvydíš po krvi, pokud jsi těhotná tak by jsi jela do Frantovek zbytečně, stejně by tě poslali domů a pokud to náhodou nevyjde tak šupky dupky do lázní a potom co nejdříve druhý pokus . Držím palce ať se mimísek dobře zahnízdí a i když je v lázních dobře tak ať nejsou potřeba.

twininky
23. led 2012

@kuc asi máš pravdu, já jen že už mám přidělenej poukaz, ale taky sem si říkala, že by bylo lepší zůstat doma, než se někde harcovat vlakem, budu doufat, že FL nebudou potřeba 🙂 a děkuji za palečky

luca77
25. led 2012

Ahoj holky,taky se chystám do Fr.lázní.Minulý týden jsem odnesla žádost ještě mé obvodní lékařce a ta říkala(dnes je to týden),že mi to odešle.Včera jsem si volala na pojišťovnu,ale ještě to tam nemají.Narazila jsem na příjemnou paní,která mi říkala,že až bude něco vědět,že mi zavolá,ale ještě jsem si pro jistotu vzala tel.číslo.Teď přemýšlím spíš nad ubytováním,přemýšlím také nad Adlerem v hl.budově,vím,že chci levnější 1lůžák s WC + sprcha.Tak si tam zavolám nebo písnu mail. Vše jsem si to od začátku tady přečetla,tak jsem zase o něco chytřejší,jsem ráda,že to tady je.Byla jsem v lázních odtučňovacích v Poděbradech kdysi dávno cca v osmé třídě myslím a vůbec se mi tam nelíbilo ☹ Jsem stejskálek a nevím,jak tam vydržím 4týdny..dálka a bez přítele,rodiny 😢 Taky pracuji v podobném zařízení a u nás můžou jezdit aspoň občas domů...ale zase si říkám,že by to nemělo cenu..přeci jenom je to cca 260km jedna cesta! Hold to tam budu muset vydržet...někdo si řekne,jéé,ona jede do lázní...ale já zase tak nejásám.

luca77
26. led 2012

hmm,tady to teda jede...že bych jela do lázní jen já v dohledné době? 😉 Tak jdu číst na emimino.

sluniiickooo
26. led 2012

Ahoj holky.... jsem po laparoskopické operaci slepáku včera jsem posílala papíry na pojištovnu.. mám jet taky do FL ač je to přes celou republiku 😖 mám smíšené pocity... ale uvidíme jaké to bude ;))) nemůžu se dočkat až si pořádně odpočinu 🙂

berkana
27. led 2012

@luca77 Ahoj, s těma lázněma, tak tam může přítel za tebou přijet na víkend třeba 🙂 taky tam takhle jezdili manželé a přítelové za holkama. Za mnou přijel až na poslední víkend, jelikož není moc cestovatel🙂

17217
27. led 2012

Ahoj holky. Budu tam od 14.3.snad se s některou z Vás potkám. Jsem v Belvederu, ale byl to boj sehnat ubytování!!!!