Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

redflowers
24. srp 2011

@jerryna děkuji, to by tedy bylo, ale moc tomu nevěřím, já jsem po tom nevydařeném ivf pesimistická, před prvním pokusem jsem byla plná nadějí a věřila, že to vyjde, teď už radši nebudu tak natěšená a třeba to vyjde 🙂 . Když nevyjdou kety, jsem rozhodnutá jít do druhého ivf, a pak když se nezadaří zkusit ty lázně. A jak to řešíte v práci holky, ví, že se léčíte s neplodností, u mě to neví, je tam samý babinec, a to bych pak poslouchala jen útěchu a to je to poslední co potřebuji.

leny11
26. srp 2011

@lenulek @kaca32 Ahoj holky, tak už se nám to blíží 😎 můžem si předat kontakty a v lázních zajít třeba na kafe co vy na to?Když mi písněte na mailík: leny78@seznam.cz

leny11
28. srp 2011

Ahoj holky, neschopenku vystaví přímo doktor v lázních , nebo jí musím mít zařízenou dopředu???Předem díky za odpověďi.

lenulek
28. srp 2011

@leny11 ahoj, já si jí raději nechala vystavit u své gynekoložky 😉

leny11
28. srp 2011

@lenulek Aha, tak to je mazec,spolíhala jsem na to, že ji dostanu v lázních mám na to už jenom zítřek a muj gyndař je po dovče, to tam bude pěkně narváno ☹ .

jerryna
28. srp 2011

@leny11 Neschopenku neřeš, vystaví ti ji gynekolog v lázních. Dostaneš ji přesně ode dne příjezdu do dne odjezdu.

leny11
29. srp 2011

@jerryna Ahoj dneska mi po telefonu z lázní uklidnili, že mi jí vystaví, každopádně moc děkuji za odpověď.

lenulek
30. srp 2011

Ahoj,tak uz jsi Leny11 dorazila do lazni?Kde jsi ubytovana?

leny11
31. srp 2011

@lenulek Ahoj, jsem bydlím v Metropolu a doktora mám v Adleru co ty?Jestli si to dobže pamatuju tak tušim, že bydlíš v Adleru????

ahojkyholky
31. srp 2011

Holčiny zdravím vás a přeji vám ať se vám v lázních líbí,užijte si každou chvilku,budete na to rády vzpomínat.

lenulek
1. zář 2011

Leny11 ahoj,ja jsem nakonec ubytovana v Radbuze-je to hned vedle Adleru.Když budeš mit cas mužem dat kafčo

leny11
1. zář 2011

@lenulek Ahoj, jojo vim kde to je,zejtra ráno tam mam jogu 🙂 ,určitě budu ráda, když zajdem na pokec,záleží jak máš naplánovaný procedury.Můžem zajt třeba odpoledne nebo dneska na večer.Když tak mi napiš nebo cinkni na 724011039 😉 .

sedmitecka
1. zář 2011

ahoj holky, zdravím po delší době, vydovolenkovaná 🙂 tak mám z CARu napsané doporučení, první vítězství 🙂
můžete mi napsat, kde jste nebo jste byly ubytované? pročítám to tu a nevím, co si pak eventuálně zvolit...asi Adler newbo Isis, jak je to finančně? na jednolůžáku netrvám....

colibra
1. zář 2011

@sedmitecka nejlepší hotel ve Frantových je Tři lilie 4*, doplácela jsem necelých 8 tisíc za dvojlůžák, ale stejně jsem celou dobu sama 🙂 strašně milý personál, jídlo úžasné, pokoje útulné oproti ostatních co jsem viděla, mohu jen a jen doporučit a navíc je přímo v centru, okna mám do dvora takže úplný klídek
@sedmitecka

leny11
2. zář 2011

@sedmitecka Ahoj, jsem ubytovaná v 3* hotelu Metropol,na jednolůžák jsem doplácela přes 6.500,.kč.Hotel je nově zrekonstruovaný a pokoje pěkně zařízené.Na oběd a večeře se sice chodí do Savoje, ale to mi nevadí.Jídlo je dobré a personál pohodový.Jinak myslim, že výběr hotelu spíš záleží na tom jak je člověk náročný 😉 Tak hodně zdaru při výběru.

sedmitecka
2. zář 2011

@colibra moc ti děkuji za tip, musím to pořádně všechno pročíst, lilie by se mi líbily 🙂

sedmitecka
2. zář 2011

@leny11 ahoj leny, moc ti děkuji 🙂 kouknu na to! jsi na dvoulůžáku? já pořád bádám, jestli jednolůžák, ale asi mi bude milejší společnost na pokoji 🙂 docházet na jídlo by mi vůbec nevadilo.....a jak se ti líbí? určitě nadšení viď? těším se, doufám, že mi to schválí.....

gammaray
2. zář 2011

@sedmitecka gratuluji k doporučení...je to fakt první vítězství.ted už jen dovyřizovat,čekat na schválení a hurá za frantou 😀 jinak já jem hodně společenská,na pokoji sama si vůbec nedovedu představit.ale to záleží na každém...a spala bych klidně i ve stanu,jen abych tam byla... 😀 😀 už se mě to bohužel ale netýká.

sedmitecka
2. zář 2011

@gammaray 🙂 🙂 🙂 nejsme moc náročná, stačí mi útulný pokojík a dobré jídlo 😀 😀 😀 stejně v tom pokoji moc nepobudu, těším se na procházky po městě a okolí, masáže, koupele , aquaforum, cvičení a tak....nabalím si tam co nejvíc aktivit, chci zhubnout, takže budu chodit hodně cvičit, plavat....no, ideje mám pěkné, jen abych už odjela 😉
teď musím počkat na laparku a pak hned odesílám na pojišťovnu 🙂

gammaray
3. zář 2011

@sedmitecka tak s tím jídlem jsme na tom stejně 😀 já jsem byla spokojená,výběr z 5 druhů a ještě jedno pro dietáře,jedna večeře teplá dvě studené.našly se i takové,které frflaly-nechápu.myslela jsem si,že přiberu,jak jsem furt jedla,ale naopak...2 kila šly dolů jak jsem furt lítala z procedury na proceduru.na odpočinek nebyl čas.nic mi tam nechybělo,teda jen spánek....

sedmitecka
3. zář 2011

@gammaray tak výběr z pěti druhů je luxus, a to sis vždy vybrala na několik dní dopředu? a jak snídaně, tam si můžeš vybrat, co chceš? já třeba moc nejsem na uzeniny, spíš sladké snídaně, musli s jogurtem nebo tak 🙂 to už bych ale asi chtěla moc viď? a kde si tam seženu nějaké cvičení, v rámci těch lázeňských domů?

gammaray
3. zář 2011

@sedmitecka snídaně ,obědy i večeře jsem si vždycky označila den dopředu na takové kartičce,co jsem měla na stole.stůl mi byl přidělen hned na začátku,nesměla jsem ho měnit.snídaně byly myslím tři,jedna byla určitě sladká(marmeláda,med,nugeta a ták...)tuto variantu jsem nevyužila....já raději párek 😀 😀 solo cvičení nevím,v rámci procedur bylo,mojžíšovka,nějaké to odtučnovací,plavání a cvičení ve vodě.

sedmitecka
3. zář 2011

@gammaray tak to je fajn, děkuji 🙂 já jsme tak natěšená, že mě to položí, jestli mi to neschválí, úplně tím te=d žiju a těším se na relax 😉 pomáhá mi to i přežít strach z blížící se laparky.....jen pořád nevím, kde se teda ubytovat, připadá mi to podobné, rozhoduji se mezi Belvedere, Goethe, Isis a Savoyem......Adler je taky ok, to bude loterie 😀

sedmitecka
3. zář 2011

holky, ještě jedna otázečka, dá se v těch lázEŇSKÝCH DOMECH CHYTNOUT NĚJAKÁ WIFI SÍŤ, NEBO KDYŽ NEMÁM MOBILNÍ NET, JSEM V HÁJI??? omlouvám se, nějak mi přeskočilo písmo 😀

berkana
3. zář 2011

@sedmitecka ahoj, wifi se dá chytnout u recepcí v hotelích, nebo v místnosti či záukotí, kteeré mají na to uzpůsobené, na pokojích v dependencích vůbec a v hotelích nevím.

veverka.dada
4. zář 2011

ahoj děvčata, je tu některá která by se chystala do lázní (nejspíš Františkových) koncem října či začátkem listopadu?

berkana
5. zář 2011

@sedmitecka počítej s tím, že první týden budeš po procedurách unavená, ono se ti to ani první den dva třeba nebude zdát, ale je to tak u každé 🙂 Jo a ted nevím jakou budeš mít laparku, ale já měla srůsty všude, že i srostlou dělohu se střevama takže jsem to řekla při vstupní prohlídce a ona mi dala slatinné koupele místo tamponů, a mělo to účinek na celé tělo 🙂

@sedmitecka @veverka.dada Ono pokud vás trápí třeba řeknu záněty šlach, nebo zlobí krční páteř a tak podobně, tak to při vstupní prohlídce je dobré říct, oni na to také dají některé procedury, tak ať si ty lázně užijete naplno😀

sedmitecka
5. zář 2011

@berkana děkuju moc za dobré tipy 🙂 ty plynové injekce, o kterých píšou na webu FL, se nás doufám netýkají??? 😀 😀 😀
na úna\vu z procedur se i těším 😉 a tys jela jak dlouho po laparce?

sedmitecka
5. zář 2011

@veverka.dada já se hlásím, žádost budu posílat na pojišťovnu cca 20. září a doufám, že nejpozději začátkem listopadu pofrčím 🙂

leny11
5. zář 2011

@sedmitecka Ahoj, jsem na jednolůžáku, ale dvoulůžákem nic nezkažíš 🙂 Je to tady v pohodě 😎 , doktor ti navrhne procedury, většinou celé dopoledne jsi na procedurách a odpoledne je to pak na tobě jak si to rozvrhneš.Můžeš jí na kafčo, nebo plavat cvičit,večer se většinou domluvíme s holkama a jdem na pokec 😉
Jinak jídlo taky nemá chybu, výběr s několi jídel mňam 😉 ,snídaně formou bufetu paráda.
Co se netu týče, buď na recepci WIFI zdarma , nebo mám na pokoji vlasní mobilní internet.
Držim palce ať dopadne dopře laparka.Měj se hezky 🙂