Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

gebymaruska
10. čer 2015

Jo a hotel Metropol je úplně nejdál. Já bydlela v Dr. Adler a byla jsem moc spokojená. Klidně ti můžu poslat i fotky z hotelu. 🙂

gebymaruska
10. čer 2015

@markosta A co se týče toho doplatku, pokud jedeš do Frantovek poprvé, tak si můžeš po internetu sehnat poukaz na slevu na tisícovku. Já si ho sehnala po netu předem, ale zapomněla jsem nějaké sehnat na poslání. ☹ Ale zkus tady nebo na diskuzi na e-mimino, tam mají holky poměrně často volné poukazy.

markosta
10. čer 2015

@gebymaruska moc děkuji....dnes mi MUDr. lázně nabídla a já to nečekala, tak jsem zatím nekývla a nechala si týden na rozmyšlenou ....nemám žádné informace, jsem totálně mimo....netuším jak to v lázních chodí, no nic...tele 😀 ....jenže musím jednat rychle, protože mám nárok do půl roku od operace (hysterektomie, která proběhla v únoru), v dubnu nastaly komplikace po prodělaném krvácení do břicha, zánět v břiše......dnes jsem prvně byla u své dr. na kontrole po uschopnění a ona na mě s lázněma, že po všech těch komplikacích na ně mám nárok a doporučuje je....měsíc zase na neschopence, letos už potřetí.....nevím nevím 🙂

gebymaruska
10. čer 2015

@markosta Určitě do lázní jeď, já jela a jsem ráda. Odpočinula jsem si. Po operaci máš nárok na 4 týdny v lázních. A pokud zatím jenom zvažuješ, tak bych jednala rychle. Jednak bych ti doporučila si pobyt předem rezervovat - můžeš si tak dopředu vybrat termín ev. pokoj a hotel. Pokud to necháš až na lázně, tak se může stát, že buď nebudou mít místo a nebo se tě budou snažit vecpat, tam kde místo ještě je. A pak třeba budeš docházet na ty gynekologické procedůry. Což sice není zase tak hrozné, protože Františkovy Lázně jsou fakt maličké, ale zase na druhou stranu, když jsou ty procedury někdy natěsno časově, tak je fakt lepší, aby to bylo pokupě, než když člověk musí během 10 minut se rychle nasnídat, protože to jinak nestihne. Já jsem na nemocenské už měsíc (od lázní) a teď v ní pokračuji a budu ještě min. 3 měsíce. Co se týče toho, že budeš znovu na nemocenské, tak bych to moc neřešila, snad jen pokud je to dosti blbé po stránce financí. Ale věř, že co píšeš, jsi po poměrně náročných zákrocích a tělo se dá v lázních dokupy. 🙂 A pak, jak říkám, důchodu se snad ani nedožiju, tak kdy jindy bych měla jet do lázní, než teď. 🙂 Promysli to ze všech stran a když tak dej vědět, kdybys potřebovala poradit.

markosta
11. čer 2015

@gebymaruska děkuju 🙂 to jsem potřebovala od někoho slyšet (číst) ...naštěstí doma i v okolí jsem zaznamenala stejnou reakci ....jen šéfová chuděra nebude mít zas radost, je mi jí líto, stále na vše sama, nikdy jsem nemarodila a letos tolikrát a dlouhodobě, ale bude líp a bránit mi nebude ....tak já zítra zaběhnu k paní doktorce, že už jsem se rozmyslela 🙂

profiss
11. čer 2015

@markosta Ahoj, také ti Fr. lázně doporučuji, já jsem před mateřskou pro Fr. lázně pracovala a hosté lázních byli spokojení a rádi se vraceli 🙂

markosta
12. čer 2015

Tak lázně mám napsaný 🙂 dnes je pošlu doporučeně na VZP a děj se vůle boží 🙂

gebymaruska
12. čer 2015

@markosta Výborně. Určitě si pobyt užiješ. Doporučuji zavolat do lázní a rezervovat si pobyt. Než jej pojišťovna schválí může to nějakou dobu trvat. 🙂 A pak nemusí být místo.

fachy
12. čer 2015

@gebymaruska Ahoj, tak jak jsi si lázně užila? Já jsem právě na Pawliku a docela špatný, hlavně ze začátku.

gebymaruska
12. čer 2015

@fachy Já si užila lázně na 100%, jen se mi poslední dny poměrně zkomplikovaly. Nešťastnou náhodou jsem si nějak zablokovala krční páteř (vinu snad na tom měla i kombinace procedur) a já tak poslední dva dny byla v bolestech, a fakt už jsem potom chtěla domů. 🙂 Ikdyž jsem původně z lázní nechtěla odjet. Jak to, že si to měla ze začátku špatný?

profiss
12. čer 2015

@fachy Tak Pawlík je docela maso 🙂 To chce nějaký klidnější barák. Já jsem pracovala na proti v Imperialu, ale ten je cenově náročnější...

gapm
12. čer 2015

holky lázně vám skoro závidím🙂 já tam byla v létě 2013 a díky nim máme ted plné 2 postýlky🙂 bydlela jsem taky na Pawlíku a nemůžu si stěžovat, poslední patro, balkon do parku, klííídek....jen v jídelně to bylo jako v úlu...ale tam jsem stejně skoro jen probíhala...měly jsme tam partu holek a na posedávání u večeře nebyl čas🙂 každá jsme bydlela jinde a pořád jsme někam vyrážely ven....doporučuju v Chebu Café11...super koktejly🙂))

pavlazkopru
21. čer 2015

holky, nemáte náhodou některá slevový kupon 1000,-Kč_
musím doplácet a moc by mi to pomohlo
díky moc za rychlou reakci

markosta
22. čer 2015

@pavlazkopru zkus na emiminu, tam holky kupony nabízí

famfarek
18. črc 2015

Ahojte holky, nemate nektera ten kupon slevovej do frantiskovejch ? bodl by me, dekuju mic 😉 a jak tam bylo? mam se na co tesit? co ubytovani,procedury a volny cas?

stellusenka
10. srp 2015

Ahoj,nemate nekdo nastup do Frantiskovych lazni 21.9.?A kde je fajn ubytovani?!diky

gerojinka
18. srp 2015

Ahojky,nemáte někdo zkušenost s depandance Máj holetu Goethe?Nastupuji tam za týden tak bych ráda věděla do čeho jdu 🙂

stellusenka
19. srp 2015

@gerojinka ahoj,tak nastupuji do Frant.lazni drive a tez budu ubytovana b hotelu GOETHE.Nastup mam 30.8.

gerojinka
19. srp 2015

@stellusenka ahojky,mně to taky posunuli z 21.9. na 27.8. 🙂Máš přímo Goethe nebo taky depandance?

stellusenka
19. srp 2015

Gothe a prijedu az v nedei 30.8.na jak dlouho jedes?

gerojinka
19. srp 2015

@stellusenka na 4 týdny,což mi připadá jako hrozně dlouhá doba🙂

fachy
21. srp 2015

@gerojinka To Ti utece ani nebudes vedet jak 🙂

hasena
24. srp 2015

Holky, Františkovky nebo Klimkovice?

gerojinka
25. srp 2015

Františkovy 🙂 Už mám cestovní horečku.-))

markosta
25. srp 2015

@hasena Františkovy 🙂

hasena
25. srp 2015

@gerojinka
@markosta díky,holky. 😉

stellusenka
25. srp 2015

@gerojinka brzy dame kaficko v laznich🙂

gerojinka
26. srp 2015

@stellusenka už se moc těším🙂 Zítra večer ti poreferuji.Mám neuvěřitelně velký kufr.-)))

stellusenka
26. srp 2015

Jee, to ja budu mit urcite taky☹.V nedeli mne cekej🙂.

gerojinka
27. srp 2015

@stellusenka Tak jsem na místě....více máš ve vzkazu.Těším se na tebe 🙂