• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

20. listopadu 2017 
@betulka7 ahojky taky mi vychazi ms na lazne :slight_smile: Oni to standartne prodluzuji? Nebo zazadas?
26. lis 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul Paní z lázní říkala, že o tom rozhodne lékař v lázních, zda a na jak dlouho se pobyt prodlouží :slight_smile: Ale prý se prodlužuje téměř vždy a žádost na pojišťovnu vyřídí daný lékař ;)
27. lis 2015 v 07:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betulka7 Tyjo to jsou věci...no jsem na to zvědavá :slight_smile: Jedu do lázní prvně. Jsem zvadavá jestli mi bude chybět práce :D
27. lis 2015 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trochu povzbuzení... přesně před rokem jsem byla v lázních a teď tu mám doma 2 měsíční holčičku. Takže si to tam uzivejte hlavně relaxujte, sdílejte mezi sebou vaše osudy, protože i to moc pomáhá. A ať se vám povede tam jako nám!
27. lis 2015 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a když dostaneš ms během pobytu tak si můžeš zažádat o týdenní prodloužení, já toho využila.
27. lis 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bloudice Já lázním dávám také velké naděje :slight_smile: Endometrióza je se mnou už pár let a mimčo nikde :unamused: Takže se tam těším a ty 3 týdny nám s přítelem pomůžou minimálně ve znovu vzplanutí vášně :grinning: :grinning: Nebo u nás to tak aspoň vždycky funguje, když jeden odjede :sweat_smile: A moc díky za povzbuzení :slight_smile:
Jestli si můžu zažádat sama, tak to asi udělám a lékař to pak nejspíš jen schválí :slight_smile: Děkuju :wink:
27. lis 2015 v 08:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul Pro mě to je taky premiéra :grinning: Ale věřím, že to bude v pohodě a pěkně si to tam užiju :slight_smile:
27. lis 2015 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betulka7 A s čímpak tam jedeš jestli se můžu zeptat?? :slight_smile: Já jsem po mimoděložním.
27. lis 2015 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou ms to je tak ze když to dostaneš, musíš za doktorem ten ti změní procedury a následně se s ním domluvís o prodloužení. pokud to schválí nemusí to znamenat ze to dopadne, protože on musí žádost odeslat na tvoji pojišťovnu a ta to teprve schválí. ale z 99% to dopadne. hlavně ms nesmí být na konci pobytu to vím ze se docela cukaji a prodlužovat nechtějí.
27. lis 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul Mám endometriózu, několikaleté snažení o mimčo a nepodařené IVF :slight_smile:
27. lis 2015 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bloudice Tak ms by měla přijít asi 5. den pobytu. Proto jsem se na to i paní ptala, abych tam nebyla zbytečně :slight_smile: Tak snad to bude v pořádku..
27. lis 2015 ve 13:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
příští týden nastupuji do Františkovek. Někdo se přidá na kávu? :wink:
26. pro 2015 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hasena Ahoj, nenastupuji, ale ráda bych si v lednu o lázně zažádala. Mohla bys mi napsat prosím, jak bych měla postupovat? Nejdřív na pojišťovnu? A jak dlouho trvalo, než Ti je schválili? Jinak přeji moc hezký pobyt:slight_smile:
3. led 2016 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1lenuska1 ahoj,pošlu zprávu.
4. led 2016 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, nema z Vas nekdo hodny ten slevovy poukaz? Dekuji za odpoved....
7. led 2016 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksa28
Ahoj, mohu ti ho poslat. Pošli mi prosim svou adresu v soukromé zprávě. Jedes do František poprvé?
7. led 2016 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Nevíte jak je to s návštěvama v Adleru?? Hlavně ohledně přespání?
8. led 2016 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, tak i ja se řadím uz k nastavajicim lazenskym hostum. Dne 31.1. nastupuji do hotelu Savoy. Kdopak jede v tomto termínu? Na emiminu uz se jedna lazenanda nahlasila, tak jeste zkusim tady :wink: Jo a nemela by nějaká dobrá duše ten slevový kupón? Siknul by se:wink:
9. led 2016 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, co uz jste po laznich... Nevite, jestli je treba po nejakem case moznost legálně odjet? Odskočit si domů :wink::slight_smile:
10. led 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkakoe Pokud tam budeš na neschopence tak tě nikdo nepustí. A v případě že by se ti někde něco stalo budeš celej pobyt hradit ty. Navíc procedury máš i v sobotu sice většinou jen dopoledne volno je jen v neděli :slight_smile:
10. led 2016 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkakoe já nastupuju 24.1 :slight_smile:
10. led 2016 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, tak to ja na neschopence samo budu. Ach jo, to je tvrdy rezim:angry: No co nadelame :wink:
10. led 2016 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul ...výborně, další do party. Uz budes mit okouknuto, tak nas aspon provedes:wink:
10. led 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,chtěla bych se poptat na úbytku v Lázních...kolik se doplácí v kterém hotelu,mam zazadano od neurochirurga...pokud někdo poradí budu ráda děkuji
19. led 2016 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka všechny doplatky jsou na stránkách lázní. Je to tam fakt přehledně
19. led 2016 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nechce se mi louskat všechny přispěvky, tak se chci zeptat, co vše je potřeba pro pojišťovnu, abych mohla zažádat? Jsem po 4 potratech a z toho 3 revizích. Za jak dlouho pojišťovna lázně schválila? Mám Českou průmyslovou. Nejradši bych je stihla ještě ted v zimě a v dubnu hurá do IVF. Předem moc děkuji za odpověď.
24. led 2016 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bloudice ahojky. Jsem ted 5. den v laznich a poboliva me podbrisek. Melas to podobne? Muze to byt zpusobene temi procedurami? Hodne mam slatinne zabaly a tampony a vyplachy. Bricho me boli jako pri zacibajici ms. Cyklus mam pravidelny, a teoreticky by sr mohlo jednat o pms, ale to mivam vetsinou az 3 dny pred a boli me vetsinou jen prsa.
28. led 2016 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul Ahojky, sice se neptáš mě, ale jsem necelý týden zpět z lázní a můžu ti zodpovědět tvojí otázku. :slight_smile: Bolesti jsme měly v průběhu pobytu téměř každá, sestry i doktorka nám řekly, že je to normální. Mě nejvíce bolelo břicho po vaginálních irigacích..a jelikož ta působí především na sliznici, kde se stará sloupne a nová roste, může to i bolet. :wink: Bylo mi to takhle vysvětleno a nejspíš to byla pravda, protože jsem byla v úterý na kontrole v CARu a vše mám v naprostém pořádku a konečně mi roste sliznice, která mi při poslední kontrole nenarostla téměř žádná. :slight_smile: Takže hezký pobyt v lázních a nenech si ho znepříjemňovat nějakou bolestí. :wink:
28. led 2016 ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betulka7 dekuju za odpoved. No aby me to tu uplne nerozlozilo. Mne nastesti vse fungovalo ok. Teda az na maly detail ze jsem mela mimodelozni. A jak dosla ms? Me by mela dorazit pristi tyden. Nerozhodi mi ji to? Mivam ji pravidelne tak aby mi to uplne nerozhodilo cyklus :( Taky ses tu citila tak osamela? Krom veceri a procedur s nikym nemluvim...
28. led 2016 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul Ahoj, už ti odpověděla betulka7, opravdu je to normální, dá se říci že ti tělo "hnojí" a jak irigace tak tampony (já je neměla). Co se týká cyklu, klidně ti ho to může rozhodit. Já to taky nevím, protože hned po první ms jsem otěhotněla :slight_smile: Ale vím, že holky měly ms třeba 2x za měsíc... Pokud dostaneš ms během lázní tak si zažádej o prodloužení, většinou to schvalují.
Co se týká toho, že tam nikoho nemáš, tak nejlepší je chodit na jogu nebo nějaké společné cvičení a určitě se tam s nějakýma holkama potkáš. Nás bylo asi 7 (z různých hotelů) a docela jsme si to i přes tu zimu užily!
Hlavně odpočívej a užívej si to tam.
28. led 2016 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek