Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

terezkakoe
1. únor 2016

@hul Ahojka, tak už jsem tu od včera taky 😉 Bydlím na Savoyi a pomalu se rozkoukávám. Ty už jsi sběhlá viď? Mám napsanou nějakou jógu v Aquaforu. nechodíš taky? Že bychom se třeba tam potkali? Máte už nějakou partičku na Adleru? Tam to asi jde líp, tady je to celkem věkově vysoko 😝 Lidi milý na pokec u jídla, ale na "zábavu" už to neni. Co tak děláte odpo? Zatím jsem byla jen v Aquaforu a zítra bych ráda do divadla, ale jinak nevím 😅 😵

vilusa
2. únor 2016

Ahoj holky, máte některá v plánu Františkovy lázně duben - květen 2016? jedu poprvé a nikoho tam neznám. ☹

hul
8. únor 2016

@terezkakoe ahojky jsem v Adleru 🙂 akorat se chystam do aquafora. Kdyztak napus a zitra se treba muzem sejit a pokecat 🙂))

vilusa
8. únor 2016

@bibianna13 Ahoj, VZP schvaluje již po 2-3 potratech,ale domnívám se že u průmyslové to nebude jinak. Dle mého názoru na lázně již dávno nátok máš.🙂 Stačí mít doporučení od gynekologa a s tím navštívit obvodního lékaře. Ten vystaví papír pro pojišťovnu a ta zhruba do 1 měsíce dá výsledné rozhodnutí. Do 3 měsíců od vystavení obvodním lékařem musíš lázně vyčerpat. Hodně štěstí. Já jedu v dubnu.🙂

bibianna13
8. únor 2016

@vilusa Ahojky, děkuji za zprávu. Žádost už mám podanou a ve středu si mám zavolat a poptat se v jaké je to fázi. Paní v pojišťovně říkala, že schvalují cca +- za 10dnů. Lázně už mám zamluvené, takže teď se čeká jen pojišťovnu. Mám rezervaci v Adleru od 28.2. Také přeji hodně štěstí, snad nám lázně pomůžou. pa

vilusa
9. únor 2016

@bibianna13 Rovněž přeji pěkný pobyt a úspěšné léčení. 🙂

tortojs
21. únor 2016

@vilusa Já se tam chystám v půli května 2016, podle toho jestli mi to pojišťovna schválí a jestli teď nevyjde poslední IUI.

vilusa
21. únor 2016

@tortojs Tak příjemný pobyt, já nesu papíry na pojišťovnu v pondělí, takže do 19. května musím mít pobyt absolvovaný. Tak snad všem lázně pomůžou. Držím pěsti. 😉

martina_vaneckova
23. únor 2016

Ahoj holky, jak se to dělá, pokud budu chtít lázně prodloužit kvůli menstruaci. Mám ji mít hned v prvním týdnu, co přijedu ☹ . Žádá se přímo v lázních nebo na pojišťovně? Děkuji

tortojs
23. únor 2016

@martina_vaneckova myslím že pobyt normálně absolvujes ale některé procedury pro tebe těch pár dní nebudou vhodné. Zavolej si do lázní tam ti řeknou víc.

martina_vaneckova
23. únor 2016

@tortojs V lázních mi právě řekli, že během ms nebudu chodit na některé procedury, ale když se podíváš tady do historie, tak holky píšou, že jde pobyt kvůli menstruaci prodloužit

tortojs
23. únor 2016

@martina_vaneckova no prodloužit bych řekla že ne, spíš posunout. To by se muselo domlouvat v lázních jiný termín a pokud by ses nevešla do období platnosti poukazu tak potom žádat revizního o prodloužení platnosti poukazu.

tulda3
23. únor 2016

@martina_vaneckova domluvíš se v Lázních s tvým ošetřujícím lékařem a ten ti pošle žádost na prodloužený pobyt. Pak to záleží na pojištovně ale pokud je to na začátku vetšinou to schváleji. Já to tak měla že menzes jsem dostala hned 4. den pobytu a schválili to v pohodě.

martina_vaneckova
24. únor 2016

@tulda3 tak super 👍 taky cekam ms hned 4.den.
Dekuji za potesujici zpravu 😊

anushenka
25. únor 2016

Ahojda, nemáte prosím některá k dispozici slevový poukaz? Pokud pojišťovna stihne vyřídit papíry (dnes se teprve odesílaly), tak bych měla nastoupit 13.3. Nevíte, jestli o víkendu budu moci přespat na jiném hotelu (přijel by za mnou přítel)? Děkuju A.

terezkakoe
25. únor 2016

@anushenka Já bychjeden poukaz měla. Zrovna končím 🙂 Tak mi písni do zprávy adresu a já zašlu 😉

aa77
19. bře 2016

ahoj nepojede někdo do Františkových lázni v květnu? a náhodou nemáte někdo volny poukaz, děkuji, moc se těším🙂

tortojs
20. bře 2016

Tak už mám také domluvený termín do lázní. Nástup 8.května 🙂 Bohužel jsem termín domlouvala pozdě, takže budu něco doplácet, ale za to budu přímo v hotelu Dr. Adler a nebudu muset nikam docházet, vše budu mít v budově a ještě volný vstup do bazénu.

martina_vaneckova
20. bře 2016

@tortojs to neni az tak pravda 😊 z Adlera dochazis na nektere procedury i do jinych hotelu.Volny vstup pres tyden maji vsechny hotely,jen Pawlik i o vikendech,to same plati i o fitku

brusinka.pusinka
22. bře 2016

Ahojky děvčátka,tak mám nástup 27.3. V neděli 🙂 už se těším

markosta
23. bře 2016

@martina_vaneckova s tím volným vstupem do Aquafora ze všech hotelů nemáš tak docela pravdu, volný vstup mají jen 3* a 4* hotely. Depandence a 2* mají pouze "Zvýhodněné základní vstupné do Aquafora na 2 hod. (pondělí-pátek)" - což byla sleva 50% . Jinak já byla v Adleru a opravdu všechny procedury jsem měla zde, kromě bazénu a plynových 🙂

lenca1212
28. bře 2016

holky,když to proplácí celé pojišťovna tak stejně se doplácí na hotelích? Nebo jak to je . Poradíte mi? Zítra nesu papíry na pojišťovnu ..

markosta
29. bře 2016

@lenca1212 cenu doplatku zjistíš zde http://www.franzensbad.cz/cs/hotely , u každého hotelu dole najdeš tabulku s případnými doplatky, hledej v záložce KLP (komplexní lázeňská péče)

lenca1212
29. bře 2016

Holky kam volat na rezervaci do Lázních ?

lenca1212
29. bře 2016

@markosta jj díky našla jsem to

lenca1212
29. bře 2016

Holky kdo jede začátkem června do František 🙂

lenca1212
29. bře 2016

Holky měli jste zarezervovaný termín než jste to daly na pojišťovnu ? Paní na přepážce na mě koukala jak z jara 🙂 Jam můžu vědět co mi přiklepnou ...MUSÍ TO DOKTOR NAPSAT DO ZPRÁVY ,ŽE MÁM REZERVACÍ ?

23dancik
29. bře 2016

Dobry den mam nastoupit jako pokojska do adleru a budu vypomahat na belveder ale i kdyz sem odnesla papiry od lekare potvrzene tak to musi schvalit reditelstvi ve fr.l. nechapu duvod proc?!? Myslite ze mam sanci ze me vemou nebo ne zitra mi maji volat a jsem trochu nervozni pac o tu praci stojim dekuji za odpoved

brusinka.pusinka
30. bře 2016

@23dancik držím palecky..

23dancik
30. bře 2016

@brusinka.pusinka dekuji tak me nevzali ☹ nevite o nejake praci na ranni smeny nebo kratky a dlouhy tyden ? Bud cheb nebo fr.l potrebuji to kvuli svemu dvouletu synovi ☹