Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

joseline
4. čer 2010

Jen mi to přijde dost, ještě doplácet tolik tisíc, když je ubytování "hrazené", ale chápu že pojištovna toho platí dost..ale i my ji měsíčně taky dost odvádíme🙂 No, každopádně hlavní je aby lázně pomohly. Holky a jak je to v tom Dr. Adlerovi máte někdo zkušenosti? A přijel tam manžel za vámi cca na týden, může být bytován v mém pokoji?

joseline
4. čer 2010

Aha, tak ažteď jsem vyčetla že v té ceně za ubytko je i poplatek 60+15 za den, já jsem si prvně myslela že i to je zvlášť. Tahle diskuze je fajn, dozvídám se cenné informace 😉 A už se těším..

elana
4. čer 2010

Jos, pokoje na Adleru jsou příjemné, ale s tím manželem těžko říct, načerno na týden teda určitě ne, zrovna na Adleru je recepce, tak to bych fakt neriskovala (depandance Radbuza a Tři růže recepci nemají, jsou na klíč), ale určitě se dá domluvit a přistýlku (pokud budeš na jednolůžáku) si připlatit, pak v tom nejspíš bude mít i snídani a bude si moct přikoupit večeři, seděla s náma u stolu nějaká holčina a ta tam na víkend měla manžela taky, normálně jedl s námi. Jinak co ještě říct...vaří tam výborně, vybíráš na dva dny dopředu ze 4 jídel, u každého jsou čísla diet, takže si sama můžeš navolit třeba šetřící, racionální atd., pokoje jsou čisté, uklízečky příjemné, recepční jak která 😅 ...sumasumárum si myslím, že dr.Adler je za rozumný peníz poměrně slušná muzika, to asi hovoří za vše🙂

irinka
5. čer 2010

Ahoj holky, tak pokud vše dopadne jak má, měla bych být na Belvederu, nevíte jaké to tam je? A hlavně jak je to tam s internetem? Děkuji 🙂

len
5. čer 2010

Ahoj, po dlouhé době plním slib a házím sem fota pokoje z Isisu. Mám pocit, že jinde to bude dost podobné, akorát je nábytek z jinýho lamina, ale tohle je standard vybavení *** jednolůžáku s vlastní koupelnou. Velikost posuďte samy, mně to přišlo pro jednoho člověka naprosto v pohodě (trochu to zkresluje, protože tam byl hodně vysoký strop). Dvojlůžkáče jsou pochopitelně výrazně větší.

bestbodlina
7. čer 2010

Ahoj holky Františkovy lázně jsou super, byla jsem tam po laparce.Procedury Vám napíše lékař tam, ale jsou vesměs příjemné než naopak.Uhličité koupele, perličkové koupele, gyn.cvičení, slatiné zábaly, vaginální irigace, plynové procedury, masáže no prostě relax největší.Mooc Vám závidím.Užíte si to tam,ale pozor na němce a mladíky kteří tam velice rádi jezdí na lov mladých slečen, vdaných žen ale i důchodkyň🙂, to bylo jediné co my tam opravdu vadilo.

irinka
7. čer 2010

Bodlinko můžu se zeptat kde jsi byla ubytovaná?

bestbodlina
8. čer 2010

@irinka Byla jsem ubytovaná na Máji, ale luxus jako fakt žádnej.Jenže já jsem nedoplácela nic za ubytování takže jsem měla spolubydlící(měla jsem štěstí, fakt super holka) a úplně běžnej pokoj.Jak to máš platila jsi něco za ubytování?Jestli jo tak platící pacienti bydlí normálně v hotelech.Pokud se pamatuju tak připojení k internetu bylo skoro všude, nebo je na rohu trafika kde je internetová kavárna

bestbodlina
8. čer 2010

@irinka Pár fotek.....je tam opravdu krásně... 🙂

irinka
8. čer 2010

Bodlinko děkuji moc za info a za foto 🙂 Já bych měla být v Belvederu, mám jednolůžák a doplácet budeme okolo 8tisíc. Doufám že to všechno půjde tak jak má, protože už se strašně těším 🙂 Ještě jednou moc děkuji

misa.77
8. čer 2010

hoj hoj, tak já hrnu do františek 7.7. hurááááááááá

budu na Adleru, tak doufám, že se tam s někým potkám 😀 😀

bestbodlina
8. čer 2010

@irinka Nemáš zač, jsem ráda, že jsem mohla pomoci.Za 8tisíc budeš mít super pokoj v hotelu i z televizí. 😅 Četla jsem tvůj starší příspěvek kde jsi psala že se ti netvoří moc vajíček, to je taky můj problém.Mám po 1IVF - neúspěšném ☹ a vajíček jsem měla 5 z toho 1 k oplodnění což se stejně nepovedlo.Na základě čeho máš napsané ty lázně??Já je měla po neúspěšné laparoskopii, ale i tak jsem si je musela u svého gynekologa vydupat, že prej na ně vlastně nemám moc nárok 😢 , asi holt záleží na doktorovi.Jinak Ti opravdu ty lázně závidím, byla to nejlepší dovolená v mém životě. 🙂

irinka
8. čer 2010

Miso - pokud to dopadne dobře tak já pojedu 5.7. 🙂
Bodlinko u nás je to tak, že se netvoří vajíčka, na clostil jsem nereagovala. Mám za sebou laparku a jeden cyklus IVF - 1x ET a pak 2xKET. Po té stimulaci se mě uvtořilo vajíček dost, tak jsme měli i mrazáčky. Lázně mám napsaný na neplodnost - snažíme se 4 roky. Koukala jsem, že jsi z okresu JH, jezdíš do CARu do Budějovic? Já se prvně na lázně ptala v CARu a tam mě řekli že bych nárok měla mít, ale doporučení musí napsat gyndr, ještě ten den jsem za ním dojela a bez problémů to napsal 🙂 teď už čekám na schválení, hotel mám domluvenej dopředu pak prý stačí jen zavolat zda to bylo schváleno a pokud ano pošlou z lázní zvací dopis. Tak doufám že to klapne 🙂

bestbodlina
8. čer 2010

@irinka Jezdím do Budějovic do PronatalSpa, je to tam nové, ale na odběr vajíček jsem musela do K.Varů.My se snažíme o potomka 7 let. ☹ Prosímtě neznám ty zkratky, co to znamená KET???Doktor my také řekl, že s tvořením vajíček u mě bude problém a taky že byl. ☹ ahojky

irinka
8. čer 2010

Bodlinko je to na SEnovážném? Mě o tom říkal dr, on s nima spolupracuje, je-li to ono 🙂 A zpetám se na ty odběry se jezdí do Varů a na co ještě se dojíždí do těch Varů? KET je rozmražení a zavedení embryí. Měla jsem jich 5, prvně jsme zavedli 2 a pak 3 a nic ☹ jsem z toho už někdy docela dost nešťastná, všichni kolem těhotněj a jezdí s kočárkama a já nic ☹

misa.77
9. čer 2010

bré ranko,

irinko ty jsi to koukám udělala stejně jak já, jsem si zamluvila hotel a včera jsem mluvila s revizním v Brně a říkal, at přiložím k žádosti lísteček, že mám hotel domluvený od - do a oni, že to tam jen připíšou či co, takže pohoda 😀

irinka
9. čer 2010

Míšo přesně takhle jsem to udělala, nechtěla jsem čekat co vybere pojišťovna, navíc ve většině domů měli volno až září-říjen a to už bychom chtěli jít na IVF, tak jsem chtěla jít dřív, naštěstí to takhle pěkně vyšlo, tak doufám že to klapne 🙂

bestbodlina
9. čer 2010

@irinka Irinko, ano je to na Senovážném v Metropolu.Do Varů jedeš jenom na odběr vajíček a transfér jinak stimulace, kontroly atd, je všechno v Budějicích.Taky mám pocit,že kočárků je v okolí víc a víc akorát, že ten můj je v nedohlednu, ale neboj bude, musí 😉

irinka
9. čer 2010

Bodlinko napsala jsem ti vzkaz 🙂

misa.77
9. čer 2010

no já musím zítra ještě pro razítko k praktickému na papíry a hned to pošlu na pojišťovnu do Brna reviznímu 😉

irinka
9. čer 2010

Míšo tak doufám že se tam potkáme 🙂

misa.77
9. čer 2010

irinka no to já taky doufám, at nám rychleji uteče, se těším, ted mi říkala kamoška, že v Adleru je posilka i aerobic, tak se budu měsíc zkrášlovat pro drahého manžela 😀

irinka
9. čer 2010

Míšo tak to jsem ráda, že budeš využívat posilku, já bych taky chtěla, tak můžeme chodit spolu 🙂 a co plavání? Bude to super, já už se taky strašně těším 🙂

terinda
9. čer 2010

Míšo, v po,st,pá jev Adleru cvičení na míčích. Út a čt aerobic/kardiotrénink/stepy (to se střídá, různé podle počtu lidí). V Luisiných lázních je v út,čt a ne aquaaerobic, takže o pohyb není nouze 😉 - cvičí to fajnová ženská 😉
Cyklostezky, cesty pro brusle 😉

misa.77
9. čer 2010

terinda nááááááádhera, na brusle jsem se chtěla zeptat, sice nejsem nějaký přeborník, ale chtěla bych jezdit, aspon se zlepším 😀

irinka plávání, taky, dělá i dobře na záda, takže určo jo 😀

to je super, díky za info, děcka já se hrozně těším

irinka
9. čer 2010

Teri a když budu na Belvederu, můžu i do Adlera na cvíčo?
Míšo tak super, já jsem vodník, takže plavčo taky bude 🙂 Právě já mám problémy se zádama a plavčo doporučujou 🙂 Výborný....už aby byl červenec 😀

terinda
9. čer 2010

Iri, cvičení na Adleru je dostupné pro všechny lázeňačky 😉
Můžete si tam zakoupit permici za 500 na 12 cvičení (vč.aquaaerobicu).
Bruslařů je tam dost, dobrá a pohodová cesta vede k jezeru Amerika 😵

misa.77
9. čer 2010

teri super, ted jsem na to tam koukala, vypadá to dobře, ted budu nervní jestli mi pojišťovna posvětí odjezd, ale revizní říkal, že by to neměl být problém, tak snad ne 😀

irinka
9. čer 2010

Míšo taky jsem s nervíkama na pochodu a čekám na vyjádření pojišťovny, ale zatím je čas 🙂

misa.77
9. čer 2010

irinka no ty už to na pojistovně aspon máš, já to tam teprve budu posílat zítra 😀