Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

irinka
9. čer 2010

Neboj, oni to na pojišťovně zmáknou, musí 🙂

lucci112233
10. čer 2010

Ahoj holky,

zdravím vás, pročítám diskusi a závidím vám (né, dělám si srandu, přeju vám to!), že jedete do lázní. Já jsem se z Frantovek vrátila teď v neděli a myšlenkama jsem ještě tam... hned bych se vrátila. Mě se v lázních moc líbilo. Jak píše Bodlinka - super dovolená! Přivezla jsem si skoro 400 fotek 🙂 Sešli jsme se bezvadná parta lidí (užila jsem si i lázeňský románek 😝 ), jezdili jsme po výletech. Byla jsme ubytovaná v Monti - naprostá spokojenost, jídlo výborné - snídaně švédské stoly, obědy a večeře výběr z pěti jídel (objednávali jsme si dopředu + předkrmy, ovoce, moučník, zmrzlina, zeleninový a ovocný bar). Já tam měla auto a využili jsem ho na výlety (Selb, Seeberg, Cheb, Soos, Motýlí dům, Vildštejn, Královské Poříčí, Chlum sv. Maří.. a spousta dalších), na bruslích na Ameriku ideální (ale i pěšky super procházka).. Holky, máte se na co těšit, užijte si to!!!!!!!!

Papa, Lucka

brumdinka
10. čer 2010

Ahojte, vzhledem k tomu, že bydlím nedaleko od Fr.L. v Aši, tak sem ráda, že se Vám u nás líbí.

luci - Aš je taky krásná (hlavně Rozhledna) škoda, že většina z Vás zajede max.k Seebergu 🙂

irinka
10. čer 2010

Holky ani nevíte jak se těším 🙂 Jestli vyjde počasí tak to bude super a i tak to bude fajn odragování 🙂

lucci112233
10. čer 2010

Holky,

ve Františkových Lázní se Vám bude určitě líbit, máte se na co těšit!!! Mě učarovaly jak lázně, tak okolí, určitě se tam vrátím (máme v plánu vyrazit s holkama na podzim na týden na dovču), a pak navštívíme určitě i Aš (Brumdinko díky za tip, ten nám nikdo nedal ☹)

L.

misa.77
10. čer 2010

irinko počásko by mělo být ok, říkali dlouhodobou předpověť, tak od 9.7. až skoro do konce července by mělo být krásně, takže opalovačka, plavba a brusle to jistí, mě manžel nepozná až si pro mě za měsíc přijede 😀

brumdinka
10. čer 2010

lucci - jo jo jen tu nehledejte náměstí - žádný klasický jako ve většině měst tu není 😀 😀

irinka
10. čer 2010

Míšo tak to je super, bude to báječná dovča na měsíc 😀 Akorát brusle...to neni nic pro mě, sem na nich vživotě nastála 😀 už jsme teda měli s manžou nápad ža bysme je koupili ale zatím jsme ho nedokončili....neva kdyžtak si můžu půjčit kolo nebo za tebou poběžím 😀 😀 Papíry už jsi dala na pojišťovnu?

tulik1
10. čer 2010

ahoj holky, jenom vas chci pozdravit a rict vam, ze v dobrem zavidim ze jedete do lazni. Ja jsem se vratila pred dvema mesici a uz bych klido jela znovu, je to tam fakt super, mate se na co tesit, tak si to pekne uzijte 🙂

misa.77
10. čer 2010

tulik no já co slyším jen tu chválu, tak se začínám těšit jak malé dítě

iri jj už jsem to dneska poslala, v pondělí to tam budou mít, tak snad to zvládnou 😀 jasně budeš mě jistit na kole, já jsem ráda, že se na bruslích udržím a dokážu nějak zabrzdit, ale přešlapování apod. mi nějak nejde, ale třeba tam bude někdo, kdo mě to naučí 😀

irinka
10. čer 2010

😀 Míšo dobrý bude až ztratim rovnováhu i já na kole a předvedeme tam nějaký pěkný divadlo pro lázeňské šviháky 😀 já bych nejradči ten čas nějak posunula 😀

wrtulka
10. čer 2010

Ahojky všem..
tak hlásím že se mi dneska podařilo dopravit žádost o lázně na pojišťovnu...
už vím že budu v hotelu Monti a ted jen čekat na termín.. měla bych odjet úplně nejpozději do konce srpna ale snad to bude dřív!!!Tak doufám že se tam s někým odsud potkáme.. 😉

irinka
10. čer 2010

Ahoj Wrtul, já mám termín odjezdu 5.7. takže se asi mineme. Jen čekám na schválení pojišťovny

wrtulka
11. čer 2010

Ahojky tak hlásím že pojišťovna mi schválila žádost na lázně a 20.7 odjíždím!!!!!Hotel Monti..
mám teda nakonec dvojlůžák ale bude tam se mnou holčina stejně stará tak snad to bude ok 😵 😵 😵 😵 😵

misa.77
11. čer 2010

tak tomu říkám rychlost, včera jsi to tam dopravila a dneska už máš schváleno, paráda

já jedu 7.7. do 4.8. jen vyčkat až mi to schválí pojišŤovna 😉

iri jj bude sranda hoši se picnou 😀

wrtulka
11. čer 2010

Misa tak to se tam můžeme potkat 😵 😵 já vlastně nevím do kdy ..asi do 16.8 tak nějak..

misa.77
11. čer 2010

no to se tam potkáme určitě i s irinkou, ta jede o dva dny dřív než já, bude na Belvederu a já na Dr. Adler 😉

irinka
11. čer 2010

Holky tak to je super, tak já pojedu jako předvoj první 😀 všechno obhlídnu a postupně budete přijíždět 🙂 Tak se určo potkáme 🙂

ladus77
11. čer 2010

Ahoj holky, ja vam taky moc preju at si to tam uzijete, budete to mit super hezky v lete, parada. Ja jsem tam byla v dubnu a odjizdela na zacatku kvetna a bylo to fakt parada, vyslo i krasne pocasi. Taky jsme se domluvily tady na koniku a nakonec nas tam bylo 7, nektere odjely driv, jine zase prijely ale fakt super parta a doted si piseme, mame soukrome tema a urcite i casem nejaky ten sraz bude.
Ja jeste doporucim kolo, na temer vsechny vylety do okoli je perfektni, protoze jsou tam skoro same rovinky.

irinka
11. čer 2010

Ladu a nevíš jak je to s uschovnama kol? Jestli je přímo v hotelu nebo jak? Já budu na Belvederu a docela nad tím kolem přemýšlím 🙂

ladus77
11. čer 2010

Tak v Belvederu nevim, ja byla Pawlik-Isis a tam byla kolarna, klic byl na recepci a vzdycky se mnou sel pan co tam vozil i kufry na pokoje a kolo mi vyndal a predal, takze to bylo bezpecne a pekne nas tam rozmazlovaly 😀 Byla to sluzba zadarmo. Ja jsem tam predtim zavolala a zeptala se, tak to zkus a uvidis co ti reknou, ale myslim ze tam urcite taky bude. Pujcovna kol ve Fr. laznich je, ale ceny docela dost pokud chces jezdit vic nez 1x-2x za ten mesic, myslim 200 den.

joseline
13. čer 2010

Ahojky, tak já¨jedu do Adlera 1.8, jedete někdo v tomhle termínu? Ještě jsem se chtěla zeptat holek, co už tam bylia všechno znají 😉 jestli by poradili nějaké typi na výlety atd. , co bychom si nemělÿ nechat ujít..
Chtěla bych aby za mnou druhý týden döjel manžel a právě nevím jak to řešit s ubytováním? Měly jste tam taky manžílky? Abych byla s ním na pokoji tak to by si musel zaplatiut dvojlůžák? A nebo kdyby byl někde v okolí, tak můhla bych tam po procedůrách zůstat přes noc a ráno zas dojet na procedůry?

joseline
13. čer 2010

Omlouvám se za chyby, se dívám co tam píšu za hrubky 😠

misa.77
14. čer 2010

zdravím při pondělku,

jsem si tak uvědomila, holky co jste už ve františkách byly, dá se tam někde prát prádlo?? 😀 díky

wrtulka
14. čer 2010

Miso taky jsem o tom přemýšlela ale co sem si všimla tak dost holetů tuhle službu poskytuje 😉 i když nevím za kolik..
no a prát se určitě bude dát ručně v umyvadle 😀 😉

wrtulka
14. čer 2010

No a taky.. za tebou určitě přijede manža/rodina tak zaúkolvat a je to 😀 😉

terinda
14. čer 2010

míšo, tam toho prádlo tolik neušpiníš - za den se tolikrát svlékneš a oblékneš 😀
Prala jsem si jen trošku malé prádlo v umyvadle 😉

irinka
14. čer 2010

Holky taky mě napadla otázka praní 🙂 ale jak píše Wrtulka - umyvadlo to jistí 😀 A řeším jestli brát s sebou kolo nebo ne, psala tady Ladus ze pujceni je docela drahy... tak nevim 🙂

terinda
14. čer 2010

Irinko, já jezdila málo a měla jsem ho tam a i tak to bylo fajn. Záleží na tobě 😉

ladus77
14. čer 2010

Ahoj holky, tak ja prala v umyvadle, moc jsem to neprehanela. Prani v Pawliku bylo drahy, takze pral manzel doma temer zadarmo 😀 😉
A to kolo doporucuju i kdyz moc jezdit nebudete, tak se zase nalozi do auta a odveze se domu. Lepsi nez abyste litovaly, ze jste ho nevzaly vubec.
Taky zdravim Terindu, s tou jsme se v laznich potkaly, skoda ze jenom na chvilku!