Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

irinka
7. čer 2011

@berkana Báro prosimtě, po jak dlouhý době ti dorazil zvací dopis z lázní? Mě pořád nic nedorazilo, tak nevim kdy mám začít plašit 😀
@anya Už jsi volala na pojišťovnu? držím pětsi 🙂 a hlavně čekáme s Bárou kladnou odpověď 🙂

anya
7. čer 2011

@berkana @irinka Holky jste zlatíčka! Představte si, schválili mi to! Jedu 15., pište do IP, ráda se s váma potkám! Akorát potom tak na týden přijede manžel, tak to budem mít jako dovču, ale jinak jsem k dispozici 🙂

berkana
7. čer 2011

@petra_nka ahoj, já měla taky po radách holek, co byly už v lázních zamluvený pokoj předem, a měla jsem docela štěstí, pač jsem chtěla levnější a jednolůžák, že jsem chytla ještě asi poslední takhle v létě. Mě řikala na pojištovně, že je mám schválené do 11. srpna, takže do tý doby by mě museli ubytovat, tak pokud to víš taky, do kdy to máš schválené, tak počítej nejpozději s tím termínem. Pokud se ti poštěstí jet na přelomu června a července, tak se na tebe budem těšit 🙂

berkana
7. čer 2011

@irinka Hele Jiřko, já nevím za jak dlouho, protože jak jsi mi řikala, že dopis o schválení nechodí,abych si tam zavolala, tak to bylo cca 10 dní co jsem tam posílala ještě ty další papíry a za dva dny na to jsem měla dopis od lázní. Ale myslím, že ti přijde co nevidět, já se taky bála aby přišel včas 😀
@anya To je super🙂 Tak to tam pořádně obhlídni a pak mě provedeš 😀 Napíši ti určitě IP, až tam budu🙂

irinka
7. čer 2011

@berkana Fajn, ještě počkám, při nejhorším se to vyřeší po emailu, jako loni, loňský pozvání mě právě ještě do dneška nedorazilo 😀

haaninaa
7. čer 2011

@irinka - ahojky, už máte výsledky z genetiky? My pořád nic....

berkana
7. čer 2011

@irinka tak to je dobrý 😀 tak ti třeba dorazí to lonský .-DDD

@haaninaa můžu se zeptat, jak dlouho čekáte na genetiku? My na ní jdeme ve čtvrtek, tak jestli budu mít výsledky až se vrátím z lázní 🙂

haaninaa
7. čer 2011

@berkana - ahojky, byli jsme 17.5. a do dneška je ještě nemám, už začínám být nervózní, kde to vázne, nebo co se děje.... Jdeš také do ČB?

haaninaa
7. čer 2011

Holky, poradíte mi nějaký fígl, jak by mi dr.. napsal lázně? Nemůžu otěhotnět, a navíc nemáme spermijky..

berkana
7. čer 2011

@haaninaa ne, já jezdím do Prahy do CARu, pač jsem tam byla i na laparce s endometriozou, tak to mám pod jednou střechou. No vím, že holky řikali, že je to tak 4 týdny a i déle někdy, to bys taky pomalu mohla už výsledky teda mít. Nevím co s tím dělaj, že jim to trvá tak dlouho 🙂

haaninaa
7. čer 2011

@berkana - no právě, se bojím, jestli není něco špatně, nebo jen prostě mají čas.... Jsou to ale hrozný nervy..

berkana
7. čer 2011

@haaninaa to věřím, já budu ty 4 neděle v klidu, jak budu v těch lázních, ale potom až přijedu tak určitě taky bude nervozni jak se znam...

irinka
7. čer 2011

@haaninaa Ahoj Hani, ještě nic nedorazilo, ale abych Ti pravdu řekla, sem nějak pozapomněla, že má něco dorazit, páč ještě nepřišel papír ohledně adopce, který měl dorazit v květnu, ale ono to dorazí určitě bude vše v pohodě 🙂
@berkana Noooo třebas přijdou obě najednou 😀 😀 😀 a pro velkej úspěch tam budu 8týdnů :-P

kkaattaaa
7. čer 2011

Ahojky všem, chci se poradit, mám napsané lázně po LPSK od doktorky, zítra jdu oběhat praktického lékaře a pak s tim na poštu, ale nevím, jak dlouho budu čekat na vyjádření? všem předem děkuji za odpovědi 🙂

anya
8. čer 2011

@kkaattaaa Ahoj, záleží na pojišťovně a na lidech... na ZPMV říkají do 3 týdnů, ale když jsem byla po laparce, zavolala jsem tam, jestli by to mohli vyřídit rychleji, že jsem po operaci a ráda bych jela co nejdřív, a bylo to za pár dnů. Jinak do měsíce ti to vyřídí určitě.

berkana
8. čer 2011

@irinka to by se ti líbilo co 😀 😀 😀
@kkaattaaa Záleží opravdu na ZP, a vyjádření ti oni o schválení nepošlou (teda ason VZP) musíš si tam zavolat, jestli ti to schválili, já bych zkusila tak po 13dnech, co to pošleš zavolat a zeptat se a uvidíš.

petra_nka
8. čer 2011

@berkana Ahoj,prosím, chci se zeptat ohledně domluvy termínu nástupu do lázní. Dnes jsem tam volala a řekli mi, že je ještě brzy, že mě nemají navedenou v systému a že mě budou cca do 14 dnů telefonicky kontaktovat a pak se teprve můžu domluvit na termínu. Návrh mi přišel 1.6. s platností do 17.8. Myslíš, že má smyls tam volat znovu, nebo počkat? děkuji za radu, Petra

berkana
8. čer 2011

@petra_nka Ahoj, hele já nevím s kým jsi mluvila, ale já sem tam volala a řekla, že si žádám o lázně a že bych si chtěla zamluvit pokoj předem, protože bych chtěla na jednolůžák. Pokud máš návrh u sebe, tak si počkej a když tě do 14 dní nebudou kontaktovat (nezavolaj nebo nepřijde dopis) tak si tam zavolej a zeptej se. Já nevím, Já bych to asi takhle udělala. To jsi volala na tu linku, kde mluvíš s operátorem?

petra_nka
8. čer 2011

Ahoj, už mi dnes odpol.volali, nabídli mi Pawlik-Issis, dvoulůžák by vyšel se vším všudy 7420,-Kč na 28 dnů s tím, že je to akční cena a platí pouze do konce června. Měla bych volný vstup do aquacentra, bufet.stravu, na pokoji ledničku. Můžu se zeptat, kolik jste dopláceli vy za ubytování, nemám vůbec srovnání, jeslti je to hodně nebo málo.

kkaattaaa
8. čer 2011

Děkuji za odpovědi, já zatím mám ještě obíhačku a v pondělí jdu na krev a EKG. A jak vás tady poslouchám, tak koukám, že se doplácí za pokoje? Mě je jedno s kym budu na pokoji, ale hlavně, ať to mám co nejlevnější 🙂 To víte, hypo na krku a peníze za ubytování raději vrazím do bytu 😀

irinka
8. čer 2011

@petra_nka Ahoj, já loni platila něco okolo 9tisíc za jednolůžák na Belvederu. Teď mám depandenci Royal, tam mě vyjde jednolůžák na necelých 8tisíc.
@berkana Jooo, Baru, líbilo, ale zase už by to asi bylo moc dlouho 😀 přeci jenom 8týdnů je 8týdnů 😀

petra_nka
9. čer 2011

Ahoj holky, tak už mám domluvený termín, nastupuju 30.6. na Issis na 28 dnů, pokud se budete chtít některá sejít, dejte vědět! ahoj a všem přeji krásný pobyt v lázních!P.

anya
9. čer 2011

Jejda, holky, vy všechny jedete až koncem června, a já už 12. pojedu domů ☹ Nenajde se tu někdo, kdo jede dřív, nebo už je na místě? Přeju všem krásný pobyt!

jerryna
9. čer 2011

@petra_nka Ahoj Petrnko, já snad nastupuji 12.7. taky na Isis. Mohly bychom se pak třeba sejít až dorazím a pokecat, co ty na to?

irinka
9. čer 2011

@petra_nka Ahojky, tak to je 2dny po mě 🙂 Já nastupuju 28.6. takže se klidně můžeme sejít, už nás tam bude tlupa 😀

berkana
9. čer 2011

@petra_nka ahoj, já mám zamluvený jednolůžák mám ten nejlevnější, pač jinak už měli přes 10tis za pokoj, což už je moc. Já budu Platil včetně lázeňského poplatku a julínkovského plus pokoj dohromady 4700,- necelých.
@irinka To by muse těch druhých 28 dní tam být i manžel co 🙂 to by pak bylo super ne 😀
@anya No jo, všichni jedou dýl, jen já přifrčím o týden dýl, než ty🙂

petra_nka
9. čer 2011

určitě budu ráda, když se tam sejdeme a zajdeme někam zdrbnout! Odkud jedete? já to mám napříč celou republikou.

berkana
9. čer 2011

Já jedu z jihu Čech. Mám to jen přes čtvrt republiky 😀

jerryna
9. čer 2011

Já pofrčím prozměnu z Krkonoš. Taky slušná cesta 🙂

irinka
10. čer 2011

Ahoj holky, tak konečně dneska dorazil zvací dopis 🙂 Jinak já jedu z Vysočiny, něco okolo 300km, bude to "balzám" na mou krční páteř 😀