Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

miskuc
12. zář 2016

Holky, kdo z vas je už tady v lázních a ma chuť se sejít? Já jsem na Pawliku. Mísa

bubla000
23. zář 2016

Ahoj, nabízím slevový poukaz.

moncahk
8. říj 2016

Holky máte zkušenosti jet v okolí FL do Německa na nákupy? Je něco v okolí?

meggie6
9. říj 2016

@bubla000 ahoj, prosim mas jeste sl poukaz?

lisry
16. říj 2016

Ahoj holky, jedu do Adlera 28.10. Pojede někdo? Vůbec nevím, co si vzít s sebou....Poradí někdo, prosím?

moncahk
17. říj 2016

Ahojda, já jedu 30.10. do Royal. Kdyžtak zkus diskuze na e-mimino.cz tam se toho dočteš hodně 🙂 Prej hlavně teplé oblečení. Je tam už teď docela chladno....

siiimas
23. říj 2016

Ahojky holky, přemýšlím o těchto lázních, nechystáte se někdo?

disonance
3. lis 2016

@moncahk Da se jet do Hofu, klidne i primym vlakem. Je tam docela dost obchodu a donesla jsem si odsud docela dost obleceni.

verakro02
10. lis 2016

Ahoj holky, nejedete příští týden někdo do fr. lázní? 🙂

bubla000
23. lis 2016

Mám poukaz na slevu, kdo má zájem.

ester_ka
8. pro 2016

@bubla000 ahoj, já se hlásím🙂 děkuji🙂

meggie6
19. pro 2016

Holky jak to vypada na hotelu Pawlik. Je tam lednice? Musi se chodit hodne mimo na procedury? Jake je tam jidlo? Mam dietu po posledni operaci, tak nevim jestli se tam najim. Moc vam dekuji za info

martina_vaneckova
20. pro 2016

@meggie6 na pokoji lednicka je,procedury jsou temer vsechny hned vedle v cisarskych laznich (spojene tunelem),jidlo tam bylo vzdy i dietni (ryze se zeleninou nebo tak neco)

kuzle39
5. led 2017

Ahojky, za 14 dní jdu na laparoskopii kvůli endometrioze. Po operaci si chci požádat o lázně (Františkovy). Je na tom někdo podobně? Že bychom se tam sešli?
Máte prosím některá čerstvé informace, za jak dlouho se do lázní dostanu?

martina_vaneckova
6. led 2017

@kuzle39 myslim,ze po operaci ti lazne nedaji 😔musela by byt komplikovana

leikkka
6. led 2017

@kuzle39
@martina_vaneckova na lázně nárok máte, po každé operaci, která se odehrává v oblasti břicha - je jedno jakým způsobem je provedena 🙂 po ukončení léčby si je hned podejte a většinou do dvou měsíců jedete 🙂 Je to tam fajn 🙂 byla jsem tam 2x, po třetí jsem už nejela, prckovi bylo pár měsíců a neměla jsem hlídání s sebou a hlídání pro staršího 🙂 Jela bych zase. Ale operacím se raději vyhýbám čínskou medicinou a endo už je 2 roky pryč.

kuzle39
6. led 2017

@leikkka a po lázních jsi otěhotněla? My se snažíme rok.

siiimas
6. led 2017

Ahojky holky, nechystá se některá z vás do lázní? já jedu 29.1.

kuzle39
6. led 2017

@siiimas jak dlouho prosím tě trvalo,než jsi dostala termín v lázních?

meggie6
6. led 2017

@kuzle39 ahoj, me napriklad schvalili na pojistovne lazne do 3 dnu. A termin v laznich za necele tri mesice byl volny

leikkka
6. led 2017

@kuzle39 polázních jsme šli na IVF, nepodařilo se, zadařilo se až po 6m dalším IVF a rok na to se podařilo další IVF, které skončilo potratem při autohavárii a po potratu do třech měsíců přirozené těhu. Doporučuji z vlastní zkušenosti, nechat tělo odpočinout - jak po operacích, tak po lázních - 3-6m a pak teprve zkoušet, funguje to lépe. Jinak já mám od roku 2007 endometriozu 4. stupně - jeden vejcovod, jeden vaječník, 8 let léčby hormonální, pak jsem to vzdala, neboť 20 kg nahoře, další zdravotní problémy a stále se nemoc s každou MS vracela, čínská medicína pomohla, během měsíce léčby endo pryč a po 9m léčby v kuse se nevrátila, až teď po 3 letech začala MS být v kratších intervalech, tak zase nasazuji léčbu. Příroda je příroda, dělá své divy 🙂 hodně štěstí 🙂 hlavně nemyslet na těhu, užívat si každého dne, hodit vše za hlavu a ono se podaří 🙂

kuzle39
6. led 2017

@leikkka velice děkuji za příspěvky. Docela mě to i uklidnilo. Já mám endometriozu. Ale snad bych na tom nemusela býti tak zle. Na první laparce jsem byla před 6 lety, pak jsem odjela do Klimkovic, jelikož jsem z Moravy. Snažíme se rok a cca půl roku mám cystu, ale ovulaci mám. Cysta roste, musí pryč. Věřím že potom se to podaří. A ještě jsem to chtěla pojistit lázněma, tentokrát Františkovýma. Jinak já se léčím homeopatií a bolesti při menses jsou min. o polovinu menší. Ale nad tou čínskou medicínou jsem taky přemýšlela.

leikkka
10. led 2017

@kuzle39 endometrioza je nevyzpytatelna, nikdy není jisté a předem předvídatelné, co kde vytvoří. Já ji mám diagnostikovanou od roku 2007, kdy jsem bez žádných příznaků měla vysoké horečky, zvracela jsem a až po týdnu pravidelných kontrol mi odhalili cystu na vaječníku o velikosti dětské hlavy, operovali za 5 minut dvanáct, přišla jsem o jeden vaječník a vejcovod, otravu krve po celém těle. Každou MS se endo vracela, vždy to lékař řešil hormonálně, IVF byla jediná možnost jak otěhotnět. Zpětně vím, že kdybych měla informace, které mám už teď, tak bych vše řešila jinak. Za těch skoro 10 let si mohu tvrdit, že nemoc znám, že vím, jak na ni mé tělo reaguje a mohla jsem před 3 lety podstoupit přírodní léčbu. Dříve jsme si to s manželem neriskli, těch zdravotních rizik, které endo v mém těle způsobila bylo hodně a chtěli jsme mít aspoň nějakou jistotu. Lázně pomohly hodně - zklidnila jsem se, tělo mělo možnost 6 týdnů se regenerovat. Určitě se vyplatí po každé operaci v břišní dutině lázně podstoupit. Ale dle mé zkušensoti je dobré, pak taky nechat 6m tělo z lázních ještě čerpat a ne ho hned zase zatěžovat. Vše má svůj čas, vše nějak funguje. Když jsme šli na IVF hned po lázních, tak se nepovedlo, když jsme počkali, povedlo se, ale je to jen samozřejmě individuální, těžko lze takto to říci, ale určitě je dobré počkat 🙂 Cysty jsou potvory, já už jsem je přestala počítat, vždy ale ven nešla, ať měla velikost jakou měla. Nešla bych do toho, každé její odstranění zanechá na vaječníku či kde kdekoli je záznam, něco vždy s cystou musí pryč, dojde k oslabení struktury atd. Tak mi to aspoň můj lékař vysvětlil. Pokud je dobrý lékař, tak dokáže cystu sledovat a pomocí hormonů ji zastavit a zmenšit. Tak to vždy bylo u mě, a jsem za to ráda, že jsem na operace chodit nemusela. Ale já s tímto postupem nebyla spokojena. Přeci jen, každý měsíc nová cysta, vždy každodenní sledování, čekání co MS s ní udělá. Byl to boj a s dětmi to bylo náročné. Lékař naštěstí byl nakloněn k jakému koliv řešení, takže přijal mou alternativní léčbu a divil se sám, když jsem po měsíci přišla na kontrolu. Mně čísnká medicína pomohla, brala jsem Zeď devíti draků po dobu 9m a už po měsíci byly výsledky neuvěřitelné, 2,5 roku jsem o endo nevěděla, vše fungovalo jak hodinky, to jsem za 25 let života s MS nezažila, teď poslední MS byla dříve než měla a tato hned po 14 dnech od skončení, bylo mi jasné, že se zase něco děje, k lékaři mám teprve jít na běžnou kontrolu po 1 roce, ale počkám, až budu mít za sebou 1m čínské medicíny a pak teprve půjdu. Je to o rovnováze s přírodou, prožívám zase pracovní stres a ten vím, že mému tělu neprospívá. V práci končím, raději budu doma s dětmi, kteří mě teď potřebují, začaly marodit a stres o ně a v práci, holt zase nemoc vrátil. Takže jsem ráda za signál mého těla, léčbu zase podstoupím, stejně jsem ji chtěla zopakovat, přeci jen, jak dlouho tělo shromaaždˇuje, tak dlouho i vyprazdňuje, takže vím, že to bude ještě trvat, než endo pokořím úplně, ale 2,5 roku nevědět o ní, je už velký úspěch..... Přeji hodně sil a štěstí - homeopatie super věc, bez ní neléčíme, ale jak mi i sama homeopatička řekla, endo homeopatie nezvládne - s endo souvisí více věcí, je potřeba se nad sebou samotnou zamyslet a rozebrat se, zjistit, kdy se endo vrací, za jakých okolností a pak s tím něco udělat 🙂 Lázně doporučuji a čínskou medicínu zkusit můžete 🙂 Hodně žen s ní má negativní zskušenosti, ale přijde mi, že nezvolili tu správnou cestu - správný přírodní lék. Neboť mě zeď pomohla, ale každá jsme jiná, tak je třeba zvolit i jiné bylinky... je to ohodně osobní a individuální - pan Hoffmann je skvělý odborník, stačí ho kontaktovat a hlavně vnitřně vnímat sama sebe a rozhodovat se dle sebe, ne dle toho, co kdo řekne......
Ale to je pak o životě, myšlení a pohledů na vše kolem..... to se vysvětlit takto nedá 🙂

klanova2
13. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, co se týče lázeňských pobytů, nemohu si vynachválit Mariánské Lázně. Tyto pobyty kupuji na http://pobytyvcesku.cz/lazenske-pobyty/marianske-lazne kde jsou neustále nové a akční nabídky za skvělou cenu. Všem doporučuji.

klanova2
14. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, babička s dědou opravdu nejradši jezdí na pobyty do Mariánských Lázních. Tyto pobyty jim kupujeme na strance http://pobytyvcesku.cz/pobyty-pro-seniory/marianske-lazne kde mají skvělé nabídky.

ivulkaaaaa
14. led 2017

Zdravím, kdyby měl někdo volný slevový kupon do lázní, tak se prosím ozvěte. Děkuji.

odvalilova25
20. led 2017

Nejede tady nekdo 29 ledna do Frantiskovejch Lazni ?

niky1233
1. únor 2017

Ahojky holky, kdo jste ted ve Fr. laznich, nemate chut se sejit?

odvalilova25
1. únor 2017

@niky1233 ja sem ted v Laznich 🙂

ewik84
3. únor 2017

Ahoj děvčata. Dneska jsem se nestačila divit. Šla jsem si vyzvednout od gynekologa vyplněnou žádost na lázně. Hned jsem to zanesla obvoďačce a pak hned na VZP. Tam mi bylo řečeno, že mi do 14 dní přijde sms. SMS o odsouhlasení lázní mi přišla ještě dneska. To jsem teda nečekala 😀 Takže hned v pondělí budu volat asi do Pawlika. Nemáte někdo čerstvou zkušenost, jak rychle by mohli mít volno? 🙂 A co vlatně přesně chtít? Uvažuji o lepším pokoji. Ty jo, já se tak těším 🙂