Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

janule21
19. únor 2012

@pupidu
@blazu
Holky máte jednolužák, nebo dvojlužák???? Já mám rezervovaný dvoulužák v hlavní budově, tak jsem zvědavá jestli některá nejste moje spolubydlící🙂 to by bylo super 🙂))

blazu
19. únor 2012

Holky, jen doufám, že to stihnu, přijedu totiž až kolem pul pate, tak snad mě nebudou honit po vstupnim vysetreni a tak...

blazu
19. únor 2012

@janule21 cauky já má dvoulůžák taky 🙂 Jsi v Adleru ???

peggy12
19. únor 2012

@blazu mě se paní při rezervování hotelu ptala na věk, takže určo dávají na pokoj přibližně stejně věkově staré holčiny. 🙂

blazu
19. únor 2012

@peggy12 jjj taky myslím, že se to snaží dávat k sobě tak nějak + - nějaký ten rok 🙂

ahojkyholky
19. únor 2012

@blazu sesterna má službu non stop na hotelu,ale na vstupní vyšetření půjdeš k dr. určitě až ráno.

blazu
19. únor 2012

@ahojkyholky díky za info ;)

janule21
19. únor 2012

@blazu Jo jo, jsem v Adleru!!!!! Tak možná budeme mít pokojíček spolu 😉

blazu
19. únor 2012

@janule21 a jaký máš pokojík? já bych měla být v komfortu

pupidu
20. únor 2012

Holky, tak su po nějaké době zase tady...se srazíkem v 18hod. u recepce počítám - akorát s sebou přivedu maminku, můžu? 😀 Vyšly nám lázně stejně, tak jedeme spolu 🙂

janule21
20. únor 2012

@pupidu No jasně 😉 Já tam určitě přijdu!!! Už se mooooc těším 🙂

sluniiickooo
20. únor 2012

@pupidu i s mamčou? tak to bude paráda co ;) taky s tím srazíkem počítaaaaaam děvčata... ;)

pupidu
21. únor 2012

@janule21
@sluniiickooo
@blazu a další..... Těším se!!!! 🙂

blazu
21. únor 2012

@pupidu, @sluniiickooo, @janule21 holky taky se na vás těším🙂 jen jsem vás chtěla poprosit, jeslti byste mi jedna na sebe dala čislo přes int.poštu, kdybych náhodou nestíhala, protože přijedu až kolem pul pate, tak ať vám dám vědět nebo aspon zjiszim, kde jste 🙂

jara
21. únor 2012

Holky, lázně v ohrožení! zjistitla jsem, že jsem těhotná!!!!!! Jsem 29.DC a mám jasně pozitivní těhu test!!! (žádný duch, ale pořádná tlustice) 🙂 Po tolika letech snažení, se mi tomu nechce ani věřit!!!!! 😵

jara
21. únor 2012

A to už jsem si všechno zařídila..i termín do lázní jsem dostala!!! Je tohle vůbec možné??? 😅

peggy12
21. únor 2012

@jara jj. zázraky se dějí, mooooooc veliká gratulace, a to jsi se onehdy divila @ maudn, že ji lázně tak rychle pomohly, no a vidíte holky, oni pomáhají, už jen, když si je zařizuješ 😀

blazu
21. únor 2012

@jara jééé tak to je super !!! Moc gratuluju 🙂

jara
21. únor 2012

@peggy12 přesně..lázně mají účinky už když na ně myslíš! To jsem si už koupila pěkný džíny, od ségry půjčila kalhoty na cvičení a chtěla jít kupovat cestovní varnou konvici...prostě jsem se tím tak nadchla a zároveň vše hodila za hlavu...A to ještě říkám Dr., když jsem od něj odcházela s doporučením na VZP:" tak se uvidíme po lázních, aby jste mi potvrdil to těhotenství"..a že tam půjdu ještě před lázněma, by mě ani v nejdivočejším snu nenapadlo!!!! 😀
@blazu děkuju..zatím se nechci moc radovat..snad bude vše ok. holky, zrovna to mám v práci docela hustý..samý noční a dvanáctky, ale snad to prďola vydrží..

peggy12
21. únor 2012

@jara džíny budeš nosit po porodu, a na práci se vykašly a jdi na PN, pokud se snažíte dlouho, tak si to štěstí nenech ničím a nikým pokazit

jara
21. únor 2012

@peggy12 ty džíny mají zrovna takový fajn pružný pas a jsou mi i v pase volnější, takže ideální pro rostoucí bříško.. 😀 Jinak se snažíme už cca 4 roky a "přirozeně" jsem ještě nikdy těhu nebyla...pouze chvíli po 1.IVF, ale pak v 7.tt zamlklý potrat..v prosinci jsem teď byla na 2.IVF a nic..a teď takový překvápko!!! 😉

luca77
21. únor 2012

@jara jéé,tak to je super zpráva...gratuluji 😉 Po tolika letech...2IVF za sebou a najednou to jde...úúúžasný. Jo jo,opravdu, jak je vidět, zázraky se dějí.Tak se holka opatruj.

jara
21. únor 2012

@luca77 děkuju..zatím je to hódně čerstvé, tak jsem ani termín v lázních nerušila..přeci jen člověk po tom všem, co má za sebou, už přemýšlí trochu jinak a naivně si nemyslí, že je to stoprocentní. Držím se nohama pevně na zemi, žádný příznaky nemám, prostě normálka..možná trochu víc jím, ale to je tak všechno. 😉
Mám za sebou ještě 1x KET a všechno myslitelné a nemyslitelné, jako např. cvičení paní Mojžíšové, kineziologii, čínské byliny...lázně jsem už brala jako finální věc, co pro to může ještě udělat a vnitřně jsem se tak nějak smířila s tím, že je možný, že budeme bez dětí..hodně jsem se zklidnila....nikdy jsem tyhle fráze neměla ráda, ale myslím, že psychika hraje opravdu velkou roli..ve všem. Příští týden se asi objednám na kontrolu k Dr., tak snad bude vše ok..když ne, tak se těším do lázní!!!! 😉 Holky, jinak se těším na vaše zprávy z lázní!! Když tam nebudu moct jet, tak si je alespoň vychutnám takhle zprostředkovaně. 🙂

jara
22. únor 2012

Jinak...jestli se můžu zeptat vás všech, jak dlouho se snažíte, popř. co vše máte za sebou???

redmama
22. únor 2012

Ahoj holky, náhodou jsem se dostala na tyto stránky, protože se pečlivě připravuji na lázně. 😀 Teď zrovna řeším levné parkování a hlídání pro svou tříletou holčičku, kterou beru sebou. Nevíte o něčem?

redmama
22. únor 2012

Jinak, abych přispěla s troškou do mlýna a snad i optimismem. Přesně před čtyřmi lety jsem byla také ve FL s tím, že chci moc moc dítko. Měla jsem za sebou dvě IVF, už krapet před čtyřicítkou a nechtěla jsem nic ponechat náhodě. Skoro 3 měsíce před odjezdem do lázní jsme s Dr. zrevidovali "orgány" a našla se endiometrióza. Vše se odstranilo a hurá do lázní, následně hned třetí pokus a ejhle mám tříletou holčičku. Františka jsem leštila každý den, čistila jsem si hlavu, zapomněla na "milého" nadřízeného atd.Pozor, hlava - ta je v našem počinu ta nejdůležitější. Když funguje dobře hlava, tak spolupracují i naše orgány. Bohužel se po porodu endimetrióza znovu objevila a pak znovu a znovu, až si vybrala tu nejkrutější daň, ale neva. Máme dceru a to je fajn, takže jí půjdu 18.3 ukázat Frantíkovi. Hodně štěstí, odpočinku a šťastných životních příběhů.

renys
22. únor 2012

Holky, tak to můžu potvrdit, ty procedury jsou taky úžasný, ale to jak se tam člověk hodí do pohody, jediná starost hlídat si časově procedury 😅 , jak je o vás pečováno, jsem se ještě týden po lázních vznášela 🙂 . No a za tři měsíce byl Maxík v břišku 🙂 . Moc vám držim pěsti, Frantík je prostě zázračnej, uvidíte 😎 .

berkana
22. únor 2012

@redmama Ahoj,ohledně parkování, tak jsou i možnosti parkovat zdarma. A to buď v ulici Lesní - což je přes park, nebo když je tam volno, tak taky parkovala jedna holčina v ulici Ruská a pak se nechalo parkovat (asi tři-čtyři místa) ve Francouzské ulici hraničící se zahradní ulicí - je tam takový trojúhelník porostu tak u toho. Takhle to bylo aspon loni v létě. S hlídáním nevím, si zkus zavolat do lázní na infocentrum 359 604 504 a zkus se zeptat. Kde jsi všude prosím tě tu endošku měla? Já mám srůsty a cysty, srůsty jsou mezi střevama, žaludkem, dělohou... už mi je odstraňovali před 2 roky a ted jdu znovu, mám 3.stupeň. Tak hlavně že máš aspoň dcerušku 🙂

berkana
22. únor 2012

@jara ty jo, tak to je pěkné 🙂) tak zůstaneš holt doma a budeš si užívat zase těhu 😀 tak to gratuluji a ať je vše ok 🙂

redmama
22. únor 2012

@berkana Moc díky za info o parkování, před čtyřmi lety jsem si auto nebrala a stejně, časy se mění. Endošku jsem měla všude, ve vaječnících, vejcovodech, v děloze i jí museli sundavat z močáku a o bolestech s tím spojenýchm ani nemluvím. Byla jsem naprosto odříznutá od "běžného" života dvou lidí. Děloha s ní byla tak velká jako ve druhém měsíci těhu. Mám skoro půl roku po finito operaci a zřejmě zas ty lumpíci srůsťáci opět začínají lumpačit.. Našla jsem na webu srusty.cz, že existuje pasta, která se při operaci vloží do těla a má zabránit dalšímu tvoření srůstů. Jenže jsem si toto info přečetla až po operaci, takže někdy příště. Bohužel si vše hradí pacientka sama, tak to je zřejmě důvod, proč o tom ani nemluví lékaři. Pokud tě fakt operace brzy čeká, tak se zkus zeptat svého Dr. na jeho názor. Rodila jsem 2/2009 (SC) a už 4/2010 mě museli otvírat a aby toho nebylo málo, tak 11/2010 znovu no a loni. 😢