Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

berkana
10. čer 2011

@irinka no konečně, sem ti řikala, že přijde 😀 hele a v kolik plánuješ, že budeš vyjíždět? Já jsem tak koukala, že to mám necelé čtyři hodiny, tak abychom v osm vyrazili. Tak na mou krční páteř cesta nevadí, vadí jí jiné věci 🙂

irinka
10. čer 2011

@berkana Baru já ani nevím, ale asi taky okolo té osmé, spíš mě štvě, že neteř má ten den vystoupení od 9hodin, takže to nestihnu ☹ Teď už jenom očekávat papíry na adopci a z genetiky....

berkana
10. čer 2011

@irinka hm, tak to je škoda, že to nestihneš. No vidíš, tak to já budu čekat na výsledky z genetiky, měla bych je mít za 4-5 týdnů, takže to vychází pěkně za 5 týdnů po návratu z lázní, že si tam budu volat 🙂 Tak ať už tobě i haanině ty výsledky z genetiky přijdou a tobě i na tu adopci. 🙂

ahojkyholky
10. čer 2011

@irinka pokud nechceš zmeškat vystoupení myslím,že není problém zavolat do hotelu,že přijedeš až na večer,odkud jsi?Od nás to bylo do lázní 325 km a autíkem za 3,5hodiny v pohodě pokud není dopravní problém.

Přeji vám všem ať se vám tam líbí a aby vám vyšlo stejně krásné počasí jako měly my květnovky.

irinka
10. čer 2011

@berkana Hanka už výsledky má, byli jsme tam stejný den, tak právě proto jsem docela nervní 🙂
@ahojkyholky Taky jsem nad tím přemýšlela, že tam zavolm, že přijedu o něco déle, jedu z pelhřimovska, takže to mám stejně jako ty 🙂

berkana
10. čer 2011

@ahojkyholky díky, doufám, že nám vyjde pěkné počasí 🙂 Tak to já mám mín km, ale vedlejší cesty dost, tak to budu mít cca přibližně dlouhou časově cestu

ahojkyholky
10. čer 2011

@berkana to já najela u Humpolce na dálnici a svištěla po ní až za Plzeň,takže po okrskách málo.V IP jsi se ptala na ubytování,holky měly ubytování pro rodinu v rod. domku v Lesní ulici za 200 nebo 250 na noc,ulice je hned na kraji Frantovek po pravý straně,v Milánu bylo něco přes 300,ale je tam spousta penzionků takže obejít a poptat se.

berkana
10. čer 2011

@ahojkyholky kdybychom měli dálniční známku, tak by to byla taky pohoda, ale nemáme, takže pojedem po hlavních tazích a tak. Díky za info ohledně ubytování🙂 Aspoň vím tak přibližně 🙂

berkana
10. čer 2011

@irinka aha, tak si tam zavolej, mě řekla dr v Praze, že si mám zavolat, zda jsou výsledky a že si je tam pak vyzvednem, že je neposílají.

irinka
11. čer 2011

@berkana Jojo, asi tam v pondělí zavolám, abych věděla co a jak, páč je to divný.... 😒

berkana
13. čer 2011

@irinka ahojky, tak co, volala jsi už skrz tu genetiku? Už máš výsledky?

irinka
13. čer 2011

@berkana Ahoj, tak dneska to dorazilo, jsem z toho nějaká zmatená....no nevim co si o tom myslet 😀

berkana
13. čer 2011

@irinka To je dobře, že už to dorazilo🙂

irinka
13. čer 2011

@berkana Jojo, ještě adopce aby dorazila. Baru - už jsi našla brusle :-P odjezd se blíží 😀

berkana
13. čer 2011

@irinka ještě jsem je nevyštrachala 😅 Nějak se k tomu nemůžu dostat, taky už musím pomalu začít balit, nebo si teda dávat dokupy ty věci, abych si to stihla všechno v klidu sbalit 😀

irinka
14. čer 2011

@berkana Baru, Baru.... pěkně je pohledej, ať si nelámu hnáty sama 😀 já dneska ještě dokoupila nějakou hygienu, kufr mám u našich, pak ještě všechno pěkně vyprat a můžu vyrazit 🙂 už se těším 🙂

berkana
14. čer 2011

@irinka Jiřko neboooj, dneska na ně juknu a vypucuju😀 Já budu mít dva kufry 😀 😅 Jeden hadry a tak a druhý boty, hgiena apod. Neboj, nohy si zlámu já hned první de a pak budeš jezdit stejně sama 😀

irinka
14. čer 2011

@berkana Super 🙂 kdepak lámání nohou 😀 a když už si je lámat, tak na konci pobytu 😀 No já mám kufr docela velkej, ale stejně ještě budu mít jednu tašku s bruslema a chráničema a batoh 🙂 takže vlastně takovej vánoční stromeček 😀

berkana
14. čer 2011

@irinka no tak když ne lámat, tak odřený kolena, lokty a podobně, já totiž chrániče nemám a jelikož tady ani není kde jezdit, tak pro mě nemá cenu si je kupovat. No já asi taky tak, vánoční stromeček, ještě notase k tomu a asi bude taky dobrý batoh co 🙂 na nějaký ten výlet 🙂

irinka
14. čer 2011

@berkana Neboj, to zmákneme, já taky nejsem nějakej přeborník 🙂 batoh si určitě vem s sebou, já ho tam docela dost využívala, hlavně na noťas když jsem šla na net do knihovny, nemáme právě tašku na noťase ale jen pouzdro, a pak taky do bazénu a jestli půjdem na nějaký cvíčo 🙂

berkana
14. čer 2011

@irinka jj, ten si určitě vezmu🙂 Já mám na noťase brašnu přes rameno🙂 No do bazénu určitě s e bude hodit 🙂 Tak to jsem zvědavá, umíš brzdit? Mě to budeš muset naučit 😀

irinka
14. čer 2011

@berkana Pobavíme lidi kole, a brzdit budeme o stromy 😀 já běžně zastavuju o plot 😀 😀 jé já se těším,po schválení jsem měla takový smíšený pocity, na jednu stranu jsem se těšila na druhou ani ne, ale teď převažuje fakt těšení 🙂

jerryna
16. čer 2011

Ahojda holky, dneska jsem se konečně dovolala do pojišťovny a mám to schválený!!!! 😀 Takže 12. 7. nastupuji do Isisu. Těším se, že se tam s některou z vás potkám.

irinka
16. čer 2011

@jerryna Tak to moc gratuluji, já tam budu do 26.7. tak pokud budeš chtít, můžeme se sejít a pokecat 🙂

berkana
16. čer 2011

@irinka ahojky, prosím tě, já teď koukám na mapu a koukám, že je tam všude zákaz vjezdu, jak se dostanu až k dependenci? Abych nemusela tahat kufry už od aquaforra přes nějaký ten park, co tam je?

berkana
16. čer 2011

@irinka i když ted koukám, tak tam jedna cesta je, jen ji najít 🙂)

@jerryna to je super, tak to se tam určitě uvídíme. Já sice za týden pak odjíždím, ale to neva 🙂

irinka
16. čer 2011

@berkana My jsme minule zajížděli přímo k Belvederu, jak se jmenuje ta ulice, kde máš dependenci?

berkana
16. čer 2011

@irinka no dr. POhoreckého je napsané v té pozvánce, ale to je přímo ten belvedere jsem koukala, tak se ještě juknu a zítra tam zavolám, kam mám vlastně přijet a nahlásit se...

irinka
16. čer 2011

@berkana nahlásit se si myslim na recepci Belvederu, já právě vůbec netušim kde ten Jesenius je...

berkana
17. čer 2011

@irinka Já ted koukala do těch papírů a tam je že se na mě těší na recepci Belvederu, tak pojedu tam🙂 Uvidím kde to nakonec bude 😀