Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2010

@consti no já chci začít už v listopadu,přes prosinec by to nemělo smysl,to se blíží vánoce a mohli by to odložit a v lednu je to pozdě,když chci jen už v tento měsíc

andinka22
16. říj 2010

@consti přesně jak píše beruška, už se tak nějak domlouváme, tak když nás bude víc, tak to bude super. Jinak já také začnu vyřizovat v listopadu, jelikož v prosinci jsou svátky, tak to bych toho moc nevyřídila.
Tak pak se holky domluvíme. Už se začínám těšit. 🙂

@jindriska no to je nádhera, už se fakt moc těším. Pak nám holky písněte info, jak vše probíhá a co vše jste si ssebou brali, myslím kolik oblečení atd...., předem děkuji. 🙂

jindriska
17. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a máme se skvěle, i počasí se umoudřilo, tak je to fajn. Hotel Tři Lilie je nádherný a vřele můžu doporučit. Sice dražší, ale stojí to za to 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2010

@jindriska Tak to je dobře,že se vám daří,tak pak zase napište co a jak,abychom se mohli inspirovat.Mějte se moc hezky 🙂

andinka22
19. říj 2010

Ahoj holky,
chystám se začátkem příštího roku do lázní a tak bych Vás chtěla poprosit o nějaké info. Budu ráda za každou informaci a radu. Od Vás jsem přečetla asi 45 stránek po večerech, takže něco už jsem se dozvěděla, ale ještě se raději ptám.
- kdo mi vystaví neschopenku( obvoďák, můj gynekolog, mudr. v CARU nebo v lázních)? Já bych chtěla jít hned po lázních do dalšího pokusu, takže bych chtěla zůstat na neschopence déle.
- když mi bude mudr. vypisovat žádost o lázně pro pojišťovnu, mohu mu přímo říct, aby tam napsal konkrétní lázeňský dům, chtěla bych ADLER.
- máte někdo zkušenost s ubytováním v lázeňském domě ADLER? Připojení na internet?
Jelikož pojedu v zimě, je tam možnost sušení prádla?
Jak je to s procedurami, budu hodně přebíhat z budovy do budovy?
- dále se chci zeptat, kolik jste si sebou brali věcí na oblečení?
- bude potřeba sportovní obuv?
- jak dlouho asi trvá schválení lázní od pojišťovny?

Předem Vám moc děkuji za veškeré info. 🙂

len
20. říj 2010

@andinka22
1) všechno je možné, ale pokud chceš s PN pokračovat, tak radši gyndr. nebo obvoďák po domluvě,
2) ne, ale můžeš si to domluvit s Adlerem a nahlásit to sama pojišťovně,
3) v Adleru byla třeba Saralinda, v jeho dependenci Radbůza Elana,
4) v koupelnách bývají topné žebříky, všude se topí, takže pár kousků uschne na pokoji,
5) za den máš tak 3-6 procedur a cca 1/2 je mimo lázeňský dům,
6) sportovní obuv na výlety, do tělocvičny můžeš bosa,
7) oblečení dle potřeby, spoustu toho přemáchneš, mně stačil jeden kufr (plus boty) a půlku jsem nevynosila,
8) cokoli od dvou dní po dva měsíce.

andinka22
20. říj 2010

@len moc ti děkuji za info.
Takže papíry mi odešle můj obvoďák na pojišťovnu a já si tam mohu skočit domluvit, aby mi ty papíry poslali do Adleru? Chápu to dobře?

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2010

@andinka22 Ahoj Andy,já si to chci domluvit s obvodní,že bych si ty papíry na pojišťovnu zanesla sama a rovnou jim řekla,že mám zamluvený ten a ten hotel

andinka22
20. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a ahojky, to je dobrý nápad, tak já mu to také navrhnu, mám obvoďáka v pohodě. Jinak už jsem do těch lázní před chvílí odeslala mail, tak uvidíme. 🙂

len
20. říj 2010

Taky doporučuju to tam zanést osobně, po mých zkušenostech s a) obvoďačkou, b) pojišťovnou, c) poštou bych se na cestu chystala v lepším případě už teď (jsem rok zpátky) 😝

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2010

@andinka22 jj budu čekat co napíší,jsi zlato díky 😉

andinka22
20. říj 2010

@len no něco jsem četla, že jsi to měla šíleně komplikované, tak snad to dopadne vše v pohodě.

andinka22
20. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a není za co. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
20. říj 2010

@len len,ale nakonec to dobře dopadlo,do lázní jsi se dostala 😀 ale ty nervy to muselo být děs

andinka22
20. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a no v listopadu si to vyřídíme a uvidíme, sama jsem zvědavá, tak snad to bude OK. 🙂

andinka22
20. říj 2010

@len brala sis sebou nějaké slušnější kalhoty, např. kdybychom chtěly do divadla? Asi jo, že?

len
20. říj 2010

No, dostala, protože jsem opravdu všecko oběhala osobně 😀

@andinka22, měla jsem s sebou jedny džíny a dvoje "slušné" kalhoty, ve kterých chodím do práce, v těch se dalo do divadla v pohodě, tam se na nějakou vrcholnou eleganci moc nehrálo 🙂

b.e.r.u.s.k.a
27. říj 2010

Ahoj holky,tak jak je v lázních?

jindriska
28. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a mám se skvěle, ob den chodím do aquafora plavat, byly jsme v divadle, chodíme na vínečko, chystáme se do kina a dnes je tu krásný sluneční den, tak asi někam do přírody 🙂 . Moc se mi tu líbí, ale už se mi trošku stýská - jedu už třetí týden a docela se těším domů, ale bude mi zase chybět ta péče, kterou tu mám 😀

b.e.r.u.s.k.a
28. říj 2010

@jindriska tý jo Jindřiško to už je třetí týden?To koukám.Mohla bys nám potom napsat co jsi si všechno brala sebou a zda jsi vše využila?Já už jdu příští týden pro doporučení a potom začínám vyřizovat.Jo a holky jak je to s tou neschopenkou,tu vám vypíše doktor v lázních a vy to pošlete zaměstnavateli a co lístek na peníze?Díky za info.Mějte se hezky a pěkně si to užívejte 😀

ajka222
28. říj 2010

Ahojky holky 🙂 , tak i já se konečně přidávám a něco písnu. No opravdu se máme báječně 😀 , s Jindřiškou si perfektně užívám, dopo lítání, ale odpo volno...takže pohodka, malá tura (no s mou nohou moc nemohu), pak nějaké to kafíčko, zákuseček....vynikající čokoládka (co Jindřiš). Ale hlavně můj úžasný pramen v Cafe Illusion 😀 😀 😀 . No holky pitnou kůru dodržuji, to se musí nechat, ale je to o 100m jinde, než tam kde bych měla 😀 😀 😀 . No mám naordinováno 2x200ml Nový kostelní...no tak já mám 1x 500ml sangrie s vynikajícím ovocem.....No holky prostě parádka 🙂 . A to všechno ještě za 50,- Kč 😀 😀 😀

ajka222
28. říj 2010

Moc všechny pozdravuji....mám pocit, že spoustu věcí jsem si brala zbytečně. Dá se tady v ruce skvěle vše přeprat a na pokoji vše úžasně schne. Bydlím v DR. Adler 🙂

andinka22
28. říj 2010

@jindriska a @ajka222 tak to je super holky, vidím, že si to moc užíváte.
Já se chystám do lázní v lednu spolu s Beruškou, tak budeme rády za každou radu a Vaši zkušenost.
@ajka222 měli bychom bydlet také v DR. Adler, můžeš nám napsat nějaké info, jaké jsou pokoje, jak je to např. s večerními příchody, jsou na recepci v pohodě? Sháněli jste nějaké ubytko pro manžela?
Co vše jste si sebou brali, nebo co vše je potřebné, abychom nebrali zbytečně moc věcí, no ale jak se znám, stejně budu mí věcí hodně. 🙂
Předem díky za info a rady.

katapola
1. lis 2010

Ahoj holky, plánuje tady někdo lázně někdy v únoru či březnu 2011?

consti
3. lis 2010

@katapola já to vidím na únor 😉 . Ale zařizovat začnu asi až po novém roce, takže možná i ten březen. Uvidím 😉 .

steffi13
5. lis 2010

Holky pokud můžu doporučit tak bych se tam hnala spíš duben-květen je tam krásný počásko a hlavně začíná tam vše pěkně kvést má to své kouzlo..únor,březen je tam ještě zima a náladový počásko vim,že to tam řikala jedna sestřička,když jsem se jí ptala kdy je to nejlepší jed..a je fakt,že my jsme tam měli krásně jen párkrát sprchlo ale jinak nádhera projížďky na kole jen doporučuji.. 😉

saralinda
8. lis 2010

Byla jsme ve Frantovkách letos v březnu. Je pravda, že první půlku pobytu byla dost zima. Ale to nás nijak nezastavilo v procházkách a výletech (i když s kulichem, kapucí a teplými punčocháči 🙂). Konec března bylo naprosto nádherně a teplo. Je ale pravda, že vše teprve začínalo kvést. Myslím ale, že co se roku 2010 týká, tak jsme dáky březnovým mrazům měly méně dešťů ( a tedy více procházek) než holky v dubnu a květnu. To byla zima a pršelo snad furt ☹ Takže záleží na počasí, které je každý rok jiné.
Výhodou března bylo, že tam nebylo moc lidí - ve městě ani na procedůrách (takže ty se daly dost přehazovat a člověk měl už dopoledne odbyto) a zároveň už bylo dost akcí (kino, divadlo, jazzové jazo,.....). No, ve Frantovkách si to užije snad každý a to kdykoli 😀

maartanek
8. lis 2010

zdravim vsechny 🙂 chtela bych se zeptat jestli nema nekdo zkusenost - jsem po dvou operacich myomu a chtela bych se zeptat na lazne operace byli provedeny spodem a od posledni ubehl tyden nevite nekdo jake mam sance 🙂

len
8. lis 2010

Maart, zeptej se Consti, ta se to taky chystá vyřizovat po operaci myomu a dr. jí řekl, že nejdřív po 3 měsících (zároveň se ale musí odjet do 6-12 měsíců po operaci).

maartanek
8. lis 2010

@consti AHOJKY JSEM DOSTALA ODKAZ NA TEBE ZE BY JSI ME MOHLA PORADIT OHLEDNE LAZNI PO DVOU OPERACICH MYOMU ALE NEBYLO LAPAR. ALE HYSTEROSK. TAK JESTLI NEVIS SANCE ATD DIK MOC M.