Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

chiguita
30. led 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a popřát hezký víkend.
Včera mi volala paní z Monti,že už mají u sebe návrh z FR.L.a.s.,ale že mi pozvánku posílat nebudou,nestihla bych doma už poštu.
Říkala,at župan a ručníky si neberu,jsou připravené na pokoji.Jakou máte vy s tím zkušenost?

Lady,už se nám to blíží
🙂

elana
30. led 2010

Nevím jak u Monti, ale když paní říkala, tak asi ano...jinak ale župan stejně není potřeba, při každé vodní proceduře jdeš hned do naha, do vany, do vyvařeného prostěradla a deky a do oblečení 😉 a co se ručníků týče, tak ty určitě nebrat, na pokojích je mění pravidelně (lze si i říct o denní výměnu, to myslím není třeba, ale to je každého věc) a na procedury potřeba nejsou, snad jen na irigace by se využil, ale tam ho sestřička nedovolí, že to zakázali hygienici, k účelu vymačkání vody jsou tam papírové jednorázové ručníky a určitě s sebou je nutná vložka (aspoň slipovka 2v1).

ladybeetle
31. led 2010

ahojky
Chig, no už se nám to blíží 😉 Ještě dvě noci doma a adios. Bude se mi stýskat 🙂 Jo a budeme spolu chodit na jídlo a tak, viď?
Ježíši, tak župan nee??? A já si ho chtěla vzít, řešila jsem, že ten mi v kufru zabere nejvíc místa, tak kam ho dám 🙂 Tak uvidím, zda se mi vleze nebo ne. Kdyžtak ho nechám doma.
El: ty říkáš do naha,jo? No to potěš koště teda, to tam mám ukazovat svoji nedokonalou postavu? Se hanbou propadnu☹ Nerada se někde svlíkám. Tak doufám, že nahá tam jsi jen ty a nikdo jiný tě nevidí 😀 Kromě teda zdrav.personálu.

chiguita
31. led 2010

Ahoj holky,
tak se jdu s Váma rozloučit,už asi zítra nebudu na netu.V úterý nás čeká s Lady cesta daleká 😀
Já v lázních sebou mít notas nebudu ☹ tak se ozvu až bude příležitost.
Děkuji za dobré informace a zkušenosti.
Mějte se moc hezky a at se Vám daří.
Papapa. 🙂 🙂 🙂

len
31. led 2010

Lady, neboj, nahou tě opravdu uvidí jen příslušná lázeňská a když se tam rozhlídneš, zjistíš, že byť nedokonalý tělo mladý holky je pro ně asi pořád největší estetický zážitek, maj tam tři naháče do hodiny, takže to absolutně neřeší 😉 Ale hlavně - oblečená do lázně nepolezeš a oni mají povinnost být u toho, když tam lezeš a pak zase ven, abys třeba neuklouzla nebo tak...

Holky, hezky si to tam užijte (i když o tom nepochybuji) 😎

ladybeetle
31. led 2010

Len, díky za útěchu 😉 To taky vždycky říkám pacientkám, že jsme na nahotiny zvyklé, zvláště na gyndě 🙂 A ťukám si na čelo, proč se stydí 🙂 Ale přece jen, když jde o mě, tak je to jiný 😉
Chig, budeme se ozývat spolu 😉 Vždycky sedneme do haly a budeme psát a fotečkovat 🙂 Já noťase mít budu 😉 Teda snad ho utáhnu 😀

len
31. led 2010

Když vyndáš ten župan, tak se tam vejde, ne? 😀
Já za celou dobu neměla potřebu župan vlastnit, teda potkávala jsem tam po chodbách důchodce, co šli v županu do bazénu, ale na to mi stačily legíny a triko, zase takovej vodvaz nejsem, abych si to štrádovala po **** hotelu v županu 😀

katrin32
31. led 2010

Ahoj holky, zdravím z lázní, nezapomeňte si vzít zimní oblečení, sněhule apod. jsou tu mraky sněhu, ale jinak krásně.

elana
31. led 2010

Tyjo Kat, už se Ti to pomaličku krátí, co? 😉

katrin32
31. led 2010

ahoj el, jo už jenom 14 dní, vůbec se mi nebude chtít domů, je to tu fakt super

renys
31. led 2010

Jé, tak vy už za chvíli vyrážíte, snad tam nezapadáte sněhem 😀 . S tim županem - na pokoji je froté župánek, já velikost M jsem tam ale měla asi XXXL 😀 , takže jsem ho využila asi jednou a pak chodila na procedury ve svých teplákách a tričku a mikče, ale ostatní ho na bahno, koupele nosili, že si prý nechtěli špinit oblečení, mně se to teda nestalo.

Jinak s tou nahotou, tam Tě uvidí nahou takových lidí a budeš se pořád svlékat, že už Ti to za pár dní ani nepřijde...naopak v Monti na bahně prej byly sestřičky rádi, konečně mladý těla 😀 .

Tak šťastnou cestu a užijte si to tam!!! Brzy písněte 😉 .

chiguita
1. únor 2010

Ahoj holky,
tak se loučím a ráno razím 😀 😀 😀

Katrin,snad se tam potkáme 😉

Lady,tak se na tebe těším,zítra po poledni si napíšem smsku 🙂

Tak pa papa.

ladybeetle
2. únor 2010

Ahoj holčinky, zdravíme s Chig z Františkovek. Je tu zatím fajn a tak nějak se sžíváme 🙂 Zase se ozveme 😉 ZAtím papa

renys
2. únor 2010

Ahojky Lady a Chig, díky za zprávičku a mějte se tam krásně a pište zážitky 🙂 . Papa!!!

ladybeetle
5. únor 2010

Ahojky holky, procedury jsou super až na plynové injekce, ani já ani Chig nemáme ty slatinné tampony, jinak asi klasika.Uhličité a perličkové koupele, slatinné zábaly, klasické masáže, parafín na ruce, léčebný tělocvik v bazéně, vaginální irrigace a vaginální plyn. Jinak chodíme po Frantovkách, furt plkáme a věčně nestíháme ☹ Prostě si to tu užíváme. Zatím papa. Jo a jinak teda samí důchodci a ještě k tomu němčouři. Je nás tu hodně málo mladejch holek.

elana
5. únor 2010

Užívejte si holky, užívejte🙂, to je škoda, že nemáte slatinný tampony 😝 , Len je sice měla i s injekcema, ale dr. jí říkal, že ty injekce jsou taky na prokrvení malé pánve, tak snad Vám to pomůže taky.

Je pravda, že o mladý holky je ve FL trochu nouze (no, co jsou mladý holky, žejo😀, mně spíš přišlo, že je jich tam buď až moc, takovýty -náctky, co se jezdí rekreovat po slepáku; a potom paní po čtyřicítce, po různých hysterektomiích apod.). Ale máte jedna druhou, tak co😀

len
5. únor 2010

Tak mě napadá, že možná jak Monti ty tampóny nedělá, tak to tam doktoři automaticky nepředepisují, asi jako do Pawliku nepředepisují bazén 😀
Já tam potkala mladejch holek docela dost, ale asi byla chyba na mé straně, protože jsem většinou byla ráda, že zrovna tyhle se se mnou nebaví (jak píše El - puberťačky po slepáku, řešily kluky a ulejvání ze školy - pro neplodnou třicítku jaksi mimo) 😉

renys
5. únor 2010

Čauky,

Lady, já si říkala, že nepíšete, že nemáte čas 😀 , pěkně vám to tam bude utíkat 😉 . Jojo němčourové, jedni si dokonce na náš stůl stěžovali, že jsme strašně hlučný 😠 😀 . Ty injekce štípaly, ale určitě jsou bezva, za chvíli jsem vždycky cítila vaječníky.

ladybeetle
15. únor 2010

Ahoj holčičky,
takže vám podávám všeobecné informace k hotelu Monti. Kdo máte možnost, vřele doporučuji. Platí se tu klasika 60 kč+15 kč a navíc ještě 80kč nadstandartní strava, která je opravdu vysoce nadstandartní. Porce dostatečné, snídaně ve formě samoobsluhy a švédských stolů, dále na obědy a večeře výběr ze tří jídel + ještě k obědu výběr ze tří možností (moučník, zmrzlina nebo ovoce) a k večeři předkrm nebo ovoce. Ještě s mi nestalo, že by tu něo nechutnalo. Hlavně jídla vesměs dietní, žádné kalorické bomby. Dále tu máme dost akcí, jako na Valentýna jsme měli slavnostní večeři s přípitkem chinzana, dále víno dle výběru, předkrm, hlavní chod a pak dezert ke kávě, vše měli ve tvaru srdíček,no nádhera.A zakončení klavírním koncertem přímo v hotelu. Dále je tu bazen, do kterého máme vstup zdarma kdykoliv, když nejsou procedury. V odpoledních a večerních hodinách vstup neomezeně do 22:00. Je tu v hotelu přímo fitko, takže masáže dle vlastního výběru, cvičení,aerobik obyč i aqua, no vyžití úžasný. Pokoje luxusní, hrzně milí lidi.
Teprve od loňského roku tu rozjíždí komplexní péče hrazené pojišťovnami, do té doby tu byli jen němci a samoplátci. Takže se to tu pomalu rozjíždí a sem tam nějakýho čecha vidíme. Ale hýčkají si nás tu a je to fakt super.
I procedury máme všechny zde na hotelu a jen na plynové a irrigace docházíme jinam. No fakt si neztěžuju a už jsme tu čtrnáct dní a ubíhá to celkem rychle.
Taky vás zdraví Chig.Mějte se báječně a my se zase ozveme. Papa

saralinda
15. únor 2010

Ladybeetle, to zní fakt suprově. Škoda, že mi pojišťovna poslala papíry do Adlera. Ale snad to i tam bude dobré. Tak si to tam s Chiq. užijte.

saralinda
15. únor 2010

Holky, valím do Františkovek 2.3. Nejedete taky některá? Ať tam netrčím sama ☹

katrin32
15. únor 2010

Ahoj, saralinda. V adleru je to taky super, jídlo i přístup, akorát já měla u pokoje docela tenké stěny, takže na poslední týden jsem vyfasovala hluchého starého němce o berlích, který jima pořád třískal. Jinak je tam spousta mladých holek a fajn přístup. Hned bych se tam vrátila. 🙂

saralinda
16. únor 2010

Katrin, těším se. Díky za pozitiva.

len
16. únor 2010

Lady, to je bezva, že to tam máte bezva 😉
S tou svatovalentýnskou večeří jsi mi připomněla "Český večer" v Pawliku, taky to bylo takové slavnostní, já z toho měla spíš legraci, ale Němci se mohli zbláznit, cpali se jak zjednaní, akorát jako to tam bylo formou samoobsluhy, plácali si neuvěřitelné kombinace, třeba tam byly buchty a bílé kafe, no a oni si aktivně ty buchty tím kafem na talíři polívali a hrozně se divili, že já to k tomu připíjím z hrnku 😀

Sar, to víš, že bude Adler dobrej 😉 A když by ti něco scházelo, tak přeběhneš přes park do Pawliku a je to 😉

katrin32
16. únor 2010

a aquaforum je opravdu super, určitě vyzkoušej. Je tam spousta vířivek a teplá voda, nejlepší je v zimě venkovní bazén, úplně se ti kouří z hlavy 😀

len
16. únor 2010

Jo, venkovní vířivka v zimě, ideálně, když je tma 😵 Jsem tam trávila téměř všechny večery, protože lidi na tuhle lahůdku naštěstí nepřišli a plácali se všichni uvnitř 😀

saralinda
17. únor 2010

Super. Na vvenkovní výřivku se těším. Zní to výborně. Díky za typ.

A žádná koníkářka se nechystá v březnu do lázní ☹ ?

lenitka
22. únor 2010

Tak teď mi psala paní z VZP že mě z Radbúzy převeleli do Luny, holky nevíte některá jak to tam vypadá? (nerada bych aby to byl typ ubytovny)

elana
22. únor 2010

Leni, já doufám že si to nepletu a nebudu Tě mystifikovat...ale Lunu ne 😝 To se s Radbuzou opravdu srovnat nedá, aspoň co jsem slyšela. Snad Len poradí víc, myslím že ona se s někým z tohohle LD bavila.

katrin32
22. únor 2010

lenitka, taky bych Lunu nedoporučovala, na jídlo chodíš myslím do Belvederu, ale je na hlavní třídě, je tam jenom ubytování, jaké kvality fakt nevím, ale co jedna holka říkala, tak žádný zázrak