Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

lenitka
23. únor 2010

Já myslela že to cvičení ti předepíše doktor a kam tě pošle tam jdeš, nebo to jsou nějaká cvičení jako navíc? (asi se ptám blbě ale ještě se tak neorientuju 😉 Jo a taky jsem se dočetla že v Luně dělají za 250,- mobilizaci tak to bych možná zkusila když budeme cvičit mojžišovou.

katrin32
23. únor 2010

pokud Luna nespadá pod Fl as., tak asi nebudou výhody, jako kino zdarma, výlety za levno a akce, které pořádá FL a.s., jinak do Luisiných lázní je to pár kroků, ale také se divím čachrům. Mě paní na infolince říkala, že to ubytování se rozhoduje přímo tam a ne revizní lékař, a já si jenom zavolala kam chci a byla jsem tam. Ale opravdu je rozdíl mezi VZP a jinými pojišťovnamy, VZP má jiné domy a např. OZP asi také. Mají to prostě rozdělené, aby se asi uživili 🙂

len
23. únor 2010

Lenit, jasně, máš cvičení v rámci procedur (dvacetiminutovky), ale pokud se chceš hýbat trochu víc, můžeš chodit na různé jiné cvičení a aquaerobiky, které pořádá např. Adler, Monti, Pawlik... To si zaplatíš cca 50 Kč, ale je to poctivá hodinovka 🙂

lenitka
23. únor 2010

Mě je to taky podivný ty čachry, ale fakt jsem byla domluvena s Radbuzou i jsem to nahlásila na VZP a tam to jednoduše bez mýho vědomí odeslali do Luny a změnit to dle pani recepční prostě nejde, protože ona už se takhle s VZP domluvila (prostě o nás bez nás). Ten její přístup mě docela zarazil ale už to řešit nebudu, nebo nakonec fakt skončím tak akorát pod mostem. Len s tím cvičením díky za tip, škoda že to kino budu muset asi oželet, ale třeba tam budou jiný výhody když mě tak lakovala jak se mi tam bude náramně líbit a že budu spokojená.

standifous
23. únor 2010

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat. To vám předepsal váš gynekolog ty lázně? A jaká na to musí být diagnoza. A pokud mám nic moc vajíčka tak to pro mě asi nemá moc význam že?

lucavka
23. únor 2010

Ahojky. Jedna malá otázečka. Před třemi a půl týdny jsem dala na pojišťovnu žádost o lázně. Jak dlouho trvalo vám než jste jeli?

saralinda
23. únor 2010

Lucavka, mně schválila pojišťovna (ministerstva vnitra) lázne cca za 2 týdny a jedu měsíc na to. Ale nabízeli mi místo už dříve (za 2 týdny po schválení), ale já jsem tak brzy nechtěla. Hodně to záleží na tom, jaké pokoje mají volné a zda tobě vyhovují.

tulik1
26. únor 2010

ahoj holky, tak uz mam doma schvaleni z pojistovny, trvalo to pouze tyden, tak jsem prijemne prekvapena ... a zvedava, kdy tedy pofrcim...
holky poradte mi - pokud jsem to pochopila spravne, tak me bude kontaktovat nejaka lecebna, ktera mi navrhne termin a ubytovani nebo mam nekam volat ja?

len
26. únor 2010

Tulik, záleží na tobě. Pokud to necháš plynout, přidělí ti termín i místo. Pokud sama preferuješ nějaké ubytování nebo termín, tak si tam zavolej a dohodni se. Já potřebovala nutně odjet do týdne, všude se tvářili, že mají plno, tak jsem volala a volala, až jsem si to zařídila. Ale jestli nemáš nějaké konkrétní požadavky, prostě počkej 🙂

tulik1
1. bře 2010

tak holky vse vyrizeno, nastup 14.3. do hotelu Pawlik Isis ..., byla to teda fakt rychlovka, uz abych zacala balit 🙂

len
1. bře 2010

Tulik, gratuluji, Isis je super 🙂

saralinda
1. bře 2010

Tulik, já valím už zítra. Tak to se tam potkáme. Pokud budeš mít chuť se sejít, tak písni IP.

saralinda
2. bře 2010

Děvčata, zdravím dnes již z Frantovek. Jsem v Adleru - pokoj standartní kategorie - dvoulůžkáč, WC a sprcha na pokoji, máme tu i ledničku, telefon a TV. Pokoj je malý, ale útulný. Výhled do parku, klídek. Takže doplatek jen 2100Kč (Julínkovné a lázeňská taxa). Spolubydlička je taky snažilka (těhotní, ale potrácí či má zamlklé těhu - celkem 3x) o 3 roky mladší. Dneska se skoro nic nedělo (jen jsme jedly - už jsme dostaly oběd i večeři). Zítra mám hnedka nástup k doktorovi a hurá na procedury 🙂 Budu Vás průběžně informovat.

tulik1
3. bře 2010

ahojky saralindo 🙂, tak ja uz se tam za tebou tesim, uz mas prvni den za sebou, takze uz jsi svihak lazensky 🙂, jsem rada ze mas hezke ubytovani, doufam ze budu taky spokojena, dala jsem si jednoluzkovy pokoj, pry je taky mensi, ale to neva, kdyz tam budu spat sama, tak je to v pohode. ja se snazim v praci dodelat vse potrebne, abych mohla vyrazit 🙂

saralinda
3. bře 2010

Tuliku, teším se na tebe. Za 2 týdny to už tady možná bude kvést - už vyráží první lístečky. Mně dneska ráno dorazila MS, takže mám jen 2 procedury denně, ale ono se to potom rozběhne.
Dneska jsem byla na klavírním koncertě a bylo to moc pěkné.
Jedeš od spoječnosti Lázně Fr. Lázně a.s.? Pokud jo, tak tu je strašně slev na kulturu. Kino zadarmo. Pak třeba dnešní koncert stál normálně 250Kč a pro nás byl zadarmo. Takže pohoda.
V práci to nepřeháněj (jako já, pak jsem měla zpožděnou MS a dorazila hned 2. den v lázních)!

tulik1
4. bře 2010

Saralindo, taky uz se zacinam tesit, jedu taky od Lázně Fr.Lázně, tak uvidime, snad to bude ok 🙂.
Mam dostat MS taky hned po prijezdu do lazni, tak to bude blby, no ale co se da delat, oddalovat si to radeji nebudu ...

vysocanka
4. bře 2010

HOLKY NORMALNE VAM ZAVIDIM V TAKHLE SLUNECNÉM DNI UŽ JE TO TAM JAKO STVORENÉ KE KRASNYM PROCHAZKAM!!!! UZIVEJTE SI, BUDE I PAK NA CO VZPOMINAT!!!!!

saralinda
4. bře 2010

Vysočanka, je to tu opravdu moc pěkné, i když zbytků sněhu je tu opravdu ješzě dost.

Holky, jak se tu před delším časewm někdo ptal, zda se v hotelu chodí v teplákách a někdo mu na to odpovídal, že rozhodně ne, tak v Adleru je to jiné. Tady chodí v teplákách (nebo spíše sportovních kalhotech či elasťákách) více jak půlka lidí. Z českých hostů na pojišťovnu většina. Takže si naberte dostatek tepláků 🙂

Dneska jsem tu viděla starého Němce v zářivě fialových teplákách - to byl zážitek 😀

len
4. bře 2010

Sar, v Pawliku důchodci běžně chodili v županu, zlatý tepláky 😀

saralinda
4. bře 2010

Len, když tu vidím ty postavičky, tak fakt zlatý tepláky 😀

len
4. bře 2010

Máš naprostou pravdu 😀 Chodí tak i na jídlo? Protože na to si i ti teplákoví a županoví Němci docela vyfikli 😉

saralinda
4. bře 2010

Právě že i na jídlo. Když jsem tam přišla v džínách, tak jsem si skoro připadala blbě 😀

len
4. bře 2010

Jako overdressed, jo? 😀
Vidíš, do Adleru chodila na jídlo Elana a ta říkala, že tam tepláky moc nefrčí, takže asi jarní klientela je rozdílná od té podzimní 😉

tulik1
4. bře 2010

ty jo tak to abych si nejake epesni teplacky poridila, abych nebyla out ... tak ja to poladim 🙂, uz se zacinam tesit 😉

ladybeetle
4. bře 2010

ahojky holky,
tak se vám hlasím z domova. Teda můžu ale říct, že jsem zažila jak Frantovky pod sněhem, tak i ve slunečném podání bez sněhu a obojí má něco do sebe. V létě je to lepší s tím okolím, kdy se dá chodit různě po památkách a jsou otevřené pro veřejnost. Ale zima má též něco do sebe. Prostě obojí je kouzelné. Jen ke konci už se Frantovky začaly trochu plnit klientelou, hlavně tedy německou a mi se to moc něpáčilo ☹ Jsem ráda, že jsem už doma, ptž já na ten šrumec moc nejsem, ale stýskat se mi bude každopádně. Hlavně po procedurách a po tom bezstarostném životu. Sar a Tulik, jen si to tam užívejte, i za nás, co už tuhletu zkušenost máme za sebou. Je to nádhera a hlavně pohoda, která se nám všem jen tak nepoštěstí a je na co vzpomínat. Závidím vám a hned bych jela znovu. Zdravím taky Frantíka a myslím na vás.

len
4. bře 2010

Teda Lady, ty už jsi doma, to to letí 😕

ladybeetle
4. bře 2010

Len, bohužel jo. Ale jak říkám. Bylo skvěle, nádhernej relax, jsem absolutně odpočatá, ale ke konci se to tam začalo plnit a to na mě moc není. Prostě jsem to stihla akorát 😉

len
4. bře 2010

No já se tak mám čemu divit, mně připadá, že jsem se sama vrátila před týdnem a ono už to budou 4 měsíce 😉

steffi13
5. bře 2010

Ahojky,můžu se k Vám přidat jsem tu nová a chci se poptat ohledně F.lázní ty co už mají zkušenosti 🙂

len
5. bře 2010

No tak se ptej...