Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

len
14. led 2010

No, v podstatě nemám problém s oplodněním vajíček, ale většina z nich místo aby měla dvě sady chromozomů, jak to má být, jich má tři či více... Popř. mají dvě, ale další den už některé z buněk mají zase více jader, takže všecko je špatně 😒 Řešit se to neumí, jen doufat, že jednou jedno vejce bude mít dost rozumu na správné dělení...

katrin32
14. led 2010

Ahoj holky, v neděli razím do františek. Na jednu stranu se těším, na druhou moc ne. Teď mě trochu děsí to počasí, abych třeba pak nenastydla z těch procedur a co tam budu dělat ve volném čase. Jak je to například s tím Chebem, je tam něco jako nákupní centrum a nějaké kino nebo zábava? Já budu v Adleru, tak jsem zvědavá, jaký to tam bude.

len
14. led 2010

Katrin, nákupní centra snad v Chebu jsou, no, minimálně se dá v Chebu nakupovat 😀 I kino tam snad mají. Jinak přímo lázeňská společnost provozuje 1x týdně zadarmózní kino pro hosty v Císařských lázních - zajdi si do infocentra a na lázeňský průkaz vyfasuješ vstupenky 🙂 Taky je ve Frantovkách divadlo, repertoár sice spíš pro důchodce (dechovka a tak), ale byla jsem tam 2x na činohře a bylo to moc příjemné 🙂
Vezmi si pořádné oblečení, čepici a máš-li delší vlasy, doporučuji nějaký skřipec nebo gumičky, ať si při všech těch vodních procedurách nerácháš vlasy... Ale co jsem tam byla, tak zrovna řádila nějaká chřipková epidemie či co, no a na to bacha, protože jak jsi nemocná, ruší ti procedury bez náhrady 😒

elana
14. led 2010

Kat, hned bych jela taky🙂 počasí se neděs...ono si nevybereš, budeš se sice brodit závějema, ale nám tam zas fučely vichry 😝 , odjížděla jsem, bylo 25 stupňů, během týdne pak padal zmrzlý déšť 😝 ...ony ty Západní Čechy to dají skoro každýmu vyžrat😀

Z procedur nenastydneš, po každé se ještě uvelebíš do teplé deky, vlasy si nenamáčíš nikde, rolák, šála, kapuca atd. obstará zbytek🙂

V Chebu je OC Dragoun (nebo tak nějak)...ale teda nic moc 😒 pár obchodů jen...v samotných FL funguje kino v Císařských lázních (jednou týdně🙂, zato tam podávají svařák 😉 ) a divadlo (podrobnosti podá určitě Len)...no a jinak, nevím jistě, ale předpokládám, že město se o vycházkové trasy v okolí města stará, tak i na procházky může dojít. Asi se nebudeš brodit lesem jako já s Lenkou 😅 , ale i tak to bude parádní, neboj nic.

PS: pozdravuj Adler 😉

zulik
14. led 2010

Katrin, ve FL je divadlo a filmy se promítají v Císařských lázních, jsou tam židle a je to jako kino. Když zajdeš do infocentra s lázeňským průkazem, tam si vyzvedneš s předstihem lístky do kina snad zadarmo a do divadla za 60,70 nebo 80 Kč. Cheb je dle mého názoru díra po granátu a zajímavé je tak maximálně náměstí, muzeum a kostel...jinak všude plno nepracujících spoluobčanů 😖

lenitka
14. led 2010

Aha tak to jsem netušila, že něco takovýho taky existuje, ale jednou už se ti podařilo otěhotnět tak to přece neni až tak beznadějný ne? teda doufám, nechci tady plácat nějaký nesmysly protože tomu moc nerozumím...Já sama nevím jestli mám být ráda že jsem zdravá (samozřejmě že jsem ráda) ,nebo jestli bych byla radši kdyby mi něco našli a dalo se to konečně vyřešit.

elana
14. led 2010

Chudák Cheb😀

zulik
14. led 2010

Já to ta cítím 😀 co naděláme

elana
14. led 2010

Já taky😀...právěže jsem se smála tomu, že Ty, Len i já jsme se vyjádřily značně nelichotivě 😝

zulik
14. led 2010

No a v Selský jizbě mají výborné tmavé Krušovické 😉 A to je taky kultura,ne?

katrin32
14. led 2010

dík holky za info, beru sebou noťas, ale adler nemá wifi připojení, jenom prý v belvederu. Jinak uvažuju o vodafone, je prý možné si ho vzít na měsíc a vrátit pak a bude to stát jenom měsíční paušál, teď je nějak poloviční. Ale asi ta rychlost není nic moc.

elana
14. led 2010

No jasně🙂...a v Markétce sice nerozumí pojmu vinný střik, zato to zařídí tak, že dvě zákaznice mají na stole 4 skleničky🙂

zulik
14. led 2010

Ta rychlost Vodafonu byla děsná 😠

elana
14. led 2010

Kat, vodafone doporučuju, přesně tuto akci jsem měla já....hele, rychlost neřeš, já na tom seděla furt (když jsem neprocedurovala nebo nebyla na prochajdě) a nějak jsem psychicky netrpěla. Obrázky to moc nedává, ale na Koníka to stačí 😉

zulik
14. led 2010

Pro ten účel napsat mail a tak to stačí, spíš to trochu běhá dopoledne než pozdě večer. Ale říkala mi třeba ta holka, co bydlela v Luně, že signál nahání až na balkóně 😀

elana
14. led 2010

Tak to je blbý😀...já signál chytla vždycky hned. Spíš se mi to někdy sekalo, jenže já nejsem (bohužel) kdovíjak rozmazlená ani z domova, takže jsem si mezi načtením vždycky odskočila na záchod, zapilovat nehty, uvařit čaj...a dalo se🙂

cell
14. led 2010

ahoj holky, jedu do Frantovek jen na pár dní, ošahat Fandu 😉 😀 a jsem ráda, že jste se tu rozepsaly, kam jít, díky 🙂

katrin32
14. led 2010

no tak to uvidím, v sobotu jsi to půjdu zařídit, abych to pak mohla vrátit 😀 Jinak přemýšlím, co nezapomenout sebou, budu mít dva kufry a tašku a pořád si myslím, že toho mám málo 😀

len
14. led 2010

Lenit, nejhorší je, když ti na něco přijdou a řešit se to nedá 😀 Jo, já těhu byla, ale prý je slušná šance, že se to v jisté fázi zase zvrhlo na toho polyploida, takže ač bych tomu nikdy nevěřila, že to vyslovím, tak možná díky za ten potrat 😝

Jinak Cheb se mi líbil, to centrum, moc pěkné muzeum a pak cesta podél řeky k přehradě a zpět do FL, ale to chce bez sněhu 😉

Jo a kavárna Markétka super, už nás tam s El znaly paní důvěrně, až nás jednou varovaly, že ale dneska se opravdu zavírá už v šest 😀

elana
14. led 2010

Cell, zajdi ošahat originál do muzea🙂, vypadá jako kříženec chlapečka a staré černošky...ale je pravej 😅

Kat, jak psala Len, hlavně skřipec do vlasů (máš-li delší než na ramena), do Slatinných lázní určitě gumový botky (v tomto počasí postávat i 10min na chodbě mokrá, jen přetažená prostěradlem a ještě bosá, to bych fakt nechtěla 😝 ) no a jinak něco teplýho na tělo a naopak tričko a lehčí svetřík do jídelny (v Adleru je fakt dost horko)...víc podle mýho nepotřebuješ.

cell
14. led 2010

el: a to se může? ačkoli ... ošahám, i kdyby se to nesmělo 🙂

len
14. led 2010

Já si pak stanovila kritérium - věci, co se dobře svlíkají i oblíkají, snadno zouvací a nazouvací boty a hezký spodní prádlo, protože to tam bude okukovat fůra lidí 😉

elana
14. led 2010

Cell...my si šáhly😀 já myslím, že se to ve FL přímo musí 😎

len
14. led 2010

Maj ho tam jako jeden z mála exponátů mimo vitrínu, tak s tím asi počítají 😉 Akorát si pak nečti, jak vznikla ta legenda, že napomáhá k otěhotnění, přišla bys o iluze 😀 Jinak sestřička mi radila, že si mám osahat jeho rybu, že ta je symbol plodnosti, no, ochmatala jsem je oba celý a nějak to nezabralo 😉

cell
14. led 2010

eli, však proto tam jedu .... ale beru s sebou i muže, aby to hned Fanda mohl zrealizovat 😵

katrin32
14. led 2010

elana: nebyl pak problem to vrátit do těch 30 dnů?

katrin32
14. led 2010

holky mají na hotelu dost ramínek? 😀 abych tam neměla jenom jedno 😀

len
14. led 2010

V Pawliku měli 😀

zulik
14. led 2010

S vrácením Vodafonu žádný problém.Ramínek jsem měla asi 15 😀

ladybeetle
15. led 2010

lenitko, já jedu 2.2. do hotelu Monti. Budu platit 155 kč na den, to je těch 60 + 15 a + ještě za nadstandartní stravu ve formě švédských stolů. Chtěla jsem dvoulůžák a i tak mi přidělili zadarmo jednolůžák. Všechno je v budově (procedury, bazén, jídlo, fitko) Kdyžtak kukni na adresu.
http://www.monti-spa.cz/index.php?l=7&ktg=1