Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

veverka.terka
25. dub 2012

@silvik77 ahojky, vydržíš to bez manžela hravě 😉 taky sem z toho měla strach a bylo to úplně v pohodě. pokud si tam najdeš nějaký fajn lidi k sobě, tak ti to bude utíkat a budeš mít o zábavu postaraný, věř mi 😉 hnedka bych jela zase 🙂 i když mi bylo líto, kyyž za holkama třeba dojel manžel na víkend a za mnou ne, protože je to šílená dálka, ale i tak to nevadilo.

silvik77
25. dub 2012

@veverka.terka Vůbec si to nedovedu představit ☹ Já to mám přes celou republiku, 500 km, 9 hodin ve vlaku by asi nedal 🙂 Snad mi to vyjde v termínu, kdy jede kamarádka, včera jsem volala do Adlera a je plno ☹

veverka.terka
25. dub 2012

@silvik77 ale jo, uvidíš, to bude v pohodě. no, to mi povídej, my to máme přes 400km, takže taky žádná sláva. ale tam mě teda manžel vezl, nedovedu si představit tahat ty kufry busem a vlakem, musela bych 2xpřestupovat. ale taky to bylo v zimě, tak to je jiný...

silvik77
25. dub 2012

A odkud jsi? Já mám taky tři přestupy, a to si chci brát kolo, no nedovedu si to představit! Navíc jsem s kolem vlakem nikdy nejela, a ještě takovou dálku s přestupováním.

redmama
25. dub 2012

@cave Ahoj, věř, že jsem měla hrozný strach, protože s tříletým prckem je opravdu krapet víc práce než s šestiletým klučinou. Taky jsem byla nucena navštívit místní dětskou doktorku. Mladá, příjemná, ale né moc pečlivá. Musela jsem si o vše říct. Jsem zvyklá na naši pečlivou dr. a automatické stěry atd., a proto je pak člověk krapet rozčarován. Doufám, že se tomu vyhneš. Přeji ti příjemný pobyt bez karambolů a hlavně pohodu. 😎

veverka.terka
25. dub 2012

@silvik77 jejda, kolo a ještě zavazadla na měsíc?! no, to bude zajímavý...sem z Blanska, cca 20km od Brna. ono přece jenom těch věcí na měsíc je potřeba dost, i oblečení, pokud si nebudeš chtít nechávat prát nebo si prát někde na pokoji v umyvadýlku...

silvik77
25. dub 2012

Taky se té představy děsím, ale kamarádka z Valmezu jezdí do František pravidelně a vždycky si kolo bere, tak snad to taky zvládnu.

luca77
25. dub 2012

@silvik77 divná doktorka,když říká,že už se do lázní s touto diagnozou nejezdí 🙂 Jo jo,jsme stejný ročník.My se snažíme letos to bude už 4roky.Zrovna včera jsme byli v CARu,vyfásla jsem stimulační injekce,tak asi příští týden začínám píchat.

cave
26. dub 2012

@redmama díky. mám objednaný Adler na 19/6, nic jiného neměli - a to mám ne ten nejlevnější pokoj, ale standart. jo, se synem moc práce není, to je pravda, taky počká kde má. ale za to se to prodraží🙂.

synamin
30. dub 2012

@perrolina tak co????? jak to s tebou vypadá ???

perrolina
30. dub 2012

@synamin tak kufr mám zbalený ,zítra už jen ta cesta ,a pak ten stesk po domově a co Ty jak je a jak se máš? : mužu říct že těch 14.dní uteklo moc rychle. 😲 😲 😀 😀

ahojkyholky
30. dub 2012

@perrolina tak ať se ti tam líbí a poreferuj co Frantík 🙂 .Kdeže to budeš nakonec ubytovaná?

perrolina
1. kvě 2012

@ahojkyholky Frantika jsem už našla 😀 😀 po dlouhým chození . Ubytovaná jsem v Dr.Adler jetu pěkně vřele doporučuji

perrolina
1. kvě 2012

@synamin Tak ahoj tak jsem zdárně dorazila jsem ubytovaná v Dr.Adler můžem si dát někde srazik

synamin
1. kvě 2012

@perrolina taky tu bydlim ale v depandanci 3 ruze. Poslala jsem ti cislo svoje tak se ozvy prvni ;)

silvik77
4. kvě 2012

@perrolina @veverka.terka @luca77 Ahoj holky, tak jsem ty lázně dostala 🙂 15.5. vyrážím. Mám trochu strach, že budu 4 týdny bez manžela, je to dlouho, ale snad to bude v pohodě...

veverka.terka
4. kvě 2012

@silvik77 no vidíš, super, tak to za to lítání a domlouvání stálo, hnedka bych s tebou měnila! 😉 a bez manžela to hravě zvládneš, najdeš si tam fajn kamošky a bude to paráda a ani nevíš jak to uteče a bude konec, věř mi 😉 😉 😉

perrolina
5. kvě 2012

@silvik77 neboj to zvládneš zvládli to jiní a my taky tak proč né ty.Tose potkáme já odjíždím 29.5.

ahojkyholky
5. kvě 2012

@perrolina jak je v lázních,už jsi našla spřízněné duše? 🙂 Co ubytování,procedury?Poděl se s námi o zážitky 😉

perrolina
5. kvě 2012

@ahojkyholky ahoj spřízněné duše tu mám no přece synamín je moc fajn holka.Jetu bezvadně procedůry si užívám a relaxuji opravdu doporučuji každému .Ubytování taky dobry nemůžu si stěžovat. 😀 😀

silvik77
6. kvě 2012

@perrolina Určitě se potkáme, budu se těšit 🙂 Jen se musím dát do kupy, mám šílenou alergii a nic mi nezabírá...zítra jdu k doktorce tak snad mi něco předepíše. Zatím se tam měj krásně 🙂

perrolina
6. kvě 2012

@silvik77 dej se do kupy to bude potřeba ať můžeš relaxovat a chodit na procedůry taky se těším až se potkáme pak se ozvi.

bekyna
12. kvě 2012

Jak se máte ve Františkových Lázních?
Napište nám, které se teprve chystáme, vaše zkušenosti!
Co je jinak, než jste si myslely, co si nebrat a na co nezapomenout?
Každá rada je dobrá, děkujeme.

ahojkyholky
13. kvě 2012

@bekyna jéé a nebyla jsi ty ve Frantovkách i vloni,něco se mi plete,že tvůj nick jsem tu vloni zaregistrovala,když jsem hledala já info co a jak u Frantíka 😀

berkana
13. kvě 2012

@ahojkyholky ahojky, to se ti možná plete, to jsem byla já ve Frantovkách 😀

ahojkyholky
13. kvě 2012

@berkana né s tebou si to nepletu,ty jsi jela až po mě 😉 ,ale bekyna tam určitě byla před námi,jestli si to nepletu tak psala,že už je babička a že klidně s mladými zajde ven 🙂

berkana
13. kvě 2012

@ahojkyholky 😀 máš pravdu, koukla jsem teď dozadu a je to tak, jak píšeš, je několikanásobnou pyšnou babičkou 🙂

bekyna
13. kvě 2012

No jo, je to tak. Vloni jsem byla v FL v dubnu, letos bych měla jet 10. června, jestli mi to schválí. A vnuků mám sedm, nejmladší se zrovna učí u nás na maturitu. Proto jsem hned neodepsala, počítač je pořád obsazený.
No a jak se teda máte v lázních?

zikous
15. kvě 2012

Ahoj holky. jedu do lázní 27.5. Na procedury se těším, ale bojím s,e abych tam neskončila sama měsíc.. Nejedete někdo podobný termín? : )

kinos
17. kvě 2012

@zikous ahojky a kampak jedeš? Já tam budu od 3.6