Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

terinda
14. čer 2010

@ladus77 ahoj 🙂

wrtulka
15. čer 2010

Ahojky.
S tím kolem by to bylo fajn ale vzhledem k tomu že já pojedu do Františkovek vlakem - je to cca 4 hodiny cesty tak kolo sebou fakt neberu☹ No a s tím praním uvidíme..

lucci112233
15. čer 2010

Ahoj holčiny,

zdravím vám, hned bych jela do lázní znovu! 🙂

Wrtulko, Monti půjčuje kola zdarma. Je jich tam k dispozici asi 6, na recepci ti dají klíček a když se s kolem vrátíš, tak ho zase odevzdáš. 6 kol na celý hotel se může zdát málo, ale neboj, vždycky se na tebe nějaké dostane 🙂 A tím praním, já jsem si přemáchla maximálně spodní prádlo, jinak opravdu jak píšou holky, furt se svlékáš, oblékáš - takže se dá točit vše dokola 😀 Já jsem měla zájem o vyprání kalhot, ale 150,- Kč se mi dávat nechtělo - ale ta možnost v Monti je..

wrtulka
15. čer 2010

Luci děkuju. To jsem nevěděla to je supe s těma kolama na MOnti 😵 Takže kdybych chtěla ani nemusím kolo táhnout sebou vlakem 😀
Hm to vidím že to umyvadlo to jistí 😀 s tím praním.. 😉

misa.77
15. čer 2010

nazdárek,

tak super, no umyvadlo jsem taky brala v úvahu, spíš mě napadlo kdyby bylo potřeba něco většího, jako kalhoty nebo tak

já kolo nemám, před 3 rokama mě srazilo na kole auto a od té doby jsem na něm neseděla, takže u mě vyhrávají brusle, potřebuju to trochu vypilovat, jsem začátečník 😀

wrtulka
17. čer 2010

Miso myslím že ryflí na měsíc se dá vzít víc.. že tak 4x budou stačit. TAky jeslti bude teplo tak budeme lítat v šatkách a ták takže to se snad zvládne.. jo a kraťasy..
Holky co ste tam byly jak je to chodí kontrolovat jeslti spíte na pokoji? Když mi třeba přijede manža.. 😀

terinda
17. čer 2010

wrtul, 4 rifle je až moc, ale když jsi taková frajerka ... 😀
Nikdo vás na hotelu kontrolovat nebude 😉

wrtulka
17. čer 2010

Teri díky 😉 mě zase stopuješ 😀 ale už můžu že jo? 😀 když vím kdy nastupuju 😉
ne my sme našli krásnej penzion za rozumnou cenu a může tam i pes..tak tam manža bude nevím..3 možná víc nocí spát..určitě přes víkend pak se asi přesunou někam do kempu .. přes týden.. to bych na něj stejně neměla tolik času
jo a jak je to s jídlem když třeba v neděli chci na celý den na výlet? Dělají balíčky nebo tak? Musí se to asi hlásit co?

terinda
17. čer 2010

Balíčky se nedělají, jen to "tajně" oznámíš obsluze.
Pokud jsou tam švédské stoly, tak asi v pohodě 😉 - zkrátka o jídlo přijdeš 😀

wrtulka
17. čer 2010

Tajně oznámím obsluze? Vždyť v neděli je volno přece 😕

terinda
17. čer 2010

To sice jo, ale v rámci neschopenky bys měla být na místě, které bude na neschopence uvedeno.
Ale tam to nikdo neřeší, někteří jezdí i domů 😕
Takže s jídlem pohoda, jen aby o tom číšnice veděla 😉 - uvidíš na místě, neřeš tolik dopředu. Plno holek si tam dělá celodenní výlety 🙂

wrtulka
17. čer 2010

No my se chtěli podívat do SOOS byla jsi tam? A to myslím že bude na celý den..
ne tak když já se moc těším no 😀

terinda
17. čer 2010

Autem je to kousek, pěšky se to dá asi víc protáhnout 😉
Tam se mi moc líbilo 🙂

irinka
17. čer 2010

Míšo prosimtě už máš nějaké vyjádření z pojišťovny? Já začínám být krapet nervozní 😒

misa.77
17. čer 2010

iri nemám, už mi včera z františek volali, tak jsem volala na pojišŤovnu a tam mi sdělili, že to tam ještě nemají páč jim to ještě z Brna nedošlo, takže budu volat koncem příštího týdne 😉

misa.77
17. čer 2010

wrtul no já 4 rifle nemám, mám jen jedny, ale šatů a sukní a kratasů je dost, to dám 😀

lucci112233
17. čer 2010

Ahoj holčiny,

na pokoji vás nikdo kontrolovat nebude (aspoň u nás to tak bylo), já jsem také občas přespala jinde 😝 😀 Já píše Terinda, jen "nahlásit" obsluze. U nás byla ještě tak perfektní, že o jídlo jsem sice přišla, ale ovoce mi nechali na stole a vzala jsem si ho prostě až když jsem se dostala ke stolu, byli tam perfektní 🙂 Holky, já tam vezla asi patery kalhoty a nakonec jsem točila dvoje dokola, takže čtvery džíny je ažaž. Na SOOS jsme si s holkama udělaly výlet dokonce 2x, ale na úplně celý den to výlet není. Je to tam pěkné, ale když to hodně přeženu, tak tam strávíte dvě max. tři hodiny.

saralinda
19. čer 2010

Holky, my jsme stihli SOOS pěšky za odpoledne po procedůrách. Je to tam moc pěkné, ale za chvíli to projdete. Stojí to za návštěvu.

pavelka
21. čer 2010

Ahoj,
mám na vás prosbu... příští týden jedu do Františkovek a chci se zeptat, zda když tam budu musím být na neschopence nebo si můžu vzít dovolonou (té mám spoustu a po lázních už se nikam nedostanu ☹ ).
Děkuju 😉

misa.77
21. čer 2010

pavelka, doktor ti automaticky vypíš neschopenku a záleží na domluvě s ním, jestli se můžeš někam vzdálit či ne, nebo jestli si chceš vzít dovču místo neschopenky, tak při vstupní prohlídce to doktorovi řekni, at ti nevypisuje, ale nevím jestli to jde pokud jsi na komplexní péči, tam to možná nepůjde kvůli pojišťovně, ale to si jen myslím, třeba ano

terinda
21. čer 2010

pavelko, já myslím, že tam můžeš jet v době dovolené 😉

pavelka
21. čer 2010

Holky děkuju za odpovědi 😉

irinka
21. čer 2010

Pawelka - kde budeš ubytovaná? Já bych měla jet za 14 počítám-li dobře, ale pořád se pojišťovna nevyjádřila, tak nevím, no dávám jim čas do středy, pak jim budu volat denně dokud mě to neschválí 😀 nebo zamítnou ☹ ale to doufám že ne, už se těším

steffi13
22. čer 2010

Ahojky Pavelka,já neschopenku napsanou neměla jsem jí nepotřebovala..ale doktor se ti stejně ptá tak se můžeš poptat tam..
Irinka-neboj nic ti nezamítnou ale pokud čekáš na schválení dlouho tak tam můžeš zavolat jestli už nevědi vyjádření revizního lékaře..mě teda dopis od revizního přišel do 10dní mám OZP to taky záleží někde to trvá dlouho..a jak je to dlouho co si to posílala?

misa.77
22. čer 2010

steffi aaa výborně, já mám taky OZP, tak to by mohli zvládnout rychle 😀

pavelka
22. čer 2010

Já jedu do Tří Lilií. Já jsem z toho trošku vykulená, protože mi to VZP schválila do týdne 😕 Takovou rychlost jsem nečekala. Já si myslím, že je to tím, že jsem po operaci a tak to chtěli stihnout dokud mám ještě šestinedělí 😉

wrtulka
22. čer 2010

Ahojky Pavelka a kdy máš nástup?
Tý brďo sem si říkala jeslti se tam s někým nepotkám.. jako v Monti a zatím každá jeden jinam 😕

pavelka
22. čer 2010

Nastupuju 28.6.. Jedu poprvé do lázní tak všemožně zjišťuji, co sebou a vůbec jak to tam probýhá 😉 Zatím jsem se nesetkala s nikým, komu by se tam nelíbilo 😵

wrtulka
22. čer 2010

Pavelka to já taky ne 😀
vidíš to jedeš už brzo! 😵 😵 😵 Já jedu 20.7 takže se tam ani nepotkáme 😔 njn

steffi13
22. čer 2010

@misa.77 -já to teda jela tam dát osobně přeci jen občas pošty jsou brzdy a byla jsem nedočkavá 😉
@pavelka -známá byla ve třech liliích a měla to tam moc pěkný tam budeš spokojená a hned vedle je info centrum kde můžeš si zjišťovat různé akce kde co se děje...
holky pořádně si to tam užijte moc vám závidim ale v dobrém samozřejmě pak se budete těžko vracet do reality 🙂 😉
@wrtulka -a ty máš jaký ubytování?