Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

berkana
31. kvě 2011

@anya ahoj, já jsem taky skeptik, dneska mi přišel doporučený dopis.....ale od VZP nebyl, ach jo 😠 Kdy to konečně přijde, to se člověk taky načeká co🙂 Také držím pěsti a snad se uvidíme všechny 🙂

irinka
31. kvě 2011

@berkana Ahoj já minulý týden volala na VZP, protože jim ještě něco chybělo, a paní říkala, že si mám za týden zavolat, že neposílají rozhodnutí o schválení, ale pouze napíšou pokud by to neschválili, tak si tam zkus zavolat, já tam budu volat zítra, tak jsem zvědavá 🙂 Hodně štěstí a doufám, že se potkáme ve frantovkách 🙂

berkana
31. kvě 2011

@irinka Ahoj, no já tak taky doposílala ještě něco ale bylo to předminulý týden. Oni by vlastně měli napsat z těch lázní se mi zdá, protože ti musí přijít papíry o nastoupení atd ne. A to jsi volala na tu pobočku kam jsi to dávala, a odkud to posílali na to krajský, kde to vyřizují?

micha13
31. kvě 2011

ahoj holky,dnes jsem nastoupila do Adlera, nikoho tu neznám a ráda bych parťačku na vínko, kafíčko, popovídání, aby nám to tu lépe uteklo.Jestli tu některá jste nebo teprve dorazíte a také byste si chtěly popovídat, napište mi do interní pošty - třeba číslo mobilu, domluvíme se a můžeme se sejít . Jsem po mimodělož.těhu - bez vejcovodu. Zdravím z lázní 🙂

irinka
1. čer 2011

@berkana Ahoj, jojo z lázní přijde zvací dopis, ale mě na VZP řekli, že nic neposílají v případě schválůení. Já to vyřizuji v Jihlavě - teď jsem tam volala a mám to schválenééééééé 😀 Napsala jsem Ti IP

irinka
1. čer 2011

@micha13 Do kdy tam budeš? Já právě nastupuji až 28.6. takže se asi mineme...

berkana
1. čer 2011

@irinka tak já tam jdu zkusit zavolat, ale IP mi od tebe zatím žádná nedorazila... To se máš, tak já uvidím za chvíli, co mi řeknou 🙂

irinka
1. čer 2011

@berkana Už ho tam máš, a určo napiš jak jsi dopadla 🙂

berkana
1. čer 2011

@irinka mááám jeeeeee 😀 tak je to super, tak si počkáme, kdy nám to příjde z těch lázní a uvidíme se tam🙂

irinka
1. čer 2011

@berkana Supeeer 🙂 jé já mám radost a už se strašně těším, ještě Anya jak dopadne, ale myslím si, že dobře 🙂

berkana
1. čer 2011

@irinka taky si myslím, že by mohla dopadnout stejně 🙂 Já se taky těším 🙂)

irinka
1. čer 2011

@berkana Určitě dopadne jako my 🙂 Ani mi nemluv, já se taky už strašně těším....už aby to bylo

jerryna
1. čer 2011

@irinka
@berkana Ahoj holky, koukám, že to máte schválené, můžu se vás zeptat jak dlouho to trvalo? Já si žádost podávala minulý týden na VZP. Tak snad mi to dopadne. A přiklepli vám komplexní léčení nebo jen příspěvkové?

irinka
1. čer 2011

Mě to 12.5. mudra posílala na VZP, minulý týden ve čtvrtek jsem tam dodávala ještě nějaké papíry a včera to poslali do frantovek, mám schválenou komplexní LZP. Zkus tak po 14 dnech od podání zavolat na VZP a oni ti řeknou 🙂 Přeji hodně štěstí 🙂 A kdy bys měla jet?

berkana
1. čer 2011

@jerryna ahoj, přesně jak píše irinka, zkus to tak po 14 dnech, já tam dodávala něco předminulý týden, takže jim to dorazilo v pátek a ted jsem tam volala cca asi po 12 dnech a mám to schválené a že prý to posílali ve čtvrtek do lázní. Já mám taky schválenou komplexní léčbu🙂

micha13
1. čer 2011

Já jsem tu do 28.6. - takže se , Irinko, bohužel přesně mineme..

jerryna
1. čer 2011

O ty papíry si volali, že vám tam něco chybí, nebo jste se ptaly už dřív? Měla bych jet 12.7. do Isisu. Ptala jsem se dneska na Isisu, jestli teďka dělají nějaké problémy se schvalováním a prý od letoška začaly pojišťovny víc dávat jen příspěvkovou léčbu. Tak mě to trošku vyděsilo, protože to by pak všechno vyšlo o hodně víc.

merrel
1. čer 2011

Ahojky holky nastupuju brzy do lázní co si vzít s sebou 😀 ?
mám v plánu snad celý šatník + všechnu domácnost 😵 😵 😵

jak jste to řešily vy?

berkana
1. čer 2011

@jerryna skrz to co jim chybělo volalo mému obvodnímu lékaři a ten zavolal mě a řekl mi to a ještě mi dal číslo na revizního lékaře, který to vyřizoval, kterému jsem zavolala pro upřesnění co ještě chce. Skrz to schvalování, tak začínají dělat "problémy" skzr to, jak chtěj příspěvkové či komplexní lázeňské léčby rušit, tak že si rozmýšlejí, ale já s tím problém teda neměla, uvidíš.

@merrel kdypak tam jedeš? 🙂 Sem se taky ptala irinky, jelikož ta už tam byla a napsala mi tak co nosíš normálně, a něco na cvičení, plavky, a z kosmetiky určitě se prý budou hodit intimky, kvůli nějakým procedurám, no uvidíš co ti kdo napíše, já se taky ptám 🙂

merrel
1. čer 2011

@berkana Ahojky asi příští týden bych měla nastoupit tak sem na to zvědavá 😉

berkana
2. čer 2011

@merrel tak to už máš za pár 🙂 A můžu se zeptat, kdy ti přišlo předvolání z lázní? To víš, abych věděla, kdy ho můžu čekat🙂 To tam ještě budeš, až tam přifrčím😀

merrel
2. čer 2011

@berkana Ahojky,

oni mi volali primo z lazni 😉 ze jim to predala pojistovna a ze mi posilaji zvaci dopis - ten posilala pani az kdyz si se mnou dohodla termin nastupu 🙂

berkana
2. čer 2011

@merrel volali jo, tak to je dobrý přístup. Já mám termín domluvený už předem, jsem si tam volala, abych mohla jet ještě ted na léto, pač jsem chtěla na jednolůžák, tak jsem měla poslední co měli volnej z těch levnějších. Tak jsem zvědavá jak to bude u mě🙂

irinka
2. čer 2011

@merrel Ahojky, jojo jak psala Berkana, ještě můžu doporučit malý ručníček na vyginální irigace - výplachy, sice se tam můžeš utřít do papírových ubrousků, ale stejně je to lepší když máš ten ručníček. Jinak klasickou kosmetiku, nějaký gel na ruční praní - je tam sice možnost praní, ale nevim za kolik, já jsem si to vždycky přemáchla v ruce 🙂 A když něco zapomeneš, není problém dokoupit, ve frantovkách jsoui teda hlavně vietnamci, ale je to kousek do Chebu a tam už je to lepší 🙂

merrel
2. čer 2011

@berkana a kampak ty jedeš do jakého hotelu?

@irinka díky za radu to jsou takové ty věci které si člověk uvědomí až když tam je, díky 😉

berkana
2. čer 2011

@merrel do Belveder dependence Jesenius. A kam ty? 🙂

merrel
2. čer 2011

@berkana já mám Hotel Pawlik 🙂

anya
2. čer 2011

Holky, vy jste milý 🙂 Já ještě pořád nevím!!! A gratuluju schváleným 😉 Jinak kdybyste chtěly něco vědět, písněte, už mám zkušenost 🙂 A co se termínu týká, když si zavoláte do konkrétního hotelu, kam byste chtěly, je to mnohem jednodušší. Domluvíte se na typ pokoje a na termín a oni už vám jen pošlou pozvánku tam, kam jste si domluvily. Jinak co s sebou záleží na tom, jak chcete trávit čas. V Aquaforu je spousta sportovních možností, aerobic a tak, dají se tam prý i někde půjčit kola, je tam spusta možností výletů do přírody ale taky do okolních měst, no a samozřejmě něco na kultůru večerní popíjení 😀 Minule jsem vláčela dva kufry, no tentokrát bych to spíš viděla na ten prací gel 😀 Jinak já bych jela autem, ale s parkováním je tam docela problém... ale zas bych vás mohla vyvézt na výlet. Snad to klapne, je tam nádherně! Kdo nezažil, neuvěří - koho znám, nikomu se nechtělo domů... je to balada na tělo i duši. Věřte mi a těšte se, bude super a uteče to jako voda, až moc rychle 🙂

berkana
2. čer 2011

@anya Tak si zkus zavolat taky na tu pojišťovnu, chce to na tu, jakoby krajskou. Oni ti řeknou. Já četla, že s tim autem je tam problém parkování. No ráda bych si vzala možná i kolo, ale nevím, to ještě uvidím, jak se budu balit 🙂 Mě tam doveze přítel, pač vlakem nebo busem bych se vláčet nechtěla. Já budu mít kufr a možná ještě jeden ten menší, na kosmetiku a pod. No si myslím, že to uteče jak voda🙂 Ten gel si asi vezmu a už mám i napsaný takový ten věšáček na prádlo, že si koupím, to pade nebo tak nějak do toho investuju 🙂

irinka
2. čer 2011

@berkana Taky jsem nad kolem přemýšlela 🙂 ale potáhnu se s bruslema 😀 tak nevim, no ale zase ta možnost tam je, ale nevim jestli nbeni dobrý se předem domluvit aby mělo volno v úschovně kol 🙂