Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

luca77
27. led 2012

Ahoj holky,tak jsem si dnes rezervovala ubytování v hotelu Dr.Adler od 26.2. do 25.3. .No taky bylo umění sehnat volný pokoj ,tak mám ubytování kombinované 3 týdny budu v 1lůžkovém pokoji ECONOMY PLUS a poslední týden v 1lůžkovém pokoji STANDART,ten je dražší,ale Economy plus prostě na 4 týdny nebyl. Ale mě to nevadí,aspoň okouknu i jiný pokoj,ten má prý lepší výhled do ulice a na park 😉 Ještě, aby to pojišťovna stihla schválit.Dnes jsem si volala na pojišťovnu tam kam spadám,ale ještě tam můj návrh nemají a to jsem se dnes ptala obvodní lékařky a prý by to mělo být na pojišťovně,že to odesílala.Tak jí budu v pondělí volat ,kam to posílala ! 😠 Ach jo!

pupidu
28. led 2012

@luca77 Ahoj, tak to se asi budeme potkávat, já budu v Adlerovi od 28.2. 🙂 Kdy jsi ten požadavek posílala? Já su u VOZP a schválili mi ho přesně po dvou týdnech čekání 🙂

luca77
28. led 2012

@pupidu Ahoj,já jsem požadavek neposílala...chopila se toho obvodní dr.,že mi to odešle. 😉

luca77
28. led 2012

@luca77 a to jsem tam s tím u ní byla ten den co mi návrh dali v CARu 17.1. a ona říkala,že to hned druhý den odešle...podle mě na to zapomněla.

luca77
28. led 2012

jéé,já už posílám příspěvky sama sobě 😉

luca77
28. led 2012

@berkana Ahoj,jj to on by přijel první víkend a pak až bych končila,protože jede na hory 😉

berkana
28. led 2012

@luca77 tak taky dobrý 🙂 aspoň tak 🙂 s tou žádankou, ona posílá na pojišťovnu, ale nevím zda to víš, ale na krajskou. Třeba já jsem v jižních Čechách u Jindřichova Hradce a krajskou pobočku vzp má v Českých Budějovicích, takže se to posílalo tam. Pokud to víš, tak nic 😀

michaelal
28. led 2012

Ahojky holky, tak já byla ve FL asi tak v roce 2006, už přesně nevím, vydupala jsem si to u gynekologa po slepáku, měla jsem strach, abych mohla mít jednou mimi...

Jela jsem tam na přelomu února - března..Byl tam ještě i sníh a zima, ale i tak jsem si to parádně užila. Nejdřív jsem měla smíšené pocity, odjet na u týdny pryč od nejbližších,ale nakonec to fakt stálo za to. Nepamatuju si už přesně název ubvytování, ale bylo to jen obyč, ale i tak v pohodě. Bylo mi tenkrát tak 20. Když jsem tam přijela, tak mi cca 17 letá spolubydlící říkala, že si chodí odpo dát 2m. Tak jsem si ťukala na hlavu, co jako blbne a fakt po procedůrách jem byla kolikrát tak K.O., že jsem chodila odpo spát taky a jak ráda....

Jinak jsme chodili s holkama, co jsme se tam potkali do jednoho baru s diskotékou na hlavní promenádě, parádně jsme si to tam užívali a musím říct, že jsem myslela, že kamarádství, které jsem tam našla, nic nevydrží...Kamarádka je přes celou rebubliku cca 400km ode mě...Ale do dneška si voláme, navšětěvujeme se a nakonec máme obě děti.-) A TP jsme měli o 1 den od sebe. no úprostě OSUD!

Teď čekám druhé mimi a v žádném případě nelituji, že jsem tenkrát do FL jela. Vřele všem doporučuji, ono je to i o tom utéct ze všedního stereotipu a myslet na něco jiného než doma.....

Tak snad jsem Vám spoň trochu pomohla v rozhodování.-)

luca77
28. led 2012

@berkana já mám krajskou pojišťovnu v Mladé Boleslavi a tam to také není i tam mi paní včera volala 😉 ale jinak dík za info 😉

luca77
28. led 2012

@luca77 ještě se zeptám,mám si pořídit nějaký batoh v kterém bych nosila ručník,boty na přezutí...nebo jak to chodí...ale jak jsem vyčetla,tak ručník není potřeba na procedůry,že je všude mají.Pracuji také v podobném zařízení a tady klienti mají tašky nebo batůžky. Jde mi o to,jestli tam batoh využiju 😉

luca77
28. led 2012

@berkana jéé to jsem psala tobě a zase to pošlu mě 🙂 ...no ale nevadí 😉 Asi jsem přepracovaná 🙂

gabra29
28. led 2012

@luca77 ahojky, já byla ve FL teď před Vánocema a bylo to super, užila jsem si to maximálně a můžu vřele doporučit. Batůžek nebude potřebovat, na procedury jsem si nic nenosila jenom třeba na vaginální tampony a irigaci potřebuješ vložku, ale jinak nic. Všude se zouváš do ponožek, takže přezuvky taky nepotřebuješ a ručníky davají všude naprosto bez problémů a automaticky. Tak si to pěkně užij, opravdu je to super relax a určitě tam bude dobrá parta holek a budete někam vyrážet za zábavou tak jako my.

berkana
28. led 2012

@luca77 no jo, to se stane 😀 jak píše gabra, tak asi tak nějak, jen jestli budeš mít plyn (sedací), tak je dobré si s sebou vzít pantofle, protože to sedíš na takovém záchodě 😀 a musíš být naboso, takže by tě zábly nohy. Ručníky nepotřebuješ, po proceduře tě zabalí do prostěradla 🙂 ale vem si s sebou tmavou podprsenku, pokud by jsi měla slatinné lázně, jelikož to je v bahně a bílá by se ti zašpinila, jde to vyprat, ale musela by jsi to prát po každé proceduře pak. Já nosila kabelku a v ní knížku, to na ten plyn 🙂 je dobré s sebou nosit lahev s pitím, no to je asi tak všechno, co mě teď napadá 🙂

luca77
29. led 2012

holky díky za info 😉 Já jsem stejně dobrá,hotel mám rezervovaný,vyptávám se a ještě to ani nemám schválené 🙂 Takže batoh si asi nejspíš neberu a na žádné tůry tam chodit nebudu 🙂 Jak probíhají třeba ty koupele v bahně? Neumím si to nějak představit 😉 Nejdřív sprcha pak bahno a zase sprcha? 🙂 Třeba přede mnou půjde někdo a já pak do toho stejného bahna po něm? 😉

michaelal
29. led 2012

Koupele v bahne...Vždy máš svou vanu a své bahínko🙂 neboj po nikom jiném nepůjdeš.....Sprcha až po koupely a rovnou ve vaně, pak zábal do deky, parádní odpočinek🙂 😉

len089
29. led 2012

Ahoj, je tu někdo kdo byl v F.L. s endometrozou v anamnéze? Co jste měli za procedury. Docela se bojim aby se mi to nerozbouřilo. Dík

berkana
29. led 2012

@len089 ahoj, já tam byla, kvůli neplodnosti, ale jestli mám endometriozu v anamnéze to nevim, po návratu z lázní mi byla zjištěna endom.cysta znovu po roce a čtvrt po laparce. Měla jsem slatinné lázně, šlapací bazénky - ty jsou na prokrvení, což mi asi vrátilo tu endošku zpět, jelikož jsem díky tomu měla ms dýl, jsem pořád špinila, jak jsem tam na ně chodila. Pak jsem měla gynekologický plyn, a další jsem měla vedlejší na krční páteř atak.

ivcas
29. led 2012

Ahojky Holky, tak mně už se to krátí a v úterý nastupuju do FL., tak jsem hrozně zvědavá jak to bude probíhat... 🙂

gabra29
29. led 2012

čau holky, pro všechny které tam vyrážíte - mooooc vám to závidím, protože je to opravdu super relax, já si to užívala maximálně a je naprostá pohoda, jak se o vás všichni starají, nemusíte vařit, odpoledne si chodíte na kafíčko a na dortíček, večer někam na taneček nebo do bazénu, prostě maximální relax a soustředění se akorát sama na sebe, opravdu paráda. I všechny procedury jsou v pohodě, některé naprosto ideální jako uhličitá koupel nebo vířivka a některé jsou méně příjemné ale dají se v pohodě zmáknout. Ale fakt to za to stojí, já byla v Savoyi a nemůžu si stěžovat, jídlo úžasné, služby super, všude čisto, žádný problém a kousek do všech procedur, max 3 minutky na plyn a 5 do Luisinek takže paráda.
Ničeho se nebojte a hurá do toho 🙂

cuddle
31. led 2012

ahoj ja uz zdravim z lazni , je tu snih, zima - takze se na vsechny procedury mimo hotel balim jak snehulak a prechazim , a doufam, ze nenastydnu 🙂

cuddle
31. led 2012

@luca77 no vidis ja 26.2 odjezd, asi ti uvolnime pokoj 😀 😀 😀

cuddle
31. led 2012

@luca77 hele zatim jsem nebyla na vsech procedurach - ale prvni zkusenosti
slapaci bazenky - nepotrebujes nic, rucnik Ti daji
koupel - opet nepotrebujes nic, po te zabali do prosteradla a behem odpocinku i vyschnes
gyn. plyn - opet nepotrebujes nic, maximalne cteni, abys tam 15 min nekoukala do zdi
jinak veci na cviceni pokud Ti predepisou jakekolik cviceni - tenisky, rucnik, obleceni, lahev s vodou
cviceni v bazenu - blavky, rucnik, zabky

rucnik Ti v adleru daji, maly, vetsi, ale to neni na to cachtani v bazenu, nebo do sauny kdyby jsi chtela chodit, takze urco neco vem

na vetsinu procedur si opravdu nemusis nic nosit, ale to zjistis brzo nebo se poptas na vstupni prohlidce u sestricek, jak Ti doktorka predepise procedury , co sebou

cuddle
31. led 2012

@ivcas no tak treba se tu budeme potkavat - bacha plny hotel Nemeckych duchodcu 😀

elak
31. led 2012

Ahoj holky, tak jak to vypadá v Adleru? mám nástup 29.2., tak by mě zajímalo, jak to tam probíhá?🙂¨ve volném čase se může i do hoteloveho bazenu ci fitka? a je tam internet na pokoji? musím dělat bakalarku, tak bych ho potřebovala.:/

luca77
3. únor 2012

žádné nové zprávy z lázní ☹

berkana
3. únor 2012

@luca77 a na pojišťovně už to mají?

sluniiickooo
3. únor 2012

Dneska volala na pojištovnu... a prý mají pozastavený systém :\ a prý až po 20.únoru bude vědět víc... tak jsem teda zvědavá kdy pojedu... už se totiž teda začínám těěěšííííííít juhuuuu užijeeeme si to tammm... i když to mám přes celou republiku :\ ale bude to staat za to 🙂)

luca77
3. únor 2012

@berkana já myslela tady že nejsou žádné nové zprávy z lázní 🙂 ,ale to neva! Jinak na pojišťovně mojí žádost mají a ted by měla být u revizní dr. Volala jsem na pojištovnu ve středu,řekla mi paní také,že mají pozastavený systém a že se nemůže dostat do vyhledávacího systému a že tam má haldu žádostí a že by musela brát jednu po druhé,což se jí evidentně nechtělo 😉 ,vzala si na mně kontakt a rodné číslo a že se mi v nejbližších dnech ozve.No a dnes je pátek a já jí volala zase,nečekala jsem,než zavolá ona.A že bych potřebovala vědět,zda tam žádost aspoň přišla a zmínila jsem se o termínu zamluvených lázní.Sice měla nějaké průpovídky,jako že z časových důvodů to nejde,ale nakonec mi řekla,ale budete čekat...říkám nevadí, počkám...a koukala do hromady schválených žádostí...tam jsem samozřejmě ještě nebyla,ale říkala,že to určitě přišlo a že je to u revizní dr. a že si mám volat příští týden.....takže jí zase tak v úterý zavolám 🙂

ahojkyholky
3. únor 2012

Po delší době sem nakukuju jak fungují lázně...

@luca77 jasně,otravuj a otravuj,však to budou i tvé peníze

@cuddle i za nás byl hotel plný německých důchodců a bohužel v tý době plný i střevních potíží,loňská okurková fáma...

@elak v Adleru není hotelový bazén,ten je v Savoy a Patrik,Issis.Připojení na net je ve společenské místnosti vedle recepce.Za nás byla tělocvična na Adleru uzavřená z důvodu technické havárie,jinak tam jsou sportovní aktivity za poplatek myslím.

viktoriekaterina75
3. únor 2012

Dobrý večer....
Prosím nevíte někdo číslo indikace na neplodnost. Mudr. mi to napíše...ale mám jen dopoučení z CAR na lázně....ale nemám tam napsanou idndikaci...jen to, že jsem po opakovaných IVF....atd...a že mi doporučuji lázně....atd....Díky K