Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

hul
26. lis 2015

@betulka7 ahojky taky mi vychazi ms na lazne 🙂 Oni to standartne prodluzuji? Nebo zazadas?

betulka7
27. lis 2015

@hul Paní z lázní říkala, že o tom rozhodne lékař v lázních, zda a na jak dlouho se pobyt prodlouží 🙂 Ale prý se prodlužuje téměř vždy a žádost na pojišťovnu vyřídí daný lékař ;)

hul
27. lis 2015

@betulka7 Tyjo to jsou věci...no jsem na to zvědavá 🙂 Jedu do lázní prvně. Jsem zvadavá jestli mi bude chybět práce :D

bloudice
27. lis 2015

Ahoj holky, trochu povzbuzení... přesně před rokem jsem byla v lázních a teď tu mám doma 2 měsíční holčičku. Takže si to tam uzivejte hlavně relaxujte, sdílejte mezi sebou vaše osudy, protože i to moc pomáhá. A ať se vám povede tam jako nám!

bloudice
27. lis 2015

Jo a když dostaneš ms během pobytu tak si můžeš zažádat o týdenní prodloužení, já toho využila.

betulka7
27. lis 2015

@bloudice Já lázním dávám také velké naděje 🙂 Endometrióza je se mnou už pár let a mimčo nikde 😒 Takže se tam těším a ty 3 týdny nám s přítelem pomůžou minimálně ve znovu vzplanutí vášně 😀 😀 Nebo u nás to tak aspoň vždycky funguje, když jeden odjede 😅 A moc díky za povzbuzení 🙂
Jestli si můžu zažádat sama, tak to asi udělám a lékař to pak nejspíš jen schválí 🙂 Děkuju 😉

betulka7
27. lis 2015

@hul Pro mě to je taky premiéra 😀 Ale věřím, že to bude v pohodě a pěkně si to tam užiju 🙂

hul
27. lis 2015

@betulka7 A s čímpak tam jedeš jestli se můžu zeptat?? 🙂 Já jsem po mimoděložním.

bloudice
27. lis 2015

S tou ms to je tak ze když to dostaneš, musíš za doktorem ten ti změní procedury a následně se s ním domluvís o prodloužení. pokud to schválí nemusí to znamenat ze to dopadne, protože on musí žádost odeslat na tvoji pojišťovnu a ta to teprve schválí. ale z 99% to dopadne. hlavně ms nesmí být na konci pobytu to vím ze se docela cukaji a prodlužovat nechtějí.

betulka7
27. lis 2015

@hul Mám endometriózu, několikaleté snažení o mimčo a nepodařené IVF 🙂

betulka7
27. lis 2015

@bloudice Tak ms by měla přijít asi 5. den pobytu. Proto jsem se na to i paní ptala, abych tam nebyla zbytečně 🙂 Tak snad to bude v pořádku..

hasena
26. pro 2015

Ahoj holky,
příští týden nastupuji do Františkovek. Někdo se přidá na kávu? 😉

1lenuska1
3. led 2016

@hasena Ahoj, nenastupuji, ale ráda bych si v lednu o lázně zažádala. Mohla bys mi napsat prosím, jak bych měla postupovat? Nejdřív na pojišťovnu? A jak dlouho trvalo, než Ti je schválili? Jinak přeji moc hezký pobyt🙂

hasena
4. led 2016

@1lenuska1 ahoj,pošlu zprávu.

koksa28
7. led 2016

Ahojda, nema z Vas nekdo hodny ten slevovy poukaz? Dekuji za odpoved....

miskuc
7. led 2016

@koksa28
Ahoj, mohu ti ho poslat. Pošli mi prosim svou adresu v soukromé zprávě. Jedes do František poprvé?

hul
8. led 2016

Ahojky. Nevíte jak je to s návštěvama v Adleru?? Hlavně ohledně přespání?

terezkakoe
9. led 2016

Ahojka, tak i ja se řadím uz k nastavajicim lazenskym hostum. Dne 31.1. nastupuji do hotelu Savoy. Kdopak jede v tomto termínu? Na emiminu uz se jedna lazenanda nahlasila, tak jeste zkusim tady 😉 Jo a nemela by nějaká dobrá duše ten slevový kupón? Siknul by se😉

terezkakoe
10. led 2016

Děvčata, co uz jste po laznich... Nevite, jestli je treba po nejakem case moznost legálně odjet? Odskočit si domů 😉🙂

tulda3
10. led 2016

@terezkakoe Pokud tam budeš na neschopence tak tě nikdo nepustí. A v případě že by se ti někde něco stalo budeš celej pobyt hradit ty. Navíc procedury máš i v sobotu sice většinou jen dopoledne volno je jen v neděli 🙂

hul
10. led 2016

@terezkakoe já nastupuju 24.1 🙂

terezkakoe
10. led 2016

Ajaj, tak to ja na neschopence samo budu. Ach jo, to je tvrdy rezim😠 No co nadelame 😉

terezkakoe
10. led 2016

@hul ...výborně, další do party. Uz budes mit okouknuto, tak nas aspon provedes😉

brusinka.pusinka
19. led 2016

Ahojky děvčata,chtěla bych se poptat na úbytku v Lázních...kolik se doplácí v kterém hotelu,mam zazadano od neurochirurga...pokud někdo poradí budu ráda děkuji

saurauia
19. led 2016

@brusinka.pusinka všechny doplatky jsou na stránkách lázní. Je to tam fakt přehledně

bibianna13
24. led 2016

Ahojky, nechce se mi louskat všechny přispěvky, tak se chci zeptat, co vše je potřeba pro pojišťovnu, abych mohla zažádat? Jsem po 4 potratech a z toho 3 revizích. Za jak dlouho pojišťovna lázně schválila? Mám Českou průmyslovou. Nejradši bych je stihla ještě ted v zimě a v dubnu hurá do IVF. Předem moc děkuji za odpověď.

hul
28. led 2016

@bloudice ahojky. Jsem ted 5. den v laznich a poboliva me podbrisek. Melas to podobne? Muze to byt zpusobene temi procedurami? Hodne mam slatinne zabaly a tampony a vyplachy. Bricho me boli jako pri zacibajici ms. Cyklus mam pravidelny, a teoreticky by sr mohlo jednat o pms, ale to mivam vetsinou az 3 dny pred a boli me vetsinou jen prsa.

betulka7
28. led 2016

@hul Ahojky, sice se neptáš mě, ale jsem necelý týden zpět z lázní a můžu ti zodpovědět tvojí otázku. 🙂 Bolesti jsme měly v průběhu pobytu téměř každá, sestry i doktorka nám řekly, že je to normální. Mě nejvíce bolelo břicho po vaginálních irigacích..a jelikož ta působí především na sliznici, kde se stará sloupne a nová roste, může to i bolet. 😉 Bylo mi to takhle vysvětleno a nejspíš to byla pravda, protože jsem byla v úterý na kontrole v CARu a vše mám v naprostém pořádku a konečně mi roste sliznice, která mi při poslední kontrole nenarostla téměř žádná. 🙂 Takže hezký pobyt v lázních a nenech si ho znepříjemňovat nějakou bolestí. 😉

hul
28. led 2016

@betulka7 dekuju za odpoved. No aby me to tu uplne nerozlozilo. Mne nastesti vse fungovalo ok. Teda az na maly detail ze jsem mela mimodelozni. A jak dosla ms? Me by mela dorazit pristi tyden. Nerozhodi mi ji to? Mivam ji pravidelne tak aby mi to uplne nerozhodilo cyklus :( Taky ses tu citila tak osamela? Krom veceri a procedur s nikym nemluvim...

bloudice
28. led 2016

@hul Ahoj, už ti odpověděla betulka7, opravdu je to normální, dá se říci že ti tělo "hnojí" a jak irigace tak tampony (já je neměla). Co se týká cyklu, klidně ti ho to může rozhodit. Já to taky nevím, protože hned po první ms jsem otěhotněla 🙂 Ale vím, že holky měly ms třeba 2x za měsíc... Pokud dostaneš ms během lázní tak si zažádej o prodloužení, většinou to schvalují.
Co se týká toho, že tam nikoho nemáš, tak nejlepší je chodit na jogu nebo nějaké společné cvičení a určitě se tam s nějakýma holkama potkáš. Nás bylo asi 7 (z různých hotelů) a docela jsme si to i přes tu zimu užily!
Hlavně odpočívej a užívej si to tam.