Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

sluniiickooo
14. únor 2012

@janule20 uvidííme se... mám stejný nástup... akorát pojedu přes celou ČR 🙂

pupidu
14. únor 2012

@sluniiickooo Taky nastupuju 28.2. a jedu až z Brna. Tak už se na vás holky těším, až se budeme potkávat 🙂

sluniiickooo
14. únor 2012

@pupidu já pojedu až z Opavy 🙂 mám to dál... taky se už těšíím 🙂 doufám, že to bude příjemný relax až na ten vlak ;)

pupidu
14. únor 2012

@sluniiickooo No tak tomu teprve říkám dálka...Já teda pojedu busem, jen doufám, že mi nebude špatně. Cestuju ráda, jen to špatně snáším 😀

blazu
14. únor 2012

@sluniiickooo, @pupidu holky já to mám taky z daleka - jedu z Uherského Hradiště, takž taky skoto přes celou republiku 🙂 navíc vlakem jsem nejela tak 10 let, tak snad se neztratím🙂 nějak se nám to začíná v tom unorovo - březnocém termínu rozlézat, to je fajneeee 🙂

pupidu
14. únor 2012

Páni, samá kočka z Moravy...to bude rooodeo 😀

sluniiickooo
14. únor 2012

@blazu , @pupidu děvčata tak to tam rozjedeeeeeeem ve velkééééééém ju??? juhuuuu .... mno vlakem těch 11 hodin musím vydržet ;)

blazu
14. únor 2012

jojo Moravačky jedou :D @sluniiickooo ja to mam vlakem přes 8 hodin :/....no snad se tam holky nějak poznáme ;)

sluniiickooo
14. únor 2012

@blazu jo jo určitě.. když tak si napíšem na mejlík čislo a dáme scuka ;)

blazu
14. únor 2012

@sluniiickooo jasné 🙂))

sluniiickooo
14. únor 2012

@blazu ještě sice nevím do kterého hotelu ale to s dozvím tak počítám tak ve čtvrtek ;) ty budeš v jakém?

blazu
14. únor 2012

@sluniiickooo Já jsem přímo v Adleru 🙂 myslela jsem, že ty taky

blazu
14. únor 2012

@cuddle ahojky prosím tě s tím cvičením, jak jsi psala,to jsi ještě dokupuješ nějaké cvíčo zvlášť mimo procedury, které mají přímo oni v nabídce?? Nemylsím, tím ted třeba tu zmiňovanou zumbu ve ftifloru. A jak je to cenově s tím cvičením ?

cuddle
14. únor 2012

@blazu no ted momentalne je jen ten bazen - hodinove cviceni - 3x tydne
ale od brezna pry by mela byt i joga nebo cviceni na balonech
domluvis se sestrickama kam chces chodit , oni ti to daji do programu a ty si to pak zaplatis na recepci, to same muzes udelat v pripade, ze si objednas treba masaz navic, nebo kryokomoru atd....

ahojkyholky
14. únor 2012

@janule20 na narozeniny dostaneš dortík přímo od ředitele hotelu,při obědě ti přijde popřát tak se máš na co těšit.

Holky,to je paráda,že vás jede ve stejný termín tolik,to rozjedete ve velkém a odpadne vám hledání někoho k sobě.

blazu
14. únor 2012

jen aby jsme se mezi sebou našly :D

blazu
14. únor 2012

@cuddle super, balony bych šla vyzkoušet hned 🙂

sluniiickooo
14. únor 2012

@blazu mno to se dozvím do čtvrtka kde budu.... dopis ještě nedošel totiž a to vše bude.. 🙂 pak napíšu... ;)

sluniiickooo
14. únor 2012

@blazu ale najdeme seeee určitěěě 🙂)) a bude to velkááá měsíční show 🙂))

janule21
14. únor 2012

Ahoj holky!!!!!!!! Tak koukám, že nás tady pěkně přibývá, to je super!!! Začínám se i těšit 😉
Tak dlouhou "dovolenou" si snad ani nedokážu představit..., ale pořádně si to tam určitě všichni užijeme!!!
Doufám, že se tam najdeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimochodem já jsem až z Ostravy🙂

janule21
14. únor 2012

@ahojkyholky Dortík od pana ředitele 🙂 tak to se budu muset asi oháknout 🙂 🙂 🙂

luca77
14. únor 2012

@cuddle Děkuji za info 😉 Já mám nástup v neděli 26.2. ,to půjdu na vstupní prohlídku už v neděli? Jak jste to měli vy?

sluniiickooo
15. únor 2012

@janule21 a já to mám ještě dááál Opava :D ..... taky máš nástup 28.2.?

sluniiickooo
15. únor 2012

Jo jinak jedu do hotelu Goethe.. doufám, že to bude fajn... všichni jedete do Adleru... ;)

cuddle
15. únor 2012

@luca77 nene v nedeli se nahlasis jen u sestricek a dostanes papir v kolik se mas hlasit u pani doktorky v pondeli, ta Ti napise procedury, vysetri a pak zase za sestrickama, ktere Ti daji rozvrh kdy a co mas za procedury, uz v pondeli asi budes nejake 2 mit...

cuddle
15. únor 2012

@janule21 pan ředitel je mladej 😀

blazu
15. únor 2012

@sluniiickooo bude to určitě fajn i v Goethe, neboj ;)

sluniiickooo
15. únor 2012

to je vlastně jedno ;) budeme to mít vše kousek ;) už se těšíš?

blazu
15. únor 2012

@sluniiickooo jojo, i když je to na dlouho a celkem daleko od všech, ale snad se tam sejdeme dobrá partička 🙂

janule21
15. únor 2012

@sluniiickooo jojo, taky mám nástup 28.2. ale budu ubytovaná v Adleru.

Takže prozatím na stejný termín celkem 4kočeny 😉 @blazu @pupidu +
@luca77 tam už bude o dva dny dříve 😉 To bude mejdan, jupíííííí