Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

petrabrno
18. bře 2013

Ahoj holky, plánujete některá lázně na červenec? Ozvěte se, je tam spousta volného času, ráda něco podniknu 🙂

1miska
19. bře 2013

@petrabrno ahojky, nechci radit, ale chces jet opravdu v cervenci? byla jsem tam v rijnu a hodne jsme se tam bavili se sestrickama na procedurach - ze cervenec, spren je nejhorsi - vestina procedur pro "zeny" jsou "teple" - horka uhlicita koupel, horka perlicka, teple bahno, teple vyplachy a kdyz je venku 30 stupnu tak je to spise trapeni nez relax..... nebo to tak aspon popisovali - chystam se letos znovu, poku by to schvali, ale urcite zas az v rijnu - myslim ze jaro, podzim je nejlepsi 🙂

petrabrno
19. bře 2013

@1miska Ahoj, díky za radu 🙂 Ale vím do čeho jdu, nejedu poprvé. I v červnu tam umí být pěkná zima a hodně prší, zažila jsem to několikrát. Navíc jediná horká procedura je bahno, uhlička správně nemá být moc teplá, jinak účinkuje míň. Výplachy jsou tělesné teploty, na plynu mi většinou byla zima. Věř mi, trápení to rozhodně není 🙂 Sluníčko, kolonádní koncerty, procházky, Aquaforum... léto ve Františkách je nádherné 🙂

emada
29. bře 2013

Já se chystám v červnu/červenci (zatím přesný termín nevím)

peccka
1. črc 2013

Ahoj holky, vcera jsem nastoupila do lazni, hotel Savoy, jste nektera pobliz?

peccka
1. črc 2013

@petrabrno ahoj, vcera jsem nastoupila, rada bych neco podnikla, zatim potkavam same duchodce🙂

karolina999
1. črc 2013

nechystáte se někdo v srpnu do Františkových? 🙂

karolina999
1. črc 2013

a holky nevíte jak dlouho trvá vyřízení žádosti? podávala jsem dnes...

katka0909
5. črc 2013

ahojky já jedu až poslední týden v srpna.
Schválení jsem měla do 14 dnů.

hanicinka
5. črc 2013

@katka0909 Ahoj,to píše gynekolog a nebo v caru žádost na pojišťovnu? A jaké jsou podmínky pro žádost, mám za sebou 1x IVF i Ket a nepodařilo se, je možné jet do lázní? Mám endometriozu a ovulace je taky nic moc? Díky za odpověď. 🙂

katka0909
5. črc 2013

@hanicinka Ahoj,mě žádost vypsal gyndař a pak jsem s tím byla ještě u obvodní,k žádosti jsem ještě přidala zprávu s Caru a odeslala na pojištovnu.
Jáké jsou podmínky aby jsi to dostala to nevím,ale pokud je to pro neplodnost tak by jsi to dostat měla.
Já mám za sebou 2 IVF neuspěšně a lázně mě schválili,tak si myslím,že i tobě je schválí.

hanicinka
7. črc 2013

@katka0909 Děkuji za odpověď. Já mám na doktory docela smůlu, tak čekám že u nich nepochodím, no snažíme se dost dlouho, tak by ty lázně mohli vyjít. Tak si lázně užij a ať se pak podaří otěhotnět! 😉

karolina999
26. črc 2013

Holky nejedete nejaka ted? Koncim na konci srpna, tak jeste narychlo zjistuju, at tam nejsem sama🙂

dashi
30. črc 2013

Ahoj holky, taky se chystám do lázní, ale narazila jsem na neobětovost praktickýho lékaře, teď jsem změnila praktickýho tak jsem zvědavá jak pochodím. Nevím proč u toho děla takový ofuky, když má na to ženská nárok min 2x do 40 let pokud teda nemůže otěhotnět nárok. Nejspíš mi to vyjde na podzim, ale těším se na to, že aspoň vypnu. Za jak dlouho vám lázně schválili a určí nějaký termíny?

karolina999
1. srp 2013

@dashi: mě schválili za týden od podání žádosti prakt. lékařem, přišlo mi schválení smskou a hned za 2 dny mi volali z lázní...s nimi jsem se domluvila na termínu, typu pokoje atd....

dashi
6. srp 2013

@karolina999 dobrý, dík za info, takže termín si můžeš vybrat? Já myslela, že ti určí v těch lázních. 😉

karolina999
8. srp 2013

jasně, že můžeš🙂 musíš to přece naplánovat podle menzes, ta tu pak nejsi týden plonková🙂 sice na nějaké procedury chodit můžeš, ale ne na všechny...užij si to🙂 hezké léto

tri.niti
20. srp 2013

Ahoj, dneska jsem podala žádost o Františkovy lázně na pojišťovnu, prý do 14 dnů mi dají vědět jestli jsou schválené nebo ne. Do kdy od schválení se musí nastoupit? Mám teď docela nabitý program až do poloviny září.

superiorjana
24. srp 2013

Nastoupit musíš do 3 měsíců. Já jedu v půlce října, tak třeba ti to vyjde nastejno

superiorjana
24. srp 2013

@karolina999 A kdy jedeš?

superiorjana
24. srp 2013

@dashi Mě lázně schválili do 14 dnů. A do 3 měsíců jsem měla nastoupit. Ale můžeš si do lázní zavolat a zamluvit si rovnou pobyt.

tri.niti
4. říj 2013

Ahoj holky, v pondělí nastupuju do lázní do hotelu Dr. Adler, jsem z toho lehce nervózní, tak kdyby se tady objevila nějaká dobrá duše, která by tam uvítala kámošku tak dejte vědět 🙂 Čím víc nás bude, tím větší sranda 🙂

1miska
13. říj 2013

@tri.niti tak si to tam moooc uzij, ja loni nastupovala 6. řijna do Adlera a byl to tak uzasny mesic, ze na to porad vzpominam 🙂

parisek
4. lis 2013

Ahoj holky.Dneska jsem dostala smsku, že mám schválené lázně. Teď mám počkat až se mi ozvou a dají termín nástupu. Chci se zeptat za jak dlouho se vám ozvali? Potřebovala bych nastoupit co nejdříve abych se stihla vrátit do Vánoc. Děkují 🙂

tri.niti
8. lis 2013

Můžeš si tam zavolat a termín si domluvit. Můžeš si vybrat i hotel, doporučuju Pawlik. Já byla v Adleru, byl skvělý, ale až do března je kvůli rekonstrukci zavřený.

tri.niti
8. lis 2013
parisek
9. lis 2013

@tri.niti Děkují, už jsem si tam zavolala a mám termín 24.11 až 15.12 a jedu do Belvedere tak snad budu spokojena 🙂

dashi
19. lis 2013

Ahoj holky, mám v ruce vypsaný form. do lázní 🙂 Kde jste se dočetly, že to jsou komplexní lázně, nějak to nemůžu najít. dík za info 😉

dashi
9. pro 2013

@parisek ahojky, já do Belvedere jedu v lednu 😉 Můžeš mi napsat, jaký to tam je a jak jsi spokojená a co procedury? díky

dashi
9. pro 2013

Ahoj holky nejde někdo koncem ledna 2014 do Františkových Lázní - hotel Belvedere?