Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

ivcas
18. dub 2014

Já jedu od 11.5. na Adler..🙂

ivi131
7. kvě 2014

Ahoj 🙂. Já jedu taky 11. května, do Radbůzy, jestli by jsi chtěla mužem se sejít 🙂.

ivi131
7. kvě 2014

@ivcas Ahoj 🙂. Já jedu taky 11. května, do Radbůzy, jestli by jsi chtěla, můžeme se sejít 🙂. Iveta

ivcas
9. kvě 2014

@ivi131 Určitě bych se ráda potkala..🙂

superiorjana
9. kvě 2014

Přeji dobrou cestu do lázní.

ivi131
10. kvě 2014

@superiorjana Diky moc i tobe za tyden 🙂.

superiorjana
11. kvě 2014

Taky se těším. Ten týden uběhne co by dup 😉

jara
13. kvě 2014

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost, zda dr. může napsat lázně, když už jedno dítě mám????

jara
13. kvě 2014

@ivi131
@ivcas
@superiorjana Ahoj holky, na jak dlouho se teď do lázní jezdí? Bylo to na 3 týdny a dnes jsem slyšela, že prý je to už zase na 4 týdny. Jinak přeji příjemný pobyt a vytoužený efekt!!!🙂

mitule77
13. kvě 2014

@ivi131 ahojky,jak si se ubytovala a jak se ti líbí 😉

superiorjana
13. kvě 2014

@jara určitě máš na lázně nárok, i když už dítě máš. Já také slyšela, že by se to mělo prodloužit ale zatím nic.

jara
14. kvě 2014

@superiorjana děkuji, zkusím se poptat u dr. Také nevím, jak by manžel zvládal péči o malou..a hlavně malá, jak by zvládala tak dlouho bez maminky..a maminka bez ní! No, uvidíme...A ty jsi už v lázních nebo teprve pojedeš? A jak dlouho čekáte na mimčo?

superiorjana
17. kvě 2014

Ahoj já odjíždím zítra. Nevím jak máš velké dítě, ale jde to domluvit i tak, že si malou vezmeš s sebou a manžel si může udělat dovču pár dní 😉 My se snažíme už 7 rokem

adako11
17. kvě 2014

Ahoj,
mám schválené lázně-františkovy lázně, ještě nevím termín(budu tam volat),může mi někdo poradit s výběrem ubytování.dík

superiorjana
19. kvě 2014

Ahoj já jsem ubytovaná na Belvederu a moc se mě tu líbí. Dobrý je Adler a ještě Pawlik. Záleží na penězích. Napiš zprávu a můžu poradit.

petrabrno
27. kvě 2014

Ahoj holky, jedete někdo na přelomu července a srpna? Budu ráda když se ozvete. Já jsem byla už několikrát, tak kdybyste chtěly s něčím poradit, klidně se ptejte.

berunka654
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berunka654
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moldanubia
6. čer 2014

Ahoj, nejedete někdo příští týden do Františkových lázní? Nastupuji v úterý 🙂. Ještě se chci zeptat, jak moc vadí, pokud budu mít v době léčení menstruaci? Dík za odpovědi

petrabrno
6. čer 2014

@moldanubia Ahoj, zruší ti všechny gynekologické porcedury a koupele, je tam potom možnost prodloužení pobytu o pár dní. Pokud natrefíš na ochotnou sestřičku, zkusí procedury přesunout na později, ale není to jejich povinnost, standartně se ruší bez náhrady. Taky doporučuju nenechávat rušit zbytečně dlouho dopředu, spíš jen následující den, zpátky ti už procedury nenapíšou, když by ti menstruace skončila dřív. Nicméně většinou je silnější a delší, pokud už máš za sebou nějaké procedury, protože podporují růst sliznice a prokrvují. Osobně jsem to řešila tamponem nebo kalíškem, dokud jsem nemusela s pravdou ven kvůli irigacím nebo slatině, nechtěla jsem přijít o procedury.

moldanubia
8. čer 2014

@petrabrno děkuji za vyčerpávající info, jsi zlatá. Mě se ms dostavila dnes, předpokládám, že v den příjezdu (v úterý) mi stejně nic dělat nebudou, takže procedury mi asi začnou až ve středu a to už je 4den ms a to už moc nemívám, tak uvidíme...blbé je, že tam mají od pátku do neděle odstávku teplé vody a tak nebudou procedury...to by mne zajímalo, zda se pak budou nějak nahrazovat, či co...bývají vůbec přes víkend procedury?

petrabrno
9. čer 2014

@moldanubia V sobotu bývá míň procedur, většinou jen nějaká koupel nebo tak něco, v neděli nejsou vůbec. Slatina s tamponem se podává pouze některé dny (bývalo po + st + pá), ostatní myslím každý den. Počty předepsaných procedur vychází tak, že se to dá všechno načasovat, ikdyž je ta odstávka, jen nesmí být obsazené, ale to se letos snad nestane, vzhledem k přísnějším podmínkám lázeňské péče... uvidíš na místě, to bohužel neovlivníš.

moldanubia
9. čer 2014

@petrabrno ups, to jsem na to zvědavá🙂. To nám ten ,,rozvrh,, procedur rovnou dají, nebo nám řeknou, čím máme projít a pak si to uspořádám sama? Promiň, že se furt ptám, ale když už víš jak to tam chodí🙂

petrabrno
10. čer 2014

@moldanubia Půjdeš na prohlídku a doktor ti předepíše procedury a sestřičky ti je načasují. Když poprosíš tak někdy jsou ochotné ti je dát na později, abys nemusela moc brzo vstávat, ale to už je o lidech. Jinak na to nemáš vliv.

moldanubia
11. čer 2014

@petrabrno dík za rady🙂, už jsem tady, je to fajn

simvej
17. črc 2014

@adako11 Ahoj, už máš termín, kdy pojedeš? Dobré ubytování je na Adleru nebo Belvederu s tím, že na Adleru mají nové balneo a gynekologické procedůry jako vaginální irigace, slatinu, ale stejně budeš muset na některé procedůry mimo budovu, kde jsi ubytovaná. Výhoda u ***hotelů je, že máš stravování v hotelu, kde bydlíš a zadarmo vstup do Aquafora ve všední dny. Jestli jsi ještě neodjela, tak bych ti mohla poslat slevový kupon na ubytování kč 1000,- (pokud si doplácíš pokoj nebo možná by šlo využít i na ubytování někoho, kdo za tebou přijede?). Podmínkou je, že musíš jet do lázní poprvé.

ifet
31. črc 2014

Holky, ja byla v laznich vloni a byly to uzasny tri tydny...skvela parta, fajn procedury a more vinka...skvele si tam odpocinete a ani se vam nebude chtit dom...
Me se tam nejdriv nechtelo, jakoze co tam budu delat, ale pak jsme vsechny bulely, kdyz jsme jely dom...

misizena
14. srp 2014

ahoj holky, jedu 29.8. do Frantovek na 3 týdny - nejedete náhodou některá ? díky a hezké dny. Míša

banana
23. zář 2014

Ahoj holky, přiznám se, že jsem nečetla celou diskuzi, ale zajímalo by mě, jestli jste některá byla v lázních po dvou zamlklých těhotenstvích a platila vám to pojišťovna - ? Dívala jsem se do vyhlášky ministerstva zdravotnictví a tam uvádí, že nárok je až po 3 a více spontánních potratech. Podařilo se to některé z vás získat již po dvou? Moc ráda bych vyrazila už teď...žádanku si každopádně podám, ale chtěla jsem vědět, jestli je nějaká šance 🙂

danek123
11. lis 2014

Ahoj jsem po operaci slepaku a hrozi mi nastup do lazni mam stoho silenej strach co me ceka atd.........a jakou dobu tam budu?????