Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

danek123
11. lis 2014

bojim se :(

kopretina3
11. lis 2014

danek123 - lázně jsou na tři týdny, budeš tam mít různé procedury - cvičení podle Mojžíšové, bazén, masáže, slatinné zábaly, vířivky a uhličité koupele, cvičení na míčích. Můžeš si vybrat z více lázeňských hotelů.

juc777
5. pro 2014

Ahoj, mohu se zeptat děvčata co musíte mít za diagnózu, aby vám ty lázně schválili? ...je možné tam ject, i když diagnóza je neplodnost bez zjištěného důvodu? Vyzkoušeno IVF, IUI a nic. děkuji moc za info.

terinda
8. pro 2014

@juc777 ahoj, já jela po odstranění myomů a pro endometriózu.
Jinak vím o jedné, která jela z těch důvodů, co uvádíš. Záleží asi na gyndr., jak napíše doporučení pro pojišťovnu 😉

mitule77
20. pro 2014

Jupííí,lázně schválený 🙂 Nechystáte se některá po novém roce do Frantovek?Těším se.

ivi131
13. led 2015

Ahoj holky 🙂 . Mám dotaz. Loni jsem byla na laparo, odstranění cyst a rozsáhlé endometriozy, poté jsem jela do frantovek, bylo to tam skvělý, tak bych si chtěla zkusit letos zažádat opět o pobyt. Myslíte, že mám šanci, že by mi je přiklepli? Udělalo mi to dobře, jak fyzicky, tak psychicky. Díky všem moc za názor 🙂 .

kopretina3
13. led 2015

ivi31 - určitě bych si zkusila požádat, za zkoušku nic nedáš. Přeju, aby to dopadlo dobře.

mitule77
18. led 2015

ahojky děvčátka,nemáte některá nástup příští týden??? (25.1.-15.2.) 🙂

mitule77
18. led 2015

@ivi131 pokud nenastaly změny,tak nejspíš nárok je po dvouch letech 😒

ivi131
22. led 2015

Ahoj holky, díky, že jste napsali 🙂 . A těm co jedete, tak to moc přeju a pořádně si to užije, byli to tam nádherný 3 neděle 🙂.

mulisacka
22. led 2015

Ahojky,nejedete ted v unoru nekdo do Frantisek ?

daisy08
24. led 2015

@mulisacka
Ahojda, já jedu 8.2., jsem na to zvědavá, ještě jsem v lázních nikdy nebyla 🙂

hermina7
24. led 2015

Já pocházím z Františkovych Lázní...jsou krásné, pořádně si to užijte 😊

mulisacka
25. led 2015

@daisy08 Ahojky ,ja jedu 3.2 ted🙂

mulisacka
25. led 2015

Poradite mi co si vzit sebou 🙂🙂🙂byla jsem tam v deseti ,ale ted uz mi je o hodne vice😉

daisy08
25. led 2015

@mulisacka
Tak to je fajn 🙂 . V jakém hotelu budeš ubytovaná? Já budu v hotelu Savoy, jinde už neměli místo a já potřebovala odjet v tomto termínu. Už se nám to blíží, začíná mi z toho být trochu úzko, ale na druhou stranu se těším. Podle toho, co píšou holky, si to užijeme a snad to pomůže i našemu zdraví. 😉

mulisacka
25. led 2015

Take se tesim a zaroven bojim.Ja budu v hotelu Goethe.Ale vubec nevim zda je dobry.Bylo mi to nejak jedno . 🙂

daisy08
26. led 2015

@mulisacka
Ahojky, Goethe je prý průchozí s hotelem Savoy, tak to k sobě nebudeme mít daleko. Někdy třeba můžeme zajít na vínko nebo na kafíčko 😉. Četla jsem ještě diskuze ohledně lázní na emiminu a jsou tam též od holek užitečné informace.

milena2208
9. únor 2015

Nabízím poukaz na slevu 1000Kč na ubytování – Františkovy Lázně, kdo bude chtít poukaz, tak mi napište adresu do zprávy, zdarma ho zašlu.  Platí do 30.6.2016 a jen
pro ty, co jedou poprvé a nebo jste tady byli před rokem 2009 a pobyt musí být delší než týden. 

Já jsem ho dostala během pobytu, byla jsem zde poprvé.

milena2208
9. únor 2015

Holky, jsme tady a je to super! Mám jednolůžkový pokoj v Adleru s výhledem do parku a je to 100% super, neruší mě hudba z Gruzie, kam se chodí tancovat a nebo do Vinárny Royal nebo Bažiny :D . Na kávu je parádní Aquaforum, je tam s klubovou kartou levná a dobrá.Chodíme tam taky cvičit na pásy v týdnu je fitko a bazén zdarma a pak tam chodíme na hormonalní jógu, určitě si ji nechte napsat od lekaře. Trvá hodinu a Mojžíšovka 20 min.a je trochu jinak cvičená než jste zvyklé. Já ji proto odmítla. Hodně chodíme na procházky, jsou tady dobré výletní trasy, tak doporučuji trekové boty a po hotelu domácí oblečení a přezůvky. Župan není potřeba a knihy taky ne, není na to čas. Pořád něco podnikáme. Dobrá drogerie je u bankomatu České Spořitelny a pohledy, známky a magnety, hrnky v papírnictví vedle drogerie Teta. Většina procedur je na Adleru, možná i ostatní hotely mají své balneo a chodíme jen na plyn a jógu do Aquafora. Nechala jsem si i napsat procedury na záda, zmínila jsem se doktorovy, že mě bolí záda. Tak snad vám tyto informace k něčemu budou. A velice jsem ráda za to, že jsem si připlatila za jednolůžkový pokoj. A díky poukazu jsem měla 1000 Kč slevu. Přeji hezký pobyt a snad nám to pomůže k miminku.

tulda3
13. bře 2015

Najde se tu někdo kdo se chystá Duben, Květen do lázní?

kellymk
24. bře 2015

Ahoj holky, máte ještě někdo ten poukaz na slevu? Já bych měla jet do Hotelu Pawlik, jestli se to na něj také vztahuje. Předem moc děkuji.

ankastevko
25. bře 2015

Ahojte prepacte ze sa tu miesam do rozhovorov ale hladam kontakt na email modreho konika prosim vas mozte mi poslat mam problem z pridanim temy stale mi pri teme ukazuje zlaty klucik a ja neviem preco :( Dakujem velmi pekne za pomoc

fachy
8. kvě 2015

Ahoj holky, mám podanou žádost na lázně. Cesta byla trnitá a nemám vyhráno vzhledem k tomu, že mi je nakonec psala lékařka, která o mně nic neví, jen zastupovala mou. Byla to hrůza. Docela se i bojím, zda tam nenapsala nějaký nesmysl a díky tomu mi to nezamítnou. Je tu některá z Vás, která by mi mohla poradit, který hotel vybrat, co si zařídit, co vzít s sebou a vůbec co mě čeká?
Mockrát děkuji. 🙂

gebymaruska
8. kvě 2015

@fachy Já do lázní nastupuji tuto neděli. Mám rezervovaný hotel Dr. Adler. Jedu tam poprvé, takže pořádně ještě nevím co mě čeká. Ale později dám nějaké informace třeba. 🙂 Určitě lázně budeš mít schválené, neboj. Sice nevím, na jakou dg. tam přesně jedeš, ale mě k žádosti v CAR napsali, že doporučují balneoterapii před 3. IVF, s tím, že napsali nějaké výsledky dosud dělaných vyšetření, a uvedli dobu snažení a dostala jsem lázně schválené asi do 14-20 dnů. 🙂

fachy
8. kvě 2015

@gebymaruska U mě je diagnóza infertilita. Mám za sebou několik spontánních potratů a jednu revizi teď v lednu. Čekali jsme po dlouhém snažení přirozeně dvojčátka. V 11tt mi je museli vzít, přestala se vyvíjet. Vkládám do těch lázní velké naděje. Kdy jsi žádala a za jak dlouho po schválení Ti dali termín?

gebymaruska
8. kvě 2015

@fachy Aha, ale tak neboj, určitě ti to schválí. 🙂 Já popravdě svůj pobyt v lázních rezervovala už v prosinci loňského roku /poradila mi to tak paní na pojišťovně, když jsem tam byla ohledně něčeho jiné, tak jsem se ptala na lázně/ a žádost na pojišťovnu šla 19.3. A pak mi už jen přišel zvací dopis z lázní s mým vybraným termínem. Takže ti doporučuji v pondělí zavolat do lázní a rezervovat nějaký termín, ať máš jistotu, že lázně nejsou plné. Protože v neděli začíná letní lázeňská sezóna a v termínu v jakém jedu já, když jsem v dubnu chtěla přerezervovat pokoj /ze dvojlůžáku na jednolůžák/, jaký mám, tak už to nešlo, protože lázně byly plné. Kdyby se náhodou stalo, že ti to pojišťovna neschváli, tak bys jen rezervaci zrušila. Ale pokud ti to schválí, tak musíš do lázní nastoupit do 3 měsíců od data schválení.

markosta
10. čer 2015

@gebymaruska mohu se prosím zeptat, kolik se připlácí, pokud bych chtěla místo dvoulůžkového pokoje jednolůžko? díky

gebymaruska
10. čer 2015

@markosta To je hodně individuální - záleží ve které době pojedeš (v hlavní sezónu nebo mimo sezónu) a ve kterém hotelu. Podívej se na web a projeď si konkrétní hotely. Ale gynekologické problémy se řeší hlavně hlavně v Dr. Adleru, Belvederu a v Pawliku. Pokud budeš v jiném hotelu budeš muset docházet na některé hlavní procedůry, ale i ty vedlejší (gynekologický plyn, skupinové cvičení atd.) Na ty vedlejší jsem docházela taky, ale naštěstí je to tam všechno poblíž. Jen ze Savoye bys to měla asi dál. 🙂

gebymaruska
10. čer 2015

Jo ještě ten web jsem tu nedala. 🙂

http://www.franzensbad.cz/cs/hotely