Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

mesrsmit1
12. črc 2016

@leninac Ahoj ja tam jedu 31.7.

miskuc
13. črc 2016

@demy22
Já bych jeste 2 slevove poukazy měla, posli mi tvou adresu do soukromé zprávy, zašlu ti jej poštou.

leninac
14. črc 2016

Ahojky holky, máte ještě některá slevový poukaz? 🙂 Děěěkuji

demy22
14. črc 2016

Nevíte někdo prosím, zda se da na Fr. Lázních někde zdarma parkovat?

tortojs
14. črc 2016

@demy22 zdarma ne. Lázně jsou celá placená zóna, má dvě nebo možná dokonce tři placené odstavné parkoviště a i mimo lázeňskou zónu je město vybaveno automaty.

martina_vaneckova
14. črc 2016

@demy22 v ulicich mimo centrum,treba v ulici u Lidlu

demy22
14. črc 2016

@martina_vaneckova Děkuji 🙂

tortojs
14. črc 2016

@martina_vaneckova tam je taky automat ne? Přímo u Lidlu je to samozřejmě zdarma, ale zase je to celkem daleko.

martina_vaneckova
15. črc 2016

@tortojs v ulicich za centrem neni.A ze je to daleko?Je to tak 10-15 minut od Pawliku

tortojs
15. črc 2016

@martina_vaneckova tak je fakt že až tak hrozně daleko to není, já vše beru automaticky z pohledu vozíčkáře, protože jsem řešila parkování pro manžela 🙂 ale mám za to, že jsem viděla rezidenční zóny skoro ve všech ulicích okolo lázeňské zóny, ale je fakt že až takovou pozornost jsem tomu nevěnovala, můžu plácat nesmysly 🙂

lanicka
17. črc 2016

@demy22 Ahoj. Mam slevovy poukaz platny do 10/2017.
Napis mi zpravu a domluvime se .

weru11
20. črc 2016

Ahoj, pokud by měl někdo zájem o slevový poukaz na 1000 Kč na ubytování, ozvěte se, pošlu vám ho.

rubesovak
23. črc 2016

Ahoj, jedu do FL v neděli 7.8. nebudete tam některá?

rubesovak
23. črc 2016

@weru11 Ahoj, já bych měla o poukaz zájem, jestli ho ještě máš. Jedu poprvé. Děkuji

vvercatkoo
24. črc 2016

Ahoj holky, taky mě ty lázně čekají. Každým dnem očekávám od pojišťovny papíry. Zařizovaly jste si něco nebo jste nic neřešily?

vvercatkoo
24. črc 2016

@magicwoman Ahojky koukám, že žádost jsme podávaly stejně, už ti došly papíry z pojišťovny? Já pořád čekám

magicwoman
24. črc 2016

@vvercatkoo Ahoj, ano dostala jsem se, uz mam doma potvrzeni 🙂 nastup mam 23.8., uz se tesim 🙂 dej vedet jak si dopadla.
PS: rezervaci sis tam dala?

magicwoman
24. črc 2016

@leninac Ahoj, ja tam budu od 23.8. do 13.9., muzem jit na kafe 🙂

magicwoman
24. črc 2016

Ahoj holky, ktera budete ve Frantiskovych od 23.8 do 13.9.? Budu tam na hotelu Jesenius. Muzeme zajit na kafe a zakusek 🙂

magicwoman
24. črc 2016

@vvercatkoo jinak ohledne zarizovani, volala jsem do Frantiskovech na oddeleni rezervaci a dala jsem si rezervacku, to mi poradila moje gynekolozka. Je tam celkem ted naval, doporucuju rezervaci urcite udelat. Taky jsem volala min tyden do pojistovny, jestli uz vi jestli mi to schvalili nebo ne a rekli mi ze jo, ale ze posilat to budou v prubehu nekolika dnu me i laznim, nacez me to opravdu do par dni doslo. Ted ocekavam dopis z lazni, kde budou napsane instrukce, procedury a neschopenka.

weru11
24. črc 2016

@rubesovak máš vzkaz😊

vvercatkoo
25. črc 2016

@magicwoman no já zatím čekám na ty papíry od pojišťovny, zatím jsem nikam nevolala. Počítám, že tento týden dorazí a hned budu volat do lázní. Ty sis ten hotel vybrala nebo tihned řekli,ktery to bude. A máš nějaký nadstandard?

magicwoman
25. črc 2016

@vvercatkoo pokud zadas o komplexni uhrady od pojistovny, mas 3 mesice na to, abys ty lazne uplatnila, jinak ti to propadne. Doporucila bych ti abys necekala jestli je dostanes nebo ne, zavolej tam hned protoze maji fakt narvano a muze se stat, ze ti daji termin az za 4 mesice a to ti bude k nicemu. Kdyby ti je neschvalili tak jim akorat zavolas, ze nejedes a oni to misto uvolni pro nekoho jineho. Jinak hotel jsem si nevybrala, brala jsem nejdrivejsi volny termin. Kdybych chtela lepsi hotel, tak to nestihnu do 3 mesicu, na ty je dlouho cekacka, chce je kazdy. Fakt radsi volej a mej pripravenou rezervaci - moje doporuceni 🙂

vvercatkoo
25. črc 2016

@magicwoman aha to mi nikdo neřekl, díky. To vím, že do třech měsíců

mesrsmit1
25. črc 2016
magicwoman
26. črc 2016

@vvercatkoo kdyby me to nerekla moje gyndarka tak to taky nevim. kdybys chtela kontakt tak mi sem pisni, ale verim ze na jejich strankach ho najdes nebo ti ho sdeli, oddeleni rezervaci pres pojistovnu ;) doufam ze ti to klapne a potkame se tam 🙂

trefulka
26. črc 2016

Ahoj, pokud se některá chystáte do FL poprvé, můžu taky nabídnout slevový kupón 😎 resp. 2

vvercatkoo
26. črc 2016

@magicwoman díky, zatím se mi z lázní neozvalo na mail, co jsem jim posílala

rubesovak
27. črc 2016

@magicwoman Ahoj,ja tam budu od 7.8. do 4.9. v hotelu Radbuza 🙂

magicwoman
27. črc 2016

@vvercatkoo a nechces na pojistovnu zavolat a zeptat se jich? A rezervaci sis dala?