Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

katrin32
19. lis 2009

norisek, mám ozp, vyřídili mi to do týdne, jedu v půlce ledna do adlera

len
19. lis 2009

Já mám pocit, že oni to obvykle schválí hned, pokud dodáte všecka potřebná lejstra. Já se sice dohadovala mnoho týdnů, ale to bylo proto, že si baba na pojišťovně vymýšlela nesmysly a pak to posílala poštou na nelogická místa. Samotné schválení bylo hotové během hodiny. Ale po svých zážitcích to doporučuju průběžně kontrolovat 😉

katrin32
19. lis 2009

já si taky užila vyřizováním u lékařů, ale fakt se nedat, prostě jsem doktorce řekla, co chci, teda díky Vašim informacím a pak už to šlo lehce, praktik taky neremcal, což jsem byla teda uvidena, podala jsem to v podnělí a v pátek jsem měla v kaslíku dopis, že jedu, teď čekám co mi přijde z lázní, ale už jsem si tam razerervovala pokoj

norisek
19. lis 2009

tak prima. Taky mám OZP. Papíry mám snad v pořádku, tak uvidíme. Chtěla bych tam co nejdřív, abych mohla zase co nejdřív na 2. IVF S napsáním jsem naštěstí problém neměla. Jo a taky jsem chtěla všem tady poděkovat za vyčerpávající informace. Člověk se má od čeho "odpíchnout" 🙂

len
19. lis 2009

No od toho tady ta diskuze je, nám zase pomohli jiní 😉
Myslím, že teď to půjde hromadně na ten leden, protože přes Vánoce jsou prázdniny. A dle fotek jsou zasněžené Frantovky nádherné (zajděte si na fotovýstavu do galerie) 😵

norisek
19. lis 2009

určitě. Už se tam moc těším, protože v práci je to vyčerpávající a stresující a pokud by to aspoň trošku mohlo napomoct k cestě za miminkem...🙂 Mám nakopírované všechny důležité informace, kam co a jak, takže už to vidím, jak nebudu m ít na nic čas 😀

len
19. lis 2009

Hele, já se nudila jedinkrát, a to v týdnu, kdy přišla MS, vyškrtli mi hromadu procedur, já tam neměla parťačku... Pak jsem si řekla, tak co, začala chodit do knihovny, sama jezdit na výlety, no a nuda byla rázam pryč 🙂

norisek
19. lis 2009

tak to je dobrý, já beru HK kvůli endometrioze, takže mám pozastavený cyklus, takže MS nehrozí. Tedy mám s tím trochu problémy, že i když beru HKv kuse, tak trochu špiním ☹

len
19. lis 2009

Já myslím, že slabé špinění by nemělo nijak zvlášť vadit, ale probereš to s doktorem a třeba tomu naopak ty procedury pomůžou 🙂

norisek
19. lis 2009

Len: a ty teď po lázních plánuješ IVF nebo budete zkoušet přirozenou cestou?

len
19. lis 2009

No, zrovna dneska píchám první injekci 🙂 Jsem si to takhle záměrně naplánovala, další IVF nám bylo vřele doporučováno, tak jsem si řekla, že když už je to ten poslední hrazenej pokus, zkusím se před ním maximálně zregenerovat a zkusím ty lázně. 8.11. jsem se vrátila, 10. byla na konzultaci v CARu, no a dneska začínám...

norisek
19. lis 2009

tak moc držím pěsti. My máme první pokus za sebou, v září laparka, zjištěny myomy a entometrioza. Pozastavený cyklus, doporučeny lázně, a pak hned další pokus. Tak doufám, že jsi pořádně ohladila Frantíka 🙂

len
19. lis 2009

No jasně, ze všech stran 🙂
My měli první pokus loni v září (úspěšný, ale potrat v 8.tt), druhý letos v červnu, no a teď třetí.

katrin32
19. lis 2009

norisek, ahoj, taky chci si v lázních odpočinout a zregenerovat tělo před 2. IVF, mám taky v práci stres, tak snad mě to tam dá dohoromady, jenom se děsím, až to oznámím vedoucí a kdo za mě tu práci bude dělat, no ale ať se o to poperou, pak po lázních bych chtěla jít rovnou do 2 ivf a být v klidu

norisek, už máš vybraný hotel?

elana
19. lis 2009

Ahoj🙂

Leni, dnes začínáš? Tak hodně štěstí 😉 a dlouhou, předlooouhou neschopenku 😝

Kat, to už jedeš za chviličku. Budeš pak ode mně pozdravovat Pana Adlera, viď? Kromě hotelu, sochy a pramene, jsem tak soukromě nazývala rezavého šviháka lázeňského, který měl čtyři nohy a z nějaký rvačky utrženej kousek ucha...ano, byl to kocour 😉

Norisku, hodně štěstí se schvalováním, Len má pravdu-když se to dostane na příslušný stůl, tak už to jde ráz na ráz.

len
19. lis 2009

El, děkuju 🙂
Jinak kocourovi jsem říkala Seladon 🙂
Jo, pošlu ty fotky 🤐

elana
19. lis 2009

Jo, pošli prosímtě🙂

len
19. lis 2009

Máš je tam 🙂

elana
19. lis 2009

Dík 😉

norisek
19. lis 2009

Kat - to by bylo fajn kdyby nám to vyšlo nějak společně, že by tam měl člověk spřízněnou duši 😉 . Zatím se tady probírám informacemi od ostatních holek co se ubytování týče. Zatím mě nadchnul Pawlik-Isis a nebo ten Adler. Zatím vyčkávám, než to přijde z té pojišťovny. Myslíte, že tam po týdnu už můžu zavolat a zeptat se? Přijde mi to brzy a nechci zas moc prudit 🙂

norisek
19. lis 2009

Kat - jo a práci neřeš. Já ji pořád řešila a stejně to nikdo neocenil. Jen tu dřepím dlouho do večera a jen z toho mám stresy. TAk jsem si řekla dost a budu myslet víc na sebe. Do lázní se moc těším. Trošku útěk tady od toho blázince...

elana
19. lis 2009

No jasný, která z nás neřeší práci, kor v dnešní době...ale já si říkám, když se zadaří, tak stejně vypadnu na tři roky, tak co je proti tomu měsíc🙂

len
19. lis 2009

Já práci neřešila 😀
Protože ji nemám 😝 A je to přesně tak, člověk by obětoval první poslední a k čemu mu to je? Takže zpětně lituju každýho dne, kdy jsme se překonala a šla tam, i když mi nebylo OK.

elana
19. lis 2009

Len, upřímně, já když to napsala, tak jsem do závorky napsala "Len promine 😝 " ale pak mi to přišlo blbý, tak jsem to smázla, protože z toho fakt nemám radost...ale mohla jsem tušit, že Tvá cynická duše by to vzala😀

len
19. lis 2009

No to víš, že jo, já už měla pár měsíců na to to sežvejkat 😉

elana
19. lis 2009

Hm, to je fakt 😖 😅

zulik
19. lis 2009

Norisek, já mám taky OZP a lázně mi schválili do 10 dnů od podání. Zavolala jsem si k nim na linku ohledně lázeňšké péče a tam mi to řekli. Bydlení jsem si zamluvila předem sama, nebyl s tím problém.

elana
19. lis 2009

Já mám taky OZP a jsem maximálně spokojená, i když lázně trvaly dlouho🙂 Ale to bylo spíš roční dobou, než pojišťovnou 😝

len
19. lis 2009

No a ono pak nezáleží jen na pojišťovně, ale na tom, pod kterou pobočku konkrétně spadáte, tudíž kdo tam sedí. Pevně věřím, že třeba VZP Praha-západ bude jiné než VZP Praha-východ 😉

elana
19. lis 2009

Len, v případech jako jsi Ty, záleží zřejmě i na barvě vlasů a velikosti bot 😎