Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

ajka222
6. zář 2010

@elana No nevím jestli pojišťovna přitvrdila, ale spíše si myslím, že je to výmysl obvodní. Jsem s ní teď v křížku. Nechce mi dát 4hodinovou vycházku v kuse, mám jen dvě hodiny v kuse dopoledne a dvě odpoledne. Vím, že si říkáte co chci, když se "flákám" doma. Holky ale to je síla, takhle funguji už 6 měsíc, člověk nemůže ani nikam na návštěvu, otočit se do bazénu abych noze a zádům doprála rehabilitaci. Prostě ne a ne nenapíše mi to, ale hlavně že mi napsala do žádanky na lázně, že jsem v psychické mírné tenzi....no bodejď bych nebyla když 5 měsíců jsem zavřená doma. A to bohužel jen kvůli tomu, že nikdo není nic schopen udělat, rozhodnout. Už 3 měsíce zpětně řvu co je za problém a že chci na Magnetic.rezonanci....no nic, řvu jak do dubu. Ale hurá světe div se po 3měsících jsem si to konečně vyřvala.Minulý pátek jsem vyšetření absolvovala, ale zase teď vám nikdo neodpovídá jak to dopadlo. To člověk může volat, psát sms a prostě nic. Takže zítra si jdu na 5hodin sednout do Motole než na mne příjde řada....takže tak.

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

Aha a asi by neměl být moc starý,že?No bude si na něj muset potom zajít.

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Kdybych byla v normálním prac. poměru tak určo bych to dopředu dala vědět....přeci jenom aby ses pak v klidu mohla vrátit. Pravdou ale je, že pokud by se zaměstnavatel cukal, tak tě pustit musí...je to jako nemocnice. U ě je to trochu jiné...

len
6. zář 2010

@elana jasně, ale v tom případě by jim konstatování normospermie mělo stačit, ne? 😉

@b.e.r.u.s.k.a jasně, je to prostě slušnost a máte-li dobré vztahy, je blbost si je kazit. Ale opravdu kdyby přišlo na věc a dělali by problémy, tak prostě všecko možný můžou zrušit, ale s lázněma by nehli, i kdyby všecky kolegyně do jedný ze dne na den odešly.

elana
6. zář 2010

Ajko, to je drsný...jo, když se tahle mašinérie rozjede a rozhodne, že bude prudit, tak to obvykle stojí za to...ale zas když se to vydrží, tak to potom taky je fajn...tak se drž 😉 a nechť Ti v dáli na cestu svítí Frantík😀

Len to víš že mělo, mně to neříkej😀...Ty jsi vůbec natrefila na nějaký velký ouřady🙂

len
6. zář 2010

@ajka222 já ti rozumím, já loni taky tvrdla na PN měsíce a i když jsem měla vycházky 13-20, což je luxus, stejně jsem z toho po dvou měsících málem vykvetla, je to na palici 😝

Jinak já si zašla do CARu a poprosila o opis spermia - vzhledem k tomu, že bylo vždy OK, tak prostě to poslední opsali, napsali dnešní datum a bylo to, z toho se nestřílelo 😒

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 tedy není co závidět,tak ti moc přeji aby ty lázně vyšli a ty si hezky odpočnula a nabrala síly.Holky já vám závidím,že se tam potkáte,já nejspíš pojedu sama samotinká ☹

len
6. zář 2010

@elana jo, dneska jsem byla v práci za ty ouřady chválená jak za nějakej hrdinskej čin, ale já si přitom pořád říkala - když jsi zvládla přesvědčit VZP, aby tě poslali do lázní, zvládneš tohle levou zadní 😀

ajka222
6. zář 2010

@len Děkuji za pochopení 🙂 , poslední dobou mám pocit že všichni koukaj, co proboha chci. Proto jsem včera psala, že jsem úplně unešená, že ve Frantíkách budu mít procedury jen sobota dopo a pak volno.....pro mě úplné zbožné přání a přítel jak byl nadšen, neumíte si přestavit 🙂

elana
6. zář 2010

Len, to je fakt😀 přemohla jsi mocnou hydru, tak abys nezvládla nějaký malý ouřádky 😎

Beruš, nesmutni, určitě se tu do tý doby ještě někdo vyklube 😉 a kdyby náhodou ne, tak si najdeš známé tam, potkáváš se pořád se stejnýma lidma na těch samých chodbách🙂

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Neboj když tak na tebe počkám, já stejně s nohou nemám kam spěchat, léčbu mám bohužel dlouho dobou, pokud nebude nakonec ještě operace (to by byla v tomto roce už druhá ☹ ☹ ). POkud jsem dobře viděla, tak mohu jet na lázně do 3měsíců od schválení, samo bych ráda co nejdříve dokud je hezky,ale pokud bude rozdíl půl měsíce, tak na tebe ráda počkám. Ale co já vím, třeba budeš mít je chválené dřív než já, nebo vůbec nepojedu ☹

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 to by bylo super,ale ty určitě pojedeš za chvíli,potřebuješ to,budu ti držet pěstičky,aby to klaplo.
@elana no já doufám,že se tu někdo ukáže a pojede se mnou,já se totiž špatně seznamuji,nejsem moc upovídaná,takže ze mně bude samotář 😒

ajka222
6. zář 2010

@elana Elan ještě me napadlo nevíš zda v Dr. Adler u tebe Radbuza u II.kategorie pokojů je na pokoji TV???Díky

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Moc děkuji za povzbuzení, za pěstičky 🙂 . Nestrachuj se dopředu, nějak to potom pořešíme....je třeba aby jsi ale začala kolem toho zařizovat (promiň, že to tak píši...ale nevím co všechno si vybalí na tebe...co všechno budou potřebovat ke schválení). Moc ráda budu když pojedeme spolu 🙂 , navíc Olomoučáky mám ráda...... 😀 .Neboj dopadne to dobře

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

Jináč jsem ráda,že vím o tom,že nebudu potřebovat plavky,manžel zrovna včera říkal,že musíme jít pár nakoupit,abych měla co měnit,když budou mokré a v čem se tam tak chodí na procedury,když ne v županech?Asi bych to tu někde našla napsané,ale jsem lenoch to všechno louskat.

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 jsi hodná a odkud jsi ty?Jináč se jdu příští týden domluvit s obvoďačkou a uvidím co mi řekne ona,když tak začnu vyřizovat

elana
6. zář 2010

Ajko, TV tam je a je tam i dost kanálů (víc než jsme v tý době měli doma my🙂) Ale teď koukám že se ptáš na II. kategorii pokojů, myslíš jako dvoulůžák? Tam je, to jsem měla já. Jinak ani na Radbuze nejsou žádný se sociálem na chodbě (což chápu jako II.kat.).

holky, určitě se potkáte, Beruško, já jsem taky docela neseznamovací, ale víš, ono Ti to nedá...prostě když se v jeden den stíháš na všech procedurách s někým v závěsu a druhý den taky...tak Ti to nedá se na něj neusmát a něco neprohodit a když si sednete-šup a máš "kamarádku"🙂 A jinak pokud si dáte dvoulůžáky, tak oni se snaží dávat dohromady podobný věk a podobné indikace. Jasně, nemusíte si sednout (já byla s holkou o rok mladší a s neplodností bojovala dýl než já a spolu jsme fakt nevycházely, neměla jsem si s ní o čem povídat 😒 ), ale spíš se to povede.

procedury probíhají tak, že se svlečeš, vlezeš do lázně, pak vylezeš, hned Tě balí do prostěradla, uléháš na lehátko a po odpočinku se oblečeš🙂 župan není potřeba, fakt ho holky netahejte, je to naprostý zbytečný zabírák místa

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Beruš, ptala jsem se dneska na to Elan, je to popsané na straně 66 a procedury na straně 10

len
6. zář 2010

El určitě TV na pokoji měla, viděla jsem ji na vlastní oči, akorát ji pořád okupovala její spolubydlící 😀

elana
6. zář 2010

@len HAHAHA 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 díky kouknu na ty stránky

ajka222
6. zář 2010

@elana Jo jo myslím dvoulůžák II.kategorie. Upřesním si to ale potom telefonicky s hotelem...takže mne napadá, že se opět zbytečně ptám....moc promiň

elana
6. zář 2010

@ajka222 nemám co promíjet, fakt mi to nevadí. Taky bych byla ráda, mít se koho zeptat, ono to hledání je o ničem🙂 číst můžeš, až tu nikdo nebude, když tu jsme, tak se kliďánko ptej 😉

ajka222
6. zář 2010

@len No jo no i to se někdy stává... 😀 😀 😀

ajka222
6. zář 2010

@elana To je pech, když si spolubydlící nesednou. Což se divím, když jste byly věkově stejně a stejně indikace

ajka222
6. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a Pocházím z Moravy, z Opavy,ale už 5let žiji v Praze

len
6. zář 2010

Akorát tam byl rozdíl několika stupňů vzdělání 😒
Ale většina holek si tu spolubydlící nemohla vynachválit, i když já teda nedala dopustit na svůj jednolůžák 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. zář 2010

@ajka222 aha,tak to máš do lázní kousek,no když tak tě potom vyzvednu a pojedeme spolu 🙂

elana
6. zář 2010

Ajko, ono to bylo složitý...byla to hodná holčina, o tom žádná, ale taková strašně jednoduchá a navíc pořád povídala, já jsem zvyklá být trošku ve svým světě, číst si, přemýšlet o blbinách🙂 a ona do mně furt hučela nějaký ptákoviny, v noci chtěla mít puštěnou TV nonstop-to jsem nedávala vůbec, domluvily jsme se na kompromisu 2h časovač a hotovo atd.. Šla mi prostě na nervy...a to nejsem žádný misantrop, Len potvrdí🙂, s tou jsme se toho nachodily a napovídaly habakuk.

ale třeba Saralinda, která byla tuším na jaře, tak si spolubydlící nemohla vynachválit a staly se z nich fakt kamarádky

ajka222
6. zář 2010

@len Aha tak v tom byl zakopaný pes 😀 😀 😀 , rozumím....no jednolůžák nechci...ty jo samoty mám pokrk 😝