Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

tonda14
1. lis 2011

sem - tak to nééééééééééé musím vydržet do 20 .listopadu

pupidu
1. lis 2011

Ahoj holky, jak je to s těma lázněma? Musím si o ně říct přímo gynekologovi nebo to jde zařídit i jinak? Jsem teď necelý měsíc po laparo a i když se mi moc nechce někam jezdit, tak si říkám, že by to mohlo zvýšit šance...Jak jste to měly vy?

gabra29
1. lis 2011

@sem tak to je dobrý, uvažuji o Belvederu taky. Dneska tam zkusím zavolat a zjistit co a jak a zkusím přeběžně zarezervovat pokoj a uvidíme, doufám, že to schválení proběhne rychle a ještě tak v půlce listopadu odjedu abych se stihla do Vánoc vrátit zpátky 🙂

gabra29
1. lis 2011

@pupidu já mám doporučení od gynekoložky, ale budu muset s tím jít k obvoďačce a pak na pojišťovnu, ale holky psaly, že můžeš jít rovnou k obvoďákovi a nemusíš přes gynekoložku.
Já za sebe si taky říkám, že by lázně mohly pomoct tak uvidíme 🙂 je pravda, že já jsem po laparoskopii mimoděložního těhot. 3 měsíce tak nevím jak brzo se po normální laparoskopii může vyrazit, ale to ti určitě doktorka řekne.

gammaray
1. lis 2011

@sem zdravím naši lázenačku 😉 😉 jaké jsou zatím dojmy???je to vše podle představ ?pa...

lenka_o
3. lis 2011

Ahoj holky, tak jak se vám v lázních líbí? Nezajdeme zítra večer někam posedět a zatancovat si?

@gabra29 : Já bydlím v Isis (dependence Pawliku) a spokojenost. Jídlo super, pokoj ralativně velký (máme ale dvojlůžák), aquaforum přímo v baráku a zdarma. Jen koupelnu jsem si představovala hezčí. Určitě si ale nejdřív zavolej ,protože tu někdo říkal, že většina lázeňských domů je od prosince do konce ledna zavřená.

gabra29
4. lis 2011

@lenka_o díky za informaci. Už jsem si zjišťovala Belveder, ten má od 4.12. zavřeno, tak akorát Savoy a spol. mají snad až do 18.12. otevřeno. Teď čekám akorát na schválení od pojišťovny tak uvidíme, jestli to ještě stihnu do Vánoc nebo až v novém roce. Já si předbězně vybrala Savoy, tak uvidíme. Tak si krásně užívejte.
Ještě jeden můj dotaz, dělají se nějaké vstupní prohlídky ve formě odběrů krve atd.?

sem
4. lis 2011

@gabra29 vem si určitě depandaci Royal!!!!!!!! Není tam recepce a máme klíč od baráku! Holky co bydlí v hlavních budovách kde je recepce se musejí domluvit když se chtějí vrátit v nočních hodinách a blbě na ně koukají, vždy jim řeknou max. do 23.00 hod a my máme klíč, žádnou recepci a můžeme se vrátit kdy chceme a nikomu se nevzpovídáváme!!!!!

@gammaray Ahoooooj zatím super, užíváme si to a chodíme odpoledne na tůry, kávičky v Ilusion, solárko, Aquaforum a večer do Gruzie na tanečky - fakt bomba!!!!!!!

lenka_o
4. lis 2011

My máme sice recepci,ale nikdo nás neomezuje v tom,do kdy se máme vrátit. A ani nikdo blbě nekouká. Dokonce taktně skloní hlavu a dělají ,že nic nevidí, když se někdo vede společnost 😀
@sem : A nejdete někam dneska večer? Bych se k vám vetřela 😀

gabra29
4. lis 2011

@sem bohužel to asi bude stejné jako Belveder, že budou mít otevřeno pouze do 4.12.2011 uvidíme podle toho jak to dopadne s pojišťovnou, kdy to schválí abych vyrazila. Je mi to celkem jedno jestli tam bude recepce nebo ne, nepředpokládám, že se budu vracet ve 2 ráno 🙂

lenka_o
4. lis 2011

@gabra29 : Aby ses nedivila 😀 Pokud patří Royal pod belveder,tak bude mít taky zavřeno. V Pawliku se bude rekonstruovat jídelna, takže by měl být od 5.12. na 14 dní taky zavřený.

gammaray
4. lis 2011

@sem sem ti to říkala,že to tam je super,uvidíš,že se ti bude jen těžce odjíždět domů 😀 😀 a to,že máš klíč a nemusíš se nikomu zpovídat je taky velké plus...já musela na recepci dávat úplatky,jinak bych se vracela na pokoj oknem v přízemí 😀 😀 udělejte si výlet na Seberk,či jak se to píše, a do Soosu,taky paráda.příjemný pobyt.

gabra29
4. lis 2011

@lenka_o hele všechno je možný 🙂 no právě proto to asi padne na Savoy, protože skoro všichni ostatní budou mít zavřeno. A co procedury dobrý?

berkana
4. lis 2011

@gabra29 vstupní prohlídka je běžná, že si popovídáte, dr tě prohlédne jako při gyn. prohlídce a pak mě koukala ještě na stavbu kostry a to bylo vše. Žádná krev se nebere 🙂

tonda14
4. lis 2011

@gabra29 tak holka to si tady asi myslel každej🙂)))))))))

lenka_o
4. lis 2011

@gabra29 Mně krev brali. Byla jsem předtím nemocná, tak chtěli vědět,jestli je vše o.k. a můžu absolvovat procedury. Rutinně se to asi nedělá 😉
Procedury se mi líbily. Jen gynekologický plyn je nuda a občas smrdí 😀

gammaray
5. lis 2011

@berkana ahoj zlatko,tak co...a co hlava,myslím teda,už se ta migréna nevrací...vše ok?držím palce 😉

ahojkyholky
5. lis 2011

@berkana jak to vypadá,můžem potichoučku blahopřát?

gabra29
5. lis 2011

@lenka_o aha tak to jo. Mě totiž naše obvoďačka říkala, že prý krev a moč si tam dělají, tak nevím, asi o tom ví kulec 🙂 Tak to je dobrý, já jsem na to hrozně zvědavá jak to bude probíhat a už se mooooc těším na ten relax, žádný práce, pohoda, žádné vaření, prostě veget. Teď jenom čekám až to schválí a dají mi vědět kdy můžu vyrazit a vyrazim.

berkana
5. lis 2011

@gammaray ahoj,hlava pres tyden dobry ale dneska se ozyva,ze by chtela zase zlobit.
@ahojkyholky ☹ v po byl test negativni a ve ct sem ho pokazila a prislo spineni a dnes ms. mam si udelat jeste test v po i kdyz budu mit ms,ale myslim ze se nic nezmeni☹

ahojkyholky
6. lis 2011

@berkana jé tak to je mi líto,ža ani tobě lázně nepomohly,jasně,optimistou můžeš být,když se zavádí více embryí,ale z mých zkušeností vím,že šance je mrňavá,ale zázraky se dějí.Drž se .

gammaray
6. lis 2011

@berkana ☹ ☹ ☹
@ahojkyholky ahoj....zázraky se dějí,jen jim musíme někdy trochu pomoct a neustále věřit 😉

ahojkyholky
6. lis 2011

@gammaray nic jiného nám nezbývá než doufat a věřit.

berkana
6. lis 2011

@ahojkyholky @gammaray holky díky, no jo, nedá se nic dělat ☹ Je pravda, že šance je malá, ale zázraky se dějí, tak snad se povede 🙂

@ahojkyholky tak jsem si řikala, že pudu příští rok zase na laparku, aby mi odstranili zase tu endometriozu a přemýšlela jsem, že možná když na tom budem dobře, tak bych zkusila ty lázně, pokuď to nezkrouhnou i ty gynekologické, jako všechny ostatní. Tak uvidím, zase si odpočinout 🙂) Přinejhorším si udělám v létě nějaký prodloužený víkend relaxační 😀 Jinak ms dorazila v pěkné parádě ☹ a já jsem se těšila, že bych od ní mohla mít pokoj 😀

ahojkyholky
6. lis 2011

@berkana už jsi to tu psala,ale nejsem si jistá to bylo vaše třetí ivf?Mrazáčci nejsou?Zrovna dnes jsem říkala,že příští rok si udělám výlet do Frantovek,zavzpomínat,nevím,zda bych dala znovu celý měsíc,když se úspěch nedostavil.

berkana
7. lis 2011

@ahojkyholky ahoj, jj, to bylo třetí, ale mám ještě jeden pokus, jelikož první se nekonal, se stopl před punkcí. No já uvidím, jestli celoměsíční, nebo kratší 🙂 tak se tam třeba potkáme 🙂 JJ, bylo tam hezky🙂

sem
10. lis 2011

@gabra29 no oni blbě čumí i když se vracíš ve 22.00 hod a víc 😒 a když se jde posedět do Gruzie tak tam jsme třeba do 23.00 hod a to už musíš zvonit na recepci a pomalu se omlouvat, že jdeš pozdě!

sem
10. lis 2011

@gammaray jjjj na Zeebergu už jsme byly a chystáme se na SOOS, Bismarkovu rozhlednu, Hoheberg atd.... No snad to uteče, už se mi začíná stýskat! Jinak na procedurách v Luisiných lázních jsou fakt DĚSNĚ NEPŘÍJMENÝ ŽENSKÝ!!!! Hrůza, pořád nadávají a nic jim není po dobru!

sem
10. lis 2011

@lenka_o no kde bydlíš!!!! Tady nás hlídají jak psy! A návštěvy na pokoj - hrůza! Jsem tu měla manžela a už když šel jen přes den se mnou na pokoj tak správce koukal vražedně! Když nás budeš chtít najít tak jsme na Belvederu - depandace royal -naproti Gruzii!!

gabra29
10. lis 2011

@sem tak to je teda dobrý 🙂 jsem na to zvědavá, pořád čekám až mi přijde rozhodnutí od pojišťovny je to zatím týden a kus a paní na pojišťovně mi říkala, že mi to přijde poštou tak čekám. Ráda bych už odejla abych to stihla ještě do Vánoc, ale nevím nevím jestli to rozhodnutí bude tak rychlé ☹ prý mají na to ze zákona měsíc tak uvidíme.