Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

ladus77
17. bře 2010

Ahoj holky, dekuju za tipy, ja nakonec napsala mail, hned mi pani odpovedela, ze muj zamluveny termin od 4.4. do 2.5. plati a ze to klidne muzu oznamit zamestnavateli. A ten to vzal docela dobre 🙂 to jsem rada.
Takze papir je nekde na ceste, no, snad nedojde za po laznich, Len 😀 😀 😀 ty mas vzdycky neco specialniho!!! Jake papiry a doklady je vlastne treba do lazni vzit? Krome obcanky a karticky zdr. pojistovny?

zulik
17. bře 2010

Ladus, bankomatní kartu 😀

terinda
20. bře 2010

Ahoj holky, měly jste některá s sebou kolo? 😉

ladus77
20. bře 2010

Ahoj Ter, ja si ho teda planuju vzit. Uz jsem se v Pawliku ptala, maji u recepce mistnost na kola, pry zdarma 😀 A pani v recepci rikala, at si ho urcite vezmu, ze nebudu litovat. A nekdo tu uz psal ze v okoli jsou krasne rovne cesty 🙂 No, kdybych ho nepouzila, tak se jenom na konci pobytu zas odveze, ale snad ne...i to pocasi se doufam umoudri a bude krasne. Ja jedu 4.4., ty jeste driv ne?
Na druhou stranu se tam kola i pujcuji, ale nevim za kolik a jaka je to kvalita.
Tak treba spolu udelame nejaky vylet 😀 😀

terinda
20. bře 2010

Ahoj Ladu, díky za odpověď. Teď jsi mě nahlodala si ho vzít taky 😀 Jen se ještě zeptám, jestli v Goethe ho jde taky uskladnit.
Jedu v úterý 😉 , tak snad to tam celé neproprší 😀

bubanek
20. bře 2010

Ahoj holky,

tak jsem taky jedna z Vas ,kdo se chysta do lazni...odjizdim 19.4-17.5. do Františkových...můžete mi napsat,která tam budete taky v tomto termínu?..že bychom se kontaktovaly..preci jen se mi tam nechce travit měsic samotný..i kdyz sem tam nejaka navsteva prijede...ja mam potvrzenou endometriozu, 30 let,nemuzu otehotnet - na umely zatim i z dalsich zdravotnich duvodu nechci jit,snazime se rok...budu ubytovana v hotelu Savoy - bylo uplne plno v tomhle terminu a ja si chtela radsi priplatit nadstandart a hezci pokoj /jednoluzak... dikessss Evik...

saralinda
20. bře 2010

Terinda, pokud budeš chtít, tak napiš IP a můžeme se sejít.
S Tulikem jsme se sešly hnedka v den jejího příjezdu a moc jsme si padly do oka a chodíme spoječně an procházky, na kafíčko,.... a dneska jsme v muzeu i ohmataly originálního Františka 😀
Holky koukám, že v dubnu vás tu bude hodně a to je moc dobře.

saralinda
20. bře 2010

Jinak ještě jeden typ - vedle Císařských lázní je malá a moc příjemná saunička. Je dobré se tam předem nahlásit (vejde se tam max tuším 9 lidí). Stojí 100Kč na 1,5 hodiny a chladit se tam budete v bazánku, kam neustále přitýká pramen Adler. Fakt pohodička. Pro ženy je otevřená každé úterý a pátek odpoledne. A nevěřte slečně v infocentru, že tato sauna už nefunguje, že je k dispozici jen ta v Aquaforu (tam stojí tuším 240 Kč, takže docela rozdíl a navíc se tam chladíte v obyč vodě).

alena36
21. bře 2010

Ahoj, já odjíždím do Františkových lázní 3.4.2010 - hotel Pawlik - Isis. Jede některá v tomto termínu?

steffi13
21. bře 2010

ahojky holky,koukám že tu přibilo hodně vás,který jedou v dubnu... 😉 tak doufám,že mi to vyjde abych tam někoho z Vás zastihla to by bylo dobrý...já čekám na verdikt potvrzení od pojišťovny už je to týden a je vodět že začátkem jara tam bude pěkně plno takže to bude mé potvrzení trvat to čekání je hrůza 😕
sari-tak jak se vede koukám máš to tam už pěkně zmáknutý 😉

alena36
21. bře 2010

já si s sebou pro jistotu vemu i papíry z CARU, aby viděli, co vše jsem prodělala.

alena36
21. bře 2010

to ladus77: tak to jedem skoro spolu, ve kterém jseš hotelu?

lenitka
22. bře 2010

ahoj holky já jedu 11.4., tak vidím že nás tam bude docela dost, tak snad se tam všechny sejdeme 🙂

saralinda
22. bře 2010

Holky, tak to je super, že vás tu bude tolik. To budou úplně Koníkovy Lázně 😀 Vyměnte si kontakty a sejděte se. Stojí to za to a být tu měsíc sím le hloupost.

steffi13
22. bře 2010

Ahojky holky,tak dneska mi přišel dopis z Ozp a to mi schválily takže huráá a píšou mi že do 9.5. mi nejpozději musí poslat z lázní nějaký termín tak teďka budu čekat..od pojišťovny to trvalo přesně 10dní jak řikala El 😉
tak teďka čekat jaký termín mi nabídnou lázně..to bych se chtěla trefit na duben ,když Vás tam jede taková garda 😝

steffi13
22. bře 2010

a vlastně Teri ty si řikala těch 10dní tak odpusť že jsem myslela,že El 😉

saralinda
22. bře 2010

Steffi, nebo si tam zavolej hnedka a domluv si termín sama. Takto budeš čekat na dopis a když to nebude termín nebo ubytko vyhovovat, tak tam budeš stejně volat. A když tam zavoláš hnedka, tak se s nima pěkne domluvíš a oni ti řeknou, co ti kdy můžou nabídnout a jaké jsou doplatky a i jaký pokoj za ně dostaneš (jestli větší, menší, starý nábytek, WC na pokoji a tak). Jous tam velmi ochotní. Telefon najdeš na www stránkách.

ladus77
22. bře 2010

Ahoj Steffi, ja mam taky OZP, mne to trvalo taky 10dni. Ale do toho pocitam jeste Ceskou postu 😀 😀
Ta nase pojistovna se teda prohne 😀

ladus77
22. bře 2010

Ahoj Ali, tak to tam fakt budes o den driv nez ja. My uz jsme domluvene tady s Lenitkou a obe se moc tesime, bude nas tam teda fakt hodne 🙂 Jo a ja jedu taky do hotelu Pawlik-Isis ale az 4.4. (rikali mi ze nastupy jsou vzdy v nedeli) nejak kvuli proceduram, ale na velikonocni pondeli je pry stejne volno, bude svatek. Tak se ozvi do IP a treba pak domluvime MEGA MODRY KUN SRAZ 😀 😀 😀
Jinak co mam prehled, tak v dubnu tam budou - Tulik, Lenitka, Terinda, Alena 36 a ja - Ladus. Kdo se jeste prida??? 😀

ladus77
22. bře 2010

A jeste Bubanek jede...
Steffi, gratuluju ke schvaleni a taky bych byla pro to si tam zavolat. Budes mit vsechno presne tak jak chces a termin si taky muzes vybrat podle sveho.
Dnes uz bylo krasne jaro, tak doufam ze i ve Frantiskach taji ledy, snehy 😎 🙂

steffi13
22. bře 2010

Ahojky holky 🙂 ,
tak já tam zítra zkusim zavolat dám na Vás 😉
Ladus-tak jak pěkně píšeš přehlad kdo v dubnu jede ,když ti to pak pěkně jde tak by si mohla napsat kdo kam do jaký má ubytování aby to bylo přesný 😀 😝 nebuzeruji moooc 😎 a jinak děkuji za podporu teď pokračuji do dalšího kola zítra zavolat 😀 to musim projed všechny ubytování..zítra dám zprávičku jak jsem pořídila tak pěkně dobrou noc 🙂 to jaro dneska na mě dejchlo tak příjemně,že jsem pěkně nabitá..
Sari-a co ty jak se tam ved, je mi jasný krásně viď 😎

steffi13
22. bře 2010

teda já to napsala nějak zmateně ale vy si stim poradíte 😝

steffi13
22. bře 2010

to je to jaro dejchlo na mě moc 😉

lenitka
23. bře 2010

Ahoj holky, teď trochu vlezu Ladus do zelí a hodím sem ten přehled koníkářek:

Terinda Goethe 23.3.
Alena Pawlik-Isis 3.4.
Ladus Pawlik-Isis 4.4. - 2.5.
Lenitka Luna 11.4. - 9.5.
Bubanek Savoy 19.4. - 17.5.
Steffi

Snad je to dobře, kdyžtak to každá doplňte, ať máme přehled.

anastasy
23. bře 2010

Ahok holky,
lázně mi dopadly 😀 mám nabídku už ted na 11.4 (jsem na neschopence tak aby se to využilo..) do dependance RADBUZA ***
je to dobrý typ? co myslíte?
1 lůžkový pokoj, 1.kategorie, víc nevím
je to dilema, jo a doplatek za 1 lůžkový je 160 denně..

elana
23. bře 2010

Anastasy, určitě je to dobrý tip, ber všema deseti. Radbuza je fajn.

anastasy
23. bře 2010

Elenko, moc ti děkuji za odpověď!! Já tápu, je to rychlý a nechci udělat hloupost proto se ptám kdo máte zkušenost. Já se snažila hledat info zpětně v diskusi ale musela jsem volat té paní aby mi popř udělala retervaci a pak jsem si nebyla jistá. Neviděla jsem ani foto apod. na netu jsem o tom ubytování moc nenašla.
Elenko možná jsi to už někde psala, ale pokud se tě mohu zeptat, ty jsi tam byla? ptala jsme se na manžela prý nelze přistýlka ale prý by nám mohli pronajmout dvoulůžák když by přijel.
musíme taky ty děti někde (a někdy) zkoušet, nééé 😀
taky mne zaujal ten Pawlik, ale asi se tam dost doplácí? holčiny Alenko a Laduš kolik doplácíte za jednolůžák?
Bubánku taky mi můžeš říci kolik ty za Savoy?

Díky holky, už se musím rozhodnout tak plaším!!!
Ale zase chci jet brzy tak se nechci moc rozcapovat, ale taky bych ráda aby se mi tamlíbilo, ještě jsem nikdy v lázních nebyla... 😅
ale jinak jsme dost zcestovalá 😀

elana
23. bře 2010

Anastasy, já jsem tam byla v říjnu. Ale na dvoulůžáku. Manžela jsem tam propašovala na drzáka, spolubydlící odjela k rodičům (to se taky nesmí, opustit lázně v době pracovní neschopnosti 😅 ), díky tomu, že tam není recepce (ale jen nad vchodem kamera), tak to nebyl problém, Radbuza je stejně jako ostatní lázeňské domy smíšená, tak jsem mu hodila klíč.

Ale s těma dětma opatrně, během léčby v lázních by se sexovat naostro nemělo, aby bahno a voda mohly vklidu působit a spermie je tam nerušily 😉

Rozhodni se jak chceš, ale pokud máš v Radbuze jednolůžák, tak já bych ho brala (i po tom, co jsem chodila za Len na Pawlik-Isis). Je to tam krásnější v tom hotelu, takový nóbl...ale na rovinu, pokoj krcálek a vybavení do jednoho stejný jak na Radbuze, podle mě to za ty peníze nestojí 😝 Leda jsi vodomil a oceníš volný přístup do Aquafóra, to je pak o něčem jiným-tak zvaž (asi víceméně jen) tohle.

terinda
23. bře 2010

Ha 😲 , to jsem nevěděla, že se lázně nesmějí opouštět 😕
Načapal někdo někdy vašeho chlapa v hotelu? Co by se stalo? 😅

elana
23. bře 2010

Teri, nesměj, páč seš vedená jakože v PN a to máš dřepět v místě, který udáš🙂 Vlastně TO je pravý důvod, za který se pojišťovna schovává, když by někomu chtěla dělat zle, že odjel z lázní třeba o pár dní dřív (nebo i o jeden).

Já myslím že 80% lázniček tam chlapy pašuje 😉 nevím, raději jsem se na to nikoho neptala, abych nevzbudila podezření 😅 ale osobně se domnívám, že se s tím tiše počítá a se zavřenýma očima se to toleruje, jinak by musely asi chodit o víkendech poněkud nedůstojný kontroly. A co by se stalo...asi kdyby se někdo hodně blbě vyspal, tak bych řekla že mají nárok Tě z LD vykopnout pro porušení ubytovacího řádu 😕