Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

steffi13
25. bře 2010

ahojky holky,
tak změna měla bych být teda ubytovaná komplex Metropol 11.4-9.5 prý je 50 metrů od hotelu Savoy ,že to patří k sobě..teda to jsou mi změny ale dovolat se přímo tam je teda závod na dlouhou trať..ale co mi řekli na recepci teď,že mám prý dvoulůžák s nějakou dámou 33let,že tak nějak věkově davaji k sobě a pokud chci jednolůžko tak mám zítra volat jo a řikala jsem jí,že jsem po operaci gyn.a IVF tak jestli to je vše v budově tak mi řikala,že budu chodit někam jinam,když bude hezky tak je mi to jedno někam přecházet..tak já vůbec nevim jestli riskovat a nebo radši zítra zavolat a přehodit si na jednolůžko já jsem s toho pafff...co myslíte holčičky vy máte všichni jednolůžák,co... 😉 😝
lenitko-do IP kontakt pošlu ,takže mám udělat takový životopis tak to se ti tam ani nevejde co vše napíšu 😀 ju 😎 budu se snažit to zkrátit 😝 😅
Bubánku-tobě to řekli taky tak? 🙂 ikdyž ty si v Savoy

lenitka
25. bře 2010

Ahoj Steffii,
tak stačí spíš asi jen jméno a kontakty na sebe, zbytek přece proberem až na místě u kafíčka, tam na to budeme mít spoustu času. Ale holky jak chcete, záleží to jen na Vás co mi pošlete.
A s tím ubytováním ti asi moc neporadím, sama jsem už tady psala jak si mě přehazovali jak horkej brambor a to vše bez mýho vědomí. A jinak osobně jsem pro jednolůžko, já mám ráda svůj klid. 🙂, ale třeba Bubánek ti poradí o Savoy víc.

saralinda
25. bře 2010

Steffi, já mám dvoulůžák a jsem spokojená. Spolubydla je super. A většinou trávíme odpoledne (procházky, kafíčko, výlet) i večery (koncerty, kino) spolu. Takže určitě je to risk, že člověk natrefí na někoho, s kým si třeba nesedne, ale já si to nemůžu vynachválit. A obecně tady vidím mnoho holek pohybovat se ve dvojicích - bydlí spolu, rozumí si, tráví spolu volno.
To, že budeš chodit na procedury i mimo hotel - to je tu normální žádný hotel nemá vše pod jednou střechou. Mají většinu procedur na pohybové ústrojí,a le s gyndou se dochází. Hodně pod 1 střechou toho mají i pro gyndu v Pawliku, ale zbytek ne. A popravdě - teď když je krásně, tak jsem ráda, že jsem venku a nevadilo mi to ani když bylo mínus deset. Tak třeba jsem trochu poradila.

steffi13
25. bře 2010

lenitko,tak to ti pošlu na Ip hnedka..jinak já jsem volala na info centrum tak ta řikala,že během dne mi zavolaji nahlásila jsem jí jednolůžák..tak uvidíme.. 😉

steffi13
25. bře 2010

Saralindo-děkuji za info 😉 hodná..já to ale radši riskovat nebudu jsem ukrafaná tak si tam někoho vyhlídnu 😀 a lapim 😝 hlavně tam budou holky odsud tak si budeme dávat rande hned jak to půjde,že holčiny 😎
tak pěkně užívej ty si tam vlastně do kdy?

saralinda
25. bře 2010

Jo, v dubnu Vás tu bude opravdu hodně. Na březen jsme tady na koníku nikoho nenašla, tak jsme öpravdu ráda za dvoulůžák s dobrou spolubydlou. Až v půli března tu břibyla koníkářka Tuli, se kterou jsme si hnedka padly do oka a chodíme spoječně na procházky, výlety, na kafíčko a mooooc dobře se nhám spolu povídá.

steffi13
25. bře 2010

Tak holky změna volala mi pani,že má volný jednolůžák v hotelu Pawlik-Isis datum zůstává 11.4-9.5. tak jedu tam ,že zvací dopis mi samozřejmě přišel dneska na Savoy-Metropol tak pani řikám jestli to nevadí ta řekla,že to zařídí,že mi pošlou nový z Isisu ..jsem jim tam trochu začachrovala to abych se tam pak plazila po špičkách 😉 😎

anastasy
25. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Steffi to jsou změny!!Oni to pořád přehazují, jakse to hodí..
Ale já mám taky změnu, jsem si tam volala sama a pojedu už dřív, 7.4, nakonec manžel mi chce dopřát tak jsme vybrali 3 Lilie, Savoy už byl na 11.4 plný..a tak jsem to vzala.
Takže pro mne čím dřív tím líp..abych stíhala salší procesy až se vrátím...
mne už taky přišel zvací dopis dneska do Radbuzy...ale asi je to tam běžný ty změny,doufám, žeuž to bude beze změn 😉
ještě napíšu, blbne mi noťas, nechce se dobíjet 😠

alena36
25. bře 2010

Kontakt na mě alena.prazakova@gmail.com, lázně 3.4. - 1.5. Pawlik Isis

anastasy
25. bře 2010

Ahoj holky,

tak zjištuji, že nemám co na sebe 😅 no myslím hlavně to sporotvní...vy coi jste už zkušený lázeňačky, kolik tepláků budu asi potřebovat? a sportovní boty jakého typu, něco jako jarmilky 😀
nebo spíše tenisky...

terinda
25. bře 2010

Záleží na tom, jak moc chceš sportovat 😀
Na Mojžu boty nepotřebuješ, jinak asi tenisky na ven - na kolo 😉
A tepláky, třeba dvoje 😉
Ale já jsem teprve lázeňačka začátečnice 🙂

saralinda
25. bře 2010

Anastasy - na scičení ti stačí 1 tepláky. Pokud jsem zvyklá nosit tepláky i doma, tak si vem klidně dvoje. Na cvičení, které ti předepíše doktor (mojža nebo nějaké podobné) ti stačí ponožky nebo klidně jarmilky 😀 pokud budeš chodit i na jiné cvičení (co si zaplatíš), tak jakékoli kecky nebo i ty jarmilky.
Tady to není moc přehlídka oblečení a lidi prostě chodí furt v jednom a tom samým (tím myslím třeba na cvičení furt ty samé tepláky).

anastasy
25. bře 2010

Terrinko, super info, diky!
Já mylsím na začátečnici, dobrý 😉
prostě budu muset vlítnout do nějakýho obchodu se sportovním oblečením..a něco snad vyberu
nějak to s tím sportem přehánět nebudu jsem pěkně dřevěná, takže jen doufám, že se nevrátím větší lazar než tam pojedu... 😅 já jsem tak na turistiku, nějaký to lehký plavání, projíždka na kole, ale fitko, nebo aerobik, či jiný větší pohyb, tak to jsem mimo.. 😅
nebo joga, proboha, to už se nenarovnám..asi tam budou mít se mnou pěknu prču a já z toho psycho 😲
no ale masáže, ty mi vůbec nevadí 😎

anastasy
25. bře 2010

Saralindi, díky moc!!! Taky nějak jsem si říkala dvoje tepláčky a jarmilky 😀
a důchodkyně hadr..ještě že už nebude sníh bych si mohla přibalit důchodky... 😅

terinda
25. bře 2010

Nezapomeň vzít plavky 😉

anastasy
25. bře 2010

no tak to je hustý, já mám ještě z roku 2008, z honeymoon 😎 dvojdílný, celkem i sportovní 😀 ale ted se budu modlit abych se do nich po Vánocích vešla..no a mám ted víc jizev po té laparce 😔

tak nevím zda si nemám raději pořídit celkový..ale asi to nebudu řešit , co?
ještě že nemusím tahat opalovací krémy 😀
ale vemu si sluneční brýle 😎

terinda
25. bře 2010

Je nás tady víc zjizvených, tak jestli se vejdeš, nový nekupuj 😉

anastasy
25. bře 2010

hned zítra to prubnu a budu vědět 😉

anastasy
25. bře 2010

když to tak počítám, tak to vypadá tak na dva kufry... 😵

terinda
25. bře 2010

Já měla 6 zavazadel a kolo a stejně jsem zapomněla zabalit zubní kartáček 😅

ladus77
25. bře 2010

Ahoj holky, tak ja jsem dneska taky zakoupila teplacky, takove ty trictvrtecni, uz cekam teplo 😀 No a nejake tenisky snad najdu.
Lenitce poslu kontakt a nejake zakladni info a budu se na vas teda tesit!!!
Taky jsem moc rada, ze nas tam jede tolik, urcite to bude super, uz mi i manzel zacina zavidet! 😎 😀

anastasy
25. bře 2010

Jo holky, ta vstupní prohlídka je jen gynekologická? nebo taky i poslech, tlak atd?

terinda
25. bře 2010

Tlak a gynekologická a sepsání procedur. V sesterně pak dostaneš přesný harmonogram 😉

anastasy
25. bře 2010

Ladus, to je dobrý nápad!! Taky si pořídím 1 kratší. To jsi koupila ve sportovním? se ptám jak blbka, sorry...

anastasy
25. bře 2010

Dík Tery, ty jsi ted už mazanda, to je dobrý, budeš vše vědět 😀

saralinda
25. bře 2010

Klidně dvoudílný. Tady je to přehlídka jizev. Jsou tu i ženský ve dvoudílných plavkách s jizvou od pupíku až dolů. Prostě tady se to neřeší. I na cvičení se neřeší, kdo má co na sobě. Někdo značkové legíny, jiný od vietnamců. Na cvičení chodí dohromady pladý holčiny kolem 20 roků i důchodkyně. Takže buď úplně bez obav, to zvládneš.
Co se módy týká, tak jsme tu viděla i důchodce (Němec) v teplákách s nažehlenými puky 😀

anastasy
25. bře 2010

A v tom bázenu, Len ty to budeš vědět, se chodí v žabkách? Asi je vyštrachám taky z líbánek... a vemu i je..mám pěkný s lesklými cvočky, bílý, a k tomu ještě je klóblrc, ale ten nebudu potřebovat 😀

anastasy
25. bře 2010

Saralindi, tak super!!to zapadnu, a to i bez těch nažehlených puků 😀 To je prča!!!

anastasy
25. bře 2010

holt mne nějaká babča strčí do kapsi.... 😵

terinda
25. bře 2010

😀 tak Němce v teplákách s nažehlenými puky jsem bohužel zatím nepotkala 😀
Ana, jestli jsi zvyklá si brát do bazénu žabky, tak si je vezmi 😉