Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

saurauia
1. zář 2015

Zdravím, byl někdo v poslední době v hotelu Pawlik? vyplatí se připlatit si?

gapm
1. zář 2015

@saurauia vyplatí...viděla jsem všechny hotely díky holkám, jak jsme byly rozstrkané po lázních....já měla pokoj taneční sál🙂 a navíc vstup v županu do aquacentra...luxus, co oceníš až tam budeš a nebudeš se muset převlékat a přebíhat parkem🙂 o jídlu nemluvím, velké rauty...a ne přidělené večeře a zasedací pořádek🙂 kdybych jela, už jen zase tam...na hlavní budovu, ne daleko od recepce (jinak nejsou pokoje tak hezké a klidné), s výhledem do parku....přeji příjemný pobyt🙂

saurauia
1. zář 2015

@gapm díky a nevíš co apartmány v Pawliku? Jelikož mám malou holčičku tak musím jet s ní a s manželem, tak jsem přemýšlela nad apartmánem nebo pokojen superior, aby byl co největší. A na procedury se taky nemusí jinam?

gapm
1. zář 2015

@saurauia nějaké procedury byly mimo, masáže např byly dole....ale 99% je rozesetých po Frantových...také jsem měla Superior....s holčičkou nevím, zavolej na recepci, tam ti dokáží nejlíp poradit...

olajkovat
6. zář 2015

S manželem jsme letos v srpnu měli 1/2 lůžkový pokoj v Pawliku B na 21 dní. Přestože jsme oba měli komplexní léčbu, každý jsme dopláceli 7.500 Kč. Není nám jasné, proč někteří hosté platili méně za delší pobyt.

Mám proto dotaz na vaše zkušenosti v hotelu Pawlik ve Františkových Lázních.

Jinak jsme se službami byli spokojeni.

Hana

markosta
7. zář 2015

@olajkovat výše doplatku záleží na druhu pokoje, jaký jste měli a samozřejmě i na sezóně 🙂 zde, níže, v záložce KLP jsou ceny uvedeny http://www.franzensbad.cz/cs/hotel-pawlik

pradi
10. zář 2015

Ahoj holky, mám jet co nevidět do Františkových. Prosím, nemáte někdo poukaz na slevu pro první pobyt, který můžete postrádat? Díky.

nowe
6. říj 2015

Ahojík holky. Kolik jste doplácely? Někde mají ceny po slevě hrazené pojišťovnou. A stejně to vychází na ranec. Kolik tedy pojišťovna přispívá?

gebymaruska
6. říj 2015

@nowe Já doplácela asi 3 tisíce. Záleží na sezóně, vybraném hotelu a pokoji. Za s sebe doporučuji hotel Dr. Adler, byl moc útulný.

nowe
6. říj 2015

@gebymaruska a jak tak koukám. Tak to k něčemu bylo 🙂 Na jak dlouho jsi byla? A v lázních jsi byla kvůli čemu? Operace,neplodnost?

gebymaruska
6. říj 2015

@nowe Byla jsem na 3 týdny kvůli neplodnosti. Ikdyž lázně určitě pomohly k těhotenství, ale jen díky nim nejsem těhotná. Jsem totiž po IVF.

nowe
6. říj 2015

@gebymaruska aha, já bych se IVF chtěla vyhnout. Mám za sebou 4 pokusy IUI, bez úspěchu ☹ a letos hysteroskopii a laparoskopii. A ani jsem nevěděla o těch lázních,až tady jsem se to dozvěděla. Jinak bych jela hned po operaci.

gebymaruska
6. říj 2015

@nowe Tak pokud nemáte nějaký problém ve spermiogramu nebo u tebe, tak lázně jsou super. Po lázních se doporučuje, že do 3 měsíců se má buď podstoupit IVF, aby to mělo ten nejlepší účinek a nebo 12 měsíců počkat a nechat to na přírodě. Nám by to nešlo ani po lázních. Máme špatný spermiogram, já i manžel problém v imunologii, takže by se nám nezadařilo.

1miska
11. říj 2015

@nowe na jejich strankach nejdes všechno. Jsou typy pokojů kde nedoplatiš ani korunu jen lazensky poplatek cca 15 korun na den, ale radeji bych si doplatila, holky co bydleli bez doplatku ve vedlejších depandacich v turistických pokojich, tak museli docházet na jidlo, pokoj často stary nabytek atd... ja si doplatila pokoj komfort v Adlerovi cca 3000 tehdy ještě na 28 dni takze častka za mesic zanedbatelna a krasny velky pokoj kde clovek rad travil cas, vyhled do parku - myslim ze i to dela hodne, když mas pekne a pohodlne ubytovani tak celkovy cas tam straveneny ti prida na psychice hodne a to je dulezite... i ted po trech letech na to vzpominam jako na nejkrasnejsi dovolenou v zivote 🙂

nowe
11. říj 2015

@1miska Jj nakonec jsem to našla. Taky jsi říkám, že jsi radši něco doplatím. Jsi asi 3. co mi doporučují Adlera. Jak dlouho ti trvalo schválení od pojišťovny? Měla jsi doporučení od CARu nebo z gyndy?

saurauia
11. říj 2015

Zdravím, nepojede někdo do Fr. lázní od 15.11 na 3 týdny?

nowe
11. říj 2015

@saurauia ahoj,jak dlouho ti trvalo schválení? Jakou máš poj.?

saurauia
11. říj 2015

@nowe necelé 2 týdny,mám 211 - ministerstvo vnitra

1miska
12. říj 2015

@nowe taky 211 a schvaleni asi 10 dni - vůbec jsem to tak rychle necekala 🙂 a jela jsem rijen/listopad kdy je uz mimosezona, takze par dni po schvaleni uz byl volny termin

nowe
12. říj 2015

@1miska pomohlo ti to? A měla jsi doporučení od gynekologa nebo z CAR?

1miska
12. říj 2015

@nowe můj gynekolog kde jsem uz od puberty registrovana pracuje v CAR - takze ani nevim jak to bylo podano 🙂 napsal tam jen par vet z nichž jedna byla - sterilita sanata - lazenska léčba velmi vhodna - tot vse 🙂 a klaplo to

nowe
12. říj 2015

@1miska tak super a bylo to k něčemu? Koukám,že asi ano! 🙂

1miska
12. říj 2015

@nowe asi jo 🙂 v listopadu jsem se vratila a v dubnu po trech letech cekani videla // 🙂

hasena
18. říj 2015

Ahoj holky, tak jsem se rozhodla, že ty lázně zkusím. 🙂
Zítra odesílám žádost na pojišťovnu. Jsem zvědavá na výsledek, ale snad mi je schválí, ráda bych to stihla do konce roku.
Chystáte se taky některá?
Hodně sil v boji a krásný podzim.

hul
18. říj 2015

@hasena ahojky 🙂 lázně si akorát vyřizuju. A taky chci jet do konce roku. Dokonce musím. Jsem po mimoděložním.

saurauia
18. říj 2015

@hasena já jedu od 15. listopadu

miskuc
30. říj 2015

Ahojky, mám poukazy na slevu 1000 Kč na pobyt. platí to jen pro ty, co jedou do Františkových lázni poprvé. Kdyz tak napište soukromou zprávu s adresou, pošlu vám ho poštou. Je to tu skvěle, ani se mi moc nechce domu, za chvilku jedu.

hul
23. lis 2015

Ahojky všem 🙂 Takže 24.1. nastupuji do Františkových lázní. Nechystá se někdo také v podobný termín??

betulka7
25. lis 2015

Ahoj, já jedu už 3.1., dnes jsem si rezervovala hotel 🙂 Nejspíš mi ale prodlouží pobyt kvůli menstruaci, tak se možná potkáme na pár dní 😉 Jinak kdyby jel někdo v podobném termínu jako já, písněte mi na mail, budu ráda, když tam budu někoho znát.. 😀

ivi131
26. lis 2015

Ahoj, holky, už jste mi tu jednou pomohli, tak to zkusím znovu 🙂. V březnu budu 2 roky po operaci, měla jsem rozsáhlou endometriozu a 2 cysty, poté jsem v květnu odjela do Frantovek. Bylo to úžasný. Tak se Vás chci zeptat, jestli některá nevíte, jestli mám po těch 2 letech opět nárok na křížkové lázně? Diky všem, krásný večer 😉.