Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

sedmitecka
26. říj 2011

@ahojkyholky děkuji 🙂

@sem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka_o
26. říj 2011

@sedmitecka : Já se plahočila vlakem, takže ti přesně neřeknu. Ale radši si dej pozor na ten poplatek,protože měšťáci tu jezdí každou chvíli a evidentně dávají rádi botičky 😉
@sem : Juj,jak jsem tu nebyla,tak jsem si ani nevšimla. Já bydlím v Isis (patří pod Pawlik). Na tanečku jsme zatím s holkama byly jen v gruzii a stálo to za to 😀

lenka_o
26. říj 2011

A abych vás povzbudila - minulý týden přišla na slatinný zábal a tampon poděkovat jedna paní, že její sestra po lázních otěhotněla, snažili se 15 let a absolvovala 11 IVF a teď je v 6. týdnu 😵 😵 😵

gammaray
27. říj 2011

@lenka_o zdravím....tak si to tam pěkně užívej,za chvíli tam máš partačky 😀 slatinné zábaly s tampony jsou jedna z nejlepších,nejúčinnějších a taky z nejdražších procedur(nedostává ji každá),však víš.mmj. a gruzie je taky jedna z nej procedur 😀 😀

tonda14
27. říj 2011

@sedmitecka tak to ne🙂))) na to mám snad i čas kolínko 🙂 těd 🙂))

tonda14
27. říj 2011

@sedmitecka ahoj dojed mužeš , jen si kup za dvacku poplatek pro vjezd at nemáš problém jinač jak psala ahojky auto k na ulici čsa k městské policii máš to zadara

tonda14
27. říj 2011

@lenka_o fakt že jsem si nevšiml 🙂)))))))))))))))tedy je pravda že jsme přišli až okolo desaté z jedné duchocovské párty vřele doporuřuji alespon jsem viděl co mě čeká ?)))

lenka_o
27. říj 2011

Ještě jsem si vzpomněla, wi-fi na pokojích není. Ale u nás na Pawliku je vedle recepce salonek,kde je. Bude to tak asi ve všech lázeňských domech. Mně se ovšem nechtělo chodit fo salonku, takže jsem si půjčila modem a mám internet i na pokoji 😉 Stojí to 100,- na týden,což ujde.

@tonda14 : My tam byly naposled minulý pátek, přes týden máme večer většinou jiný program. A hlavně tam člověk strašně načichne a my nemáme kde větrat oblečení 😀

gabra29
27. říj 2011

ahoj holky ráda bych se přidala do diskuze. Lázně mě totiž čekají a vůbec netuším jak celý ten proces probíhá. Můžete mě někdo zasvětit? jak dlouho trvá vyřízení žádosti atd. Dají vám vybrat do kterého hotelu pojedete nebo je to na pojišťovně? předem díky za informace

tonda14
27. říj 2011

@lenka_o tak jo já mám balkon 🙂)))))))))l fakt 🙂)))) no až mě potkáš tak do mě houikni 🙂)fifi na jeseniusi též není tak jsem v recepci beldevere ,nechávám tu pc na recepci at se nemusim tahat🙂

tonda14
27. říj 2011

@lenka_o pátek 🙂 to já byl jestě v zaměstnání _)

sem
27. říj 2011

@gabra29 Ahojky, lázně ti vypíše obvodní lékař a odneseš si to pak na pojišťovnu a já to měla schváleno do 3 dnů!

@lenka_o v neděli nás očekávej! Jak tě najdeme? Písni kdyžtak do IP.

tonda14
28. říj 2011

@sem ano 🙂

gabra29
28. říj 2011

@sem díky za informaci, lázně mi bude vypisovat gynekoložka, ve středu si jdu pro doporučení a pak tedy na pojišťovnu, jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat než mi dají termín. 3 dny to je teda mazec 🙂 , takový fofr bych nečekala. A to sis sama určila termín kdy tam odjedeš nebo ti dá pevný termín pojišťovna? A jak je to s délkou lázní, gynekoložka mi říkala, že je to buď na 3 nebo na 4 týdny, ale nevím jestli si to můžeš zvolit sama nebo jestli ti to určí pojišťovna třeba na základě zprávy od doktorky???? moc díky za informaci, jsem naprostej lázeňskej neznalec 🙂

ahojkyholky
28. říj 2011

@gabra29 gynekologické lázně jsou na čtyři týdny,je to z toho důvodu,že se předpokládá týden bez procedur kvůli ms.Na tři týdny tam jezdí srdcaři,tlakaři,zádaři,ale i těm je někdy nabídnuto místním lékařem prodloužení o týden.Termín lázní si můžeš vybrat sama,stejně tak jako hotel a poud máš zájem tak i jednolůžák,stačí si do lázní zavolat a předběžně si domluvit na tom co tobě vyhovuje,pak už stačí k žádosti na pojišťovnu přidat jen lísteček,že máš předběžně zamluven ten a ten termín,hotel.V jiném případě vše zařídí pojišťovna.

sem
29. říj 2011

@gabra29 ahojkyholky ti tady na to odpověděla a musím s ní souhlasit 😉

berkana
29. říj 2011

@gabra29 ještě jedna připomínka, gynekoložka ti napíše doporučení, ale s ním jdeš k obvodnímu lékaři, který ti napíše doporučení přímo do toho tiskopisu pro pojišťovnu a buď ti to dá, že to tam si máš donést nebo poslat nebo to pošle sám. Ale to doporučení jen od gynekoložky nestačí. Pokud tam jedeš kvůli neplodnosti, tak ještě je třeba spermiogram partnera přiložit. Z pojišťovny potom potvrzení většinou neposílají, že ti to schválili, hlavně vzp, já si tam volala po týdnu, jak to vypadá a řekli mi že to mám schválené. Oni to posílají rovnou do lázní a z lázní ti příjde zvací dopis s instrukcemi 🙂

gammaray
29. říj 2011

@berkana jak to vypadá,zlatko....

gabra29
29. říj 2011

čauky holky, díky za informace. Nejedu kvůli neplodnosti, ale jsem po mimoděložním těhotenství, takže předpokládám, že nic víc než zprávu z nemocnice přikládat nebudu a to ostatní mi napíše doktorka. To jsem teda zvědavá jak dlouho to bude trvat a co nakonec vyberu. 😒 Musím mrknout na stránky hotelů a něco vybrat pokud to teda jde si určit jaký hotel chci. Máte nějaký tip? koukám, že už skoro všichni vyrážíte směr Franta, mám z toho smíšené pocity, tak doufám, že pak budu alespoň mile překvapena. Zatím to tu vypadá jako slušná jízda po lázních 🙂

ahojkyholky
30. říj 2011

@berkana i mě zajímá,zda jste byli úspěšní.

@gabra29 najdi si čas a trochu to tu pročti,určitě si svůj hotel vybereš.Já byla v Adleru.

gabra29
30. říj 2011

@ahojholky a byla jsi tam spokojená? trochu jsem to tu pročítala a nějak se nemohu rozhodnout jaký hotel vybrat. ☹

ahojkyholky
30. říj 2011

@gabra29 těžko říct,já si doplácela za jednolůžák a čekala jsem za ty peníze víc,přišlo mi to jak pokoj na ubytovně,ještě k tomu jsem měla výhled do dvora,kde jsem koukala na zásobovací rampu a pod okny jsem měla vývod z kuchyně z místní hospody Gruzie,takže nic moc,ale holky co bydlely z druhé strany hotelu se zas dívaly z oken do oken dalšího hotelu.Nejlepší jsou okna s výhledem na park.Záleží tedy co by ti dali,mě teda vadil ten kuch.pach.Jinak jsem viděla pokoje na Radbuze,která patří k Adleru a potom v Savoji,ale ten je o třídu lepší,tedy i dražší.Hodně si chválily Issis,ten je též o třídu výš.Záleží co upředňostníš.Někomu stačí skromné ubytování,jiný chce kvalitu nebo luxus.Personál v hotelu byl ok,strava dobrá.

berkana
31. říj 2011

@gabra29 Ahoj, já byla v dependenci Jesenius od Belvederu. Připlatila jsem si za jednolůžák, byl to takový studentský pokojík jakoby, ale na jednoho člověka pěkně velkej. Měla jsem teda na pokoji jen umyvadlo a záchod, "sprcha" - vana byla společná na chodbě, ale některé pokoje, řekla bych že to byly asi jen dvojlůžáky měli svoje sprchy. Doplácela jsem včetně julínkovského a vzdušného cca 4200,- Kč, z čehož cca půlka jsou poplatky, které zaplatíš ať budeš bydlet v jakémkoliv hotelu či dependenci. Měla jsem výhled na park. Potom co tam byly další pokoje tak ty měly výhled ještě do uličky k druhému hotelu a na druhé straně bylo k baráku, kterej není jak to vypadalo obydlenej.

@gammaray @ahojkyholky Holky ani se neptejte, včera mě chytla taková migréna, že jsem myslela že se zblázním. Prášek sem si vzít nemohla a hlava třeštila až tak, že jsem zvracela dvakrát, takže super. 😖 nak jak to vypadá to budu vědět tento týden.

gabra29
31. říj 2011

@berkana díky za informaci. Rozhoduji se mezi Belvederem a Issisem, tak uvidíme co vyberu. Chtěla bych jednolůžák s WC a sprchou na pokoji, jinak je mi to jedno kde. Myslím, že to asi většinou budou "studentské pokojíčky" ale to je jedno, stejně počítám s tím, že budu skoro celý den pryč, tak o nic moc nejde.

gabra29
31. říj 2011

@ahojkyholky ještě mám jeden dotaz, jak sis rezervovala hotel? ještě před tím, než jsi odesílala žádost na zdravotní pojiš´tovnu nebo až po schválení ZP nebo jak? já právě nevím jestli si mám předběžně zarezervovat nějaký hotel a na pojišťovně jim říct, že jsem si předběžně vybrala takový a takový hotel nebo jestli to domluvït až budu mít 100% jistotu že mi je dají? díky za informaci

ahojkyholky
31. říj 2011

@berkana tak to vypadá nadějně,né,zvraceníčko,pak dej vědět,držím pěstičky.

@gabra29 jo jo,hotel i termín jsem si rezervovala předem,zavolala jsem si tam,řekla,kam mám zájem,nabídli mi termíny,vybrala jsem si a předběžně zamluvila.K žádosti na pojišťovnu jsem připla papírek,že mám předběžně rezervovaný ten a ten hotel v tomto termínu a to bylo vše.Já měla jednolůžák se sprchou a wc a doplácela jsem 7700kč.

berkana
31. říj 2011

@gabra29 nemáš zač. Kmarádka byla na dependenci od Belvederu Royal a tam měla jednolůžák se sprchou a pěknej pokojík, ale kolik doplácela to nevim. A měla to do Belvederu na jídlo hned zarohem .-)

gabra29
31. říj 2011

Holky moc děkuju za všechny užitečný rady, udělám to taky tak. Zítra si obvolám pár hotelů a nějaký si předběžně zamluvím a na pojišťovnu už půjdu s vybraným hotelem a uvidíme. Abych nešla zase s tím papírkem o hotelu zpátky bez lázní 🙂 si řeknou, vybrala sis to pěkně, ale máš smolíčka, nikam nepojedeš 🙂 he,he, snad ne.

tonda14
1. lis 2011

zdravím váš kočky konečně i přijela -sem - tedy asi tu vyhraje miss lázně🙂))))))))))jinač poslesdní večery nějak kulminovali spousta lidi odjelo tak už je znát konec sezony

sem
1. lis 2011

@tonda14 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tě musíme asi utahat - zlobíš!

Ahoj holky, zdravím a posílám pozdrav z lázní, zatím vše OK, ubytování a jídlo dobrý - je to velkovýkrmna jsem chtěla tady zhubnout, ale nevím nevím!!!!!

@gabra29 v Belvederu jsme já a dobrý, ale Isis má výhodu, že má v baráku Aquaforum, které máš pak zdarma