Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

irinka
27. dub 2011

@wrtulka Děkuji děkuji, napíšu IP jen co budu mít chvilku 🙂

sarah361
28. dub 2011

@bekyna AHoj bekyno, užívej si nádherně lázničky, mě je moc líto, že tam s tebou nebudu. Já přijíždím 22.5..2011, už se taky těším 🙂, doufám, že tam budou některá děvčata z fóra a zajdeme na kafíčko nebo vínečko. Bydlím ve Třech růžích, někde vedle Adleru. Jsem zvědavá na procedurky - no, bude to zajímavé, aspoň jak jsem četla 🙂

ahojkyholky
28. dub 2011

Ahoj,

chtěla bych se zeptat těch,kdo už v lázních byl jak je to s neschopenkou?Je mi jasný,že jí vystaví tam dr. v den příjezdu a v den odjezdu ukončí,ale co myslíte je možný,že by mi jí vystavil obvodní dr. u nás už den předtím ?Nevím totiž,zda nepůjdem hned do IVF po lázních a tak bych nechtěla,abych měla jednu ukončenou a hned zas novou.JESTLI MŮŽETE PORAĎTE MI PROSÍM.

b.e.r.u.s.k.a
28. dub 2011

@ahojkyholky jj neschopenku ti může vystavit i tvůj doktor,má spolubydlící to tak měla.

ahojkyholky
28. dub 2011

@b.e.r.u.s.k.a jé to jsem ráda,že jsi se tu objevila,psala jsem ti IP asi před třemi týdny ohledně toho jak to chodí v Adleru,v únoru jste tam byly tak to máš čerstvě v paměti co a jak..Jinak díky za odpověď ohledně neschopenky asi to tak udělám i já.

sarah361
29. dub 2011

Ahoj holky, tak už se mi to pomalu krátí - za 3 týdny nastupuji do Třech růží - 22.5., je mi sice 46, děti mám za sebou, byla bych ráda, jestli by si některá udělala chvilku a někam bychom zašly 🙂. Jsem už babička, ale i přesto bych byla moc ráda za společnost mladých žen 🙂.

vysocanka
29. dub 2011

Holky vsem co se chystáte do lázní, krásně si to uzijte, budete tam mit ted krasne pocasicko🙂))

sarah361
29. dub 2011

@vysocanka Dííííkkkyyy 🙂, ještě jsem tam nebyla, tak se těším dvojnásob.

ahojkyholky
29. dub 2011

@sarah361 jestli chceš písnu ti telefon do IP,já tam budu o dvanáct dní dřív tak třeba už budu znalá tamního světa,jedu též poprvé a nevím,zda se těšit či obávat,ale snad každá tu píše,že to bylo fajn.

@vysocanka a jak ty jsi cestovala z Jihlavy?Busem či vlakem?

gammaray
29. dub 2011

@ahojkyholky rozhodně žádné obavy,už jen samé těšení...je to tam prostě paráda,to mi věř..

vysocanka
29. dub 2011

ja jsem tam byla odvezena manzelem :D hele ja mela tolik veci, ze si nedovedu predstavit jet busem. Ale mamka pred peti lety byla a tam jela vlakem ale jela snad osm hodin s nejakym prestupe. :(
@ahojkyholky

@sarah361 máš se na co tesit !!!! 😝

ahojkyholky
29. dub 2011

@gammaray v skrytu duše se těším....

@vysocanka původně jsem myslela,že se nechám též odvízt,ale pojedu asi autem a nechám si ho tam jen se mě nechce dávat tolik peněz za parkování,nejradši bych byla kdyby to bylo grátis.Hoď inspiraci co vše sebou vzít,kolik čeho a tak.

vysocanka
29. dub 2011

TAK ZITRA JU? TED PADAM ZA VLAST.. KDYZ SI PREDSTAVIM JAK BUDEM V NOCI VSTAVAT TAK MAM NEJAK DOST UZ TED :D ZITRA TO SEPISU :D DOPORUCUJI SI VZIT KOLO, ALE PUJCUJI HO TAM ALE PORAD TO TAKY NECO STOJI... ALE KDYBYS JELA AUTEM ASI BYCH HO TAM UZ HODILA TAKY.. 😝

ahojkyholky
30. dub 2011

Ahojky,

@vysocanka jasně,sepiš na co vzpomeneš,kolo vynech,sportu moc nedám,myslím,že mi bude stačit tělocvik v rámci léčby chi chi....

vysocanka
30. dub 2011

ja vim ale sou tam skoro samy rovinky, kolo tam jede samo a stoji za to se podivat po okoli... ver mi 😎

vysocanka
2. kvě 2011

@ahojkyholky nemas skype nebo icq? pisni kdyztak do IP.

sarah361
5. kvě 2011

Zdravím děvčata - měla bych ještě k lázním dotaz. Jsem ubytovaná ve Třech růžích - nevíte, dávají tam ručníky? Nebo raději si je vzít s sebou?? Díky moc za odpověď. sarah361

adenka84
5. kvě 2011

@sarah361 určitě je tam dávají..myslím, že už v každém hotelu a lezeňským domě je dávají..toho se nemusíš bát...ale raději si sebou jednu osušku vezmi...já ji sebou měla také a využila jsem ji..i když jsem většinou používala ty jejich..

sarah361
5. kvě 2011

@adenka84 - mockrát děkuji za odpověď, ručník si určitě taky vezmu, byla jsem už 2x v Jeseníkách v lázních - paráda 🙂, tak vím, že jsem taky moc nechtěla ven tahat jejich krásné bílé ručníky. Právě jsem si nebyla jistá u ubytování II. kategorie, moc jsi mi udělala radost - představa, že tahám s sebou ještě aspoň patery ručníky se mi vůbec nelíbila. Přeji hodně pohody. sarah361

adenka84
5. kvě 2011

@sarah361 vůbec nemáš zač...
přeji ti pěkný pobyt...určitě budeš v FL spokojená..já už tam byla 2x a pokaždé se mi tam moc líbilo a stále na ten super měsíc v zpomínám..hlavně ti přeji, aby tě Lázně pomohli..
já se domnívám, že mě svým způsobem opravdu pomohli...
otěhotněla jsem hned druhý měsíc po příjezdu domů..sice na 4 pokus IVF, äle ůdležité je, že se zadařilo..
tak zlom vaz a užívej si to tam jak jen to jde...

sarah361
5. kvě 2011

@adenka84 Díky moc za přáníčko. Já ti taky moc přeji, abys s bobiskem byla v pohodě a pořádku 🙂, užívej si těhotenství, je to to nejkrásnější, co může ženu potkat. Jsem ráda, že ti to vyšlo, užila sis dost.....

adenka84
5. kvě 2011

@sarah361 Děkuji, jsi hodná..

berkana
10. kvě 2011

@irinka ahoj, já jsem si dnes volala zamluvit pokoj a měl bch tam být od 21.6. a v dependenci taky od Belvederu a to v Jeseniusu.

adenka84
10. kvě 2011

@berkana tak ti přeji, ať se ti v ve FL moc líbí...
já se tam chystám s manželem možná teď o víkendu...chi dát Františkovy kytičku... 🙂

berkana
11. kvě 2011

@adenka84 děkuji, tak to se ti nedivím🙂 taky bych mu jí dala být v tvé kůži🙂

adenka84
11. kvě 2011

@berkana 🙂 🙂 🙂

anya
15. kvě 2011

Ahojte holky, tak mám podanou žádost na pojišťovně a jsem zvědavá, jak to dopadne... pokud by to vyšlo, jela bych 15.6. Je tu někdo s podobným termínem? Loni jsem se tady na koníkovi před odjezdem do lázní seznámila s jednou úžasnou holčinou, chodily jsme na kafíčko, plavat, na procházky, večer tancovat, bylo to moc fajn. Staly se z nás dobré kamarádky a do dneška jsme v kontaktu 🙂 Pokud máte nějaké otázky, klidně pište, ráda poradím, jak to tam chodí.

irinka
16. kvě 2011

@anya Ahojky, pokud to dobře dopadne, tak bych měla přijet do lázní 28. 6. tak klidně můžeme někam zajít. A ještě tady psala Berkana - ta by měla přijet 21.6. takže nás tam bude dost a dost 😀 A kde budeš ubytovaná, moho-li se optat? Také jsi teda dávala žádost podruhý? Já právě byla loni v červenci, tak snad to letos taky klapne 🙂

anya
16. kvě 2011

@irinka Ano, žádám podruhé, no uvidím... letos je prý situace horší než loni, kvůli tomu jak zvažují lázeňskou léčbu úplně zrušit atd... Loni jsem byla v Isisu (patří k Pawliku) a nikam jinam nechci, už tam mám rezervaci. Je to tam super, volný vstup do aquafora, pěkné pokoje a výborné jídlo, spousta různých jídel na výběr - formou rautu, takže si vezmeš kolik čeho chceš, žádné objednávání dopředu a malé porce, a vždycky jsou i výborné zákusky, ovoce a zelenina, prostě žůžo🙂 Spousta procedur je v hotelu nebo ve vedlejším domě, kam vede tunýlek přímo z hotelu. Navíc žádná buzerace, přísná večerka a podobně, jako je to v jiných domech... byl to tuším Adler, kde docela drsně večer hlídali, kámoška se bála zdržet se se mnou na koktej po desáté, vyhrožovali hlášením na pojišťovnu a podobně... Na tohle nemám nervy, připadala bych si jako ve vězení... Isis je normální velikej hotel, kam jezdí spousta němců, takže nikoho neprudí 🙂

sykorka44
16. kvě 2011

@anya Ahojky, já nastupuju do Isisu 5.6. a už jsem dohodnutá s Radulkou, že se tam sejdeme, ta tam bude už od konce května. Tak kdybys měla zájem, napiš mi interní poštu a vyměnímě si telefony, můžeme se tam pak sejít... Jinak já si dala Isis právě kvůli bezlepkové dietě, abych měla z čeho vybírat. Už se těším. Krásné lázně všem! 🙂