Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

steffi13
9. bře 2010

ahojky zazy,tak to mě teda překvapuje,že se může i mezi Ivf já myslela,že jen po operacích atd..tak to je teda dobrý co se tady nedozvim..mě též nevyšel pokus v únoru ale 2..tak chci být na ten 3pokus připravená tak nejdřív lázně a pak pokus a doufám,že poslední 😎 ..a kam chodíš do repro.centra? my už musíme doufat jen v reprodukci viď tak držim palečky ale i všem aby nám to tady vyšlo 🙂 ..

steffi13
9. bře 2010

ahojky El,tak to byla prázdninová doba ale aspoň že tak..taky se nejvíc bojim abych měla dobrou spolubydlící možná,když tam pojedu tak budu chtít jednolůžko protože každý si nemusí sednout ikdyž já jsem pro každou srandu... 😉

steffi13
9. bře 2010

ahojky Ladus,tak to gratuluji..tak ty už to máš takhle domluvený i ubytování to si rychlá ani se nadivim já bych už taky objednávala 😉 dneska budu volat svýmu gynekologovi jestli to už sepsal nějak mě přepadla chřipka v tom hle roce podruhé už aby bylo teplo ta zima už mi je protivná.. 😒

steffi13
9. bře 2010

Jinak co Holky řikáte na nový pořad od 15.3 Zázraky života ..já si myslim, že je dobře,že to budou dávat protože spousty známých ani neví jak to probíhá a co je to za běh na dlouhou trať..

saralinda
9. bře 2010

Steffi, mě je taky 28. Ve Fr.L. jsem od 2.3., takže akorát týden. 🙂 Připojení mám svoje (respoektive z práce - jakási modrá kramička, která se přes USB píchne do noťase 😀 ). Mám dvoulůžák se WC i sprchou na pokoji a platila jsem jen Julínkovné a lázeňskou taxu - Takže jenom těch 21OO Kč.
Letím na procedůru, tak vás dočtu jindy 🙂

len
9. bře 2010

Ladus 😀 Hele, v Pawliku se ti bude určitě líbit 🙂

Steffi, jo, ve vyhlášce mají přímo kolonku sterilita, takže ani nemusíš mít jediný IVF za sebou, stačí dlouhodobě nemoct otěhotnět. Já tam byla oficiálně s diagnózou idiopatická sterilita (čili oba vzorně zdraví), ale několik let léčby neplodnosti, v tý době za sebou dvě IVF, po tom prvním dokonce těhotenství a potrat (ten mi doktoři ale radši zamlčeli, prý by to byla polehčující okolnost, že jako nejsem neplodná, když už jsem jednou otěhotněla - byť po IVF a byť jsem šla v 8.tt na revizi 😝 ), no a pojala jsem to taky jako přípravu na třetí IVF. Bohužel to teda dopadlo katastrofálně, ale z toho teda lázně určitě neviním 😉

Sar, to máš teď nějak mimosezónně levný, protože třeba El bydlela za stejných podmínek jako ty, dokonce v adlerovský dependanci, a myslím, že doplácela víc...

steffi13
9. bře 2010

ahoj len,tak to mě mrzí tvůj příběh mě mrazí je síla ty co chtějí tak to nejde a k vytouženému musí si prošlapat ty nejhorší cestičky a ty co to odkládaji tak jim to jde jako po másle ach jo v tom hle je ten nahoře trošku nespravedlivý 😠
Čím víc jsem se dostala a čtu tuhle diskuzi tak mě štve proč se musíme za něčim pídit aniž by to doktoři navrhovali sami a to si za vše platíme..můj gynekolog je fajn ale o tom hle třeba vůbec neví,že může někam poslat kdybych to tady nevěděla od Vás a neřekla mu to..teď jsem mu volala má to sepsaný tak zítra si to jdu vyzvednout a pak to poslat..chci se jen zeptat posílal to Váš gynekolog nebo ty sama?a taky jestli jste to museli ještě potrdit u Obvoďáka?

steffi13
9. bře 2010

saralindo,aha tak to by mohlo fungovat taky to od toho mého šváry...a jak to tam probíhá, jaký je program procedur ať vim co mě čeká 😉 ..zatim měj se a pěkně užívej 🙂

len
9. bře 2010

Steffi, to víš, jsou v tom prachy 😒
A buď ráda, že je tvůj gynekolog aspoň natolik rozumnej, že ti to napíše. Ten můj mi na rovinu řekl, že mi to stejně nepomůže (no nepomohlo, ale předem to říct nejde, ne?) a že mi to nevypíše ani omylem. Takže jsem od něj odešla (tohle byla poslední kapka) a vypsala mi to na žádost CARu obvoďačka (taky s pěknýma průtahama) 😝

Jinak jsem to tam (v bláhové víře, že se to pak dostane, kam má) ODNESLA osobně, stejně to bylo na houby, protože pak se to dostalo do mašinérie - veleaktivní baba na ouřadě - velelíná obvoďačka - spojnicí Česká pošta, to prostě nemohlo dopadnout dobře. Přesto doporučuju si toho co nejvíc vyřídit osobně, protože ty jsi jedinej člověk, kterýmu opravdu jde o to, abys tam jela, a jedinej člověk, na kterýho se můžeš 100% spolehnout 😒

len
9. bře 2010

Jo, jinak doporučuju stranu 10 téhle diskuze. Zhruba v půlce Elana velice podrobně a přehledně rozepsala jednotlivé procedury, co absolvovala (já jich měla pár jiných, ale ve výsledku je to jedno) a druhak jsem dole sepsala pár tipů, jak to popohnat 😉

steffi13
9. bře 2010

len,tak teda to opravdu můžu být ráda za doktory co mám obvodák je taky v poho..drží mi palce a cokoliv mi pomůže,když jsem potřebovala tak pomohl je to takový dědeček hřibeček 🙂 v bílém plášťi..a kam chodíš do caru?já do Gestu..ale určitě si to zařídim sama jsem zvyklá takže aspoň to nebude problém ale děkuji za rady 🙂 a určitě se kouknu na tu stranu 😉 jseš hodná... 😵

len
9. bře 2010

K Apolináři 🙂

steffi13
9. bře 2010

ty i elana máte to krásně napsaný já jen to čtu tak už tam jsem někde a vychutnávám si to 😀

steffi13
9. bře 2010

ty to nemají drahý u toho Apolináře ty výkony,že jo už jsem to od někoho slyšela už mám tolik informací,že mám s toho zmatek 😝

saralinda
9. bře 2010

Steffi - denně mám většinou 5 procedur. První je většinou mezi 7. a 8. hodinou a poslední je max. kolem 14h.

len
9. bře 2010

Steffi, Apolinář má jedny z nejnižších cen, holt státní zařízení 😉

zazy
9. bře 2010

Steffi13.To já právě tak y nejdřív nevěděla že můžu do lázní když sse chodí naa IVF.Já jezdím do repromedy Brno a ty??

elana
9. bře 2010

Tyjo, jak sem dala Len ten odkaz na 10. stránku, úplně jsem se zasnila 😉 😅

Steffi, já jsem taky pro každou srandu, s Len jsme se tam zabavily docela dobře...jenže ono to neni jen o srandě, já si myslím že jsem poměrně nekonfliktní člověk a snažím se hledat na každým to lepší, nikoho neodsoudit na první, druhý a (ve své blbosti🙂) často ani třetí pohled...ale moje spolubydlící byla opravdu úplně z jiného těsta, prostinká (mírně řečeno), drbna, líná...vzešly jsme z úplně jiných poměrů, měly jsme totálně jiné zájmy, přitahovali nás odlišný lidi...prostě fakt se to nedalo a já byla dost nešťastná, ten první týden než přijela Len teda fakt až frustrovaná 😖 Tak bacha na to, věřím, že pokud padneš na dvoulůžák, tak budeš mít štěstí (nakonec moje spolubydla byla fakt extrém, myslím že takových moc není), i takový páry holek se tam utvořily, ale kdyby náhodou, tak já už bych dneska sázela na jistotu a šla na ajnclík 😉

saralinda
9. bře 2010

Jak píše elena - je tu vidět hodně holek ve dvojicích - prostě jak spolu bydlí na pokoji. Moje spolubydlící je taky jiní než já, alew je moc hodná a nekonfliktní. I chodíme spát zhruba stejně. Na veškeré kulturní akce i procházky chodíme spolu. Myslí, že kdyby byla sama, tak by ani nikam nešla, ale je ráda, že vždycky něco naplánuji a chodí ráda. Minulý týden jsme byly na klavírním koncertě a byl to pro ni první koncert vážné hudby v životě a moc se jí to líbilo. Tak asi tak. Určitě je to o štěstí. A já ho mám.

saralinda
9. bře 2010

Ještě jsem sem chtěla napsat k ubytování. Sedíme teď u stolu s pan9 (důchodkyně) a mlaďounkou holčinou, co jsou ubytované ve Třech růžích a nijak si neztěžují. Taky jsem byla včera u paní ubytované v Máji. Nábytek je tam opravdu dost starý, ale pokoj měla dost veliký a měla tam i pidi koupelnu se záchodem. A bydlí tam docela dost mladých holek a žádná z nich si neztěžovala (včera jsme se 4 slavili MDŽ 😀 ). A mají to bez příplatku. Takže asi fakt dost záleží na tom, jak je každý náročný. Pro mě třeba bylo docela podstatné (i když ne nejnutnější) mít WC a sprchu na pokoji a získala jsem to i bez doplatku. Co jsme se tak včera bavily, tak je to asi i o tom, si do té ubytovací kanceláře zavolat a vyjednat si to. Kolikrát pošlou domů dopis s nabídkou ubytování s vysokým doplatkem, ale když tam člověk zavolá a zeptá se na něco levnějšího, tak to mají. Samozřejmě záleží, jak moc člověk na pobyt pospíchá.

elana
9. bře 2010

Sar, tak to je bezva...s touhle právě to bylo fakt až směšný, jak moc jsme byly odlišný...já nesnáším kouření, ona hulila, já miluju ticho, ona randál, já potřebuju na usínání klid a chlad, ona přetopeno a nonstop televizi...atd.atd. Bylo to peklo 😠 přestože to jinak byla hodná holka, to vůbec nemůžu říct že by to byla nějaká ludra, to vůbec ne, vedla spořádaný manželský život se třemi nebo čtyřmi zvířecími substituty..ale spolu jsme si prostě nesedly 🤐

len
9. bře 2010

By to chtělo předem vyplnit dotazník jak do nějaký seznamky, co? 😉

elana
9. bře 2010

Hele, to je ale nápad za 10 bodů 😉

steffi13
10. bře 2010

Hezké slunečné ránko, 🙂
Sar- tak to je krásný..tak právě proto bych nejradši našla někoho tady kdo tam pojede abych tam nemusela vyzkoušet někoho jinýho 😵
Len- a když máš pak vyčerpaný 3 pokusy tak tě to tam stojí kolik?S tim dotazníkem 😉
El-to máš pravdu to je pak na prd.. 😉 při mym štěstí bych dopadla stejně,
takže holky někdo bude muset si nechat napsat znova lázně abych tam nejela sama 😀 😝 aspoň byste mě tam provedli doufám,že nejste za průvodce moc drahý 😅 😉

steffi13
10. bře 2010

Zazy,já chodim Gest Praha...

steffi13
10. bře 2010

Sar-tak na klavirní koncert bych chtěla taky vyzkoušet..tak ty si hlavní generálka akcí 😀

saralinda
10. bře 2010

Steffi, tady je furt nějaká kultura. Akce najdeš i na stránkách Františkovy Lázně a.s. A kdy ty valíš? Promiň, nějak jsem se v tom ztratila.

steffi13
10. bře 2010

Sar,to neva 😉 mě to teprve budou schvalovat,takže si ještě počkám nějakou chvilku ale třeba,když jim to tam přivezu až pod nos tak to bude rychlejší pokud nenarazim na nějakou brzdu 😎

terinda
10. bře 2010

Ahoj holky, má některá zkušenost s hotelem Goethe - dep. Máj? 😉

len
10. bře 2010

Teri, osobní ne, ale o Máji prala včera v 17:02 na této straně Saralinda 🙂