Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

tonda14
19. říj 2011

@tonda14 je to asi jedno🙂kde se bude bydlet

tonda14
19. říj 2011

@sem já myslel že se tam budete léčit🙂))))))))))))

sem
19. říj 2011

No my se s holkama budeme léčit, ale pořád se v našem okolí najdou nějací troubové, kteří tvrdí, že máme problém přeci jen v hlavě tak to tam jedeme s holkama vyléčit a budeme si spíš čistit ty naše hlavinky a těla budou pořádně cvičit, makat a večer si s holkama budeme utírat slzičky až budeme tesknit po manželích! My tam jedeme krásnět pro své mužíčky 🙂

tonda14
19. říj 2011

@sem potom co jsem zažil v jánkách tak nevím jak vám to dlouho vydrží 🙂)))))))))))))

gammaray
20. říj 2011

@sem dobré ráno přeji...tak nahlížím a vidím,že máš schváleno....no paráda !!!! a budeš mít i partičku 😀 😀 hezky si to tam užij a hlad frantu 😉
@tonda14 jedinej chlap,tak to tam určitě nebudeš 😉 a taky...příjemný pobyt 😉

tonda14
20. říj 2011

@gam tak to je fajn

sem
20. říj 2011

@gammaray jjjj no dali mi to, ani jsem nevěděla jestli se radovat nebo brečet 😀 . Jinak jsem byla tady u nás v nemocnici a zjišťovala jsem ty mobilizace při Mojžíšové a byla tam moc milá fyzioterapeutka a řekla ať jsem v klidu, že nejprve budeme stejně jen cvičit a mobilizace přijdou až potom, takže si to mám v klidu v lázních ozkoušet a až se vrátím budeme mobilizovat.

sedmitecka
21. říj 2011

ahoj holky, tak se nám to krátí a za týden frčíme 😉

@tonda14 ahoj, no my se tam rozhodně léčit jedeme, a můžeš si být jistý, že nám to vydrží....moc dobře vím, proč tam jedu a rozhodně to není kvůli tanečkům a nahánění chlapů......ale ty vypadáš jako zkušený lázeňský turista, tak nám můžeš něco k lázeňskému životu prozradit, ať víme, kam se před těma vypelichanýma kocourama schovat.......

sedmitecka
21. říj 2011

@gammaray ahojda kočko, tak se nám utvořila partička asi sedmi holek, které jsme se našly na emiminu v diskusi a jedem ve stejném termínu, myslím, že to bude fajn 🙂
vezu si horu knížek a nejspíš je ani nestihnu přečíst 😉

gammaray
21. říj 2011

@sedmitecka tak to je super 🙂 🙂 s jistotou s ti můžu říct,že knížky ti tam budou úplně na ho...a na chlapy bacha,někteří jsou tam fakt dost vlezlí 😝 ale ty tanečky si občas s holkama dopřejte.krásný pobyt a ozvi se...

sedmitecka
21. říj 2011

@gammaray 😀 😀 😀 no, začínám si myslet, že máš pravdu a místo 10 knížek povezu tak 3 , při nejhorším je tam knihovna 😉
ale jo, tanečky klidně, prý je tam někde občas živý jazz, tak ten si asi dáme 🙂 ale já se spíš těším na procházky a výletíky po okolí a na bazén 🙂
a na mě si nějakcí vlezlí otrapové nepřijdou, já umím být hoooodně nepříjemná, když mě někdo obtěžuje 😀 😀 😀

sem
21. říj 2011

@gammaray no my se tam rozhodně neztratíme a cíl naší expedice je jasný 😀

tonda14
21. říj 2011

já a zkušenej 🙂))))) to ne byl jsem jen po operce čistě náhodou poslán do jánek na 6 .týdnů a byl jsem z toho trochi pav týden poté už jsem zapadl🙂))))))))))

tonda14
22. říj 2011

zabaleno ráno jedu 😉

tonda14
24. říj 2011

@ahojkyholky ahoj děkuji za tvůj nápad z tvím parkovištěm už tam stojím a už se nehnu ušetrii las mi jsem pár stovek zato si dávám vinko a tobě jednou koupím kytku

ahojkyholky
24. říj 2011

@tonda14 není zač,rádo se stalo.Taky jsem byla ráda,že jsem ušetřila,ale nebylo to nikde vidět,kávička,zákusek pak večerní posezení.A klidně vyraž na výlet,místečko se našlo vždy,sic to někdy dýl trvalo.Po pravdě řečeno nedovedu si představit pobyt v lázních v tomto sychravém počasí,přeci jen zahrádky u restauraček měly své kouzlo,výlety na hrady též.Kytku kup své paní až pojedeš domů,určitě jí potěší.A ozvy se co nového v lázních.

sem
24. říj 2011

@ahojkyholky my se tam s holkama už budeme koulovat ve sněhu 😀 a zahřívat se svařákem!

tonda14
25. říj 2011

MÁM VONAVOU SVÍČKU NA POKOJI 🙂

tonda14
25. říj 2011

@ahojkyholky JSEM OSAMOCEN:
/PO ROZVODĚ/ 🙂)))))))))) TO POČASÍ TU IJDE ALE JE FAKT ŽE LIDÍ POMÁLO TANCIVAT JSEM UŽ BYL V NEDěLI DOBRÝ V PONDĚLI SLABŠÍ MYŠLENO ŽE NEBYLO SKÝM TANCOVAT

tonda14
25. říj 2011

@sem už abyste přijeli :¨¨¨¨¨¨¨¨🙂))))))

ahojkyholky
25. říj 2011

@sem dej pokoj se sněhem,na to je ještě čas,ale svařáček bude určitě ok tak jako u nás ledová káva,protože jsme měli opravdu krásné počasí.

@tonda14 tak to jsi opravdu ,,švihák lázeňský'' a možná i lovec,třeba v lázních potkáš tu pravou pokud hledáš,přeju hodně štěstí.A tanec - bylo disko nebo krok sun krok?

ahojkyholky
25. říj 2011

@tonda14 ještě k té voňavé svíčce,já si musela v lázních koupit též vůni,ale do wc,strašně mě vadil takový ten koupelkový puch,bohužel tu nemám smajlíky,jinak by byl jeden chechtající za druhým.

tonda14
25. říj 2011

@ahojkyholky nejak to neřeším myšleno lovy 🙂))))) jde tu přeci o léčbu🙂)))))) jetu ale spousta jinej lovcůů🙂

sedmitecka
26. říj 2011

ahoj holky, tak už to máme za pár 🙂 🙂 počasí mi nevadí, i sychravý podzim má své kouzlo ....sice nebudou otevřené zahrádky, ale bude svařáček, barevné listá a koncem listopadu třeba bílý sníh, taky dobrý 🙂
a studené večery nám nevadí ne? čeká na nás aqua forum s vířivkama a saunou a vinárničky 😉

@tonda14 no to se o tebe musí ty tance chtivé paničky přímo prát, zapadl jsi rychle do lázeňského života 😀 😀 😀
ale bacha na to, teda předpokládám, že s gynekologikým problémem se tam neléčíš, takže asi kardio, a s těma je tam někdy prý potíž, aby ti nevolali rychlou 😀 😀 😀

lenka_o
26. říj 2011

Zdravím z lázní 🙂
Po pár dnech jsem tu našla pár kamarádek,takže teď si tu skvěle užíváme a ani nebyl čas napsat dřív 😉

@sedmitecka: Knížek si fakt moc neber, já jich vezla asi 6 (doma hodně čtu) a jsem stále u první. A přinejhorším jsou tu dvě knihovny 🙂
@sem : Na slzičky a tesknění po manželovi nebude čas. Když jsem sem odjížděla,tak jsem plakala,jak se mi bude stýskat a jak to nevydržím a teď si na něj za celý den ani nevzpomenu 😀 Je tu pořád co dělat 😉

Jinak jak jsme řešili to praní prádla,tak je to tu vážně strašně drahý,takže je lepší si to nejnutnější přemáchnout v ruce.

sedmitecka
26. říj 2011

@lenka_o 😀 😀 😀 😀 to si myslím, že na stýskání nebude vůbec čas, proto se toho nebojím a těším se na rozmazlování 🙂 jasně. že obulím, až bude odjíždět, ale to přejde a hodlám si to jen užívat 🙂
tak nás taM V NEDĚLI ČEKEJTE JU přijede pěkná banda, vím o pěti holčinách, tak to rozjedeme 🙂 🙂

lenka_o
26. říj 2011

@sedmitecka : Navíc to tu strašně rychle utíká.
V neděli mi odjíždí spolubydlící, budu zas osamělá, tak aspoň budu mít s kým chodit pařit 😉

sedmitecka
26. říj 2011

@lenka_o no vidis, my akorat v nedeli dojedeme, tak vecer bude nejaka seznamovaci party urcite 🙂
prosim te, jeste dotaz, jak s autem, az prijedeme? ja budu mit vazne hodne zavazadel, to mame nechat auto nekde na parkovistiu s k Belvederu to odtahat nebo lze dojet autem az k hotelu???

sem
26. říj 2011

@lenka_o čau holka, já ti posílala odkaz na děvčata co tam jsou a prosila jsem je ať se o tebe hezky starají!!!! V neděli nás čekej, bude hukot a moc se na tebe těším až tě poznám! Já se sedmi jsme v Belvederu kde ty?

@tonda14 obávám se, abys to udýchal! Jinak my jsme počestné vdané ženy a nás na žádnou svíčku nenalákáš takže to musíš lovit v jiných vodách, to bychom pak nebyly přátelé, aby nedošlo k nějakému špatnému výkladu 😉 . Jinak tanečky s holkama určitě zkusíme, ale já osobně na klasiku nejsem! Docela bych si šla poslechnout ten jazz co hrají myslím zrovna v Belvederu.

ahojkyholky
26. říj 2011

@sedmitecka za lázeňský poplatek,který zaplatíš v automatu při vjezdu do lázeňské zóny,činí 20kč,můžeš až před hotel,ale přiznám se,já si toho automatu vůbec nevšimla a projížděla si lázeňskou zónou jen tak,při nakládání zavadel domů jsem už ho ale platila.