Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

verlis1
9. pro 2013

Ahoj holky, co mam udelat pro to, abych jela do lazni, take se nam nedari otehotnet uz pres dva roky z toho pul roku intenzivni snazeni...predpokladam, ze musim mit doporuceni od gynekologa....proplaci cast pojistovna, nebo je to cele v rezii pacientky, a kolik to stoji ?? Dekuju

monouch
9. pro 2013

Ahoj, dle mého to na pojišťovnu vůbec nejde. Možná, kdyby ti nějak doktor šikovně napsal, že potřebuješ ze zdravotního hlediska léčebnou kúru, ale to by musel prokázat nějakou částečnou neprůchpdnost, nebo prostě nějaký důvod proč to nejde.
Já mám po operaci komplikovaného slepáku. A byla jsem v lázních na měsíc - plně hrazené pojišťovnou - ta to zaplatí jen holkám do 30 a před porodem. Stejně, pravý vaječník mám špatný (ze srůstů). Otěhotněla jsem po 10 měsících aktivního snažení před a během ovulace.
Navíc nemáš nikdy jistotu, že se ti udělá vajíčko každý měsíc i když jsi naprosto zdravá.
Měla by ses poradit s lékařem a nechat si spočítat vajíčka a pak se poradit, zda má cenu jet do lázní. Navíc, pokud se snažíte dva roky a nic, doktor se tím jistě bude zabývat.
BTW: moje sestra s manželem jsou oba naprosto zdraví a museli si počkat asi 4 roky, než se to podařilo. dnes mají dvě krásný holky 🙂

dashi
9. pro 2013

@verlis1 určitě je to na doporučení gynekologa, ale záleží jakou lečbu už máš za sebou, jinak na neplodnost jsou lázně komplexní 3 dýdny. Schaluje to vždy pojišťovna.

dashi
27. pro 2013

@tri.niti ahoj, prosím o info já jedu koncem ledna 2014 , brala jsi s sebou župan, nebo stačil erární?

tri.niti
29. pro 2013

@dashi Ahoj, já sebou župan neměla a vůbec mi nechyběl. Při procedůrách není potřeba - svlékáš se přímo na místě a pak Tě zabalí do erárních plachet a dek, poté se zas rovnou oblečeš. Erární župany mají tuším jen na Pawliku. Ale fakt je zbytečný, jen zabírá hodně místa v kufru.

parisek
13. led 2014

@dashi Ahojky, promiň, že pišu až teď.Kdy jedeš do Frantovek? a jedeš do belvedere hlavni budovy a nebo belvedere royal? my jsme byli bohužel v belvedere royal a dost jsme byli naštvané . Belvedere royal je 2* vedlejší budova hotelu belvedere, ale je dražší než hlavni budova, není tam připojeni na internet, a i když jsme platili víc než holky za hlavni budovu tak jsme ještě měli jen 50% slevu na aquaforum a to pouze na 2 hodiny denně a holky chodili neomezeně zadarmo :( a ještě jsme museli dobihat na jídlo, takže do belvedere royal niiiiiiikdy vííííc !!!!!! Ale jinak Frantovky jsou super, procedury taky, myslím že určitě budeš spokojena a nebudeš se nudit. My jsme posledních 10 dni se stěhovali do vedlejší budovy Pawliku proto že belvedere se zavíral, a tam jsme byli maximálně spokojené, jídlo bylo moooc dobré, měli bufetový výběr a nedá se srovnat z belvedere, ale nechci říct že v belvedere vařili špatně, ale Pawlik je jiná kategorie,bazén, internet,posilovnu jsme měli zadarmo a na všechny procedury nebo bazénu dojdeš jen v tričku a nebo županu, všechno je propojene tunelem a zvlášť v zimním období je to výhodou. Takže co se tyče hotelu tak dneska kdybych jela znovu tak určitě do Pawliku a nebo kdo chce ušetřit nějaké peníze tak isis patři to pod Pawlik a je to propojene taky chodbou. Kdyby tě něco zaajmalo ještě tak se klidně ptej ráda odpovím 🙂

dashi
14. led 2014

@parisek díky za info 😉 člověče ani nevím, poslali mi jen poukázku na hotel a to rovnou Belvedere, takže jsem se po jiným ubytování nepídila 😒 jedu koncem ledna, už se nemůžu dočkat 🙂 holky píšou vzít, nebo nevzít s sebou župan? já ho asi nepotahnu 😝 no já zase nejsem nějaká fiflena, hlavně, že se mám kde vyspat 😉

parisek
14. led 2014

tak to jedeš do belvedere , já jsem měla na ti pozvánce rovnou, že jedu do belvedere royal. To já nejsem taky fiflenka, a ani nějak vybirava, tady spíš šlo o princip. Já jsem župan brala, ale jsem zvykla po sprše vklouznout do županu, jinak ho na nic nepotřebuješ, stejně na pokoji moc času trávit ne budeš a na tu chvilku stačí tričko a tepláky.

vrk
19. únor 2014

Ahoj holky, jede nekdo do fr.lazni v breznu???🙂

bekyna
20. únor 2014

Ahoj,
byly jste některé v Radbuze? Jak to tam vypadá a je tam výtah? Mám mít jednolůžkový pokoj. Děkuji. 🙂

vrk
20. únor 2014

@bekyna ahojky a kdy jedes?

bekyna
1. bře 2014

vrk: jedu 15.června a ty?

ivi131
1. bře 2014

Ahoj holky 🙂 , 13. 3. nastupuju na laparo myomu a cysty. Je mi 32, děti nemam. Myslíte, že bych měla po této operaci nárok na celkově hrazené lázně? Chci se na to zeptat, ale zajímal by mě i váš názor, díky 🙂 . Mam se zeptat, už operujícího lékaře, nebo až svoji gynekoložky?

sasanka033
1. bře 2014

@ivi131 ahoj, ja bych rekla, ze lazne pise obvodak na zaklade naky zpravy od gyndare nebo z nemocnice.

ivi131
1. bře 2014

@sasanka033 Díky za info 🙂 , tak jsem zvědavá, co mi řeknou, jestli mi to daji, nebo ne. Několikrát jsem tu i četla, že je to snad věkově omezené, do 30 let, tak nevim. Přeci nemůžu za to, že mam smůlu na chlapy, tak jsem po 30 odepsaná, to mi přijde dost zvláštní 😒 .

sasanka033
1. bře 2014

@ivi131 no, ja bych rekla, ze se tady doctes krome dobrej rad i spoustu polopravd a blbosti🙂 a taky co doktor, to jinej pristup.

ivi131
1. bře 2014

@sasanka033 Tak to asi jo 🙂 . Ale je tu o všem dobrý rozhled a zajímavý čtení 🙂 .

terinda
1. bře 2014

@ivi131 Ahoj, po myomectomii jsem taky byla v lázních, s doporučením od dr. nebyl problém. Hezky si to tam užij 🙂
Jo a řešila jsem to až se svým gynekologem. Po operaci byl půl roku zákaz těhotnění, po 3 měsících jsem byla na kontrolní laparo. Po laparo jsem jela do lázní a bylo to super 🙂

ivi131
1. bře 2014

@terinda Ahoj 🙂 . Díky za info, no jsem zvědavá, jak dopadnu 🙂 .

ifet
15. bře 2014

Ahoj holky, byla jsem tam vloni...poznala jsem tam 4 skvely holky a tri tydny nam bylo malo! Byla to nejlepsi dovolena v zivotte😉 nevahejte a vyrazte tam...me se tam nejdriv taky nechtelo, ale pak se mi taky nechtelo dom...ja bydlela v Pawliku, ostatni holky bydlely v Adleru...

superiorjana
29. bře 2014

Ahoj lázně píše obvoďák na základě doporučení od gyndaře. Věkové omezení je až 39 let. Jinak po 35 musíš dokládat i negativní genetiku. Teď spermiogram atd. Ale nikdy jsem neměla problém se schválením.

jara
7. dub 2014

To je divný...mně napsal lázně gyndař (obvoďák v tom nesehrál sebemenší roli) 😕
@superiorjana
@ivi131 Jak jsi dopadla?

superiorjana
7. dub 2014

Me vzdy psal obvodak

ivi131
7. dub 2014

@jara
@jara Ahoj, zatim nevim, ve ctvrtek jdu k obvodni, sepisem papiry a posleme to na pojistovnu, tak uvidim, snad mi to schvali. Mam to uz zamluveny od 11. kvetna, tak snad se to stihne. Mela bych byt na Radbuze. Ty taky planujes lazne na kveten 🙂 ?

jara
8. dub 2014

@ivi131 Tak držím palce, ať to všechno klapne! Ne ne, mně už lázně pomohly k 1.dítku a teď snad nebudou už potřeba. I když jsem tam tedy v životě nebyla...když mi přišel zvací dopis z FL, tak jsem zjistila, že jsem těhu... 😀 Ono už se totiž těhotní z toho plánování a zařizování a těšení se (alespoň u mě to tak bylo) 😀 Zase jsem musela všechno zrušit a to už jsem měla všechno zařízené a táááák mooooc jsem se těšila!!!

ivi131
9. dub 2014

@jara Tak to jo, to už ti byli teda lázně zbytečný 🙂. Hlavně, že se vám s mimčem zadařilo 🙂.

superiorjana
11. dub 2014

jara : tak lázně měli pozitivní výsledek. Kamarádce se to také tak stalo. A jednou jsem zažila holčinu, která přijela a tam jí řekli že je těhotná 🙂

superiorjana
13. dub 2014

@ivi131 Ahoj tak jak dopadlo schválení lázní?

ivcas
15. dub 2014

Ahojte holky, nejedete některá do FL v květnu?

superiorjana
18. dub 2014

Ahoj já jedu v květnu 😉 a ty?