Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

bastet
18. led 2010

Jo, v Adleru v Radbuze bylo prima.U Parku to je. Já měla sice pokoj do ulice ☹ ☹ , ale v parku jsem byla furt. Byla jsem v červnu, takže procházky, projížďky na kole a posezení v parku či v zahradních kavárničkách super. Wi-fi připojení tam nebylo, jen na Belvederu, ale rychlost mizerná. Občas jsme šly do Pawliku do haly, pravidelně do kavárny Kamenný dům. Tam je rychlé wi-fi připojení a super obsluha. Celý večer jsme vydrželi a ani nás nenutili projíst či propít majlant. Měla jsem i net přes mobil, tak běžné pomalé jsem zvládla na pokoji. Kolegyně měla přes telefon a také to ušlo.
Mě tedy tulení nikdo nezakázal 😕 😕 , tak nevím.
V teplém počasí se určitě vyplatí výlet na SOOS.
Také je určo zajímavý zážitek z Casina. Vytáhli nás tam spolustolující mojí lázeňské kamarádky a fakt jsme si to užili.

elana
18. led 2010

Tyjo, v červnu tam muselo být fakt pohádkově 😵

len
18. led 2010

To teda jo... Ale ani ten říjen/ listopad nebyl marnej - teplé oblečení a výletilo se hezky 😎

elana
18. led 2010

Ajo, to je fakt🙂 aspoň jsme nebyly zpocený a bodl nám svařák v kíně 😝

len
18. led 2010

V létě tam prý podávali nealko koktejly 🙂

elana
18. led 2010

Tyjo 😅

bastet
18. led 2010

To jo, i když skoro denně pršelo alespoň chvilku a po týdnu mi manža musel přivézt mikinu a ještě nějaké oblečky. Po 3 týdnech už jsem nevěděla co na sebe, abych nebyla furt ve stejném, ale to je asi normální 😀 😀 .
Ale hned bych jela zase, měsíc utekl jako voda a ke konci jsem si tak navykla na pohodový režim, že se mi ani nechtělo domů. Těšila jsem se do svého, to jo, ale takový relax a krásné prostředí mi prostě chyběl.
Navštívily jsme dvakrát i divadlo - místní soubor. Dost jsme se nachechtaly - amatérské divadlo, ale zážitek 😀 .
Marně jsem doufala, že něco z hormonální nadílky zhubnu, ale výborná kuchyně a dortíky ke kávě prostě zhatily můj plán 😕 .
To, co jsem vyjezdila na kole a vyplavalo, se nějak vracelo zpět.
Ale i tak to stálo za to a moc ráda na to vzpomínám a kamarádka z lázní mi zůstala. Nebyla se mnou na pokoji, ale scházely jsme se i tak. Spolubydlící jsem chytila taky dobrou, sama bych se tam asi ukousala. Jinak není problém někoho sehnat na procedurách nebo předem na netu jako já. Domluvily jsme se přes net a pak se tam setkaly.

bastet
18. led 2010

My měly v kině i lehce alko koktejly a babči si chodily přidávat 😀 😀 😀 .

elana
18. led 2010

To já se přiznám, že jsem v lázních zhubla-ne proto, že by mě tam špatně krmili🙂, ale prostě já mám sedavý zaměstnání a navíc zlozvyk po příchodu z práce splácat pátý přes devátý.

Tady hezky jsem si volila racionální nebo redukční stravu (díky za ty čísílka u jídelníčků, který označujou daný diety), víc jsem se hýbala, netláskala se sladkým...a přijela jsem o 4kg lehčí. (už jsou zpátky😀)

bastet
18. led 2010

Jo, teď by tam asi bodly běžky nebo brusle.

bastet
18. led 2010

No jo, to já jsem jedla také spíš dietně, ale pak jsem to nezvládla a spustila se v kavárně 😎 .
Já nezhubla, ale ani nepřibrala, tak jsem tolik výčitek neměla.

elana
18. led 2010

Bastet, my se spouštěly v kavárně s Len, ale dietně...daly jsme si vždycky po pořádný procházce vinný střik (což fungovalo aspoň na mě jako parádní aperitiv, takže jsem s chutí do sebe pak nalupala večeři a už jsem neměla chuť ani čas na mlsání). Jen myslím naposled jsme si daly dortík 😅

len
18. led 2010

Hm, tak stravování v Pawliku jsem musela kompenzovat dvaceti bazénama denně a stejně jsem nezhubla, ale ani se nedivím 😀

bastet
18. led 2010

Tak večerní mlsání naštěstí nemám, ale přes den jsme se nechaly zlákat dost často 😀 . Chodily jsme na štrůdl se šlehačkou, 😕 , vídeňskou kávu, bezé roládu apod. Navečer už "jen" vínko, občas oříšky či mandličky.
Teď se snažím dietit od začátku roku, ale nějak to zatím není vidět. Hormony zatracený mi daly 14 kilo a ne a ne se jich zbavit. 😲 😖 😠 ☹

len
18. led 2010

Já hormony ustála se ctí, ale ty Vánoce 🤐

bastet
18. led 2010

Já zas ustojím Vánoce.

vysocanka
19. led 2010

holky reknete nebylo tam blaze?

len
19. led 2010

Bylo, bylo, hned bych jela zas 😀

chiguita
19. led 2010

Holky,děkuji za napsání Vašich zkušeností.Snad mi lázně schválí a já prožiju klidný měsíc relaxu 🙂

vysocanka
19. led 2010

to víš, že ti je schválí a krásně si to užiješ 🙂))

bastet
19. led 2010

Jasan, že ti je schválí. Já podala žádost a hned mi paní na pojišťovně řekla, ať si zavolám a zamluvím hotel. Ve středu nebo ve čtvrtek jsem podala a měla jsem si volat v pondělí. Volala jsem do pojišťovny v pondělí a oni to už v pátek poslali do lázní, takže fofr.
Hned bych jela zase, ale raději už jen poděkovat Frantíkovi s bříškem. Bohužel zatím nic ☹ .

vysocanka
19. led 2010

ale ja si taky rikala, ze kdyz to klapne.. snad jednou jo ze tam pojedu podekovat 🙂)))

katrin32
19. led 2010

Ahoj holky, jsem tu sice jenom pár dní, ale je to fakt relax, člověk tu zapomene na starosti, příjemně se unaví a i v zimě mají lázně své kouzlo, procedury super, takže vřele doporučuji 😀

vysocanka
19. led 2010

Katrin a co holky, seznamila ses uz s nekym a co procedury?

katrin32
19. led 2010

seznámila, je tu fajn parta, procedury jsou jedna báseň, je to fakt relax

chiguita
19. led 2010

Ahojky,tak jsem myslela že mi dnes něco příjde z pojištovny a nic ☹
paní na pojištovně mi říkala že během týdne mi pošlou rozhodnutí,tak budu vyhlížet poštačku každý den 😅

chiguita
19. led 2010

Katrin,tak to je super že se ti tam líbí. Kolik máš procedúr na den a máš i to volné plavání?
Jo a s Frantíkem opatrně,at také zbyde na ostatní 🙂

Holky,kde je tam to muzeum s pravým Frantíkem?

len
19. led 2010

chiguita, to mi připomíná, jak jsem vyhlížela pošťačku já 😀
Po týdnu mi to nedalo, zavolala jsem tam a nestačila se divit 😝

Jinak aquacentrum lepší než volný plavání, tam si člověk volně plaval, jak chtěl, a ten bazén byla pětadvacítka, ach jo, asi se mi ze všeho nejvíc stýská po tom bazénu 😵

A muzeum snadno najdeš, je tak 15 minut pěšky z centra, v tom baráku, co je knihovna...

wrtulka
20. led 2010

Ahojky všem..
tak jsem si došla na gyndu a paní doktorka mi slíbila že mi lázně napíše..a jelikož jsem tak nějak rozhodnutá pro ty Františkovky tak se zeptám tady..
Když je tedy ta PN když jste v lázních platí se stejně 120 kč na den jako když jste hospitalizovaní v nemocnici že?
Platí se ještě něco? třeba jídlo, nebo částečně nějaký procedury jak to funguje?

chiguita
20. led 2010

Len,to aguacentrum a volné plavání patří také do procedur?

wrtulko,platí se snad 60 kč na den a pak ten lázenský poplatek asi 15 kč na den.
Více ti napoví holky,také tápu jak to chodí v lázních a čekám teprve na schválení.
Ale tady máš ty nejlepší a čerstvé informace.