Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

zulik
9. říj 2009

Já tedy žádné doporučení neměla, byla jsem ráda, že ni sepsali, co se mnou v CARu prováděli 😉

zulik
9. říj 2009

Pak poukaz vyplnil praktický lékař a byl to.

len
9. říj 2009

Zulik, asi tam s tebou prováděli tak strašný věci, že to samo o sobě stačilo 😀 Ne, legrace, ale v podstatě tohle mi říkala psychodr. - že je vhodné (obzvlášť, když ta indikace není tak 100%, jako třeba někdo po 10 potratech nebo 10 letech intenzivní léčby neplodnosti a tak), aby z toho doporučení jednoznačně vyznělo, že si dr. myslí, že to pomůže... Takže určitě ne nutné, ale vhodné, takže kdyby se to Ladus podařilo, šanci by to zvýšilo 😉

zulik
9. říj 2009

Tak strašný to nebylo 😀 jen se nezdařilo a navíc, už dítě mám,tak jsem se i víc bála, že mi to neklapne 😅

zulik
9. říj 2009

Mimochodem Len, v CARu si to evidentně nemyslí, že by to vůbec pomáhalo 😅 😒

ladus77
9. říj 2009

Holky,diky, ja to zkusim. Mela bych si pro to zajit do Caru nebo ke gynekologovi? A pak obvodak, ze? Taky prave doufam, ze by to dost zvysilo sanci. Tak uvidim, ale taky se bojim, ze to neklapne.

zulik
9. říj 2009

Záleží na to, jak je Tvůj gynekolog informovaný.Můj o tom neměl žádné papíry,tak to napsali v CARu.

len
9. říj 2009

Ladus, jak píše Zulik - i dle toho, co všechno obvoďák ví (a jestli má výsledky manželova spermia, dle mé zkušenosti). Vypsat to můžou oba, ale taky záleží na ochotě. Pro mě to byla poslední kapka k tomu, abych se konečně odhodlala gyndr. změnit - téměř mě s tím poslal do pr**** 😝
Zulik, no, u nás v CARu spíš souhlasili s tím, že si potřebuju pořádně odpočinout, ale vypsali mi to bez problémů. Ovšem gyndr. mi pak tvrdil (nevím, co je na tom pravdy, ale nezdá se mi to), že si zavolal přímo šéfa CARu, který mi kouknul do papírů a řekl, že mně konkrétně to nemá šanci pomoct v žádném ohledu (stylem - vám už nepomůže nic) 😉

zulik
9. říj 2009

Jako kdyby to šlo z jejich kapsy 😠 Tak uvidíme,viď 😉 Dobrou!

len
9. říj 2009

No přesně stejnej pocit jsem měla - jak kdybych po nich chtěla, aby to hradili ze svýho! 😝
Dobrou! 🙂

ladus77
9. říj 2009

Len, tak to jsi to tam uzij, kdyz to dalo takove prace 🙂 😉 Ja si stejne myslim, ze na to maji nejaky limit od pojistoven ci co a ze za to klidne i berou odmeny, kdyz to neprekroci. Takze to mozna z jejich kapsy jde...nemam uz moc iluzi...
No zkusim to a dam vedet jak jsem dopadla.
Dobrou 🙂

len
9. říj 2009

Dobrou, Ladus, a budu držet palce, ať ti to taky klapne - říkám si, že kdyby to k ničemu nebylo, tak to pojišťovny neschvalují, ne? 😉

luccii
10. říj 2009

ahojky len, koukam, ze jedes do Frantovek, tak ti preju, aby sis to tam uzila, je to tam bezva, mne mozna pomohly, otehotnela jsem do 2 mesicu po odjezdu 🙂 takze moc drzim palecky!!! jo a pridavam radu - kdyby te poslali k doktorovi v Adleru na konci chodby u telocvicny (je hooodne stary), tak si zkus domluvit jineho - tenhle je neochotnej a ma desny nazory a pristup (jo a je dost surovej pri vysetreni, ktery trva asi 5 s) - napr. mne rekl pri propousteci prohlidce, ze podle nej do roka neotehotnim (pozitivni, co?)

zulik
10. říj 2009

Len, koukej podat hlášení o nástupu do Frantovek, co a jak probíhalo. Asi balíš kufr? Jak vlastně jedeš? Dnes mám koukám všetečnou náladu, samá otázka 😅

len
10. říj 2009

Holky, v rychlosti (balím 😀) - veze mě tam manžel autem a budu ubytovaná v LD Pawlik-Isis 🙂

len
10. říj 2009

Ahoj, přišla jsem se rozloučit, už jsem dobalila a zítra ráno jedeme 🙂 Neberu si s sebou net, takže netuším, kdy a odkud se ozvu, ale mějte se tu všechny krásně! 🙂

luccii
11. říj 2009

len, net je v trafice u Adlera 😉 1 min za 1 Kc, tusim... jo a jeste je v knihovne, myslim...

natkahor
11. říj 2009

Ahoj holky, mám schválené Fr. lázně, jedu v listopadu a ubytovaná budu jako Lena v Pawliku- Isis. Jedete někdo taky v listopadu? Snad tam nebudu sama 😖

zulik
11. říj 2009

Ahoj natkahor,
jedu 9.listop. do Belvederu /pokud se něco nezmění/ 😉 Takže tam sama nebudeš 😀

natkahor
11. říj 2009

Díky Zuliku 😉 , super. Jedu o chvilku dřív než ty, tak se stihnu rozkoukat a budu se na tebe těšit 😅

zulik
11. říj 2009

Super, tak než pojedeš, vyměníme si pak tel čísla, abychom se našly 😉 Tak se tady občas ukaž. Odkud pojedeš?

natkahor
11. říj 2009

Budu se teda ukazovat 😀, pojedu z Brna. Tel Ti pak napíšu a vezmu si i na tebe.

zulik
11. říj 2009

No, tak to máš pěkně daleko 😒 Já si říkám, že to je z Prahy taky daleko ale o něco blíž to je 🙂
Tak zatím a třeba nás ještě někdo bude následovat 🙂

natkahor
11. říj 2009

Kdybych to měla jak z Prahy, to bych byla ráda 😉 , ale nedá se nic dělat, hlavně lázně jsou schválené a jedeme 🙂 . Tak pa

elana
12. říj 2009

Tyjo, vidím, jak se tu s lázeňskýma roztrhl pytel😀

My už máme s Len na zítra domluvený sraz u levé Františkovy nožičky (neb ta je kouzelná a ne pindík 😝 ).

Škoda, že se zkazilo počasí...njn, lepší už to nebude aspoň půl roku. Ale co, aspoň jsme zalezlý v teple 😉

zulik
12. říj 2009

Ahoj Elano,
to počasí, to bude dost velká vada na kráse 😒 No ale nemůžu mít asi všechno.Dnes jsem navíc zjistila, že nastoupím do lázní s mrchou, to je asi blbý,co 😅 No ale když ona zrovna teď bude chodit na chlup 🙂

elana
12. říj 2009

Zuli, blbý to neni...možná lepší než to, co mám já, čekám ji teď každým dnem, takže jsem taková nervozní, abych to nedostala v bazenu, v koupeli, při tamponu...a tak 😠 Myslím že nejlepší je tam jet a vědět, na čem jsem😀 Hlavně jestli nemáš krátký cykly, abys odmršila 2x 😝

zulik
12. říj 2009

Běžně 29 dnů ale kdo ví, co se tam uděje těma procedúrama a nezblázní se to dokola 🙂

rychnov3
12. říj 2009

Ahoj holčiny. Ve FR jsem strávila květen 2004 a bylo to tam moc fajn! Sice ten poslední týden už to neutíkalo, ale jinak to byla pohoda. Jen pozor, je tam vždycky chladněji, než všude jinde v republice! Procedúry už se tu asi popisovaly, teď tady čtu "do lázní s mrchou", to není problém, lázně trvají 28 dní, takže každého (skoro) mršule potká - nechodí se na vodní procedúry, ostatní jede normálně.
Kdo rád tančí klasiku, doporučuju "urnový háj", což je Sadová kavárna. Tam každý večer hrají. No a pánové při prvních tónech vstanou a jdou pro cizí dámy. Na tancování moc fajn, jako v tanečních 🙂
Přeju všem hodně úspěchů v léčbě anebo aspoň ať si to užijete 😉

elana
12. říj 2009

No já měla taky strach, aby mi to nějak moc nepředběhlo, jak se tu člověk pořád marinuje v něčem teplým...ale zatím ne. Čekám to zítra nebo pozítří, takže zatím v pohodě. To pár posledních cyklů před IVF jsem měla úplně rozhozený, LF třeba 9 dnů a jindy 18, to bylo peklo, nevěděla jsem dne ani hodiny.