Bylinná směs od Marie Treben pro potlačení intenzity MS

alzbi13
14. lis 2017

Dobrý den, chci se zeptat, máte některá zkušenost s bylinami namíchanými podle receptu Marie Treben pro snížení intenzity krvácení v době menstruace? Mám velmi silnou ms, užívám pro tyto účely HA, ale ráda bych s tím přestala a zkusila bylinky. Opravdu to pomáhá? A kde si je případně mohu nechat namíchat?
Děkuji za vaše rady a zkušenosti.

annasmyckova
14. lis 2017

z dospívání mám dobrou zkušenost s kontryhelem - na silnou a bolestivou ms (sbírala jsem si sama), jinak podle Marie Treben jsme doma dělali celoroční čaj, ten je výborný i chuťově... něco je dostání i na webu či v prodejnách..https://www.maria-treben.cz/PRODEJNI-MISTA-a4_0...

alzbi13
autor
15. lis 2017

Dobrý den,

moc děkuji za radu...

lenkaatynka
30. led 2018

Já mám doma vložky na silnou menstruaci a náplasti na bolest opravdu Pomáhá nejsem tak nervózní nic mě nebolí jsem Spokojena

bonulinka
30. led 2018

Konkrétně s těmito ne, ale na pravidelnou MS jsem pila podle MT čaj z řebříčku a kontryhele a za 2 měs. byla MS pravidelná. Na konci těh. a v šestinedělí jsem pila čaj z kontryhele a mateřídoušky a cítila jsem se výborně. Na kašel apod. opět sahám po bylinkách podle MT. Bylinky kupuji v obchodě s bylinkami, anebo je sama nasbírám a míchám si je podle návodu.
Určitě bych tedy ten její čaj vyzkoušela.