Častá zapomětlivost, bolest hlavy, velká únava

lucifux
21. lis 2019

Ahoj holky, je mi 24 let. Poslední 2 roky zápasím s opravdu velmi častým zapomínáním.bolesti hlavy a velikou únavou. Není to takové to běžné a občasné zapomínání. Třeba manžel mi včera řekl, jestli bych odnesla balík kofoly do špajzky a dneska mě poprosil, jestli bych mu nenalila sklenku. Já jsem zapomněla, že jsem to tam nesla, ptala jsem se ho a kam si to dal... A takhle je to pořád s něčím. Nebo ta každodenní bolest hlavy, únava. Nedělám nic co by mě mohlo tolik zmáhat. Starám se o dvě děti a domácnost. Večer jdu nakrmit zvířectvo., snažím se tedy chodit s klukama každý den aspoň na malou prochajdu. Je pravda, že můj spánek nic moc. Malý 7 měsíců je nespavec, ale to skoro každé druhé dítě. Už to chci začít nějak řešit, jen nevím s kým. Narušuje mi to soukromý život, cítím se trapně

lucifux
autor
23. lis 2019

Manžel dělá 12tky krátký dlouhý týden, střídají se mu ranní a noční, vždy od 6 do 6. Když má volno, tak má spoustu práce na zahradě. Staví nový přístřešek na auta a nový altánek. A když náhodou má chvilku čas, tak mi fakt pomůže. Uvaří, omete pavučiny, vyluxuje, utře prach, umyje nádobí, poklidí mi kuchyň. Já se aspoň můžu více věnovat dětem. Důchodci nic už nenadělaj. Tchýně jezdí na 8ičky. Tu defakto nic nezajímá, zvířata jsou naše ( moje a manželova ). Občas k ní strčím děti abych si v klidu uklidila. Tchýnin partner je ožralý hovado, který tedy aspoň jezdí do lesa na dřevo. Ale v zápětí to tady všem vyčte. Většinou se mi tedy podaří ho dokopat aby zatopil, protože já bych se od mrñouse fakt neodtrhla. A pak chodím přikládat.

odula
23. lis 2019

@lucifux no veselý. máto toho tedy naloženo. Ono by možná stačilo sbalit děti a odjet společně na all inclusive s animačním programem pro děcka 🙂

mandala
23. lis 2019

Měla jsem stejně a byla to psychika... Bolesti hlavy jsou typické a velká únava taktéž. O tom zapomínání ani nemluvím, v jednu hodinu už jsem nevěděla, co jsem obědvala. Jenom někdy trvá, než si to člověk uvědomí a začne nějak řešit.

125katulka125
23. led 2020

a už jsi zkoušela nějaký doplňky stravy? na paměť, na únavu atd, je toho spousta, tak pokud se ti rovnou nechce k dr, tak bych ještě vyzkoušela tuhle variantu, protože to není úplně normální a nebo se s někým poradit na internetu (nemyslím diskuze)