Časté tiky pod okem, co to může znamenat?

hanicinka
17. zář 2012

Ahoj, nevíte někdo co může znamenat , když mám dost často tiky pod okem. Poslední dobou skoro stále. Pracuji i na nočních směnách, může to být únavou, nebo jsou to nervy či co?? Je to dost nepříjemné. Na oční jdu za měsíc tak se zeptám, ale je to dlouhá doba, tak třeba mi tu některá poradí, jak na to! Děkuji!! 😕 😕

veruska007
17. zář 2012

Ja to mela nekolikrat, vzdycky z hrozne unavy.

hanicinka
autor
18. zář 2012

@veruska007 Díky, dnes v práci mě to přepadlo zase. 😢

skotskaa
18. zář 2012

Já to mívám ze stresu, i když si ho ani neuvědomuju. Vlastně se mi stává, že mám tik a díky tomu si uvědomim, že se něčim stresuju 🙂

kate013
18. zář 2012

@hanicinka Ahoj, občas to mám taky...ve stresu nejsem a únava zase tak šílená zatím není, takže si myslím, že to může být i z průvanu třeba..jinak si to taky neumim vysvětlit 🙂

jaja01k
18. zář 2012

Já to taky mívám ze stresu. Jednu dobu už jsem si taky myslela, že to budu muset nějak řešit, protože to bylo hrozný, ale skončilo zkouškové období a přešlo to samo 🙂

jana3333
18. zář 2012

@hanicinka Já to měla taky ze stresu z práce, nebo se mi to stává, když mám velkou rýmu ☹

hanicinka
autor
20. zář 2012

Díky holky 😅 Jo tak stresu mám fůru, že bych ho mohla prodávat. V práci i doma z ivf atd. No to ale nevím, jestli mě to někdy přejde, ty tiky, aby to netikalo celé dny nakonec 😀

kacaba85
15. říj 2012

možná nedostatek hořčíku