Často zapomínám, jste na tom některá podobně?

jana888
22. led 2013

Zajímalo by mě, jestli má nějaká maminka stejný problém. Mám dojem, že pořád na něco zapomínám. Začalo to asi někdy po narození syna, v jeho půl roce jsem otěhotněla znovu, takže věkový rozdíl mezi dětmi je 15 měsíců, což bylo prvních osum měsíců se dvěmi malými dětmi dost náročné. Málo jsem spala, přes den jsem se kolikrát ani na chvíli nestihla posadit. Párkrát se mi stalo, že jsem se zapomněla najíst (a to jsem velkej žrout 😀 ). Často jsem zapomínala dávat dceři Vigantol (syn mi musel připomínat). Asi dvakrát jsem zapomněla na svačinu (ještě že se syn přihlásil). Permanentně zapomínám to, o čem se s lidma bavím (hlavně s manželem, což způsobuje hodně hádek). Něco si naplánuju (především obvolávání doktorů a podobně) a pak na to zapomenu, popřípadě se zapomenu podívat do kalendáře, kam si vše píšu, abych nezapomněla! Zatím se mi naštěstí nepodařilo zapomenout na návštěvy doktorů, když nic jiného. Teď se mi zdá, že je to o dost lepší, ale čekáme třetí dítě a bojím se, že do toho zase spadnu a budu úplně vygumovaná 😢 Jste na tom některá podobně? Myslíte, že to mohlo být jen vyčerpáním? Existují na to nějaké vitaminy, které by se daly brát při kojení?

jana888
autor
24. led 2013

@zamilovanadonej Díky moc, to jsi mě potěšila 🙂

jana888
autor
24. led 2013

@camelinka taky dobrý, já před nedávnem málem vyšla ze dveří se synem v bačkůrkách 🙂 ještě, že se přihlásil...

jana888
autor
24. led 2013

@berenika39 nějaký recept na zapomínání psát si do diáře? taky jsem jeden měla, ale zapomínala jsem si do něj psát, přemýšlím, že si hodím nějaký malý zápisníček na šňůrku kolem krku, tak to budu mít pořád po ruce.....pokud nezapomenu psací pomůcku 😀

jana888
autor
24. led 2013

@llluckaaa hádám, že prcek? 🙂

llluckaaa
24. led 2013

@jana888 Bingo 😀

jana888
autor
24. led 2013

@shak29 jo, tak něco podobnýho znám taky, ale syn na mě dohlíží a vždycky včas zavolá, že je dotýčná věc nebo jídlo jeho, takže dcerka taky vždycky utře nos 🙂

camelinka
24. led 2013

@jana888 to mi pripomina jak sem jednou sustila od doktora s igelitovyma navlekama na botach skoro az domu, ale to sem jeste nebyla ani tehotna,takze uz sem byla vymatlana predtim 😀 😀 😀

jana888
autor
24. led 2013

@buldok dobrý nápad, když mě ty moje potvůrky nenechají v klidu kouknout ani do toho kalendáře, kam píšu to nejdůležitější, z ledničky by to hned zmizelo (děti jsou nenechavé a dosáhnou všude), kam jinam to nalepit nevím, nejlépe asi na ty děti, ty mám na očích pořád 😀

jana888
autor
24. led 2013

@ined77 taky dobrý 🙂 já pračku většinou připravím, ale pak zapomenu zapnout, děti jsem zatím nikde nezapomněla 🙂

jana888
autor
24. led 2013

@beruska24.9. já zase když dělám kávu, hlavně manželovi, tak zapomenu zapnout konvici a zaliji to vodou studenou a pak se divím, že se to nějak nechce rozpustit 😀

jana888
autor
24. led 2013

@leeena_4 doufejme, že se nám ta inteligence jednou fakt vrátí 🙂

jana888
autor
24. led 2013

@camelinka jo, to je podobný jak odejít z obchodu s nákupním košíkem, což se mi taky už stalo 🙂

jana888
autor
24. led 2013

všem moc děkuji za odpověď, jsem ráda, že jsme se tu spolu trochu zasmály, hned mám lepší náladu a vám, holky, přeju, ať máte zdravé prcky a chápavé drahé polovičky, jo a abych nezapomněla, ať zapomínáte co nejméně 🙂

shak29
24. led 2013

@jana888 😀

shak29
24. led 2013

@camelinka tim si připomněla zas mě, že jednou na škole sem šla z wc a najednou se kámoška začala strašně smát. Tak na ní koukam, že co je tu taky hrozně vtipnýho... Ona mi ukázala na botu a já za sebou táhla kus toaleťáku, stejně jako Kuliočko v Příšerky s.r.o 😀

ined77
24. led 2013

@jana888 🙂 ..to jsi mi připomněla, já takhle bez botiček vyjela s malou v kočárku, naštěstí teda bylo teplo a ona se ještě v té době víc vozila než chodila 😅 .

jo a předevčírem dopoledne...dala jsem vařit vejce natvrdo k večeři, ještě jsem čekala než to začne vřít, připočítala 8 minut a šla za dětmi do pokojíčku. zpět jsem došla náhodou za 40 minut 😅 😀 . ale díky množství vody a tomu, že sporák byl na 4 se v podstatě a naštěstí nic nestalo. vejce byla sice opravdu nartvrdo, ale byla poživatelná v pohodě 😀 😀 .

jana888
autor
24. led 2013

@ined77 ja jsem takhle před pár dny připálila fazolku na omáčku, vzpomněla jsem si, že něco vařím, až když se bytem linul strašný zápach 😀 naštěstí se mi podařilo do druhého dne vyvětrat, i kastrol se mi podařilo umýt 🙂

berenika39
24. led 2013

@jana888 no jedině mě zachraňuje napsat si to okamžitě, fakt hned, když vím, že si to musím zapsata a když si pamatuju, co si mám napsat🙂)))). jinak pro pobavení ostatních - včera jsem stála před trezorem v práci a ani na třetí pokus jsem nedala správný kod. dělám to patnáct let, pořád stejně. bála jsem se, že to je takové to třikrát a dost 😀 , tak jsem si šla dát kafe a pak že uvidím. no? na první pokus ok. já tam totiž tlačila PIN od platební karty, taky čtyřmístná kombinace. co dodat 😀 😀 😀

ined77
24. led 2013

@jana888 ..já jsem připalovala jídlo celkem často když jsem kojila malou 😅 . ona taky než se nadlábla, to byla doba 😝 😀

beruska24.9.
24. led 2013

@ined77 Jsem si takhle šla přes den s dcerkou lehnout, když měla 40cítky a nemohla sama usnout a nějak mi nedošlo, že mám v troubě téměř pečenou sekanou. Vzbudily jsme se víc jak po hodině. Naštěstí přišel v mezičase manžel domů a troubu vypnul 😀

hohe
24. led 2013

Kdybych měla šroubovací hlavu, už ji 100% nemám... Manžel se mi směje, že musím trpět nějakou obsesivní poruchou... když někam jdeme - několikrát kontroluji - okna, tv, sporák, troubu, vodu, zamčeno - křičím to na barák nahlas, aby to manžel slyšel a pak se celou dobu ujišťuji - zamkla jsem? Vypnula jsem troubu?....

Když jsem chodila do práce a z domu odcházela jako poslední, normálně jsem si to psala do mobilu - okna zavřená, sporák vypnutý, trouba ok, tv ok, zamčeno, zkontrolováno - cestou na autobus jsem si to pročítala a kolikrát ještě přemýšlela, jestli jsem večer před tím vypnula žehličku - no prostě zralá na Opavu 😀

ivular
24. led 2013

Náš malý trpěl na koliky - plakal až 20 hodin denně. Vzpomínám si, že jsem ho kojila každé 2 hodiny, ale jak jsem byla vyčerpaná, tak jsem nebyla schopná spočítat, kolik za ty 2 hodiny bude - a to mám bakalářskou zkoušku z matematiky 😅
Teď mi pro změnu dává zabrat období vzdoru v kombinaci s nakupenými problémy, a tak jsem si v létě vyšla s kočárkem na nákupy a na jedné noze jsem měla otevřenou lodičku na podpatku a na druhé chlupatou bačkoru 😅 A nejvtipnější na tom je, že jsem byla tak vyčerpaná, že i když jsem šla asi 1 km do centra, vůbec jsem to nepostřehla a upozornila mě na to až vyděšená prodavačka 😅 Tomu se teprve říká únava..

ined77
24. led 2013

@ivular ..pěkné, pěkné 😅 🙂 .

ha, další vzpomínka...jak člověk čte, tak se to teprve vybavuje...já po narození mladší vyšla ven jen s jedním namalovaným okem 😅 ...naštěstí jsem si toho všimla už ve výtahu v zrcadle 😀 ...takže otočka, zpět domů..to už řvali oba a já si pižlala řasenkou narychlo druhé oko 😀 .

ined77
24. led 2013

a k zapisování...vše si píšu do kalendáře, který je na ledničce... děti tam nedosáhnou a já to mám pěkně na očích. pravda ale je, že je důležité psát hned 😔 .

maniska1
14. čer 2015

dobry vecer doufam ze nejsem natom tak spatne este ale je to velice casteji ze nevim kam co polozim a skovam stracim veci vse 😨