Císařsky řez. Co myslíte, že to je?

nikoletka156
20. dub 2020

Holky dneska je to 25 den po operaci neco neni vporadku od rana zarudle natekle bolave ve vnitr tvrdé nevite co to muze byt ráno mi stama tekla slabe i krev stoho začátku.. Dekuji za nazor zitra jdu k dr.

terez94
20. dub 2020

@nikoletka156 měla jsem něco podobného. U prvního CS to byl zánět,nechali si mě týden v nemocnici na antibiotikách. Pak u třetího CS to bylo sraženina krve(cca stejné místo). To jsem měsíc dvakrát do týdne chodila na ,,propichování,, pak po tom měsíci ok. Budu držet palce ať je vše v pořádku 🙂

nazka
20. dub 2020

@nikoletka156 chtělo by to k dr co nejdříve. Jsem po dvou cs a ani jednou jsem toto neměla. Držím moc palce a dej pak vědět

michelleponky
20. dub 2020

Já měla první jizvu hodně osklivou a bolavou a ikdyz jsem si stezovala doktorum tak rikali ze to je v pohode, ze byvaji i horsi.... nikdo s tim nic nedelal a ja po nocích ani nemohla spat, pres den chodit.. bolelo to. A to nekolik mesicu. Pak jsem rychle znovu otehotnela ikdyz se to nema, ale rikam si, ze diky bohu, protoze jsem mela druhyho cisare zjistili ze mi tato hnusna jizva srostla s mocakem takze mi ho rozparali a sili. Dneska mam krasnou jizvu.

nikoletka156
autor
20. dub 2020

Ted po koupani jsem si vsimla ze mi stama neco tece jakoby hnis no zitra jdu k de tak uvidime

nikoletka156
autor
20. dub 2020
l_baruska
20. dub 2020

@nikoletka156 pokud mate řepík, uvařte odvar a prikladejte obklady

nikoletka156
autor
20. dub 2020

Nechci znovu pod kudlu myslíte ze me pošlou?

vrabcak0007
20. dub 2020

@nikoletka156 nemyslim si...v horsim prioade ti to budou mechanickycistit a desinfikovat...v tom lepsim doporucuji casto desinfikovat alkoholem..zkus visnovou mas a hodne vetrat..nebo proste furt vysusovat..mela jsem to take a toto pomohlo..mohl se zanitut nejakej ten vstrebarelnej sev uvnitr a tak..ale pro klid duse si dojdi..

nazka
20. dub 2020

@nikoletka156 taky myslím, že pod kudlu je až poslední možnost. Neboj se. Spíš to nějak hnisa, oni to vyčistí a max dají atb a bude to dobrý. Držím. Palce.

levinstonka
21. dub 2020

@nikoletka156 já jsem měla akutního císaře před třemi roky a jizva se zanítila trošku hnisala, používala jsem aqvitox-d na ošetření ran cca dva týdny po porodu syn byl předčasné a odvezli ho jinam, takže jsem se musela rychle vzchopit, po cca dvou týdnech už Oki a jen jsem promazavala infadolanem to i u syna jizvu na bříšku po propuštění po 3m domů, boulicku jsem sem tam měla, teď mě to občas táhne v době plodných dnů, ale těžko říct jak by to bolelo, protože od porodu necítím břicho od pupíku k jizvě, nervy se neobnovily, raději zajděte za lékařský názor nic nedáte

nikoletka156
autor
21. dub 2020

Tak je tam zánět dostala jsem cernou mast a uvidime po 14 dnech