Co by pomohlo na padání vlasů po porodu?

nikitka26
13. led 2008

Ahoj, jsem skoro 4 měsíce po porodu, prcka plně kojím a asi před 3 týdny mi začaly vypadávat vlasy, poslední týden se to pěkně zhoršilo. Mám jemné vlasy a nikdy jsem neměla super hřívu, takže už je to pěkně znát a mě to dost trápí. Užívám vitamíny, co mi zbyly ještě z těhu, vtírám si do vlasů Arvit ampulky od Dixy, teď jsem si koupila Capillan- vlasový aktivátor a methionin kapsle.
Písněte, jestli jste nebo byly na tom podobně a co Vám pomohlo. Díky 🙂

kalo
24. kvě 2008

Je to psychooo 😲 Já už to mám naštěstí za sebou...ale VYDRŽTE a dlouhé vlasy nestříhejte!!!!!!

ivulinda
1. čer 2008

Už jsem si koupila vitamíny na vlasy tak uvidíme 😉

janula2008
16. čer 2008

Ahoj holky, přidávám se do klubu. Tři měsíce od porodu jsem byla happy, že nikde ani vlásek a už víc než měsíc je to PSYCHO. ☹ Všude vlasy, jedno učesání mě stojí plný kartáč...tak jestli to tak půjde dál, tak to vidím na ježka 😖 . Zkusím ty kúry co tu doporučujete, díky za tip.

lu777
17. čer 2008

jo, jo, je to psycho 😝 přesně jak píšete, začlo to tak ve 3. měsíci a nehorší byl 4. měsíc.. teď se to buď už ustálilo a nebo jsem si na to zvykla 😲
mám teda pěkné kouty a to jsem brala Panthenol, Viaderm, Lecitin.. výsledek? šílené, ale šíílené chloupky na nohách, všechno zarostlé, no já když to zjistila, tak mi bylo do breku 😖
takže beru už jen Panthenol a koupila jsem si šampon Revalid..

ale je to fakt spíš pro ten pocit, jestli je rozdíl 5 procent, tak bych se divila 🙄
asi to jedině vydržet, stříhat asi fakt nemá smysl 😝

janula2008
4. črc 2008

Ahoj holky, ráda bych obnovila toto téma a optala se, jak na tom jste...protože u nás už tak měsíc, možná i víc, hrůza, prameny za prameny, při česání chuchvalce. Takovým tempem jsem za měsícem holohlavá. Kdy vám to tak ustalo? A neříkejte mi, prosím, za rok 😅 .

lenkabu
4. črc 2008

Mně to ustalo teď,cca po měsíci.

monik76
4. črc 2008

Ahojky, malá má 6,5 měsíce a vlasy mi padají pořád. Jsou všude!!!! Nejlepší je když si umyju hlavu tak je jich plná vana. Hrůza!!!

janula2008
4. črc 2008

Moni, tak to jsme na tom stejně a koukám, že tvé Emča je ještě o něco starší než má Simča, doufám, že to ještě tak další 2měsíce nebude pokračovat 😒 . Optám se dnes v lékárně a zjistím, co mi při kojení doporučí, napíšu.Ale asi toho moc nebude 😖 . Tak to máš dobrý Leni, závidím 🙄 .

lukin
4. črc 2008

Poslední měsíc mi úplně šíleně padají vlasy ☹ Nevím, co s tím. A je fakt, že nejvíc je to asi po koupání a pak při česání.

janula2008
4. črc 2008

Lukin: no je nas vic, je to pry po porodu hormonama. Mne to zaclo az tak ve tretim mes.ale za to to trva 😖 .Taky uz jsem bezzradna, vyrazim do lekarny 😉 .

ivee
4. črc 2008

Ahoj holky, tak u mě to začalo úderem třetího měsíce po porodu. Teprve teď je to maličko lepší a navíc jsem si našla ve vlasech "nové vlásky" sice kraťoučké, ale dobrá zpráva je, že začínají zase růst. Tak žádnou paniku, bude to lepší. Taky jsem tomu nevěřila, hlavně když jsem si umyla vlasy a při česání jich bylo plné umyvadlo 😲 ale jak říkám, už je to lepší, sice padají, ale taky rostou 😀

binki
8. črc 2008

hm, tak sotva mi přestaly padat vlasy porodem, začala mne zlobit štítná žláza a zase mám tyhlety problémy nanovo 🙄

lukin
8. črc 2008

Mě to taky začlo tři měsíce po porodu.

kudrlenkaa
8. črc 2008

Holky mě začaly padat vlasy asi 3 měs. po porodu. Tak jsem zašla ke kožní a začala chodit na laser a používám šampon Thermal, teď už mi ty vlasy dorostly a mám je tak 1,5 cm dlouhý.

jandaj
9. srp 2008

ahoj holky, tak malej má dnes 3 měsíce a začínají mi solidně padat vlasy, hrůůůůza ☹

sabayon
9. srp 2008

Mně teda nejvíc začly vlasy vypadávat, když bylo malýmu 2 měsíce a musim říct, že to trvalo dlouho..ale teď, když malýmu je 7 měsíců, se to dost upravilo 🙂 Takže nezoufat 😀

sju.v
14. srp 2008

Dva měsíce jím Biosil plus cca 55Kč a před 14-ti dny jsem začala mýt vlasy Wellou Lifetex proti padání vlasů a najednou je padání pryč!!! 😅 Používám šampon a tonikum a opravdu to zabralo!Konečně ráno nesbírám hromady vlasů z polštáře! A kojíme dál, už šestý měsíc!!

bohca77
13. únor 2009

Ahoj, tak ja mam asi uplne stejnej problem... 4 mesice od porodu a padaji mi valsy ve velkem! A to jsem byla asi 2 mesice po porodu u kadernice a ta se hrozne divila, ze mi nepadaly.... no tak jsem se dockala! ☹
Jen doufam holky, ze to fakt prejde, je to docela deprimujici, vlasy jsou vsude, malej je ma kolikrat omotany na prstikach, no des bes!

ajvi
13. únor 2009

ahoj bohca, neboj, mě začaly padat 3m po porodu - ale ukrutně - úplně po pramenech, fakt jsem se bála, že budu plešatá. moje kadeřnice mě uklidnovala, ani jsem žádné spešl přípravky nepoužívala a po 2 měsících se to srovnalo do normálu. tak vydrž 🙂
hi, no a pak se připrav na to, že ti je bude škubat prcek, jako teď mě 😉

dagina
13. únor 2009

Ahojky, holky nestrašte 😕 . Dá se tomu nějak předejít?????? Já dlabu vitamíny pro koj. matky, ale to bude asi k prdu, že, tomu se člověk nevyhne 😖 .

bohca77
13. únor 2009

dagina, ja jim vitaminy celou dobu a navic k tomu calciu+magnesium+zinek a stejne me to neminulo! 😒 Ono to asi souvisi s tim rychlym rustem miminek, ktery maji prave kolem 4. mesice....

andy21
13. únor 2009

Ahoj holky, mi začly padat vlasy po porodu docela hodně, tak jsem hned koupila v lékárně panthenol a zonu ho spolu s vitaminy pro koj.matky a vlasy nepadají, takže si kupte panthenol, maj ho v lékárně za 120 kč 60 tablet-tj.na 2 měsíce 😉

holly1
13. únor 2009

Ahoj, taky se hlásím, vlasy začaly padat hned po porodu - taky jím od začátku panthenol, používám hennu, jím vitamíny, ale nepomáhá ☹ . Jestli to trvá tak dlouho, jak se kojí, tak potěš.... ☹ 😒

dagina
13. únor 2009

Hm, mě se kvalita vlasů v těhu i po porodu značně zlepšila, a tak husté jsem je nikdy neměla, ty hormony jim nějak prospívají, ale ještě mám celkem krátce po porodu, vše se může změnit po 3 měsících 😖 , jak píšete...

bohca77
13. únor 2009

dagina, to jsem se taky po porodu radovala, ze jsem je mela lepsi nez pre tehot....no jo, casy se meni, prevence nepomaha... 😒 musim vydrzet a porad je uklizet!

nelda
13. únor 2009

Ahoj, vlasy mi začaly padat cca 2 měsíce po porodu. Byl to děs, samý chuchvály vlasů. Pak jsem si koupila GS Eladen a speciální šampon (kofeinový)-mají ho v lékarně. Brala jsem Eladen 3 měsíce a docela to pomohlo. Otázka je, zda pomohly vitamíny nebo se to upravilo samo. Ale myslím si, že vitamíny dost pomohly.

plechajda
13. únor 2009

ahoj :o)
tak me zacly padat asi tak treti mesic po porodu .....nakonec jsem sla k holicce a ta rikala ze staci vlasy jen poradne prostrihat a odvzdusnit...cili jsem si nechala zkratit poradne vlasy a prostrihat a musim rict ze do mesice to preslo....

ale jak tu nekdo psal, otazka je jestli to nepreslo samo :o) 😉

plechajda
13. únor 2009

jinak teda ja kojila 6m a vlasy padaly pri tom i po tom, nejak mi neprislo ze by na to kojeni ci nekojeni melo extremni vliv

martina100
13. únor 2009

Ahoj,
přidávám svoji zkušenost. Vlasy mi začaly padat cca 2 měsíce po porodu. Kamarádka mi poradila, abych si koupila šampon v Lushi (je to šampuk New Hair - když tak na netu www.lushcz.cz) - stál kolem 200 Kč. Do třech týdnů těch vypadaných vlasů výrazně ubylo 🙂 .

alleycats
21. říj 2009

Ahoj, tak já jsem po porodu skoro už čtvrtý měsíc.Malou jsem kojila jen do druhého měsíce, ale vlasy mi začly poslední týden dost padat.myslíte, že to může mít spojitost i s tím porodem, i když cca 2 měsíce vůbec nekojím???nebo nevyvážená strava???začla jsem ale jíst pravidelně a zdravě , abych nějaké to kilo shodilla, tak nevím ☹